Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 128/21 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 тамыздағы № 159/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 тамызда № 6048 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі ауылдық округінің бюджеті туралы" № 128/21 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5781 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада "111985" сандары "139154" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер 4564 мың теңге";
"104482" сандары "127087" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "111985" сандары "139154" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 128/21 "О бюджете Лебяжинского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 6 августа 2018 года № 159/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2018 года № 6048. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 128/21 "О бюджете Лебяжинского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5781, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "111985" заменить цифрами "139154";
добавить абзацем следующего содержания:
"неналоговым поступлением 4564 тысяч тенге";
цифры "104482" заменить цифрами "127087";
в подпункте 2) цифры "111985" заменить цифрами "139154";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.