Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 27 мамырда № 18735 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Мемлекеттік қызмет департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығының" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет
істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің төрағасы
А. Шпекбаев
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл
агенттігі төрағасының
2019 жылғы 27 мамырдағы
№ 111 бұйрығымен
БЕКІТІЛГЕН
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 27 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14468 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандары осы тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 27 мая 2019 года № 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2019 года № 18735.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Департаменту государственной службы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
А. Шпекбаев
УТВЕРЖДЕН
приказом Председателя
Агентства Республики
Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
от 27 мая 2019 года № 111
Перечень некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказе Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 октября 2016 года № 27 "Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14468, опубликован 14 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
Типовые формы документов кадрового делопроизводства административной государственной службы, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему перечню.
Примечание ИЗПИ!

3. Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы
1) Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы құжаттар
Нысан
Іссапарға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 57-бабына, 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" және 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
қаулыларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қызметтік қажеттілікке байланысты _______ _______ _______ ___
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______ _______ _______ _______ ___
(іссапардың мақсаты көрсетіледі)
20__ жылғы "__" _________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_______ _______ _______ _______ ____ ___ ___ __ _
(мекеме атау, орналасқан жері)
_______ _______ _______ _______ _____ _____ _____ ____ ___ ___ ____ ___
(көлік түрі)
іссапарға жіберілсін.
2. ___ (____) күнтізбелік күн көлемінде тәуліктік ақысы, ____(___) күнтізбелік күн
көлемінде тұрғын жай жалдау және ________________көлігімен __________________бағыты
бойынша жол шығындары өтелсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ___________ №____ хат (немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ___________________________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Іссапарға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 57-бабына, 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" және 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес:
1. Қызметтік қажеттілікке байланысты _______ _______ _______ ___
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______ _______ _______ _______ ___
(іссапардың мақсаты көрсетіледі)
20__ жылғы "__" _________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
_______ _______ _______ _______ ____ ___ ___ __ _
(мекеме атау, орналасқан жері)
_______ _______ _______ _______ _____ _____ _____ ____ ___ ___ ____ ___
(көлік түрі)
іссапарға жіберілсін.

3. Документы о командировании сотрудников
1) Документы о командировании сотрудников
Форма
Приказ о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан
от 22 сентября 2000 года № 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках
в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также
депутатов Парламента Республики Казахстан" и от 11 мая 2018 года № 256
"Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные командировки
за счет бюджетных средств, в том числе в иностранные государства" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Командировать ______________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью ___________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
____________________________________________________________________,
(вид транспорта)
2. Возместить суточные в количестве ___ (___) календарных дней,
расходы по найму жилого помещения в количестве ___ (___) календарных дней
и расходы по проезду ___________________ транспортом по маршруту
____________________________________________________________________.
Основание: письмо от "___" __________ 20__ года №__ (или служебная записка
о командировке).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан
от 22 сентября 2000 года № 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках
в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также депутатов Парламента
Республики Казахстан" и от 11 мая 2018 года № 256 "Об утверждении
Правил возмещения расходов на служебные командировки за счет бюджетных средств, в том
числе в иностранные государства":
1. Командировать ______________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью ___________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
____________________________________________________________________,
(вид транспорта)

2. ___ (____) күнтізбелік күн көлемінде тәуліктік ақысы, ____(___) күнтізбелік күн
көлемінде тұрғын жай жалдау және ________________ көлігімен __________________ бағыты
бойынша жол шығындары өтелсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ___________ №____ хат (немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ___________________________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Іссапарға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына және шет елдеріндегі мекемелеріне
және басқа ұйымдарға мемлекеттік қызметшілерді іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 39-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
____ ____ _____ ____ ____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ _
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
____ ____ _____ ___ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
(көлік түрі)
____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ іссапарға жіберілсін.
(мекеме атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №_____ хат (немесе іссапарға жіберу
туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ___________________________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Іссапарға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына және шет елдеріндегі мекемелеріне және басқа
ұйымдарға мемлекеттік қызметшілерді іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабына сәйкес:
_____________________________________________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
____ ____ _____ ____ ____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ _
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
____ ____ _____ ____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
(көлік түрі)
____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ іссапарға жіберілсін. (мекеме атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №_____ хат (немесе іссапарға жіберу
туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ___________________________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)

2. Возместить суточные в количестве ___ (___) календарных дней,
расходы по найму жилого помещения в количестве ___ (___) календарных дней
и расходы по проезду ___________________ транспортом по маршруту
____________________________________________________________________.
Основание: письмо от "___" __________ 20__ года №__ (или служебная записка
о командировке).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Прикомандировать ______________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с целью _____________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
___________________________________________________________________.
(вид транспорта)
Основание: письмо от "___" __________ 20___ года №__.
_______________________ _____________ _________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Прикомандировать _____________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с целью _____________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
___________________________________________________________________.
(вид транспорта)
Основание: письмо от "___" ___________ 20___ года №__.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

2) Қызметкерлерді іссапарға жіберу құжаттарының негіздемелері
Нысан
Іссапарға жіберу туралы қызметтік жазба
____________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
Қызметтік жазба
___________________________________________________ мақсатында
(іссапар мақсаты көрсетіледі)
____ ____ _____ ____ ____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ _
(лауазымы, аты-жөні)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
____ ____ _____ ____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
(көлік түрі)
____ ____ ____ ____ __ __ __ __ __ __ __ __ __ іссапарға жіберуіңізді сұраймын.
(мекеме атауы, орналасқан жері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
4. Тәртіптік тәжірибе бойынша құжаттар
(тәртіптік жазалар)
Нысан
Тәртіптік жаза қолдану туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік
жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________________________
жіберіп, тәртіп бұзушылық жасағаны үшін ___________________________________________
__________________________________________,_____________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)                              (жаза түрі)
тәртіптік жаза қолданылсын.
Негіздеме: __________________________ _______________ түсніктемесі,
(аты-жөні, тегі)
Тәртіптік комиссияның шешімі (жұмыстан босату, лауазымын төмендету, қызметтік
сәйкестігі толық еместігін ескерту ретінде жаза қолдынылса немесе қызметкер өз кінәсін мойындамайтын болса).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тәртіптік жаза қолдану туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы N 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік
жаза қолдану ережесіне сәйкес:
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік
жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________________________
жіберіп, тәртіп бұзушылық жасағаны үшін ___________________________________________
__________________________________________,_____________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)                        (жаза түрі)
тәртіптік жаза қолданылсын.
Негіздеме: __________________________ _______________ түсніктемесі,
(аты-жөні, тегі)
Тәртіптік комиссияның шешімі (жұмыстан босату, лауазымын төмендету, қызметтік
сәйкестігі толық еместігін ескерту ретінде жаза қолдынылса немесе қызметкер өз кінәсін мойындамайтын болса).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік
жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________ байланысты
(тәртіптік жазаны алып тастаудың себебі)
_______________________________________________________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_____ жылғы "___" _____________ №___ бұйрығына сәйкес қолданылған ____
_____________ ретіндегі тәртіптік жаза алынып тасталсын.
Негіздеме: _______________________________________________________ ұсынымы.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік жазаны алып тастау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы N 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес:
_____________________________________________________________________ байланысты
(тәртіптік жазаны алып тастаудың себебі)
_______________________________________________________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_____ жылғы "___" _____________ №___ бұйрығына сәйкес қолданылған ____
_____________ ретіндегі тәртіптік жаза алынып тасталсын.
Негіздеме: _______________________________________________________ ұсынымы.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Қызметтік тексеруді тағайындау туралы бұйрық
жылы, күні, айы, № _____
Қызметтік тексеру тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы N 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

2) Основания к документам о командировании сотрудников
Форма
Служебная записка о командировке
____________________________
(должность, фамилия,инициалы)
Служебная записка
Прошу Вас командировать _______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
с целью ________________________________________________________
(указать цель командировки)
_____________________________________.
(вид транспорта)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
4. Документы по дисциплинарной практике
(дисциплинарные взыскания)
Форма
Приказ о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в
____________________________________________________________________,
наложить на ________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде _________________________.
(вид взыскания)
Основание: объяснительная _____________________, решение
(фамилия, инициалы)
Дисциплинарной комиссии (в случае наложения взыскания в виде увольнения, понижения
в должности, предупреждения о неполном служебном соответствии либо в случае
несогласия служащего с проступком).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в
____________________________________________________________________,
наложить на ________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде _________________________.
(вид взыскания)
Основание: объяснительная ________________________, решение
(фамилия, инициалы)
Дисциплинарной комиссии (в случае наложения взыскания в виде увольнения, понижения
в должности, предупреждения о неполном служебном соответствии либо в случае
несогласия служащего с проступком).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
Снять дисциплинарное взыскание в виде ______________, наложенное приказом
№___ от _________года ____________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
____________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление ___________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152:
Снять дисциплинарное взыскание в виде ______________, наложенное
приказом №___ от _________года ___________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление ___________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о назначении служебного расследования
год, число, месяц № _____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. _________________ _____ ______ _____ ______ _____ теріс тәртіптік
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
1) ___________________________________________________;
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
2) ___________________________________________________;
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
3) ____________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі).
2. Тиісті дәлелденген қорытынды материалдары тәртіптік комиссия қарауына
ұсынылсын.
Негіздеме: ______________________________ ______ _____ ___ түсініктемесі,
(аты-жөні, тегі)
жасалған теріс тәртіптік қылық туралы мәлімет.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Қызметтік тергеуді тағайындау туралы бұйрық өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Қызметтік тексеру тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы N 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану ережесіне сәйкес:
1. _________________ _____ ______ _____ ______ _____ теріс тәртіптік
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
1) ___________________________________________________;
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
2) ___________________________________________________;
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
3) ____________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі).
2. Тиісті дәлелденген қорытынды материалдары тәртіптік комиссия қарауына ұсынылсын.
Негіздеме: ______________________________ ______ _____ ___ түсініктемесі,
(аты-жөні, тегі)
жасалған теріс тәртіптік қылық туралы мәлімет.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
5. Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы құжаттар
Нысан
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 35-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______________________________________________________________________ __ __ үшін
(жұмысындағы жетістіктер немесе мекеме қызметінің нәтижелері көрсетіледі)
көтермеленсін.
Негіздеме: көтермелеу туралы ұсынымдары, ____________________________________
(мемлекеттік орган атауы)
комиссиясы отырысының 20___ "___"_____________ хаттамасы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 35-бабына сәйкес:
_______________________________________________________________________________,
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
_______________________________________________________________________ __ __ үшін
(жұмысындағы жетістіктер немесе мекеме қызметінің нәтижелері көрсетіледі)
көтермеленсін.
Негіздеме: көтермелеу туралы ұсынымдары, ____________________________________
(мемлекеттік орган атауы)
комиссиясы отырысының 20___ "___"_____________ хаттамасы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Мемлекеттік қызметкерді көтермелеу туралы қызметтік жазба
____________________________
(басшының тегі, аты-жөні)
Қызметтік жазба
________________________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні)
осы мемлекеттік органда ______ жылдан бері жұмыс істейді.
Мемлекеттік қызметті өткеру кезінде өзін тек жағымды жағынан көрсетті, өзіне
жүктелген лауазымдық міндеттерді адал атқарды.
Сонымен қатар, _______ ________ _______ ______ ______ _____ _____ ____ ____ _____
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 35-бабының негізінде, лауазымдық міндеттемелерін үлгілі атқарғаны үшін (немесе
мемлекеттік қызметте мінсіз болғаны, маңызы ерекше тапсырмаларды орындағаны және
жұмысындағы басқа да жетістіктер үшін), сондай-ақ қызметін бағалау қорытындысы бойынша
________________________________________________________________________________
(біржолғы ақшалай сыйақы, алғыс жариялау, бағалы сыйлықпен, грамотамен, құрметті атақ
тағайындаумен және ведомстволық наградалармен марапаттау және т.б.)
көтермеленсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)

1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
комиссией в составе:
1) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) ____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная __________________, сведения о совершении проступка.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о назначении служебного расследования
год, число, месяц №_____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий на государственных
служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152:
1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
комиссией в составе:
1) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) ____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная __________________, сведения о совершении
(фамилия, инициалы)
проступка.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
5. Документы по поощрению государственного служащего
Форма
Приказ о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании) государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Поощрить ____________________________________________________
(вид поощрения)
___________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за ________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии
от "___" ______________ 20___ года
__________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании) государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Поощрить ____________________________________________________
(вид поощрения)
___________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за ________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии
от "___" ______________ 20___ года
__________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Служебная записка о поощрении государственного служащего
____________________________
(фамилия, инициалы
руководителя)
Служебная записка
_______________________________________________ работает в данном
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
государственном органе с ______ года.
За время прохождения государственной службы показал себя только с положительной
стороны, к возложенным на него должностным обязанностям относится добросовестно.
Также,_________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
На основании изложенного, в соответствии статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" за образцовое выполнение
должностных обязанностей (либо безупречную государственную службу, выполнение
заданий особой важности и сложности и за другие достижения в работе), а также
по результатам оценки деятельности прошу поощрить_____________________
(единовременным денежным вознаграждением, объявлением благодарности, награждением
ценным подарком, грамотой, присвоением почетного звания и ведомственными наградами
и др.).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

6. Штаттық құрылымды және біліктілік талаптарын бекіту туралы құжаттар
Нысан
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
________________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы
_____________________________________________ _______ ____ сәйкес,
(нормативтік құқықтық акт)
БҰЙЫРАМЫН:
1.________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
қоса беріліп отырған штаттық саны мен құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
________________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы
______________________________________________________________ _______ ____ сәйкес:
(нормативтік құқықтық акт)
1.________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
қоса берілген штаттық саны және құрылымы бекітілсін.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 17-бабы 4-тармағын сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
________________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
қоса беріліп отырған мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 17-бабының 4-тармағын сәйкес:
________________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
қоса беріліп отырған мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)

6. Документы об утверждении штатной структуры
и квалификационных требований
Форма
Приказ об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной численности и структуры
_______________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии с ________________________________________________
(нормативный правовой акт)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
____________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной численности и структуры
______________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии с ________________________________________________:
(нормативный правовой акт)
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
____________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об утверждении квалификационных требований
к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям ________________________
_____________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении квалификационных
требований к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям ______________________________________________
_____________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

7. Негізгі қызмет бойынша құжаттар
1) Негізгі қызмет бойынша бұйрықтар
Нысан
Тәртіптік комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметкерлеріне тәртіптік жаза қолдану ережесінің 60-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
тәртіптік комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалауын қадағалау ___ __ ___ ___ ___ ___ ___ _ жүктелсін.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тәртіптік комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметкерлеріне тәртіптік
жаза қолдану ережесінің 60-тармағына сәйкес:
1.________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
тәртіптік комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы өкімнің орындалауын қадағалау ___ __ ___ ___ ___ ___ ___ ___ _ жүктелсін.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 27-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
конкурстық комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау __________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 27-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
конкурстық комиссиясы құрылсын.
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын қадағалау _________________ жүктелсін.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)

7. Документы по основной деятельности
1) Приказы по основной деятельности
Форма
Приказ о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать дисциплинарную комиссию ___________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на ____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
Создать дисциплинарную комиссию ______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на ________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной комиссии
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной комиссии
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)

3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 63-бабы 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
аттестациялық комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау___________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 63-бабы 2-тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
аттестациялық комиссиясы құрылсын.
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын қадағалау ____________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 36-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1.________________________________________________________________________,
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
тағылымдамадан өтуі үшін 20___ года "__" ______ - 20___ года "__" аралығында
_________________________________________ жіберілсін. (ұйымның атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау __________________________ жүктелсін.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 36-бабына сәйкес:
1.________________________________________________________________________,
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
тағылымдамадан өтуі үшін 20___ года "__" ______ - 20___ года "__" ______ аралығында
_________________________________________ жіберілсін. (ұйымның атауы)
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын қадағалау ______________________ жүктелсін.
(лауазымы, аты-жөні, тегі)

3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики Казахстан"
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать аттестационную комиссию ___________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать аттестационную комиссию ___________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на ___________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить _________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
1. Направить _________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на __________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)

3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған
қызметкерлер үшін тәлімгерлерді бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған қызметкерлер үшін тәлімгерлерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 20-бабы 4 және 5 тармақтарына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына алғаш рет тағайындалған қызметкерлер үшін 20___
жылғы "__" ______ бастап 20___ жылғы "__" ______ дейін келесі тәлімгерлер бекітілсін:
Тәлімгерлер
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған мемлекеттік қызметкерлер
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
2. Жоғарыда аталған қызметкерлерді ________________ осы бұйрықпен таныстырсын.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған
қызметкерлер үшін тәлімгерлерді бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____ Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет
тағайындалған қызметкерлер үшін тәлімгерлерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 20-бабының 4 және 5 тармақтарына сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған қызметкерлер үшін
20___ жылғы "__" ______ бастап 20___ жылғы "__" ______ дейін келесі тәлімгерлер бекітілсін:
Тәлімгерлер
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған мемлекеттік қызметшілер
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
_____________________________________
(аты-жөні, тегі)
2. Жоғарыда аталған қызметкерлерді
______________________________________ осы бұйрықпен таныстырсын.
(лауазым, аты-жөні, тегі)

3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о закреплении наставников за лицами, впервые принятыми
на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование государственного органа)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" ______ 20__года:
Наставники
Государственные служащие, впервые принятые на административные государственные должности
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
2. ___________________________ ознакомить с настоящим приказом
(должность, фамилия, инициалы)
вышеуказанных работников.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О государственной
службе Республики Казахстан":
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование государственного органа)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" _____ 20__ года:
Наставники
Государственные служащие, впервые принятые на административные государственные должности
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
2. ___________________________________ ознакомить с настоящим
(должность, фамилия)
распоряжением (решением) вышеуказанных работников.

3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің қызметін бағалау
жөніндегі комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы, № _____
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152
Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметкерлердің қызметін бағалау
қағидалары мен мерзімдерінің 30 тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
бағалау комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ______________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
________________________ жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау
жөніндегі комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы, № _____
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау жөніндегі комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152
Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу
қағидалары мен мерзімінің 30 тармағына сәйкес:
1. Қосымшаға сәйкес _______________________________________________________,
(мемлекеттік органның атауы)
бағалау комиссиясы құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ______________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
________________________ жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған
қызметкерлерге бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Әкімшілік мемлекеттік лауазымға алғаш рет тағайындалған қызметкерлерге бекітілген
тәлімгерді ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген
Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттары
9-тармағының 1), 2), 3), 4) (ауыстыру себебіне байланысты біреуі таңдалады) тармақшасына
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)
тәлімгері ретінде бекітілген _______________________________________________________,
(аты-жөні, тегі)
________________________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)
_______________________________________________________ байланысты ауыстырылсын.
(тәлімгерді ауыстыру себебі көрсетіледі)
2. ________________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
осы бұйрықпен жоғарыда аталған қызметкерлерді таныстырсын.

3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании комиссии по оценке деятельности административных
государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии по оценке деятельности административных
государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки деятельности
государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по оценке ___________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2.Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на ____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_________________ ___________ ___________________________________
(должность)       (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по оценке деятельности
административных государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии по оценке деятельности административных
государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки деятельности
государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 152:
1. Создать комиссию по оценке ________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на _______________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_________________ ___________ ___________________________________
(должность)       (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о замене наставника за лицами, впервые принятыми
на административную государственную службу
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицом, впервые принятым на административную
государственную службу
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4) (выбрать один из них в зависимости от причины
замены) пункта 9 Правил и условий прохождения испытательного срока и порядка
закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства Республики
Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 21 октября 2016 года № 21, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Заменить ____________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
закрепленного в качестве наставника за __________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с____________________________________________.
(указать причину замены наставника)
2. _________________________________________________ ознакомить
(должность, фамилия, инициалы)
с настоящим приказом вышеуказанных работников.

3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған
қызметкерлерге бекітілген тәлімгерді ауыстыру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Әкімшілік мемлекеттік лауазымдарға алғаш рет тағайындалған адамдарға бекітілген
тәлімгерді ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген
Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттары
9-тармағының 1), 2), 3), 4) (ауыстыру себебіне байланысты біреуі таңдалады) тармақшасына сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)
тәлімгері ретінде бекітілген _______________________________________________________,
(аты-жөні, тегі)
________________________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)
__________________________________________ байланысты ауыстырылсын.
(тәлімгерді ауыстыру себебі көрсетіледі)
2. ________________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөні)
осы өкіммен жоғарыда аталған қызметкерлерді таныстырсын.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу
комиссиясын құру туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 қаулысымен
бекітілген Мемлекеттік қызметшілерге лауазымдық еңбекақысын белгілеуге құқық беретін
олардың еңбек өтілін есептеу ережесінің 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау
______________________________________________________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу
комиссиясын құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Лауазымдық еңбекақы алуға құқық Беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 қаулысымен
бекітілген Мемлекеттік қызметшілерге лауазымдық еңбекақысын белгілеуге құқық беретін
олардың еңбек өтілін есептеу ережесінің 5-тармағына сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
лауазымдық еңбекақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау
______________________________________________________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о замене наставника за лицами, впервые
принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4) (выбрать один из них в зависимости от причины
замены) пункта 9 Правил и условии прохождения испытательного срока и порядка
закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 21 октября 2016 года № 21:
1. Заменить ____________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
закрепленного в качестве наставника за __________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с _____________________________________.
(указать причину замены наставника)
2. _____________________________________ ознакомить с настоящим
(должность, фамилия, инициалы)
распоряжением (решением) вышеуказанных работников.
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании комиссии по установлению трудового стажа
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по установлению трудового стажа
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных служащих,
дающего право на установление должностного оклада, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 687, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по установлению трудового стажа
______________________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по установлению трудового стажа
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по установлению трудового стажа
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных служащих,
дающего право на установление должностного оклада, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2017 года № 687:
1. Создать комиссию по установлению трудового стажа
______________________________________________,
(наименование государственного органа) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на ____________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)

3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Еңбек өтілін белгілеу жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
№ ___ ХАТТАМА
_____________________________
(Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы)
20__ жылғы "___" ________
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
________________________,
Комиссия төрағасы
(лауазымы)
Комиссия мүшелері:
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
_________________________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
_________________________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
_________________________________________; (лауазымы)
______________________
(Тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
_______________________, Комиссия хатшысы.
(лауазымы)
Күн тәртібі:
_____________________________________ мемлекеттік қызметшілерінің
(мемлекеттік орган атауы)
лауазымдық айлықақы белгілеуге құқық беретін жұмыс өтілін есептеу.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 "Мемлекеттік
қызметшілердің лауазымдық айлықақы белгілеуге құқық беретін жұмыс өтілін есептеу
қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес және мемлекеттік қызметшілердің еңбек
жолын растайтын құжаттардың негізінде Комиссия ШЕШТІ:
1. Төменде көрсетілген мемлекеттік қызметшілергелауазымдық айлықақы белгілеуге
құқық беретін келесі жұмыс өтілі анықталсын:
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
атқарып отырған лауазымы
өтіл
жыл
ай
күн
2. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшесінің атауы)
жоғарыда көрсетілген мемлекеттік қызметшілеріне белгіленген жұмыс өтіліне сәйкес жалақылары төленсін.
Комисси төрағасы
_____________
(қолы)
______________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Комиссия мүшелері
_____________
(қолы)
_____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_____________
(қолы)
______________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_____________
(қолы)
_____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Комиссия
хатшысы ___________ __________________________________________________
(қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Комиссия құрамын бекіту туралы
_____________________________________
(мемлекеттік орган атауы)
_____________________________________
(комиссия атауы)
комиссиясының құрамын бекіту туралы
________________________________________________________________________________
(нормативтік құқықтық актінің атауы, тармақ, бап)
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік орган атауы) (комиссия атауы)
қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау ______________________________________
(лауазым, аты-жөні, тегі)
жүктелсін

3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Протокол заседания комиссии по установлению трудового стажа
ПРОТОКОЛ № ___
заседания Комиссии по установлению трудового стажа
_____________________________
(наименование административно-
территориальной единицы)
"___" ________ 20__ года
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_____________________, председатель Комиссии (должность)
Члены комиссии:
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________________________;
(должность)
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________________________;
(должность)
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_________________________________________;
(должность)
______________________
(Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
_______________________, секретарь Комиссии.
(должность)
Повестка дня:
Исчисление стажа работы, дающего право на установление должностного оклада
государственных служащих _____________________________________.
(наименование государственного органа)
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан
от 30 октября 2017 года № 687 "Об утверждении Правил исчисления стажа работы
государственных служащих, дающего право на установление должностного оклада"
и на основании документов, подтверждающих трудовую деятельность государственных
служащих, Комиссия РЕШИЛА:
1. Определить нижеуказанным государственным служащим следующий стаж работы, дающий право на установление должностного оклада:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
занимаемая должность
стаж
год
мес.
дни
2._____________________________________________________________
(наименование структурного подразделения государственного органа)
производить выплату заработной платы вышеуказанным государственным
служащим согласно установленному стажу работы.
Председатель комиссии
____________________
(подпись)
______________________
(фамилия, инициалы)
Члены комиссии
____________________
(подпись)
______________________
(фамилия, инициалы)
___________________
(подпись)
______________________
(фамилия, инициалы)
___________________
(подпись)
______________________
(фамилия, инициалы)
Секретарь комиссии
___________________
(подпись)
______________________
(фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава комиссии
________________________
(наименование комиссии)
_____________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии _______________________________________________
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать __________________________________________________,
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)

3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Комиссия құрамын бекіту туралы
_____________________________________
(мемлекеттік орган атауы)
_____________________________________
(комиссия атауы)
комиссиясының құрамын бекіту туралы
________________________________________________________________________________
(нормативтік құқықтық актінің атауы, тармақ, бап)
сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік орган атауы) (комиссия атауы)
қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы өкімнің орындалуын қадағалау _________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі) жүктелсін
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Аттестация өткізу туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 63-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес аттестациядан өтетін мемлекеттік
қызметкерлердің тізімі бекітілсін.
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес аттестация өткізудің кестесі бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау _______________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
жүктелсін
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Аттестация өткізу туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 63-бабына сәйкес:
1. Осы өкімнің (шешімнің) 1-қосымшасына сәйкес аттестациядан өтетін мемлекеттік
қызметкерлердің тізімі бекітілсін.
2. Осы өкімнің (шешімнің) 2-қосымшасына сәйкес аттестация өткізудің кестесі бекітілсін.
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын қадағалау
______________________________________________________________________ жүктелсін.
(лауазым, аты-жөні, тегі)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
2) Комиссия құрамын бекіту туралы құжаттардың қосымшасы
Нысан
___________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" ______ №___
бұйрығының (өкімнің
немесе шешімнің)
қосымшасы
_______________________ құрамы
(комиссия атауы)
1.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________,
(лауазымы)
комиссия төрағасы
2.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________,
(лауазымы)
комиссия төрағасының орынбасары
3.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________,
(лауазымы)
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________
(лауазымы)
5.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________
(лауазымы)
6.
_________________________
(аты-жөні, тегі)
-
_______________________________
(лауазымы)

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава
_________________________комиссии
(наименование комиссии)
_____________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии _______________________________________________:
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
1. Создать _____________________________________________________,
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации, согласно
приложению 1 к настоящему приказу.
2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации, согласно
приложению 1 к настоящему распоряжению (решению).
2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2 к настоящему
распоряжению (решению).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить
на _____________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
2) Приложение к документам об утверждении состава комиссии
Форма
Приложение
к приказу (распоряжению
или решению)
___________________________
(должность)
от "__" ________ 20__ года
№ ___
Состав _______________________
(название комиссии)
1.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
председатель комиссии
2.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
заместитель председателя комиссии
3.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
секретарь комиссии
Члены комиссии:
4.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________
(должность)
5.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________
(должность)
6.
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
-
_______________________________
(должность)

1. ________________________________________________________________________
(ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай)
бойынша Ведомстволық наградалар комиссиясы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес
құрамда құрылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрықтың қосымшасы
________________________________________________
(ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай)
бойынша Ведомстволық наградалар комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Комиссия мүшелері:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Комиссия хатшысы:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Нысан
Ведомстволық наградалар комиссиясын құру туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық наградалар комиссиясын құру туралы
________________________________________________________________________________
(қажеттілігіне қарай)
ведомстволық награданың атауы
________________________________________________________________________________
(комиссия құрамын бекіту үшін негіздеме) сәйкес:
1. _____________________________________________________________ (ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай) бойынша Ведомстволық наградалар
комиссиясы осы өкімнің (шешімнің) қосымшасына сәйкес құрамда құрылсын.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
____________________________
20___ жылғы "__" _______ № __
өкімнің (шешімнің)
қосымшасы
________________________________________________
(ведомстволық награда(лар)ның атауы, қажетіне қарай)
бойынша Ведомстволық наградалар комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Комиссия төрағасы:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Комиссия мүшелері:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Комиссия хатшысы:
Аты-жөні, тегі
-атқаратын лауазымы
Нысан
Ведомстволық наградамен марапаттау туралы бұйрық
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық награда(лар)мен марапаттау туралы
________________________________________________________________________________
ведомстволық награданың атауы
________________________________________________________________________________
(құқықтық актінің қабылдаудың негіздемесі (өкілеттіктер)
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың* қосымшасына сәйкес ______________________________________
(ведомстволық награданың атауы)
ведомстволық наградамен марапатталатын адамдардың тізімі бекітілсін.
Негіздеме: ________________________________________________________________
(Ведомстволық наградалар комиссиясының атауы)
комиссиясы отырысының 20__ жылғы "__" _______ № ___ хаттамасы.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
бұйрықтың қосымшасы
__________________________________________
(ведомстволық награданың атауы)
ведомстволық наградамен марапатталатын адамдардың
ТІЗІМІ
Аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі
атқаратын лауазымы
1.
2.
3.
...
Ескертпе:
* қажетіне қарай, әр түрлі ведомстволық наградалармен марапаттау үшін тізімдерді бір бұйрықпен бекітуге болады.
Нысан
Ведомстволық наградамен марапаттау туралы өкім (шешім)
Жылы, күні, айы №_____
Ведомстволық награда(лар)мен марапаттау туралы
____________________________________________________ ведомстволық награданың атауы
________________________________________________________________________________
(құқықтық актінің қабылдаудың негіздемесі (өкілеттіктер) сәйкес:

1. Создать Комиссию по ведомственной(-ым) награде(-ам)
______________________________________________________________
(наименование ведомственной награды (при необходимости)
в составе, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Приложение к приказу
_______________________
(должность)
от "__" _______ 20___ года
№ ___
СОСТАВ комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
__________________________________________________
наименование ведомственной награды (при необходимости)
Председатель Комиссии:
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
- занимаемая должность
Члены Комиссии:
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
- занимаемая должность
Секретарь Комиссии:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
- занимаемая должность
Форма
Распоряжение (решение) о создании Комиссии по ведомственным наградам
год, число, месяц №_____
О создании Комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
_________________________________
наименование ведомственной награды
(при необходимости)
В соответствии с ____________________________________________:
(основание для утверждения состава Комиссии )
1. Создать Комиссию по ведомственной(-ым) награде(-ам)
_______________________________________________________________
(наименование ведомственной награды (при необходимости)
в составе, согласно приложению к настоящему распоряжению (решению).
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Приложение
к распоряжению (решению)
____________________________
(должность)
от "__" _______ 20___ года
№ ___
СОСТАВ
комиссии по ведомственной(-ым) награде(-ам)
__________________________________________________
наименование ведомственной награды (при необходимости)
Председатель Комиссии:
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
- занимаемая должность
Члены Комиссии:
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
- занимаемая должность
Секретарь Комиссии:
фамилия, имя, отчество
(при его наличии)
- занимаемая должность
Форма
Приказ о награждении ведомственной наградой
год, число, месяц №_____
О награждении ведомственной(-ыми) наградой(-ами)
_________________________________
наименование ведомственной награды
В соответствии с ________________________________________________
(основание (полномочия) для принятия правового акта)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лиц для награждения ведомственной наградой
________________________________________________________________,
(наименование ведомственной награды)
согласно приложению к настоящему приказу*.
Основание: протокол заседания Комиссии
____________________________________________________________________
(наименование Комиссии по ведомственным наградам)
от "__" _______ 20__ года № ___.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Приложение
к приказу ___________________
(должность)
от "__"________20___ года №__
Список лиц, награждаемых ведомственной наградой
____________________________________
(наименование ведомственной награды)
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
занимаемая должность
1.
2.
3.
...
Примечание:
*при необходимости, одним приказом могут утверждаться списки для награждения различными ведомственными наградами.
Форма
Распоряжение (решение) о награждении ведомственной наградой
год, число, месяц №_____
О награждении ведомственной(-ыми) наградой(-ами)
_________________________________
наименование ведомственной награды
В соответствии с _____________________________________________:
(основание (полномочия) для принятия правового акта)

1. Осы өкімнің (шешімнің)* қосымшасына сәйкес _______________________________
(ведомстволық награданың атауы)
ведомстволық наградамен марапатталатын тұлғалардың тізімі бекітілсін.
Негіздеме: ________________________________________________________________
(Ведомстволық наградалар комиссиясының атауы)
комиссиясы отырысының 20__ жылғы "__" _______ № ___ хаттамасы.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
____________________________
20___ жылғы "__" ______ № ___
өкімнің (шешімнің)
қосымшасы
__________________________________________
(ведомстволық награданың атауы)
ведомстволық наградамен марапатталатын тұлғалардың
ТІЗІМІ
Аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі
атқаратын лауазымы
1
2
3
...
Ескертпе:
* қажетіне қарай, әр түрлі ведомстволық наградалармен марапаттау үшін тізімдерді бір өкіммен (шешіммен) бекітуге болады.
Нысан
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы №_____
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген
Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттарының
15-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
Тәлімгерлер кеңесі (бұдан әрі - Кеңес) келесі құрамда бекітілсін:
Кеңес Төрағасы
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
Кеңес мүшелері:
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
2. Осы бұйрықтың орындалуын қадағалау______________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы №_____
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген
Сынақ мерзімінен өтудің және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің қағидалары мен шарттарының 15-тармағына сәйкес:

1. Утвердить список лиц для награждения ведомственной наградой
________________________________________________________________,
(наименование ведомственной награды)
согласно приложению к настоящему распоряжению (решению)*.
Основание: протокол заседания Комиссии _
___________________________________________________________________
(наименование Комиссии по ведомственным наградам)
от "__" _______ 20__ года № ___.
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Приложение
к распоряжению (решению)
___________________________
(должность)
от "__"________20___ года №__
Список лиц, награждаемых ведомственной наградой
____________________________________
(наименование ведомственной награды)
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
занимаемая должность
1.
2.
3.
...
Примечание:
*при необходимости, одним распоряжением (решением) могут утверждаться списки для награждения различными ведомственными наградами.
Форма
Приказ об утверждении состава совета наставников
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава Совета наставников
В соответствии с пунктом 15 Правил и условий прохождения испытательного срока
и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 21 октября 2016 года № 21, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Совет наставников ___________________________________
(наименование государственного органа)
(далее – Совет) в составе:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность, председатель Совета
Члены Совета:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении состава совета наставников
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава Совета наставников
В соответствии с пунктом 15 Правил и условий прохождения испытательного срока
и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 21 октября 2016 года № 21:

1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
Тәлімгерлер кеңесі (бұдан әрі - Кеңес) келесі құрамда бекітілсін:
Кеңес Төрағасы
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
Кеңес мүшелері:
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
Аты-жөні, тегі
-
атқаратын лауазымы
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын қадағалау_______________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі) жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы №_______
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125
қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді
даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
________________________________________________________________________________
(семинар тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін біліктілікті арттыру семинарына қатысу үшін Қазақстан
Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
________________________________________________________________________________
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері) жіберілсін.
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы №_______
Біліктілікті арттыруға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125
қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың
біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________ аралығында
________________________________________________________________________________
(семинар тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін біліктілікті арттыру семинарына қатысу үшін Қазақстан
Республикасының заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
____________________________________________________________________ жіберілсін.
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазым)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Қайта даярлауға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы №_______
Қайта даярлауға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125
қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың
біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Утвердить Совет наставников ___________________________________
(наименование государственного органа)
(далее – Совет) в составе:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность, председатель Совета
Члены Совета:
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
занимаемая должность
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
____________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о направлении на повышение квалификации
год, число, месяц №_______
О направлении на повышение квалификации
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить _________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ______________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года на семинар
повышения квалификации по теме ___________________________________,
(указать тему семинара)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан. Основание: план по переподготовке и повышению квалификации
на 20__ год. 2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение)о направлении на повышение квалификации
год, число, месяц №_______
О направлении на повышение квалификации
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением Правительства
Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125:
1. Направить _________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _____________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года на семинар
повышения квалификации по теме ___________________________________,
(указать тему семинара)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан. Основание: план по переподготовке и повышению квалификации
на 20__ год. 2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)            (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о направлении на переподготовку
год, число, месяц №_______
О направлении на переподготовку
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением Правительства
Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. ________________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" __________________________
аралығында _____________________________________________________________________
(қайта даярлау курстарының тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін қайта даярлау курстарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының
заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
____________________________________________________________________ жіберілсін.
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
Қайта даярлауға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы №_______
Қайта даярлауға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының 34-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 125
қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың
біліктілігін арттыру қағидаларына сәйкес:
1. ________________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
20___ жылғы "___" ____________ - 20___ жылғы "___" ____________
аралығында______________________________________________________________________
(қайта даярлау курстарының тақырыбы көрсетіледі)
тақырыбында өтетін қайта даярлау курстарына қатысу үшін Қазақстан Республикасының
заңнамасына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып,
____________________________________________________________________ жіберілсін.
(білім беру ұйымының атауы, орналасқан жері)
Негіздеме: 20__ жылы қайта даярлау және біліктілікті арттыру жоспары.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Нысан
ХАБАРЛАМА
Құрметті _________________!
Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 46-бабына сәйкес
________________________ байланысты Сіз атқаратын лауазымыңыздың жойылатынын хабарлаймын.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                  (қолы)                  (аты-жөні, тегі)
Таныстым _____________________________
(қолы)                  (күні)
Нысан
ХАБАРЛАМА
Құрметті_________________ !
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы

1. Направить __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" _______ 20___года на курсы
переподготовки по теме ___________________________________________,
(указать тему курсов переподготовки)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан. Основание: план по переподготовке и повышению квалификации
на 20___ год. 2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о направлении на переподготовку
год, число, месяц №_______
О направлении на переподготовку
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан", Правилами подготовки, переподготовки и повышения
квалификации государственных служащих, утвержденными постановлением
Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 125:
1. Направить __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________________________________
(наименование организации образования, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" _______ 20___года на курсы
переподготовки по теме ___________________________________________,
(указать тему курсов переподготовки)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с законодательством
Республики Казахстан. Основание: план по переподготовке и повышению квалификации
на 20___ год.
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уважаемый (ая)__________________!
В соответствии со статьей 46 Трудового Кодекса Республики Казахстан уведомляю Вас,
что в связи с _____________ занимаемая Вами должность будет упразднена.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Ознакомлен (а) __________________ _________________
(подпись)             (дата)
Форма
УВЕДОМЛЕНИЕ
Уважаемый (ая)_________________!