Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды қаласының әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 12/01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 5081 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес Қарағанды қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес құрылсын.
2. Қарағанды қаласы әкімінің кейбір шешімдері осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппаратының басшысына, Қазыбек би атындағы және Октябрь ауданының әкімдеріне жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12/01
шешіміне 1 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қаласының әкімінің 19.05.2026 № 03 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№1 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№1 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Костенко көшесі, 13.
Шекаралары:
Алалыкин көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 6;
Ерубаев көшесі – 10, 12;
Жамбыл көшесі – 1, 3, 5, 7, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
Костенко көшесі – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
Абай көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Панфилов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1,8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Тиішбек Аханов көшесі – 39.
№2 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды жоғары гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 22.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
Алалыкин көшесі – 11;
Гоголь көшесі – 17, 19, 21, 23;
Ерубаев көшесі – 24;
Абай көшесі – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Тиішбек Аханов көшесі – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
Чижевский көшесі – 4, 5, 6, 8, 9А, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20,21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
№3 сайлау учаскесі
Орталығы: "№2 балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Жамбыл көшесі, 17.
Шекаралары:
Алмазный тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Караганды от 19 декабря 2018 года № 12/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2018 года № 5081.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Караганды РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Караганды согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Караганды, акимов районов имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Aким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение 1
к решению акима города Караганды
от 19 декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району имени Казыбек би города Караганды
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения акима города Караганды 19.05.2026 № 03 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок №1
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №1" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области. улица Костенко, 13.
Границы:
улица Алалыкина – 1, 2, 3, 3а, 4,6;
улица Ерубаева – 10, 12;
улица Жамбыла – 1, 3, 5, 7, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43;
улица Костенко – 1, 3, 4, 11, 12, 14;
улица Абая – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Панфилова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1,8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Тишбека Аханова – 39.
Избирательный участок №2
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший гуманитарный колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 22.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 14, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36;
улица Алалыкина – 11;
улица Гоголя – 17, 19, 21, 23;
улица Ерубаева – 24;
улица Абая – 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Тишбека Аханова – 49, 51, 51/2, 53, 54, 55, 58;
улица Чижевского – 4, 5, 6, 8, 9А, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20,21, 21а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Избирательный участок №3
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 2", улица Жамбыла, 17.
Границы:
переулок Алмазный – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;

Волжский тұйық көшесі – 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 20, 22;
Литовский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Мраморный тұйық көшесі – 1, 5, 7, 9, 15, 11, 17, 18, 19;
Балқантау көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67,71;
Волгодонская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Гоголь көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3а;
Громовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
Доскей көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 7;
Ерубаев көшесі – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
Жанғозин көшесі – 5/2, 6;
Жамбыл көшесі – 6, 8, 10, 12, 18, 20,20/3, 20а, 24, 26, 30, , 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40/2,40а, 42а, 45, 46, 46а, 48а, 49, 50, 52, 53;
Кузнецов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,18/3;
Абай көшесі– 36, 38, 40, 42, 44;
Нестеров көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Панфилов көшесі – 25,25/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34;
Сәрсеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31/3,32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55, 56, 57;
Сәтпаев көшесі – 2, 3, 3/3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21/3, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30,31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,54, 56, 58;
Тиішбек Аханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 33,33/1, 38;
Тюленин көшесі – 1,2, 4,5, 6, 7, 8, 10, 11,13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35;
Телевизионная көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 34,36, 48, 50, 50а;
Хрустальная көшесі – 2,3, 4, 5, 6, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кронштадская көшесі - 10,16;
Физкультурная көшесі - 5.
№4 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№2 Лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 60.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 38, 40, 41/1, 42, 44, 46, 48, 52, 54;
Цветочный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/2, 11, 13;
Аюпов көшесі – 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1,38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
Гоголь көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
Жамбыл көшесі – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75,75/2, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85,86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;

переулок Волжский – 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 20, 22;
переулок Литовский – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Мраморный – 1, 5, 7, 9, 15, 11, 17, 18, 19;
улица Балкантау – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67,71;
улица Волгодонская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Гоголя – 1/2, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/12, 3а;
улица Громовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
улица Доскея – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 7;
Ерубаева – 1а, 2, 3, 4, 6, 6а, 7;
улица Жангозина – 5/2, 6;
улица Жамбыла – 6, 8, 10, 12, 18, 20,20/3, 20а, 24, 26, 30, , 32, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40/2,40а, 42а, 45, 46, 46а, 48а, 49, 50, 52, 53;
улица Кузнецова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,18/3;
улица Абая – 36, 38, 40, 42, 44;
улица Нестерова – 1, 2, 2а, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Панфилова –25,25/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Сарсекова – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31/3,32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52,53, 54, 55, 56, 57;
улица Сатпаева – 2, 3, 3/3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21/3, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30,31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,54, 56, 58;
улица Тишбека Аханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 33,33/1, 38;
улица Тюленина – 1,2, 4,5, 6, 7, 8, 10, 11,13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35;
улица Телевизионная – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 34,36, 48, 50, 50а;
улица Хрустальная – 2,3, 4, 5, 6, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кронштадская - 10, 25;
улица Физкультурная - 5.
Избирательный участок №4
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Лицей №2" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Абая, 60.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 38, 40, 41/1, 42, 44, 46, 48, 52, 54;
переулок Цветочный – 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/2, 11, 13;
улица Аюпова – 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1,38, 39, 40, 41, 42, 43, 45;
улица Гоголя – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30;
улица Жамбыла – 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75,75/2, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85,86, 87, 89, 91, 93, 95, 95/2;

Абай көшесі – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/2, 61/3, 62, 63, 64;
Поспелов көшесі – 3, 5, 7, 19, 25;
Сәтпаев көшесі – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Шәкіров көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,а19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
Чижевский көшесі – 32, 34, 36, 37, 38, 40;
Цикличный тұйық көшесі – 5, 8/2, 9, 10,12, 35.
№5 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28.
Шекаралары:
Бийский тұйық көшесі – 11а,13а, 15,15а, 16, 17, 17а,18, 19, 20, 21, 22;
Модельный тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Утренний тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 18, 23, 27, 35, 45;
Утренний өтпе жолы– 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 12, 13а, 13/1, 13/4, 15, 16, 17, 18, 19, 20,20/1,21,23/1,24,25,26,27,29, 31, 32, 33, 38, 40а, 41, 43, 44, 45;
20-шы партсъезд көшесі – 1, 2,4, 5, 6, 7, 12,12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24;
Айвазовский көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7,8,9,10,11,11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;
Балқантау көшесі – 56, 56/1,58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129,131, 133, 135, 137, 139, 141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 172, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 193, 195, 197/1;
Арқалық көшесі – 5, 9,11, 13, 17, 19;
Вишневский көшесі – 1, 1а, 2а, 3, 4, 6, 8, 9, 10;
Волгодонская көшесі – 14, 15, 16, 16/1,16/2,17, 17/2,17/3, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 46/2, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
Гоголь көшесі – 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
Дегтярев көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Ермолов көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
Жамбыл көшесі – 86, 88, 92, 94, 96, 98, 98А, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114, 115, 115а;
Космодемьянская көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7;
Кронштадская көшесі – 53;
Кузнецов көшесі – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32,34, 36;
Куприн көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15;

улица Абая – 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61/2, 61/3, 62, 63,64;
улица Поспелова – 3, 5, 19, 25;
улица Сатпаева – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Шакирова – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,а19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 36, 38;
улица Чижевского – 32, 34, 36, 37, 38, 40;
переулок Цикличный – 5, 8/2, 9, 10,12, 35;
Избирательный участок №5
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, 28.
Границы:
переулок Бийский – 11а,13а, 15,15а, 16, 17, 17а,18, 19, 20, 21, 22;
переулок Модельный – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
переулок Утренний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 18, 23, 27, 35, 45;
проезд Утренний – 1, 3,3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 12, 13а, 13/1, 13/4, 15, 16, 17, 18, 19, 20,20/1,21,23/1,24,25,26,27,29, 31, 32, 33, 38, 40а, 41, 43, 44, 45;
улица 20-го партсъезда – 1, 2,4, 5, 6, 7, 12,12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24;
улица Айвазовского - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7,8,9,10,11,11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Балкантау – 56, 56/1,58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129,131, 133, 135, 137, 139, 141, 143,145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 172, 173, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 193, 195, 197/1;
улица Аркалыкская –5, 9,11, 13, 17, 19;
улица Вишневского – 1, 1а, 2а, 3, 4, 6, 8, 9, 10;
улица Волгодонская – 14, 15, 16, 16/1,16/2,17, 17/2,17/3, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 46/2, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
улица Гоголя – 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11;
улица Дегтярева – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Ермолова – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
улица Жамбыла – 86, 88, 92, 94, 96, 98, 98А, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113/2, 114, 115, 115а;
улица Космодемьянской – 1, 1а, 3, 5, 7;
улица Кронштадская –53;
улица Кузнецова – 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32,34, 36;
улица Куприна – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15;

Абай көшесі – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
Перов көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Писарев көшесі – 40, 42, 44, 46, 46а;
Поспелов көшесі – 20;
Сәтпаев көшесі – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115,116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
Сеченов көшесі – 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Столетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Федченко көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Художественная көшесі – 3, 7, 9, 11, 13, 15;
Шевцова көшесі – 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 12,12/1,12/3,14,33;
Шекспир көшесі – 1, 2, 3, 4,5, 6, 7,8,9,11, 14, 15, 16, 17, 18,21, 22,24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38а.
№6 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мұстафин көшесі, 28.
Шекаралары:
Мұстафин көшесі – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
Жамбыл көшесі – 116,117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135/2, 136, 142, 143,144,145, 146, 150/1, 151, 152/2, 153, 155, 156, 157;
Гастелло көшесі – 4, 6, 8, 10, 14, 14а, 16, 16/3,16/4, 20, 20а, 22;
Пригородная көшесі – 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30,30/1, 32, 34, 36, 38;
Разин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/3,24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Хмельницкий көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Космодемьянская көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
Терешкова көшесі – 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а,14, 15а, 17, 18, 21, 25, 27, 32;
Писарев көшесі – 48, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67,67а, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 77;
Утренний тұйық көшесі –36, 40;
Гастелло көшесі – тұрғын алабы 23.
№7 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абылқас Сағынов атындағы Қарағанды техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Терешкова көшесі, 40.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 62, 74, 76, 78, 80;
Терешкова көшесі – 34, 35, 37, 38, 39, 41;
Мұстафин көшесі – 1,1/2, 2,2/1, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;

улица Абая – 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а;
улица Перова – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Писарева – 40, 42, 44, 46, 46а;
улица Поспелова – 20;
улица Сатпаева – 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115,116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 202-1, 206;
улица Сеченова –8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Столетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Федченко – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Художественная –3, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Шевцовой – 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 12,12/1,12/3,14,33;
улица Шекспира – 1, 2, 3, 4,5, 6, 7,8,9,11, 14, 15, 16, 17, 18,21, 22,24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38а.
Избирательный участок №6
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №88" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Мустафина, 28.
Границы:
улица Мустафина – 12, 14, 16, 16/2, 18, 18/2, 20, 22, 26, 30, 32, 32а;
улица Жамбыла – 116,117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 135/2, 136, 142, 143,144,145, 146, 150/1, 151, 152/2, 153, 155, 156, 157;
улица Гастелло – 4, 6, 8, 10, 14, 14а, 16, 16/3,16/4, 20, 20а, 22;
улица Пригородная – 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 26а, 26б, 28, 30,30/1, 32, 34, 36, 38;
улица Разина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/3,24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Хмельницкого –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Космодемьянской – 2, 4, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 39а, 39в, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57;
улица Терешковой –3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а,14, 15а, 17, 18, 21, 25, 27, 32;
улица Писарева – 48, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67,67а, 68, 69, 69а, 69б, 69в, 77;
переулок Утренний – 36, 40;
улица Гастелло - жилой массив 23.
Избирательный участок №7
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский технический университет имени Абылкаса Сагинова", улица Терешковой, 40.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 62, 74, 76, 78, 80;
улица Терешковой – 34, 35, 37, 38, 39, 41;
улица Мустафина – 1,1/2, 2,2/1, 3, 5, 5/1, 6, 6/2, 6/3, 7, 8, 11, 13;

Гастелло көшесі – 28, 32, 34.
№8 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерінің 6505 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 93.
Шекаралары:
Сәтпаев көшесі - 93.
№9 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы "Мұрагер" мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 46а.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68,68/2;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 55,57,59,61,63,65, 65/2;
№10 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы мектеп-гимназиясы"КММ Нұркен Әбдіров даңғылы, 37/1.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
Новоселов көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
Пичугин көшесі – 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 185А, 186, 186/2;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/6, 50/1, 50/2;
Алданская көшесі – 1, 2;
№11 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтпаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұркен Әбдіров даңғылы, 30а.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
№12 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Гоголь көшесі, 40.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;

улица Гастелло – 28, 32, 34.
Избирательный участок №8
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6505 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Сатпаева, 93.
Границы:
улица Сатпаева-93.
Избирательный участок №9
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Мурагер" управления образования Карагандинской области, улица Гоголя, 46а.
Границы:
улица Гоголя – 50/1, 50/2, 52, 52/1, 52/2, 54, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 58, 58/2, 62, 64, 66, 68,68/2;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев -55,57,59,61,63,65, 65/2;
Избирательный участок №10
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа Гимназия имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Нуркена Абдирова, 37/1.
Границы:
улица Бакинская – 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188;
улица Новоселов – 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Пичугина – 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 185А, 186, 186/2.
проспект Нуркена Абдирова – 33, 35, 35а, 37/2, 39, 41, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 48/6, 50/1, 50/2;
улица Алданская – 1, 2;
Избирательный участок №11
Центр:Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Нуркена Абдирова, 30/7.
Границы:
улица Гоголя – 51/3, 53, 55, 57, 57/2;
проспект Нуркена Абдирова – 30/3, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36/1, 36/2, 36/4, 38.
Избирательный участок №12
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Медицинский университет Караганды", улица Гоголя,40.
Границы:
улица Гоголя – 47, 49, 51, 51/1, 51/2, 53/1;

Әлиханов көшесі – 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
№13 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 38/2.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 35, 37, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 41, 43,45, 47, 49, 49а, 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2,53/3,53/4,55/1;
Гоголь көшесі – 34/5, 36, 36а, 36/2, 36/3, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
№14 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұстафин көшесі, 15.
Шекаралары:
№15 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№3 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 25.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 27, 27а, 29, 31;
Лобода көшесі – 34, 36, 38/1, 38/2, 42, 46, 48, 50;
Гоголь көшесі – 27, 33, 33/2, 35, 37, 37/1, 37/2.
№16 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лобода көшесі, 26.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 11, 17, 17а, 17/2;
Ерубаев көшесі – 32, 32а;
Лобода көшесі – 16, 18, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 28, 29, 9/3, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
Гоголь көшесі – 39, 41.
№17 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы мәдениет басқармасының "Кеншілер мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 32.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 26, 28, 28а, 30, 34, 36, 38, 38а;
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
Ерубаев көшесі – 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
Лобода көшесі – 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
№18 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлиханов көшесі, 24.
Шекаралары:
Ерубаев көшесі – 50/2, 50/3, 52/2;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2.
№19 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы, Әлиханов көшесі, 11а.
Шекаралары:

улица Алиханова –30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 36/2, 36/3, 36/4, 36, 38/1, 38/2, 38/3, 40.
53/2, 53/3,
Избирательный участок №13
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени академика Е.А.Букетова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гоголя,38/2.
Границы:
улица Алиханова – 35, 37, 37/2, 37/3, 37/4, 39, 39/2, 39/3, 46;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 41, 43,45, 47, 49, 49а, 51, 51/1, 53, 53/1, 53/2,53/3,53/4,55/1;
улица Гоголя –34/5, 36, 36а, 36/2, 36/3, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48.
Избирательный участок №14
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Национальный центр гигиены труда и профессиональных заболеваний", улица Мустафина-15.
Границы:
Избирательный участок №15
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №3" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 25.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 19, 19а, 21, 21/2, 23, 23а, 27, 27а, 29, 31;
улица Лободы – 34, 36, 38/1, 38/2, 42, 46, 48, 50;
улица Гоголя – 27, 33, 33/2, 35, 37, 37/1, 37/2.
Избирательный участок №16
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Григория Потанина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Лободы, 26.
Границы:
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 11, 17, 17а, 17/2;
улица Ерубаева – 32, 32а;
улица Лободы – 16, 18, 22, 23, 24, 25, 27, 27/а, 28, 29, 9/3, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 37, 41, 43;
улица Гоголя – 39, 41.
Избирательный участок №17
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец культуры горняков" акимата Карагандинской области управления культуры Карагандинской области, проспект Бухар жырау,32.
Границы:
проспект Бухар жырау – 26, 28, 28а, 30, 34, 36, 38, 38а;
проспект Нұрсұлтан Назарбаев – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9;
улица Ерубаева – 23, 27, 31, 33, 33а, 35;
улица Лободы – 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 13/2, 14.
Избирательный участок №18
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Шакарима" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Алиханова,24.
Границы:
улица Ерубаева –50/2, 50/3, 52/2;
проспект Нуркена Абдирова – 15, 24/1, 24/2, 24/4, 26, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
Избирательный участок №19
Центр: Филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан, улица Алиханова,11а.
Границы:

Бұқар жырау даңғылы – 42, 44, 46, 48, 48а, 49а, 50;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
Әлиханов көшесі – 8, 8а, 10, 10а;
Ерубаев көшесі – 50, 52, 54.
№20 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жасөспірімдер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ерубаев көшесі, 44.
Шекаралары:
Әлиханов көшесі – 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1;
Ерубаев көшесі – 44/2, 46, 48, 48/2;
Лобода көшесі – 25/3, 27/2, 29/2.
№21 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерубаев көшесі, 43А.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 6, 8/2, 10, 12/2, 14, 16/2;
Ерубаев көшесі – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
№22 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Нұркен Әбдіров атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 9.
Шекаралары:
Нұркен Әбдіров даңғылы – 17, 19, 23, 25;
Бакинская көшесі – 190, 194, 196, 198, 200, 202, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 234;
Ермеков көшесі – 1, 2, 3/3, 4, 5, 5/1, 8/2, 9/1;
Комиссаров көшесі – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 4, 4/1,4/2, 5, 7, 9, 10/3, 11, 13, 13/1, 15;
Новоселов көшесі – 133, 147а, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 187, 189;
Пичугин көшесі – 189, 190, 191, 192, 194, 196, 199, 200, 201, 202, 204, 206, 207, 210, 211, 213, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 231/2, 233, 235, 236.
№23 сайлау учаскесі
Орталығы: "Орталық-Қазақстан Академиясы" жекеменшік мекемесі, Пичугин көшесі, 259.
Шекаралары:
731 км көшесі;
Ермеков көшесі – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 32/3, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
Ерубаев көшесі – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
Пичугин көшесі – 233/2, 235, 235/1, 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 255/2, 255а.
№24 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№45 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бұқар жырау даңғылы, 72А.
Шекаралары:

проспект Бухар жырау – 42, 44, 46, 48, 48а, 49а, 50;
проспект Нуркена Абдирова – 20, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4;
улица Алиханова – 8, 8а, 10, 10а;
улица Ерубаева – 50, 52, 54.
Избирательный участок №20
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева,44.
Границы:
улица Алиханова – 18, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 28/3, 30/1;
улица Ерубаева – 44/2, 46, 48, 48/2;
улица Лободы – 25/3, 27/2, 29/2.
Избирательный участок №21
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ерубаева,43а.
Границы:
проспект Бухар жырау – 52, 52а, 54, 54а, 56, 56/2, 58, 58а, 60, 60/2;
проспект Нуркена Абдирова –6, 8/2, 10, 12/2, 14, 16/2;
улица Ерубаева – 45, 47, 47а, 49, 50/5, 50/6.
Избирательный участок №22
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Нуркена Абдирова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, 9.
Границы:
проспект Нуркена Абдирова – 17, 19, 23, 25;
улица Бакинская – 190, 194, 196, 198, 200, 202, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 234;
улица Ермекова – 1, 2, 3/3, 4, 5, 5/1, 8/2, 9/1;
улица Комиссарова – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 4, 4/1,4/2, 5, 7, 9, 10/3, 11, 13, 13/1, 15;
улица Новоселов – 133, 147а, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 187, 189;
улица Пичугина – 189, 190, 191, 192, 194, 196, 199, 200, 201, 202, 204, 206, 207, 210, 211, 213, 214, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 231/2, 233, 235, 236.
Избирательный участок №23
Центр: Частное учреждение "Центрально - Казахстанская Академия", улица Пичугина, 259.
Границы:
улица 731 км;
улица Ермекова – 10, 10а, 10/2, 12, 14, 14/2, 16, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 28, 30, 30/2, 32, 32/3, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 42, 44;
улица Ерубаева – 51/2, 66, 67б, 69, 72, 74, 76;
улица Пичугина – 233/2, 235, 235/1, 235/2, 237, 238, 239, 239/1, 239/2, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/1, 245/2, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 251/1, 251/2, 252, 253, 253/1, 253/2, 254, 255, 255/2, 255а.
Избирательный участок №24
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №45" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, 72а.
Границы:

Ермеков көшесі – 48, 50, 52;
Бұқар жырау даңғылы – 68, 70, 72, 74, 76;
Пассажирская көшесі – 8, 8а, 9, 11, 12а, 13, 14, 16.
№25 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды кәсіптік- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 15.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 7, 9;
Ерубаев көшесі – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
Комиссаров көшесі – 14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 25, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
Можайский көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14;
Тимирязев көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
№26 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 10.
Шекаралары:
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы - 10.
№27 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№91 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гудермесская көшесі, 129.
Шекаралары:
Космонавттар көшесі – 244, 245, 248, 250, 251, 253, 254, 257, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 274/1, 276, 277, 278, 280, 281, 283, 286, 287, 288, 289, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 322, 324, 326, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
Гудермесская көшесі – 102/1, 104, 104/5, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128/1, 133, 134, 135, 138, 139/1, 140, 141, 142, 143, 144а, 145, 146, 147, 148, 151, 154, 158, 160, 164;
Авиаторлар көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 11б, 12,13;
Аэрологическая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22/1, 25;
Саяхат көшесі – 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50;
Самал көшесі – 1а, 1б, 1в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7 корпус1, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14а, 15а, 15/1, 15/3. 15б, 16, 17, 17а, 19а, 21а, 21/2, 22, 23, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28/6, 28/7, 28а, 29, 29б, 30, 30а;
Панорамная көшесі – 8, 10, 11, 19, 20, 24, 25, 27, 29, 35/1;
Панорамный тұйық көшесі – 3, 5, 6, 7, 9, 14,16, 17,18, 20, 22а, 31, 33;
Районная көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Костюшко көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64;

улица Ермекова – 48, 50, 52;
проспект Бухар жырау – 68, 70, 72, 74, 76;
улица Пассажирская – 8, 8а, 9, 11, 12а, 13, 14, 16.
Избирательный участок №25
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, 15.
Границы:
улица Ермекова – 15/3, 17, 19, 21, 21/1, 23;
проспект Нуркена Абдирова – 7, 9;
улица Ерубаева – 51, 51/1, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 67;
улица Комиссарова –14, 16, 18, 20, 20/2, 20/4, 20/5, 22, 23, 25, 26, 28, 28а, 29, 31, 33;
улица Можайского – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14;
улица Тимирязева – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Избирательный участок № 26
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Областная клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, 10.
Избирательный участок №27
Центр:Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №91" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гудермесская, 129.
Границы:
улица Космонавтов –244, 245, 248, 250, 251, 253, 254, 257, 260, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 272, 273, 274, 274/1, 276, 277, 278, 280, 281, 283, 286, 287, 288, 289, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 298, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 322, 324, 326, 332, 334, 336, 338, 340, 342;
улица Гудермесская –102/1, 104, 104/5, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128/1, 133, 134, 135, 138, 139/1, 140, 141, 142, 143, 144а, 145, 146, 147, 148, 151, 154, 158, 160, 164;
улица Авиаторов – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 11б, 12,13;
улица Аэрологическая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22/1, 25;
улица Саяхат – 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 35, 38, 40, 42, 44, 48, 50;
улица Самал –1а, 1б, 1в, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7 корпус1, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14а, 15а, 15/1, 15/3. 15б, 16, 17, 17а, 19а, 21а, 21/2, 22, 23, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 28/6, 28/7, 28а, 29, 29б, 30, 30а;
улица Панорамная –8, 10, 11, 19, 20, 24, 25, 27, 29, 35/1;
переулок Панорамный –3, 5, 6, 7, 9, 14,16, 17,18, 20, 22а, 31, 33;
улица Районная – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Костюшко –2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64;

Бензинная көшесі – 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68;
Штурманская көшесі – l/l, l/2, l/6, l/7, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 19;
Камская көшесі – 2, 13, 15, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79;
Камский тұйық көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а;
Орская көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, , 25, 27, 27а, 33, 35, 37;
Нефтебаза көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Добровольный тұйық көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12;
Стартовый тұйық көшесі– 2, 2а, 3, 6/1, 7, 7/1, 8;
Изыскательский тұйық көшесі – 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10;
Товарищеский тұйық көшесі – 6, 8, 12;
Общественный тұйық көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Очередной тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Құрманғазы көшесі – 33, 35, 37, 43, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Штурманская көшесі - 1/3, 1/5, 1/13;
Алтын Арка ықшам ауданы – 1, 6, 8, 9, 10, 11.
№28 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№79 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрманғазы көшесі, 1.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 98, 100, 102, 108, 110, 112, 122, 124, 126, 134, 140;
Гудермесская көшесі – 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19/1, 20, 21/2, 22а, 23, 23б, 24, 25, 25/1, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 35/9, 36, 37, 38/2, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 51,51/2, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 123;
Құрманғазы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
Космонавттар көшесі – 123, 126, 129, 130, 135, 142, 143, 144, 145, 149, 151, 151а, 154, 155, 155а, 156, 158, 159, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 175,175/1, 175/2, 176/1, 177, 178, 179, 180, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 205, 206, 208, 209, 210, 212, 213, 215, 217, 219, 222, 223, 224, 226, 227, 229, 232, 233, 234, 239, 239/3, 240, 241, 242;

улица Бензинная – 2, 4, 5, 6, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68;
улица Штурманская – l/l, l/2, l/6, l/7, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 19;
улица Камская – 2, 13, 15, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79;
переулок Камский – 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а;
улица Орская – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, , 25, 27, 27а, 33, 35, 37;
улица Нефтебаза – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Добровольный – 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12;
переулок Стартовый –2, 2а, 3, 6/1, 7, 7/1, 8;
переулок Изыскательский –3, 4, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Товарищеский –6, 8, 12;
переулок Общественный –6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
переулок Очередной –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 33, 35, 37, 43, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Штурманская – 1/3, 1/5, 1/13;
микрорайон Алтын Арка –1, 6, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок №28
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №79" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Курмангазы, 1.
Границы:
улица Гоголя – 98, 100, 102, 108, 110, 112, 122, 124, 126, 134, 140;
улица Гудермесская –2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19/1, 20, 21/2, 22а, 23, 23б, 24, 25, 25/1, 25а, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 35/9, 36, 37, 38/2, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 51,51/2, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 123;
улица Курмангазы – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Космонавтов –123, 126, 129, 130, 135, 142, 143, 144, 145, 149, 151, 151а, 154, 155, 155а, 156, 158, 159, 161, 161а, 162, 162а, 163, 163а, 164, 165, 167, 169, 170, 171, 172, 174, 175,175/1, 175/2, 176/1, 177, 178, 179, 180, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 205, 206, 208, 209, 210, 212, 213, 215, 217, 219, 222, 223, 224, 226, 227, 229, 232, 233, 234, 239, 239/3, 240, 241, 242;

Пищевая көшесі – 2, 4, 4а, 6, 7, 7а, 8, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79;
Рейдовая көшесі – 1, 2а, 6, 8, 8а, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 43/1, 43а, 44а, 45, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 55, 59, 59а;
Памирская көшесі – 2а, 3, 5, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25а, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 89а, 90, 92, 94, 95, 95а, 96, 97а, 99а, 101, 102, 103;
Резник көшесі – 7, 8, 9, 9а, 11, 15, 19, 19а, 21, 25, 25а, 27, 27б, 27в, 29, 29б, 31б, 33а, 33б, 35, 37;
Коперник тұйық көшесі – 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 10, 12а, 13, 14, 15, 16, 19;
Конторский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 21а, 23, 23а, 24, 26, 30, 33, 35, 37, 45, 45а;
Батумский тұйық көшесі – 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 29/1, 31, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39;
Алтын арка ықшам ауданы - 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 21.
№29 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:
Гоголь көшесі – 87, 93, 97, 99, 101, 103, 113, 121, 123;
Керамическая көшесі – 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 152;
Вавилов көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 19, 22, 24, 25, 30, 31, 37, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 54, 56, 62, 64, 78;
Космонавттар көшесі – 2а, 3, 6а, 7, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20, 20а, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 80, 81, 85, 86, , 88, 89, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 118, 119/2;
Джалил көшесі – 2а, 4а, 4б, 5а, 14/1, 20/1, 23/1, 43/1, 63, 67, 69, 71, 73, 75;
Высоковольтная көшесі – 1, 1а, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31а, 31, 32, 33, 34/1, 35, 37, 38, 39, 41, 41а, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 59а, 60, 61, 63, 63а, 64, 64а, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 112, 112а, 116, 118, 118а, 120, 122;

улица Пищевая – 2, 4, 4а, 6, 7, 7а, 8, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79;
улица Рейдовая – 1, 2а, 6, 8, 8а, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41а, 42, 43, 43/1, 43а, 44а, 45, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 55, 59, 59а;
улица Памирская –2а, 3, 5, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20а, 21, 22, 23, 24, 25а, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 89а, 90, 92, 94, 95, 95а, 96, 97а, 99а, 101, 102, 103;
улица Резника –7, 8, 9, 9а, 11, 15, 19, 19а, 21, 25, 25а, 27, 27б, 27в, 29, 29б, 31б, 33а, 33б, 35, 37;
переулок Коперника – 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 10, 12а, 13, 14, 15, 16, 19;
переулок Конторский –3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 21а, 23, 23а, 24, 26, 30, 33, 35, 37, 45, 45а;
переулок Батумский – 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 29/1, 31, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39;
микрорайон Алтын арка - 12, 17, 18, 18а, 19, 20, 21.
Избирательный участок №29
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:
улица Гоголя –87, 93, 97, 99, 101, 103, 113, 121, 123;
улица Керамическая –85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 152;
улица Вавилова –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 19, 22, 24, 25, 30, 31, 37, 38, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 51, 54, 56, 62, 64, 78;
улица Космонавтов –2а, 3, 6а, 7, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 20, 20а, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 80, 81, 85, 86, , 88, 89, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 118, 119/2;
улица Джалиля – 2а, 4а, 4б, 5а, 14/1, 20/1, 23/1, 43/1, 63, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Высоковольтная – 1, 1а, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31а, 31, 32, 33, 34/1, 35, 37, 38, 39, 41, 41а, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 59а, 60, 61, 63, 63а, 64, 64а, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108а, 110, 110а, 112, 112а, 116, 118, 118а, 120, 122;

Нерчинская көшесі – 1, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17/2, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 103105, 107, 109;
Черкасская көшесі – 1,1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13/1, 14, 14а, 16, 18а, 19а. 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61а, 62, 62/2, , 63, 64, 65,65а, 66, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82/1, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 116, 120, 122;
Ярославская көшесі – 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72а;
Кустанайская көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40;
Кустанайский тұйық көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18;
Рыбная көшесі – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
Белорусская көшесі – 2, 3, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 62, 63, 65, 66, 67а, 67б, 71, 71а, 73;
Гарибальди көшесі – 1, 2, 2/2, 3/1, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 12/4, 12/2, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 41, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 63;
Мельничная көшесі – 2, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10а, 11, 12а, 13, 15, 17, 21,23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 57;
Александр Затаевич көшесі – 81/4, 89, 91, 93, 95;
Колодезная көшесі – 3б, 4, 6а, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 12а, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 43;
№30 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Ақпараттық технологиялар" мамандандырылған мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Колодезная көшесі, 9.
Шекаралары:

улица Нерчинская – 1, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17/2, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 101, 103105, 107, 109;
улица Черкасская – 1,1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13/1, 14, 14а, 16, 18а, 19а. 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37а, 38, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 42б, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61а, 62, 62/2, , 63, 64, 65,65а, 66, 67, 68, 68а, 69, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82/1, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111/1, 111/2, 112, 113, 114, 116, 120, 122;
улица Ярославская –1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56а, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72а;
улица Кустанайская – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14а, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40;
переулок Кустанайский – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18;
улица Рыбная – 92, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1, 107, 107/2, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
улица Белорусская –2, 3, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 57, 58а, 59, 60, 60а, 62, 63, 65, 66, 67а, 67б, 71, 71а, 73;
улица Гарибальди – 1, 2, 2/2, 3/1, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 9, 10, 12, 12/4, 12/2, 12а, 12б, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 41, 42/1, 42а, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 55а, 57, 57а, 59, 63;
улица Мельничная –2, 3, 4а, 5, 8а, 9, 10а, 11, 12а, 13, 15, 17, 21,23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 57;
улица Александра Затаевича – 81/4, 89, 91, 93, 95;
улица Колодезная –3б, 4, 6а, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 12а, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 43;
Избирательный участок №30
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-лицей-интернат "Информационных технологий" управления образования Карагандинской области, улица Колодезная, 9.
Границы:

Балхашская көшесі – 64, 66, 68, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1,106а, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 111/1, 113, 115, 117, 121, 123, 123/2, 125, 125а, 127, 129, 131, 131а, 133, 133а, 133б, 133в, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
Тургенев көшесі – 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 101, 103, 105;
Чехов көшесі – 14а, 16, 16а, 18, 20, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 67, 69, 71, 72, 73, 73/1, 75, 77;
Гончарная көшесі – 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 63а, 65, 67, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78,79а, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112;
Кирпичная көшесі – 9а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 68, 68а, 69, 70, 71, 73, 74 74а, 77а,78, 79, 80, 81, 81а, 85, 85а, 87, 89, 91, 95, 97, 99;
Четская көшесі – 65в, 67, 67а, 69, 71, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 105а, 105б, 106, 107, 108, , 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121/2, 122, 123, 124,124а, 125, 128, 128/1, 128а, 129, 130, 130а, 130/1,130/2,131, 132, 132/2, 133, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 171;
Сабыр Рахимов көшесі – 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 102, 110, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128б,130, 132, 132/2,134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154,154/1, 156, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
Волгоградская көшесі – 7, 9, 15, 16, 17/1, 22, 23, 23б, 24, 25;
Смоленская көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16;
Оршанский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Хвойный тұйық көшесі – 1, 2, 3а, 5, 6, 9, 12, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 32, 33, 35, 37;
Камали Дүйсембеков көшесі – 35, 35/2, 36, 36а, 37, 40,41,43;
Бұқар жырау даңғылы – 124, 130, 132, 142, 146, 148.

улица Балхашская –64, 66, 68, 72, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 106/1,106а, 107, 108, 108a, 108б, 109, 110, 111, 111/1, 113, 115, 117, 121, 123, 123/2, 125, 125а, 127, 129, 131, 131а, 133, 133а, 133б, 133в, 133/2, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149;
улица Тургенева – 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 101, 103, 105;
улица Чехова – 14а, 16, 16а, 18, 20, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 67, 69, 71, 72, 73, 73/1, 75, 77;
улица Гончарная –53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 63а, 65, 67, 71, 73, 74а, 76, 76а, 78,79а, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112;
улица Кирпичная – 9а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 61, 61б, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 68, 68а, 69, 70, 71, 73, 74 74а, 77а,78, 79, 80, 81, 81а, 85, 85а, 87, 89, 91, 95, 97, 99;
улица Четская –65в, 67, 67а, 69, 71, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 105а, 105б, 106, 107, 108, , 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121/2, 122, 123, 124,124а, 125, 128, 128/1, 128а, 129, 130, 130а, 130/1,130/2,131, 132, 132/2, 133, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 158б, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 171;
улица Сабыра Рахимова –32, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 102, 110, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128б,130, 132, 132/2,134, 136, 138, 138а, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154,154/1, 156, 160, 162, 164, 164а, 166, 166а, 168, 168а, 170;
улица Волгоградская –7, 9, 15, 16, 17/1, 22, 23, 23б, 24, 25;
улица Смоленская – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16;
переулок Оршанский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Хвойный – 1, 2, 3а, 5, 6, 9, 12, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 32, 33, 35, 37;
улица Камали Дюсембекова –35, 35/2, 36, 36а, 37, 40,41,43;
проспект Бухар жырау – 124, 130, 132, 142, 146, 148.

Самаркандская көшесі – 1а, 2а, 2б, 9, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 47, 49;
Джалил көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5г, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59;
Қазыбек Нұржанов көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12а,12/2, 13, 14, 14а, , 15а, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36,36/1, 37, 39, 39а, 40, 40, 42а, 42б, 42/1 корпус 1, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 50б, 51, 52, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 56а, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 168а;
Кондитерская көшесі – 75, 75а, 77, 78, 78а, 78б, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118/1,119, 120, 121, 122.
№31 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "Мағжан Жұмабаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 ықшам ауданы, 33/2.
Шекаралары:
Степной-4 ықшам ауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
№32 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "Мағжан Жұмабаев атындағы Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-4 ықшам ауданы, 33/2.
Шекаралары:
Степной-4 ықшам ауданы –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17.
№33 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-1 ықшам ауданы.
Шекаралары:
Степной-1 ықшам ауданы – 1, 5/48, 5/49, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 7/45, 7/46, 7/47;
Степной-2 ықшам ауданы - 1, 1/2, 2, 2/2 блок А, 2/4.
№34 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "№5 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной- 1 ықшам ауданы.
Шекаралары:
Степной-2 ықшам ауданы – 1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 2/2блок Б,2/2 блокВ, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6/2, 7, 7/62, 8, 9, 9/2, 14/5, 14/15,18/1.
№35 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1, 1/2.
Шекаралары:

улица Самаркандская – 1а, 2а, 2б, 9, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 47, 49;
улица Джалиля – 1, 2, 3, 4, 5, 5г, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59;
улица Казыбек Нуржанова – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 11а, 12а,12/2, 13, 14, 14а, , 15а, 16, 17, 19, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36,36/1, 37, 39, 39а, 40, 40, 42а, 42б, 42/1 корпус 1, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48б, 49, 49а, 50, 50а, 50б, 51, 52, 52а, 52б, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 56а, 56б, 56б-1, 57, 58, 58а, 58/2, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 168а;
улица Кондитерская – 75, 75а, 77, 78, 78а, 78б, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118/1,119, 120, 121, 122.
Избирательный участок №31
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-4 – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 32
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Магжана Жумабаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-4, 33/2.
Границы:
микрорайон Степной-4 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17.
Избирательный участок №33
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1, строение 7Б
Границы:
микрорайон Степной-1–1, 5/48, 5/49, 6/40, 6/41, 6/42, 6/43, 6/44, 7/45, 7/46, 7/47;
микрорайон Степной-2-1,1/2, 2, 2/2 блок А, 2/4.
Избирательный участок №34
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-центр дополнительного образования №5" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-1, строение 7Б
Границы:
микрорайон Степной-2 –1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 2/2блок Б,2/2 блокВ, 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6/2, 7, 7/62, 8, 9, 9/2, 14/5, 14/15,18/1.
Избирательный участок №35
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей имени Ыбырай Алтынсарина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, 1/2.
Границы:

Тәттімбет көшесі – 5, 5/2, 5/5, 5А, 5Б, 8, 9,10,11,12 ,13,14.
№36 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1, 1/2.
Шекаралары:
Тәттімбет көшесі – 1/1,3/7, 10/15, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/7,19В, 20,21,22; 23/4, 34.
№37 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі 43 тұрғын алабы учаске- 1, 3,4,6;
Мұқанов көшесі- 41/22,41/23,43, 43/6,43/8, 43/9, 43/11, 43/18, 43/21 блок А, Б,В, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/30, 45/32, 45/35, 45/36, 45/37,45/38, 45/38, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/51, 45/52, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 45/67, 45/72, 45/73, 45/74,45/75, 45/76, 45/77, 45/78,45/79,45/80,45/81,45/82,45/82,45/84,47/2,47/3, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 51/2, 51/8 блок А,Б,В,Г, 53/8;
197 есептік квартал-890 құрылыс;
143 есептік квартал - строение 231, 287, 330,330/1, 330/2, 330/4, 330/5, 330/6, 330/7, 330/8, 330/9, 330/10, 330/11,330/12,330/14, 330/15, 330/16, 330/17, 330/18, 330/19, 330/20, 330/21, 330/22, 330/23, 330/24, 330/25, 330/28, 330/29, 445;
218 есептік квартал - 132;
219 есептік квартал - 21;
220 есептік квартал - 1;
№38 сайлау учаскесі
Орталығы: "Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 41.
Шекаралары:
Степной-1 ықшам ауданы–– 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 6/9, 16, 19;
Мұқанов көшесі – 19/2, 41/24, 41/25,41/25 блок б, 51,51А,53, 53/1.
№39 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы Білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 ықшам ауданы
Шекаралары:
Степной- 2 ықшам ауданы-14/1;
Степной- 3 ықшам ауданы -1/2, 1/4,1/4 блок А, 1/10, 2/3,3/4, 3/16, 6, 6/1,6/2,6/3, 7, 8.
№40 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы Білім бөлімінің "№23 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Степной-3 ықшам ауданы.
Шекаралары:

улица Таттимбета - 5, 5/2, 5/5, 5А, 5Б, 8, 9,10,11,12 ,13,14.
Избирательный участок №36
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - лицей имени Ыбырай Алтынсарина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер-1, 1/2.
Границы:
улица Таттимбета – 1/1,3/7, 10/15, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 19/7,19В, 20,21,22; 23/4, 34;
Избирательный участок №37
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, 41.
Границы:
улица Муканова жилой массив 43 участок- 1, 3,4,6;
улица Муканова -41/22,41/23,43, 43/6,43/8, 43/9, 43/11, 43/18, 43/21 блок А, Б,В, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45/5, 45/6, 45/7, 45/8, 45/9, 45/10, 45/11, 45/12, 45/13, 45/14, 45/15, 45/16, 45/17, 45/19, 45/20, 45/21, 45/22, 45/23, 45/25, 45/27, 45/28, 45/30, 45/32, 45/35, 45/36, 45/37,45/38, 45/38, 45/42, 45/43, 45/44, 45/45, 45/46, 45/48, 45/49, 45/50, 45/51, 45/52, 45/53, 45/54, 45/55, 45/56, 45/57, 45/58, 45/59, 45/60, 45/61, 45/62, 45/63, 45/64, 45/67, 45/72, 45/73, 45/74,45/75, 45/76, 45/77, 45/78,45/79,45/80,45/81,45/82,45/82,45/84,47/2,47/3, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 51/2, 51/8 блок А,Б,В,Г, 53/8;
учетный квартал 197- строение 890;
учетный квартал 143- строение 231, 287, 330,330/1, 330/2, 330/4, 330/5, 330/6, 330/7, 330/8, 330/9, 330/10, 330/11,330/12,330/14, 330/15, 330/16, 330/17, 330/18, 330/19, 330/20, 330/21, 330/22, 330/23, 330/24, 330/25, 330/28, 330/29, 445;
учетный квартал 218 – дом 132;
учетный квартал 219 – дом 21;
учетный квартал 220 – дом 1;
Избирательный участок №38
Центр: Некоммерческое Акционерное Общество "Карагандинский университет имени Е.А. Букетова", улица Муканова, 41.
Границы:
микрорайон Степной-1 – 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 3/18, 3/19, 3/20, 3/21, 3/22, 3/23, 3/24, 3/25, 3/26, 3/27, 3/28, 4/29, 4/30, 4/31, 4/32, 4/33, 4/34, 4/35, 4/36, 4/37, 4/38, 6/9, 16, 19;
улица Муканова – 19/2, 41/24, 41/25,41/25 блок б, 51,51А,53, 53/1;
Избирательный участок №39
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:
микрорайон Степной – 2 – 14/1;
микрорайон Степной -3 –1/2, 1/4,1/4 блок А, 1/10, 2/3,3/4, 3/16, 6, 6/1,6/2,6/3, 7, 8.
Избирательный участок №40
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №23" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Степной-3.
Границы:

Гүлдер-1 ықшам ауданы – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-Гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кеншілер даңғылы, 66.
Шекаралары:
Степной-3 ықшам ауданы - 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9.
Кеншілер даңғылы - 52, 52А.
Сарыарқа көшесі - 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/9.
№42 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кеншілер даңғылы, 66.
Шекаралары:
Кеншілер даңғылы - 68, 68 а, 70, 74;
"Таугүл" ықшам ауданы, 2 көшесі - 1, 1а, 1Б, 2, 2/1, 2/5, 4, 6, 6А, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 10, 11/1, 12, 12А, Б,13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17,18, 18/1, 21А, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/6, 22А, 23, 24, 24Б, 27, 28А, 30, 30А, 31,31А, 32, 33, 33А, 35А, 36Б, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 40/2, 40А, 42, 42А, 43, 44/2, 44/4, 44А, 46/1, 48/1, 48/2, 48/3,48А, 48Б, 48В, 48Г;
"Таугүл" ықшам ауданы, 3 көшесі - 1, 1/2, 2, 2/1 ,2/2, 2/3,2/7,2А, 3А, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10А, 11/2, 11/3, 11/4, 11Б, 11Г, 11Е, 12А, 12Б,13/1,13А,14,16А, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26А, 27, 32, 32А, 34, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42Б, 44, 44А, 48А;
"Таугүл" ықшам ауданы, Жантөре Әбішев көшесі - 1, 1А, 1Б, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6А, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12А, 13, 13Б, 14, 14А, 15, 15/1, 15/3, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22А, 23А, 25А, 26, 26/1, 26/2, 26/3 блок А, Б, В, Д, 27, 27А, 27В, 28 В, 28/2 блок А, Б, В, Д, 29, 29 А, 30, 30А, 31А, 32А, 34, 34А, 34Б, 36, 37, 37/1,37А, В,38, 38А, 39, 39/5, 39/6, 39/8, 39/9, 39 Б, 40А, 41А, 41/1, 41В, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 45А, 47, 49, 51А, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 57Б, 57В, 59;
Тәттімбет көшесі – 37У.
№43 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Мұқанов көшесі, 35.
Шекаралары: Мұқанов көшесі - 35.
№44 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 9 .
Шекаралары:
Кислородный тұйық көшесі – 11,16, 17,18,20,22,26,30,31;
Сборный тұйық көшесі – 3,4,5,8,9,10,12,13,14,16,17,18;
Сельский тұйық көшесі – 8,10,11,12,14,15,16,17,18,19,20;
Химический тұйық көшесі – 2, 3, 6;
Бұқар жырау даңғылы– 1А, 1/1, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 7, 11, 11б, 13, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;

микрорайон Гульдер-1 – 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 41
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, 66.
Границы;
проспект Шахтеров- 52, 52А;
улица Сарыарка-31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/9.
Избирательный участок №42
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Әл-Фараби" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Шахтеров, 66.
Границы:
проспект Шахтеров – 68, 68 а, 70, 74;
микрорайон Таугуль улица 2-ая - 1, 1а, 1Б, 2, 2/1, 2/5, 4, 6, 6А, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 10, 11/1, 12, 12А, Б,13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17,18, 18/1, 21А, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/6, 22А, 23, 24, 24Б, 27, 28А, 30, 30А, 31,31А, 32, 33, 33А, 35А, 36Б, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 38А, 39А, 40/2, 40А, 42, 42А, 43, 44/2, 44/4, 44А, 46/1, 48/1, 48/2, 48/3,48А, 48Б, 48В, 48Г;
микрорайон Таугуль улица 3-ая- 1, 1/2, 2, 2/1 ,2/2, 2/3,2/7,2А, 3А, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10А, 11/2, 11/3, 11/4, 11Б, 11Г, 11Е, 12А, 12Б,13/1,13А,14,16А, 18А, 20, 20А, 22, 22А, 24, 24А, 26А, 27, 32, 32А, 34, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 42, 42Б, 44, 44А, 48А;
микрорайон Таугуль улица Жанторе Абишева- 1, 1А, 1Б, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6А, 8А, 9, 9А, 10, 11А, 12А, 13, 13Б, 14, 14А, 15, 15/1, 15/3, 16, 16А, 17А, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22А, 23А, 25А, 26, 26/1, 26/2, 26/3 блок А, Б, В, Д, 27, 27А, 27В, 28 В, 28/2 блок А, Б, В, Д, 29, 29 А, 30, 30А, 31А, 32А, 34, 34А, 34Б, 36, 37, 37/1,37А, В,38, 38А, 39, 39/5, 39/6, 39/8, 39/9, 39 Б, 40А, 41А, 41/1, 41В, 43, 44/1, 44/2, 44/3, 45, 45А, 47, 49, 51А, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57А, 57Б, 57В, 59;
улица Таттимбета – 37У.
Избирательный участок №43
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" Управление Здравоохранения Карагандинской области, улица Муканова,35.
Границы:
Улица Муканова-35;
Избирательный участок №44
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский высший политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, проспект Бухар жырау, 9.
Границы:
переулок Кислородный –11,16, 17,18,20,22,26,30,31;
переулок Сборный – 3,4,5,8,9,10,12,13,14,16,17,18;
переулок Сельский – 8,10,11,12,14,15,16,17,18,19,20;
переулок Химический – 2, 3, 6;
проспект Бухар жырау – 1А, 1/1, 1/4, 1/5, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 7, 11, 11б, 13, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;

Болотников көшесі – 14, 16, 20, 22;
Жауынгер-Интернационалистер көшесі – 2, 4, 18, 20, 22, 22а;
Инженерная көшесі – 2, 4, 6, 8, 10;
Ипподромная көшесі – 1/2, 3а, 5а,11а;
Казахстанская көшесі – 15, 18а;
Коммунальная көшесі – 1, 1а, 1б,1в;
Механическая көшесі – 2, 2а, 4б, 6, 8а, 10,10а;
Московская көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Моторная көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14а;
Научная көшесі – 13, 17, 19;
Нарманбет Төлепов көшесі – 3, 7,10, 12, 16;
Рейсовая көшесі – 1,1А,1У, 1/1, 1/3,1/4,1/6;
Чкалов көшесі – 4, 5,5/7, 6;
Сопыжан Ашляев көшесі – 2, 2/1,3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9а;
Заводская көшесі – 1, 1а, 3, 5а;
Металлургтер көшесі – 1,7,9,11.
№45 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№78 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 160.
Шекаралары:
Смелый тұйық көшесі – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Баженов көшесі – 140, 142,143а, 144, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 155/2, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 189, 191, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 207, 209;
Ветеринарная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Доватор көшесі – 3, 3/2, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Западная көшесі – 83, 85, 87а, 89, 89а, 91, 93, 97а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
Потанина көшесі – 2, 4, 6, 8, 12, 14,16,18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 36а, 36/7, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 58, 60, 63, 64, 64а, 66,68, 70, 71, 74, 76, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 102, 103а, 103б, 103в,103д, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/10,104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
Кременский көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Коцюбинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21,21 а, 23, 29,31, 35а, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
Омская көшесі – 1, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20;
Планетная көшесі – 2, 2а, 2б, 3, 3/2, 3/3,4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42а, 44а, 46, 46а, 46б;
Степная көшесі – 117, 121, 123, 125, 127, 133, 137, 139, 141, 143, 145;
Нұрмақов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29.
№46 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8.
Шекаралары:

улица Болотникова –14, 16, 20, 22;
улица Воинов Интернационалистов – 2, 4, 18, 20, 22, 22а;
улица Инженерная – 2, 4, 6, 8, 10;
улица Ипподромная – 1/2, 3а, 5а,11а;
улица Казахстанская – 15, 18а;
улица Коммунальная – 1, 1а, 1б,1в;
улица Механическая – 2, 2а, 4б, 6, 8а, 10,10а;
улица Московская – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Моторная – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14а;
улица Научная –13, 17, 19;
улица Нарманбет Тулепова – 3, 7,10, 12, 16;
улица Рейсовая – 1,1А,1У, 1/1, 1/3,1/4,1/6;
улица Чкалова – 4, 5,5/7, 6;
улица Сопыжана Ашляева – 2, 2/1,3, 4, 5, 6/2, 7, 8, 9а;
улица Заводская – 1, 1а, 3, 5а;
улица Металлургов – 1,7,9,11.
Избирательный участок №45
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №78" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Баженова,160.
Границы:
переулок Смелый – 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Баженова – 140, 142,143а, 144, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 151а, 152, 152а, 153, 153а, 153б, 154, 155, 155/2, 156, 157, 158, 158а, 159, 159а, 169, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 189, 191, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 203, 205, 207, 209;
улица Ветеринарная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Доватора –3, 3/2, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица Западная – 83, 85, 87а, 89, 89а, 91, 93, 97а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130;
улица Потанина – 2, 4, 6, 8, 12, 14,16,18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 36а, 36/7, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 58, 60, 63, 64, 64а, 66,68, 70, 71, 74, 76, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 102, 103а, 103б, 103в,103д, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/10,104, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
улица Кременского – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица Коцюбинского – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21,21 а, 23, 29,31, 35а, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45;
улица Омская – 1, 2, 2а, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20;
улица Планетная –2, 2а, 2б, 3, 3/2, 3/3,4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42а, 44а, 46, 46а, 46б;
улица Степная –117, 121, 123, 125, 127, 133, 137, 139, 141, 143, 145;
улица Нурмакова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29.
Избирательный участок №46
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №6" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крылова, 8.
Границы:

Қасым Аманжолов көшесі – 1, 3, 7, 9, 13;
Крылов көшесі – 1/1, 2у, 4, 4а, 6;
Коммунальная көшесі – 16, 20, 26;
Казахстанская көшесі – 13, 26, 29, 31, 32;
Челябинская көшесі – 2, 4, 6, 6а, 10, 12,12а, 14, 14/1,14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25/2, 26, 28;
Моторная көшесі – 20, 20/1,20а, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 26а, 34,34/1, 36, 38;
Армейская көшесі – 3, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 61, 67,69;
Заводская көшесі – 16, 22, 24;
Бажов көшесі – 4, 6, 7, 11, 12, 13, 15,17;
Ленинградская көшесі – 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 15, 16, , 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42,42/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 70, 72, 74, 76;
Горноспасательная көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Нарманбет Төлепов көшесі – 11, 13, 15, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52;
Рыночная көшесі – 13, 18, 20, 22, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Календарный тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5,6;
Ремесленный тұйық көшесі – 2, 4, 6а, 6/1, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Невский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 13а, 14;
Жилстроевская көшесі – 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 24б, 26,26а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а,32, 33, 33а, 37,37а, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 67;
Давыдов көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 26, 28, 30, 32, 33, 34/1, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60;
Мусин көшесі – 2, 5, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 52, 53, 54.
№47 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крылов көшесі, 8.
Шекаралары:
Музейный тұйық көшесі – 5, 6;
Қасым Аманжолов көшесі – 6, 6у, 8, 8у, 8/1, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 15у,16у, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23;
Крылов көшесі – 3, 5, 7, 11, 11/1, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2,17/3,17/4, 18, 8/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 20/3, 21, 21/1, 21/3, 21/13, 21а, 21б, 21в, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
Мичурин көшесі – 1, 3, 5, 7, 7/1, 11/10, 11/11, 11/12 ;
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 1, 3, 7, 7б, 7в, 7/10;
№48 сайлау учаскесі

улица Касым Аманжолова – 1, 3, 7, 9, 13;
улица Крылова – 1/1, 2у, 4, 4а, 6;
улица Коммунальная –16, 20, 26;
улица Казахстанская – 13, 26, 29, 31, 32;
улица Челябинская –2, 4, 6, 6а, 10, 12,12а, 14, 14/1,14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25/2, 26, 28;
улица Моторная – 20, 20/1,20а, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 26, 26а, 34,34/1, 36, 38;
улица Армейская –3, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 61, 67,69;
улица Заводская –16, 22, 24;
улица Бажова –4, 6, 7, 11, 12, 13, 15,17;
улица Ленинградская – 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 15, 16, , 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42,42/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 70, 72, 74, 76;
улица Горноспасательная –1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 20, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Нарманбет Тулепов – 11, 13, 15, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Рыночная – 13, 18, 20, 22, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
переулок Календарный –2, 3, 4, 5,6;
переулок Ремесленный – 2, 4, 6а, 6/1, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
переулок Невский – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 13а, 14;
улица Жилстроевская –2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 22б, 24, 24а, 24б, 26,26а, 27, 27а, 29, 29а, 31, 31а,32, 33, 33а, 37,37а, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 67;
улица Давыдова –3, 4, 5, 7, 8, 9, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 26, 28, 30, 32, 33, 34/1, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 60;
улица Мусина –2, 5, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 44, 46, 48, 52, 53, 54.
Избирательный участок №47
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №6" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крылова, 8.
Границы:
переулок Музейный - 5, 6;
улица Касым Аманжолова – 6, 6у, 8, 8у, 8/1, 12/1, 12/2, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 15у,16у, 17, 17/2, 17/4, 19, 21, 23;
улица Крылова – 3, 5, 7, 11, 11/1, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2,17/3,17/4, 18, 8/2, 18/3, 18/4, 18/5, 19, 20, 20б, 20/3, 21, 21/1, 21/3, 21/13, 21а, 21б, 21в, 21е, 22, 24, 24а, 25, 25/2, 26;
улица Мичурина – 1, 3, 5, 7, 7/1, 11/10, 11/11, 11/12 ;
проспект Сакена Сейфуллина –1, 3, 7, 7б, 7в, 7/10;
Избирательный участок № 48

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6.
Шекаралары:
Крылов көшесі – 51, 51/2, 5/13, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/2,55/3, 56, 57, 57/2, 58, 58/2, 58/6, 59, 59/5, 60, 60/2, 61,61/2, 62, 64, 65/1, 65/2, 66, 67,67/3,71,71/1,75в, 77б, 75б, 75д, 77, 79а, 79б, 79в, 85/2, 87б, 89, 91, 91а, 92, 93, 96;
Бадин көшесі – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143/2, 145, 151б, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 169, 171, 173, 177, 179, 181;
Дальняя көшесі – 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 75, 76, 77 , 78, 80, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93а, 93б, 94, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 124, 126, 132;
Нуринская көшесі – 1а, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 9, 9а, 11а, 12,12а, 13, 14, 15а,16, 32, 35, 35а, 38а, 40, 41, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58/1, 62, 64, 66;
Дубовская көшесі – 1, 3, 5, 12, 13/2, 14, 16,18, 19, 19а, 21б, 23, 24, 27/1, 33, 36а, 36б, 37а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Западная көшесі – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 78, 79/1;
Баженов көшесі – 96, 101, 104, 108, 114;
Жәнібеков көшесі – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 59/3, 60, 61, 61а, 61/2 , 62, 64, 66/10, 67/2, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 71, 75б, 75в, 76/2, 77а, 77б, 82, 83, 84, 86/2, 86/3, 90/1, 90/3, 92/1, 92/2, 92/4, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 106а, 106б, 107а, 113/2, 115, 117,117/6, 118, 124/2, 130, 132/2, 134, 137/1, 137/2,137/3, 140а, 140/2, 144;
Гурьевский тұйық көшесі – 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 23, 26;
Путевой тұйық көшесі – 3, 7, 9, 12, 12а, 15, 16, 18, 19, 21;
Астраханская көшесі – 1а, 1б, 2а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 18, 23а,24, 32, 34, 36, 38, 45;
Радио тұйық көшесі – 4, 5, 6, 8, 10, 12;
Ломоносов көшесі – 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12/1,12/2, 15,15/1, 17, 18, 21, 25а, 28а, 30, 39, 41, 42, 42а, 43, 43а;
№49 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№100 кешкі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Седов көшесі, 6.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы – 18, 20, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 39/2, 40, 41;
Седов көшесі – 2а, 3, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5,7, 8, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а корпус 3, 26, 27a, 40, 41, 42, 47, 48;
Краснодарский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, 6.
Границы:
улица Крылова – 51, 51/2, 5/13, 52, 53, 53/2, 53/4, 53/5, 53/6, 54, 55, 55/2,55/3, 56, 57, 57/2, 58, 58/2, 58/6, 59, 59/5, 60, 60/2, 61,61/2, 62, 64, 65/1, 65/2, 66, 67,67/3,71,71/1,75в, 77б, 75б, 75д, 77, 79а, 79б, 79в, 85/2, 87б, 89, 91, 91а, 92, 93, 96;
улица Бадина – 133, 135, 137, 139, 141, 143, 143/2, 145, 151б, 157, 159, 161, 163, 163а, 165, 169, 171, 173, 177, 179, 181;
улица Дальняя –58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 75, 76, 77 , 78, 80, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93а, 93б, 94, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 124, 126, 132;
улица Нуринская –1а, 2а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 9, 9а, 11а, 12,12а, 13, 14, 15а,16, 32, 35, 35а, 38а, 40, 41, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58/1, 62, 64, 66;
улица Дубовская – 1, 3, 5, 12, 13/2, 14, 16,18, 19, 19а, 21б, 23, 24, 27/1, 33, 36а, 36б, 37а, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Западная – 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 74а, 75, 77, 77а, 78, 79/1;
улица Баженова – 96, 101, 104, 108, 114;
улица Жанибекова – 44, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 59/3, 60, 61, 61а, 61/2 , 62, 64, 66/10, 67/2, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 71, 75б, 75в, 76/2, 77а, 77б, 82, 83, 84, 86/2, 86/3, 90/1, 90/3, 92/1, 92/2, 92/4, 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 96/1, 96/3, 96/4, 96/5, 96/6, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 106а, 106б, 107а, 113/2, 115, 117,117/6, 118, 124/2, 130, 132/2, 134, 137/1, 137/2,137/3, 140а, 140/2, 144;
переулок Гурьевский –2а, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 23, 26;
переулок Путевой –3, 7, 9, 12, 12а, 15, 16, 18, 19, 21;
улица Астраханская – 1а, 1б, 2а, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 18, 23а,24, 32, 34, 36, 38, 45;
переулок Радио - 4, 5, 6, 8, 10, 12;
улица Ломоносова –2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12/1,12/2, 15,15/1, 17, 18, 21, 25а, 28а, 30, 39, 41, 42, 42а, 43, 43а;
Избирательный участок № 49
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Вечерняя школа №100" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Седова, 6.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина – 18, 20, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 39/2, 40, 41;
улица Седова – 2а, 3, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 5,7, 8, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а корпус 3, 26, 27a, 40, 41, 42, 47, 48;
переулок Краснодарский –3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17;

Бадин көшесі – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 64, 66, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130;
Пригоды көшесі - 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 6, 6а, 10, 12, 15, 16, 17,18, 19, 24, 26, 27, 30, 32/1, 33 35, 39, 41, 69,71, 74, 82, 87а, 90, 97/3, 100, 104, 143а, 145а;
Арбатская көшесі – 46, 48, 50, 52, 56, 58, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65/2, 66, 67, 67/2, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 81, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93/2;
Степная көшесі – 7, 9, 11, 13/1, 19, 21, 23, 27, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 61, 62, 62/2, 65, 67, 69, 71, 71а, 74б, 75, 76, 76/1, 77, 81, 82, 82а, 83, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96 ,96а, 104;
Нахимов көшесі – 49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,71б, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 88, 90;
Новая көшесі – 11, 13, 15, 17/1, 19, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 65а, 66а, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 105, 106, 108, 112, 114, 116;
Западная көшесі – 1, 3а, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 13а, 17, 18, 18/2, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 27, 33, 35, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 48, 51, 56, 56/1, 57, 61, 61/1;
Баженов көшесі – 49, 51, 54, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Москвин көшесі – 26, 30, 34, 36, 36а, 38, 39, 40, 42а, 44, 45, 47, 48, 48а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 57/1, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73,73/2, 74, 75, 75а, 79, 80, 81, 84, 85а, 86, 86/2, 87, 88а, 91, 91/1, 92, 92а, 93, 94, 97, 101;
Геологический тұйық көшесі – 3, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Бульварный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 39, 40, 41, 42, 44, 46,48;
Весенний тұйық көшесі – 2а, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 21;
Охотская көшесі – 4, 6, 8, 10, 12;
Свободный тұйық көшесі – 2а, 3, 8;
Потемкин көшесі – 3, 5, 6, 7;
№50 сайлау учаскесі
Орталығы: "Луч" нейрооңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ермеков көшесі, 102/8.
Шекаралары:
Ермеков көшесі - 102/8.
№51 сайлау учаскесі
Орталығы:Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АК-159/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Асфальтная көшесі, 16.
Шекаралары:
Асфальтная- көшесі - 16.
№52 сайлау учаскесі

улица Бадина – 48, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 64, 66, 69, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 106а, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130;
улица Пригоды – 2, 3, 4, 4/1, 5, 5а, 6, 6а, 10, 12, 15, 16, 17,18, 19, 24, 26, 27, 30, 32/1, 33 35, 39, 41, 69,71, 74, 82, 87а, 90, 97/3, 100, 104, 143а, 145а;
улица Арбатская – 46, 48, 50, 52, 56, 58, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65/2, 66, 67, 67/2, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 81, 83, 87, 87а, 89, 89а, 91, 93/2;
улица Степная – 7, 9, 11, 13/1, 19, 21, 23, 27, 43, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 61, 62, 62/2, 65, 67, 69, 71, 71а, 74б, 75, 76, 76/1, 77, 81, 82, 82а, 83, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 88/5, 88/7, 90, 92, 96 ,96а, 104;
улица Нахимова –49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,71б, 73, 73а, 73б, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 87, 88, 90;
улица Новая – 11, 13, 15, 17/1, 19, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 65а, 66а, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 105, 106, 108, 112, 114, 116;
улица Западная – 1, 3а, 5а, 6а, 7, 9, 11/1, 13а, 17, 18, 18/2, 19, 19а, 21, 23, 24, 25, 27, 33, 35, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 48, 51, 56, 56/1, 57, 61, 61/1;
улица Баженова –49, 51, 54, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
улица Москвина – 26, 30, 34, 36, 36а, 38, 39, 40, 42а, 44, 45, 47, 48, 48а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 57/1, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73,73/2, 74, 75, 75а, 79, 80, 81, 84, 85а, 86, 86/2, 87, 88а, 91, 91/1, 92, 92а, 93, 94, 97, 101;
переулок Геологический –3, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок Бульварный – 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 39, 40, 41, 42, 44, 46,48;
переулок Весенний -2а, 3, 4, 8, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 21;
улица Охотская – 4, 6, 8, 10, 12;
переулок Свободный –2а, 3, 8;
улица Потемкина –3, 5, 6, 7;
Избирательный участок №50
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрореабилитационный центр "Луч", улица Ермекова 102/8.
Границы:
улица Ермекова-102/8.
Избирательный участок № 51
Центр: Республиканское государственное учреждение "Учреждение АК – 159/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Асфальтная, 16.
Границы:
улица Асфальтная-16.
Избирательный участок №52

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№21 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан көшесі, 40.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы - 43, 49, 51, 69, 71, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/16, 99/17;
Путейская көшесі – 1, 2, 3, 3а,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14;
Бадин көшесі –3, 5, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
Посадочная көшесі –3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 11,11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 21, 23;
Арбатская көшесі –4а, 7, 7а, 10, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40,40/1, 45, 49, 51, 53, 55;
Нахимов көшесі –3, 3a, 4, 6, 6а, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 11а, 15, 15a, 17, 17a, 19, 21а, 23, 23а, 24, 25, 25а, 27а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 38, 38/1, 38/2, 44, 46;
Дальняя көшесі – 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 9, 10, 11, 12;
Баженов көшесі –4, 4а, 5, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 29, 30, 31, 32;
Москвин көшесі –1/3, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 10а, 11, 11б, 12а, 14, 20;
Степная көшесі – 1, 1а, 1б;
Охотская көшесі –3, 3а, 9, 11, 15, 17,18а, 19, 22, 23а, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 30, 30/2, 31,30а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 39;
Потемкин көшесі –12, 12а, 18/2, 19,19/1, 28, 30, 32, 33, 35, 35а, 37, 37а, 38,39, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 46, 48, 50, 52, 54;
Радио тұйық көшесі – 7,11,13,14,20а;
Казахстанская көшесі –39, 41, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 73, 74, 77, 79, 81, 85, 89, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 143;
Горноспасательная көшесі –38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91,91а, 92,92/1, 93, 93а, 94, 96, 96а, 97, 98, 99,99/1, 101, 103, 105, 111, 117а, 118, 119, 122, 128, 132, 134, 147;
Заводская көшесі – 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 140, 144;
Гладков көшесі –3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №21" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Казахстанская, 40.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина - 43, 49, 51, 69, 71, 87, 73, 75, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/13, 99/14, 99/16, 99/17;
улица Путейская – 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14;
улица Бадина –3, 5, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Посадочная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 11, 11А, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 21, 23;
улица Арбатская – 4а, 7а, 10, 11а, 13, 13а, 13б, 14а, 15а, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 40/1, 45, 49, 51, 53, 55;
улица Нахимова – 3, 3a, 4, 6, 6а, 7a, 8, 9, 10, 11, 11а, 15, 15a, 17, 17a, 19, 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 38/1, 38/2, 43, 46;
улица Дальняя – 1, 2, 3, 3а, 4, 6, 9, 11, 12;
улица Баженова – 4, 4а, 5, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 29, 30, 32, 34;
улица Москвина – 1/3, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 10а, 11, 11б, 12а, 14, 20;
улица Степная – 1, 1а, 1б;
улица Охотская – 3, 3а, 9, 11, 13, 15, 17, 18а, 19, 22, 23а, 24, 24а, 26, 26а, 28а, 29, 30, 30/2, 30а, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37а, 39;
улица Потемкина – 12, 12а, 18/2, 19, 19/1, 28, 30, 32, 33, 35, 35а, 37, 37а, 38, 39, 41, 41а, 43, 43а, 45, 45а, 46, 48, 50, 52, 54;
переулок Радио – 7, 11, 13, 14, 20а, ;
улица Казахстанская – 39, 41, 45, 46, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 73, 74, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 122, 124, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 143;
улица Горноспасательная – 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 55а, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 77а, 78, 79, 79а, 81, 83, 83а, 85а, 86, 87а, 88, 89, 90, 91,91а, 92, 92/1, 93, 94, 96, 96а, 97, 98, 99, 99/1, 103, 105, 111, 113, 117а, 119, 122, 128, 132, 134, 147, 149;
улица Заводская – 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 68, 72, 74, 76, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 119, 120, 121,122, 123, 124, 124/1, 125,126, 128, 130, 132, 134а, 134б, 140, 144;
улица Гладкова – 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 72, 74, 76;

Балакирев көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12;
Ангелина көшесі – 3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
Проточный тұйық көшесі –11;
Руднев тұйық көшесі – 3, 4, 5, 9, 10, 11;
Лесков көшесі – 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 29, 34, 35;
Ровенская көшесі –1, 2, 3, 3/1, 6, 8, 10, 12, 14,15, 16, 17, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52а, 54, 54а, 56, 56а, 58, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64, 66;
Сквозной тұйық көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15;
Яблочный тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16,17;
Нарманбет Төлепов көшесі –56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109;
Механическая көшесі –89, 89а, 91, 91а;
Саран тас жолы –108, 112, 117, 118, 120.122;
Проектный тұйық көшесі –2, 3, 4, 5, 6, 6/2, 7, 7а, 8, 8б, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23/1, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а;
Янка Купала көшесі –4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1;
Хаби - Халиулин көшесі –28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42;
Рыночная көшесі –22а,23а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67;
Выборный тұйық көшесі –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Алтайская көшесі –25, 27, 31/1, 122,122а;
№53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8.
Шекаралары:
Сәкен Сейфуллин даңғылы - 10, 10А, 10/1.
Крылов көшесі – 38/2, 40/2, 42, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 57/5, 63/3, 69/2,73/2, 79, 83а, 90/1, 90/2;
Қасым Аманжолов көшесі - 59, 65/4, 67, 67/3, 69, 71а, 71, 76/1, 76/2;
Мичурин көшесі – 21/1, 21/2, 21/3, 27/2, 28,29/2, 30/4, 60/2, 62/2, 62/3, 68/2,70/2, 72/2, 74/2;
№54 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ғабиден Мұстафин атындағы №83 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәкен Сейфуллин даңғылы, 8.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі - 1у, 2а, 2у, 3/1, 4у, 5, 5у, 7/1, 7а, 9у,18у, 30, 31, 33, 33/1, 35/1, 37, 39, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 45, 49, 51, 55, 55а, 61, 63, 78/5, 78/6, 80, 82, 82/3, 82/4, 84, 84/2, 84/3, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, , 90/2, 90/3, 92/1, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94в, 96у, 96/1, 96/3, 96/5, 96/11, 98/7,100, 102, 102/1, 148а, 160;

улица Балакирева – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 12;
улица Ангелиной – 3, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
переулок Проточный – 11;
переулок Руднева – 3, 4, 5, 9, 10, 11;
улица Лескова – 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 27, 29, 34, 35;
улица Ровенская – 1, 2, 3, 3/1, 6, 8, 10, 12,13, 15,16, 17,18, 18а,19, 20, 20а, 22а, 23, 24, 24а, 26, 26а, 28, 28а, 29, 31, 32, 34, 35/1, 36, 37,38, 40,41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51,52,53, 52а, 55, 56а, 57, 58, 58а, 59, 60, 60а,61, 62, 63, 64, 65, 66;
переулок Сквозной – 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15;
переулок Яблочный – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17;
улица Нарманбет Тулепов – 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 78/2, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 89/1, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 97, 99, 100, 109;
улица Механическая – 89, 89а, 91, 91а;
шоссе Саранское – 108, 112, 118, 120, 122;
переулок Проектный – 2, 3, 4, 6/2, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 13а, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23/1, 24, 25, 27, 27а, 28, 28а;
улица Янки Купалы – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1;
улица Хаби - Халиулина – 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 42;
улица Рыночная – 22а, 23а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53а, 55, 59, 61, 63, 65, 67;
переулок Выборный – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Алтайская – 25, 27, 31/3, 122, 122а;
Избирательный участок №53
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, 8.
Границы:
проспект Сакена Сейфуллина - 10, 10А, 10/1;
улица Крылова – 38/2, 40/2, 42, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 46, 48, 57/5, 63/2, 69/2, 73/2, 79, 83а, 90/1, 90/2;
улица Касым Аманжолова - 59, 65/4, 67, 67/3, 69, 71, 71а, 76/1, 76/2;
жилой массив улица Касым Аманжолова -67 - дом 4,11;
улица Мичурина – 21/1, 21/2, 21/3, 27/2, 28, 29, 29/2, 30/4, 31, 60/2, 62/2, 62/3, 68/2, 70/2, 72/2, 74/2;
Избирательный участок №54
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Габидена Мустафина" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, проспект Сакена Сейфуллина, 8.
Границы:
улица Касым Аманжолова – 1у, 2у, 3/1, 4у, 5,5у, 7/1, 7а, 9у, 14а, 18у, 30, 31, 33, 33/1, 35/1, 37, 39, 41, 41/2, 43, 43/2, 43/3, 43/4, 43/6, 45, 49, 51, 55, 55а, 61, 63, 78/5, 78/6, 80, 82, 82/3, 82/4, 84, 84/2, 84/3, 86/2, 86/3, 88, 88/2, 88/3, 90/2, 90/3, 92/3, 92/4, 92/5, 92у, 94/2, 94/3, 94/4, 94/7, 94в, 96у, 96/1, 96/3, 96/5, 96/11, 98/7, 100, 102, 102/1, 148а, 160;

Мичурин көшесі - 23А, 23Б;
Крылов көшесі - 32, 34, 36, 38, 42/1,43, 49,58а;
№55 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті" жеке мекемесі, Академическая көшесі, 9.
Шекаралары:
Витебская көшесі–2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19/2, 20,21, 22, 44;
Нарвская көшесі– 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Анжерская көшесі– 1, 3, 4, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 13/1, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
Крамский көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 44/5, 44/8;
Рационализаторов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22;
Липецкая көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 11а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Липецкий тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Энтузиастар көшесі – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 23,;
Энтузиастар тұйық көшесі –2, 4, 5, 6, 8, 8а, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22. 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Бобруйская көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;.
№56 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 3 көпсалалы ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қасым Аманжолов көшесі, 189.
Шекаралары:
Қасым Аманжолов көшесі - 189.
№57 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының № 2 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Крылов көшесі, 23.
Шекаралары:
Крылов көшесі - 23.
№58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Баженов көшесі, 164.
Шекаралары:
Буровая көшесі – 1, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92/1, 94;
Новонижняя көшесі –2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Радищев көшесі –2, 3, 9, 12, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Речная көшесі - 2а, 3, 11, 12а, 13, 14, 14/1, 14а, 14б, 15, 16, 16а, 16б, 17а, 18, 18/1, 18/5, 18б, 20/1, 20б, 22a, 23, 24a, 24б, 25, 26, 26a, 30, 31, 33, 34, 34/1, 34а, 36a, 37, 38в, 39, 40/3, 42a,42/1, 44, 47, 50, 50/1, 54a, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 621,62/2, 64а, 64б, 64в, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70а, 71а, 73, 85, 85/1, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 103/1,115;

улица Мичурина -23А, 23Б;
улица Крылова - 32, 34, 36, 38, 42/1, 43, 49, 58а;
Избирательный участок №55
Центр: Частное учреждение "Карагандинский университет Казпотребсоюза", улица Академическая, 9.
улица Витебская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19/2, 20, 21, 22, 44;
улица Нарвская – 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Анжерская – 1,3, 4, 6, 6/2, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 13, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица Крамского – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 44/5, 44/8;
улица Рационализаторов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22;
переулок Липецкий – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Липецкая – 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Энтузиастов – 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 23;
переулок Энтузиастов – 2, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32;
улица Бобруйская – 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Избирательный участок №56
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная больница №3", управления здравоохранения Карагандинской области, улица Касым Аманжолова, 189.
Границы:
улица Касым Аманжолова-189.
Избирательный участок №57
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная больница № 2" управления здравоохранения Карагандинской области",улица Крылова,23.
Границы:
улица Крылова-23.
Избирательный участок №58
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса" управления образования Карагандинской области, улица Баженова, 164.
Границы:
улица Буровая – 1, 3, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19,19/1, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 70,72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92/1, 94;
улица Новонижняя – 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18,20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Радищева – 2, 3, 9, 12, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Речная – 2а, 3, 11, 12а, 13, 14,14/1, 14а, 14б, 15, 16а, 16б, 17а, 18,18/1, 18/5, 18б, 20/1, 20б, 22a, 23, 24a, 24б, 25, 26, 26a, 30, 31, 33, 34, 34/1, 34а, 35, 36, 36a, 37, 38в, 39, 40/3, 42a, 42/1, 44, 47, 50, 50/1, 54a, 54б, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62a, 62/1, 62/2, 64а, 64б, 64в, 69, 69а, 69б, 69в, 69г, 69д, 70а, 71а, 73, 85, 85/1, 87, 89, 91, 93, 95, 103, 103/1, 115;

Кольцевой тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34/2, 36, 38, 40, 42/2, 44;
Грибоедов көшесі –2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61;
Колумб көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Рылеев тұйық көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Рядовой тұйық көшесі –3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Бадин көшесі – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 153, 154/1,154/2, 156, 157/1, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 174/2, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 217, 218, 218/1, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 238, 239, 241, 241/1, 241а, 243, 243/1, 243а, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 257/1;
Прогресс көшесі – 1Е, 4, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 39а, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 70, 72, 76, 80, 81, 86, 88.
№59 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№37 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Брюллов көшесі, 7.
Шекаралары:
Мицкевич көшесі –1а, 2а, 3, 3а, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, , 25,27, 27а, 28, 29, 30, 33/2, 33а, 35а;
Осевая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 36а, 37;
Кошубаев көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 19/2, 21, 23, 25а, 29, 29а, 31, 35а, 35б, 36, 38;
Петровский көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 6, 6/1, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11/3, 11а, 12, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 26а, 27, 27а, 29, 30, 32, 33, 34, 35;
Брюллов көшесі - 12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38;
Колос көшесі –10, 16, 18, 20, 22а, 28, 30, 32, 36, 36а, 36в;
Муромская көшесі –25, 29, 31, 35, 37;
Аварийная көшесі – 1, 2;
№60 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы дене тәрбиесі және спорт басқармасының "Облыстық кешенді мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Бұқар жырау даңғылы, 53.
Шекаралары:

переулок Кольцевой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34/2, 36, 38, 40, 42/2, 44;
улица Грибоедова – 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61;
улица Колумба – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 20, 22;
переулок Рылеева – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
переулок Рядовой – 3, 4, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20;
улица Бадина – 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 153, 154/1, 154/2, 156, 157/1, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 174/2, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 204, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 217, 218, 218/1, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 238, 239, 241, 241/1, 241а, 243, 243/1, 243а, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 257/1;
улица Прогресса – 1Е, 4, 6, 8, 12, 14, 15, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26/1, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 70, 72, 76, 80, 81, 86, 88.
Избирательный участок №59
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №37" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Брюллова, 7.
Границы:
улица Мицкевича –1а, 2а, 3, 3а, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 33/2, 33/3, 33а,33б, 35а;
улица Осевая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 36а, 37;
улица Кошубаева – 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 19/2, 21, 23, 25, 25а, 29, 29а, 31, 33, 35а, 35б, 36, 38;
улица Петровского –1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 6, 6/1, 6а, 7,7а, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 11/3, 11а, 12, 15, 15/1, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 26а, 27, 27а, 29, 30, 32, 33, 34, 35;
улица Брюллова –12, 13, 13/2, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Колоса –10, 16, 18, 20, 22а, 28, 30, 32, 36, 36а, 36в;
улица Муромская –25, 29, 31, 35, 37;
улица Аварийная – 1, 2;
Избирательный участок №60
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Областная комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Карагандинской области, проспект Бухар жырау,53.
Границы:

Бұқар жырау даңғылы – 15, 41, 41/1, 45, 61, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67, 69;
Комиссаров көшесі – 32, 32а, 34;
Жауынгер Интернационалистер көшесі – 24, 26, 28;
Ержанов көшесі – 3.
№61 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы Білім бөлімінің "№48 жалпы Білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 13.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 73/2, 75/2, 77/2;
Ержанов көшесі – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
№62 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№97 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15.
Шекаралары:
Ержанов көшесі – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 63/2.
Ботаническая көшесі – 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13.
№63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы Білім бөлімінің "№97 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 15.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 64, 64/2, 66/1, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 74, 76, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
Новоселов көшесі – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363;
Полетаев көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Газалиев көшесі – 1, 3, 5, 7.
№64 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 27.
Шекаралары:
Бұқар жырау даңғылы – 75, 77, 79, 79/2;
6 ықшамаудан – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
Ермеков көшесі – 29/2, 29/3, 54, 56, 58, 60, 62.
№65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 102.
Шекаралары:
Ермеков көшесі - 63/2, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 78/2,78/3, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 93/3, 98/4, 102/1, 106, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106а, 106б, 106в, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/9, , 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/17, 110/18, тұрғын алабы 87 үй- 8, тұрғын алабы 100 үй - 4, 15, 22;

проспект Бухар жырау – 15, 41, 41/1, 45, 61, 63, 63/2, 63/3, 63/4, 65, 67,69;
улица Комиссарова – 32, 32а, 34;
улица Воинов Интернационалистов – 24, 26, 28;
улица Ержанова – 3.
Избирательный участок №61
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №48" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, 13.
Границы:
проспект Бухар жырау – 73/2, 75/2, 77/2;
улица Ержанова – 4, 4у, 10, 10а, 12, 12а, 12/2, 14, 16, 17, 18/6, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/3, 36, 38, 40, 42, 46.
Избирательный участок №62
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова,15.
Границы:
улица Ержанова – 2а, 21, 23, 23/2, 25, 35, 37, 39, 39а, 41, 41/2, 43, 45, 47, 47/2, 49, 51, 53, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 63/2.
улица Ботаническая –- 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/8, 12/9, 12/11, 12/12, 12/13.
Избирательный участок №63
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия №97" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ержанова, 15.
Границы:
улица Ермекова – 35, 35/2, 35/3, 35/4, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 64, 64/2, 66/1, 66/2, 68, 68/2, 70, 70/2, 74, 76, 80, 80/2, 82, 82/2, 84, 84/2, 86, 86/2, 88/2, 90, 90/2, 92, 92/2;
улица Новоселов – 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363;
улица Полетаева – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Газалиева – 1, 3, 5, 7.
Избирательный участок №64
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский машиностроительный колледж" управления образования Карагандинской области,улица Ермекова, 27.
Границы:
проспект Бухар жырау – 75, 77, 79, 79/2;
6 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 9а;
улица Ермекова – 29/2, 29/3, 54, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок №65
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №10" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ермекова, 102.
Границы:
улица Ермекова – 63/2, 65/2, 67, 73/2, 73/3, 77, 77/2, 77/3, 78/2,78/3, 81, 83, 83/2, 83/3, 85, 91/4, 91/5, 91/6, 91/7, 93/3, 98/4, 102/1, 106, 106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106а, 106б, 106в, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/9, , 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/17, 110/18, жилой массив 87 дом-8, жилой массив 100 дом - 4, 15, 22;

Садоводов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13;
Ботаническая көшесі – 1, 1а, 2, 2/1,2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 13,14,15,16,17, 19, 20, 27, 30а, 37, 40, 44б.
№66 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазтұтынуодағы Қарағанды университеті" жеке мекемесі, Академическая көшесі, 9.
Шекаралары:
Ермеков көшесі – 93/2, 108/1, 108/4, 112/10, 114/1, 114/4, 114/6, 124/7;
83 квартал – 2, 2/1, 2/2, 5, 7/1, 9, 9/1, 10/24, 10/26, 11, 25, 27;
Анжерская көшесі – 11, 11/1, 11/2, 24/1, 28, 28/1, 31, 33, 37/2, 39, 41, 44, 44б, 47/4;
Крамский көшесі – 44/2, 44/3, 44/4;
Академическая көшесі – 4, 5/1, 9/1, 9/2, 9/6, 9/8, 9/10, 9/10 блок 1, 13;
Ботаникалық бақ көшесі – 1, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/3, 23/4, 24, 42/1, 45, 46, 49, 54, 62;
Ботаническая көшесі – 4 тұрғын алабы - 1, 16, 18, 32, 34/1, 44а, 53, 70, 77;
№67 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Ермеков көшесі, 124.
Шекаралары:
Ермеков көшесі - 124.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1А.
Шекаралары:
Литейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;
Береке көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
Учебная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Карабасская көшесі – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

улица Садоводов – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13;
улица Ботаническая - 1, 1а, 2, 2/1,2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 13,14,15,16,17, 19, 20, 27, 30а, 37, 40, 44б.
Избирательный участок №66
Центр: Частное учреждение "Карагандинский университет Казпотребсоюза", улица Академическая, 9.
Границы:
улица Ермекова – 93/2, 108/1, 108/4, 112/10, 114/1, 114/4, 114/6, 124/7;
83 квартал – 2, 2/1, 2/2, 5, 7/1, 9, 9/1, 10/24, 10/26, 11, 25, 27;
улица Анжерская –11, 11/1, 11/2, 24/1, 28, 28/1, 31, 33, 37/2, 39, 41, 44, 44б, 47/4;
улица Крамского – 44/2, 44/3, 44/4;
улица Академическая – 4, 5/1, 9/1, 9/2, 9/6, 9/8, 9/10, 9/10 блок 1, 13;
улица Ботанический сад – 1, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 17, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/3, 23/4, 24, 42/1, 45, 46, 49, 54, 62;
улица Ботаническая жилой массив – 4 – 1, 16, 18, 32, 34/1, 44а, 53, 70, 77;
Избирательный участок №67
Центр: Республиканское государственное учреждение "Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова", улица Ермекова, 124.
Границы:
улица Ермекова-124.
Избирательный участок № 68
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №64" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Вагонная, 1а.
Границы:
улица Литейная –1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18/1, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, 68;
улица Береке – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 12а, 13, 13/2, 15, 16, 17 , 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133а, 135;
улица Учебная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Карабасская – 35, 35а, 35б, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 58а, 58б, 59, 60, 60а, 61, 62, 62а, 63, 63а, 64, 65, 65/3, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88,88/2, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 96/10, 96а, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;

Карабасский тұйық көшесі - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
Талды көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Монтажная көшесі – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Мостовая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
Углесборочная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
Заречная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Полевая көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Тропическая көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
Заводской ықшам ауданы – 1, 2;
Кузнечный тұйық көшесі – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
Плотничный тұйық көшесі – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
Цеховая көшесі – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
Снежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Хозяйственная көшесі – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Минеральная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
Ученический тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
Береговой тұйық көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

переулок Карабасский - 8/3, 12/2, 21/1, 42;
улица Талды – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Монтажная – 1, 2а, 1б, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Мостовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Углесборочная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а;
улица Заречная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Полевая – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Тропическая – 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 23, 25;
микрорайон Заводской – 1, 2;
переулок Кузнечный – 1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2;
переулок Плотничный – 1, 1/1, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/45, 22, 23, 24, 25, 25б, 26;
улица Цеховая – 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а;
улица Снежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Хозяйственная – 3, 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 8, 9, 10, l1, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Минеральная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41;
переулок Ученический – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1;
переулок Береговой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39;

Вагонная көшесі – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
Перонная көшесі –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
Товарная көшесі – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Грузовая көшесі– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Кондукторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Овражная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
737 километр көшесі.
№69 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№64 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Вагонная көшесі, 1А.
Шекаралары:
Цеховая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Вагонная көшесі – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
Орлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
Молоков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Новолитейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Карабасская көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
Карабасский тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Столярная көшесі – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Перонная көшесі – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
Товарная көшесі – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Долинская көшесі – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;

улица Вагонная – 12, 13, 14, 15, 7, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23/1, 24, 26а, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 212, 213;
улица Перонная –14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38;
улица Товарная – 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Грузовая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Кондукторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Овражная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица 737 километр.
Избирательный участок №69
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №64" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Вагонная, 1а.
Границы:
улица Цеховая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Вагонная – 1, 2, 2а, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 25, 26, 28;
улица Орлова – 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32,33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/2, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/3, 99, 100;
улица Молокова – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Новолитейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Карабасская – 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 32/1, 33, 34, 36, 38, 38а, 40, 40а, 40б, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 48а, 50, 52, 54;
переулок Карабасский - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Столярная – 1, 1а, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Перонная – 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10-1, 11, 12, 13;
улица Товарная – 1, 1/3, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/4, 35, 37, 39, 41, 43 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Долинская – 1, 1а, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 84, 89, 90;

Юбилейная көшесі – 1, 3, 5, 7;
Спасская көшесі – 15, 15/1, 17;
Водопьянов көшесі – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
№70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орлов көшесі, 101.
Шекаралары:
Орлов көшесі – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
Молоков көшесі – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 94, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
Юбилейная көшесі –6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 25, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54а, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80, 84, 86, 88, 90, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114/2;
Разрезовская көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52,52/1,52/2, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
Якутская көшесі –3, 5, 7,7а, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 40, 41, 43;
Рыбалко көшесі – 1, 4, 4/2, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 39, 40, 41, 42 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 55;
Депутатская көшесі – 1/2 , 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22;
Асфальтная көшесі –2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16а;
Бытовая көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Тұмар көшесі –7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 23, 24, 25, 28, 28а, 30, 32, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
№71 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76.
Шекаралары:
Александр Затаевич көшесі – 1, 3, 9, 11, 13, 15, 23, 24, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 55, 57, 65, 69, 75;
Рыбная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 блок 1, 7, 8, 9, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;

улица Юбилейная – 1, 3, 5, 7;
улица Спасская –15, 15/1, 17;
улица Водопьянова – 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок №70
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №4" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Орлова, 101.
Границы:
улица Орлова – 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 107, 109, 111, 113;
улица Молокова – 12, 14, 18, 20, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 94, 99, 99а, 101, 103, 105, 109, 111, 113;
улица Юбилейная –6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 25, 26, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54а, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114/2;
улица Разрезовская – 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 52/1,52/2, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Якутская –3, 5, 7,7а, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 37/2, 38, 41, 43;
улица Рыбалко – 1, 4, 4/2, 10, 11, 13, 14, 15, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 55;
улица Депутатская – 1/2, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22;
улица Асфальтная –2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16а;
улица Бытовая –3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Тұмар –7, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 23, 24, 25, 28, 28а, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;.
Избирательный участок №71
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая,76/2.
Границы:
улица Александр Затаевича – 1, 3, 9, 11, 13, 15, 23, 24, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 52, 55, 57, 65, 69, 75;
улица Рыбная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 блок 1, 7, 8, 9, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;

Кондитерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58;
Ключевая көшесі – 1 б, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 5а, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 12а, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 21а, 26, 34а, 35, 36, 42, 54;
Хоровой тұйық көшесі – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Кирпичный тұйық көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 28, 30;
Керамическая көшесі –1а, 3, 4, 4/6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 13в, 13г, 14, 15а, 15в, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78/2, 78а, 79, 79/1, 80, 81, 82, 82а, 83;
Гончарная көшесі –2а, 3, 4а, 6а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 20а, 21а, 22а, 24а, 38, 52а;
Альпинистер көшесі – 2, 3а, 5, 5а, 13, 14, 15, 17, 17а, 17б, 17в, 19, 21, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 25, 25б, 25в, 25д, 27, 27а, 27б, 27г, 29, 29а, 29б, 29в, 29д, 31а, 31б, 31в, 31г, 33, 33а, 33в, 33г;
Балхашская көшесі – 1а, 1/3, 1/4, 2а, 2/1, 2/5, 3а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20/1, 20б, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 46а, 48, 48а, 50, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58а, 61, 63, 65, 67, 69;
Четская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18,1 8/1, 18а, 18б, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49а, 49б, 49в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 74;
Камали Дүйсембеков көшесі – 5в, 6у, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 18, 19а, 21а, 25;
Сабыр Рахимов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Стекольная көшесі – 1а, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 13а, 15,16;
Жағалау көшесі –2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 25/4, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 33, 33а, 35, 39а.
Природная көшесі- 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
№72 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№87 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Керамическая көшесі, 76.
Шекаралары:
Тургенев көшесі – 2, 3, 3а, 4,4/3,4/4,4/5,4/6,4/7,4/8,4/11,4/13,4/14,4/15,4/16, 5, 6а, 7, 8, 9, 9/1, 10а, 11,11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;

улица Кондитерская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58;
улица Ключевая –1 б, 2, 2а, 2б, 4, 4а, 5а, 6а, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 9, 10, 10а, 12а, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 21а, 26, 34а, 35, 36, 42, 54;
переулок Хоровой – 1, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
переулок Кирпичный – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 28, 30;
улица Керамическая –1а, 3, 4, 4/6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13б, 13в, 13г, 14, 15а, 15в, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78/2, 78а, 79, 79/1, 80, 81, 82, 82а, 83;
улица Гончарная –2а, 3, 4а, 6а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 16а, 17а, 18, 18а, 20а, 21а, 22а, 24а, 38, 52а;
улица Альпинистов – 2, 3а, 5, 5а, 13, 14, 15, 17, 17а, 17б, 17в, 19, 21, 23, 23а, 23б, 23в, 23г, 25, 25б, 25в, 25д, 27, 27а, 27б, 27г, 29, 29а, 29б, 29в, 29д, 31а, 31б, 31в, 31г, 33, 33а, 33в, 33г;
улица Балхашская –1а, 1/3, 1/4, 2а, 2/1, 2/5, 3а, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,15б, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 20/1, 20б, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 29а, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 46а, 48, 48а, 50, 52а, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58а, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Четская –2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18,1 8/1, 18а, 18б, 20, 22, 24, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49а, 49б, 49в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 74;
улица Камали Дюсембекова – 5в, 6у, 13, 13а, 15, 15а, 17, 17а, 18, 19а, 21а, 25;
улица Сабыра Рахимова –2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Стекольная –1а, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 13а, 15,16;
улица Жағалау –2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9а, 10, 11, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 25/4, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 33, 33а, 35, 39а.
улица Природная – 9, 10, 11, 13, 15, 16, 22, 23, 25, 28;
Избирательный участок №72
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №87" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Керамическая, 76/2.
Границы:
улица Тургенева –2, 3, 3а, 4,4/3,4/4,4/5,4/6,4/7,4/8,4/11,4/13,4/14,4/15,4/16, 5, 6а, 7, 8, 9, 9/1, 10а, 11,11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;

Чехов көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19;
Гончарная көшесі – 12б, 21, 23, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74;
Кирпичная көшесі – 1а, 2а, 3, 3а, 4а, 5а, 7, 7а, 8а, 8г, 8/3, 9, 9/1, 9/2, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 40, 40а, 42, 42а, 46/1;
Бұқар жырау даңғылы – 87, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101а, 103, 104, 105, 110/2, 112;
Квартальный тұйық көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16;
Александр Затаевич көшесі - 77, 77а, 79, 81, 83;
Балхашская көшесі – 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/, 32/4, 32а, 32б, 32в, 33, 34, 34а, 36, 38, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57;
Штакетный тұйық көшесі – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Спасская көшесі – 2а, 3а, 4а, 5а,7, 8,9, 9а, 10, 10а, 12, 13, 14а, 15а, 16, 16а, 17а, 23;
Рижская көшесі – 1, 3, 3/2, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 31, 33а, 34г;
№73 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№59 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Камали Дүйсембеков көшесі, 46.
Шекаралары:
Сарыарқа көшесі – 6, 6/2;
Камали Дүйсембеков көшесі – 2у, 8у, 9у, 10у, 33/2, 34/2, 39, 44/2, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 53/8, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
№74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 ықшам ауданы, 15.
Шекаралары:
Орбита ықшам ауданы – 1 -2, 3, 3а, 4, 4/8, 4/81, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/4, 11/5, 12, 12А, 13, 14, 16, 18;
Оазис ықшам ауданы - 8, 10, 19, 20, 22, 31, 35, 59, 60, 63, 78, 82, 83,84;
Оазис ықшам ауданы 3-ші көшесі - 8,9,11;
Оазис ықшам ауданы 4-ші көшесі - 2,4,12;
Кенжин көшесі – 1/1 блок А, блок В, 2/1, 2/2, 3, 6, 8, 8/1, 12, 13, 16/1, 19/1, 30;
Камали Дүйсембекова көшесі– 2, 3, 4.
№75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№86 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орбита-1 ықшам ауданы, 15.
Шекаралары:
Орбита ықшам ауданы -1 – 15/1,16/1, 16/2, 16/3, 16/9, 17,17/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Республика даңғылы – 40, 42.
№76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а.
Шекаралары:

улица Чехова –3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19;
улица Гончарная – 12б, 21, 23, 26, 26а, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 37, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74;
улица Кирпичная –1а, 2а, 3, 3а, 4а, 5а, 7, 7а, 8а, 8г, 8/3, 9, 9/1, 9/2, 11а, 13, 13а, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 40, 40а, 42, 42а, 46/1;
проспект Бухар жырау – 87, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101а, 103, 104, 105, 110/2, 112;
переулок Квартальный – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 16;
улица Александра Затаевича - 77, 77а, 79, 81, 83;
улица Балхашская – 30/1, 30/2, 32, 32/1, 32/, 32/4, 32а, 32б, 32в, 33, 34, 34а, 36, 38, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57;
переулок Штакетный – 2, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Спасская – 2а, 3а, 4а, 5а,7, 8,9, 9а, 10, 10а, 12, 13, 14а, 15а, 16, 16а, 17а, 23;
улица Рижская – 1, 3, 3/2, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 25а, 27, 31, 33а, 34г;
Избирательный участок №73
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №59" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Камали Дюсембекова, 46.
Границы:
улица Сарыарка – 6, 6/2;
улица Камали Дюсембекова – 2у, 8у, 9у, 10у, 33/2, 34/2, 39, 44/2, 45, 47, 49, 51, 53, 53 а, 53/8, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67;
Избирательный участок №74
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 -2, 3, 3а, 4, 4/8, 4/81, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/4, 11/5, 12, 12А, 13, 14, 16, 18;
микрорайон Оазис- 8, 10, 19, 20, 22, 31, 35, 59, 60, 63, 78, 82, 83,84;
микрорайон Оазис улица 3-ая- 8,9,11;
микрорайон Оазис улица 4-ая - 2,4,12;
улица Кенжина – 1/1 блок А, блок В, 2/1, 2/2, 3, 6, 8, 8/1, 12, 13, 16/1, 19/1, 30;
улица Камали Дюсембекова– 2, 3, 4.
Избирательный участок №75
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №86" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Орбита-1, 15.
Границы:
микрорайон Орбита – 1 – 15/1,16/1, 16/2, 16/3, 16/9, 17,17/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
проспект Республики – 40, 42.
Избирательный участок №76
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, 13а.
Границы:

Язев көшесі – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2;
Құрылысшылар даңғылы – 16, 18, 20, 22, 28/3, 28/5;
Карбышев көшесі – 4, 20, 22;
Кеншілер даңғылы – 7а, 9;
№77 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Язев көшесі, 13а.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 25, 27;
Язев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 10;
Карбышев көшесі – 6, 8, 10/2;
Кеншілер даңғылы – 5, 5/1, 5/2, 7.
№78 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Карбышев көшесі, 7.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/8, 10, 12, 14, 14/2,14/3;
Университетская көшесі – 18, 19, 19/2, 21, 23.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17.
Шекаралары:
Карбышев көшесі – 15, 15/1, 15/2;
Мұқанов көшесі – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№66 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Карбышев көшесі, 17.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 22, 24, 26, 28;
Құрылысшылар даңғылы – 1, 5, 7, 11/1;
Сатыбалдин көшесі – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
Карбышев көшесі – 9, 9/1, 10/3.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 9/3, 11, 13, 15, 17, 34;
Гапеев көшесі – 5, 35;
Рысқұлов көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№83 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№81 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 1б.
Шекаралары:
Республика даңғылы – 4;
Гапеев көшесі – 5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 14, 16, 16/2.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы: "Дарын мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гапеев көшесі, 29/2.
Шекаралары:
Гапеев көшесі – 1, 3/2, 7, 9,11.
Гапеев тұрғын алабы 1 – 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 16, 29/1.
№85 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы "Қарағанды көлік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Мұқанов көшесі, 21/2.
Шекаралары:
Гапеев көшесі - 12, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/1 блок А, 15/1 блок Б, 17, 17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29, 30/14 31, 33;

улица Язева – 11,13, 15, 17, 19, 21, 21/1, 21/2;
проспект Строителей – 16, 18, 20, 22, 28/3 28/5;
улица Карбышева – 4, 20, 22;
проспект Шахтеров – 7а, 9;
Избирательный участок №77
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Язева, 13а.
Границы:
улица Университетская – 25, 27;
улица Язева – 1, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Карбышева – 6, 8, 10/2;
проспект Шахтеров – 5, 5/1, 5/2, 7.
Избирательный участок №78
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Карбышева,7.
Границы:
улица Карбышева – 1, 2, 3, 5, 5/1, 5/6, 5/9, 9/2, 9/3, 9/4, 9/8, 10, 12, 14, 14/2,14/3;
улица Университетская –18, 19, 19/2, 21, 23.
Избирательный участок № 80
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева,17.
Границы:
улица Карбышева – 15, 15/1, 15/2;
улица Муканова – 10, 10/2, 10/3, 12, 12/2, 14, 14/2, 14/3, 16, 16/2, 18;
Избирательный участок № 81
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №66" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Карбышева, 17.
Границы:
улица Муканова – 22, 24, 26, 28;
проспект Строителей – 1, 5, 7, 11/1;
улица Сатыбалдина – 1, 2, 4, 7/2, 7/3;
улица Карбышева – 9, 9/1, 10/3;
Избирательный участок № 82
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, 1б.
Границы:
улица Муканова – 9/3, 11, 13, 15, 17, 34;
улица Гапеева – 5, 35;
улица Рыскулова – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Избирательный участок №83
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №81" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Гапеева, 1б.
Границы:
проспект Республики – 4;
улица Гапеева- 5, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 10, 14, 16, 16/2
Избирательный участок № 84
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат "Дарын", улица Гапеева, 29/2.
Границы:
Улица Гапеева-1, 3/2, 7, 9,11;
улица Гапеева жилой массив 1-2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 16, 29/1;
Избирательный участок №85
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский транспортно-технический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Муканова, 21/2.
Границы:
улица Гапеева - 12, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/1 блок А, 15/1 блок Б, 17, 17/4, 19, 19/4, 23, 25, 27, 29, 30/14 31, 33;

Мұқанов көшесі – 21/3.
№86 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Кеншілер даңғылы-83.
Шекаралары:
Кеншілер даңғылы-83.
№87 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Мұқанов көшесі, 1.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 11, 15, 17, 17/2;
Мұқанов көшесі – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 1/9 болк1,2,4,4/1,6, 6/2, 6/3,8, 21/2.
Мұқанов тұрғын алабы – 13, 14;
Мұқанов тұрғын алабы 2 - 2
Мұқанов тұрғын алабы 3 - 2
№88 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі – 8, 10, 13, 17/4;
Құрылысшылар даңғылы – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Мұқанов көшесі - 30/2.
№89 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Сләмия Саттаров атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 15.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі – 32;
Сатыбалдин көшесі – 4/1, 7, 9, 11, 11/2;
Республика даңғылы – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
№90 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24.
Шекаралары:
Құрылысшылар даңғылы – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4, 34/1 блок 1.
№91 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 24.
Кеншілер даңғылы – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
Сатыбалдин көшесі – 16, 18, 27/2, 28, 28/4, 30.
№92 сайлау учаскесі
Орталығы:Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19.
Шекаралары:
Кеншілер даңғылы – 20/2, 20/4, 23, 23/7, 25, 31/2;
Республика даңғылы – 22, 24, 30, 30/2, 32, 34, 36, 38;
Құрылысшылар даңғылы – 33/1, 33/14.
№93 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№15 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сатыбалдин көшесі, 19.
Шекаралары:
Сатыбалдин көшесі- 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
Республика даңғылы– 18, 18/2, 20, 28.
№94 сайлау учаскесі

улица Муканова – 21/3.
Избирательный участок № 86
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Областная детская клиническая больница" управления здравоохранения Карагандинской области, проспект Шахтеров, 83.
Границы:
проспект Шахтеров - 83.
Избирательный участок №87
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Муканова,1.
Границы:
улица Университетская – 11, 15, 17, 17/2;
улица Муканова – 1, 1б, 1/2, 1/3, 1/6, 1/9 болк1,2,4,4/1,6, 6/2, 6/3,8, 21/2;
улица Муканова жилой массив дом- 13,14;
улица Муканова жилой массив - 2 дом 2;
улица Муканова жилой массив -3 дом 2;
Избирательный участок № 88
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламия Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина,15.
Границы:
улица Сатыбалдина – 8, 10, 13;17/4;
проспект Строителей – 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Муканова - 30/2.
Избирательный участок № 89
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Сламия Саттарова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина,15.
Границы:
улица Муканова – 32;
улица Сатыбалдина – 4/1, 7, 9, 11, 11/2;
проспект Республики – 6, 8, 10, 14, 16, 16/2.
Избирательный участок №90
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, 24.
Границы:
проспект Строителей – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33/4, 34/1 блок1;
Избирательный участок №91
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, 24.
Границы:
проспект Шахтеров – 31, 31а, 31б, 31/4, 36/2;
улица Сатыбалдина – 16, 18, 27/2, 28, 28/4,30.
Избирательный участок №92
Центр:Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, дом 19.
Границы:
проспект Шахтеров – 20/2, 20/4, 23, 23/7, 25, 31/2;
проспект Республики – 22, 24, 30, 30/2, 32, 34, 36, 38;
проспект Строителей – 33/1, 33/14;
Избирательный участок №93
Центр:Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №15" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Сатыбалдина, 19.
Границы:
улица Сатыбалдина - 15/1, 17, 23, 25, 27, 29;
проспект Республики – 18, 18/2, 20, 28.
Избирательный участок № 94

Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарғанды қаласы білім бөлімінің "№26 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күнгей ықшам ауданы, Қуанышбай көшесі, 42/1.
Шекаралары:
Күнгей ықшам ауданы, Абыкен Төлеубаева көшесі - 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1А, 2, 2/12, 2/13, 2/15, 2/16, 5, 7, 7/1, 8, 10, 10А, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 30/1, 32, 33/10, 33/11, 33/2, 33/4, 33/8, 33/9, 34, 36, 39, 40, 40/1, 41Б, 47, 48, 50, 50/1, 51, 51Б, 51В, 52, 56, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 73, 86, 88, 89, 90, 93, 94, 99А, 100, 104, 106, 108, 116, 117, 120, 122, 124, 130, 131, 141, 151, 159, 166, 180, 194, 196, 454, 470, 474, 484;
Күнгей ықшам ауданы, Ақселеу Сейдімбек көшесі - 8, 10, 12, 13, 15, 18, 20А, 22, 51/1, 63/1, 108;
Күнгей ықшам ауданы, Батыр баян көшесі - 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 38, 39, 39А, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 55, 55А, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 85, 98, 102, 104, 106;
Күнгей ықшам ауданы, Елебеков көшесі - 1, 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 5А, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 23, 23А, 26, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 42, 43/1, 44А, 45, 45/1, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 57, 63, 65, 65А, 66, 66А, 67, 69, 69А, 72/1, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 81/1, 88, 90, 97, 98, 124, 147, 166, 172, 179;
Күнгей ықшам ауданы, Жакан Смаков көшесі - 1/1, 1В, 2Б, 3, 5А, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 26, 28, 29, 32, 34, 34А, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 76, 78, 79, 86, 86/1, 91, 94, 96, 109, 114, 122, 147А, 149, 169, 244, 259;
Күнгей ықшам ауданы, Зада Кажибекова көшесі - 2, 4/1, 5, 6, 8, 11А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 29А, 29Б, 31, 31А, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 59, 59/1, 59/4, 60, 61, 62, 65, 67, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 89/1, 89А, строение 89/2, 91, 92, 93, 101, 105, 107, 108, 121, 126, 128;
Күнгей ықшам ауданы, Кәрім Мыңбаев көшесі - 1, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/4, 1/5, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2А, 6/1, 8, 9, 11, 11А, 12, 14, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 29А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35/1, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 51, 51/1, 53Б, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 72, 73А, 74, 75, 75А, 75Б, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 101, 104, 106, 107, 108, 110, 119, 121, 123, 132, 135, 138, 142/1, 153, 157, 159, 165, 170, 172, 181, 182, 182/1, 185, 187, 192, 204;
Күнгей ықшам ауданы, Мәтен Рахымбеков көшесі – 180;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Кунгей, улица Куанышбаева, 42/1.
Границы:
Микрорайон Кунгей, улица Абыкена Толеубаева - 1, 1/2, 1/3, 1/4, 1А, 2, 2/12, 2/13, 2/15, 2/16, 5, 7, 7/1, 8, 10, 10А, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 30/1, 32, 33/10, 33/11, 33/2, 33/4, 33/8, 33/9, 34, 36, 39, 40, 40/1, 41Б, 47, 48, 50, 50/1, 51, 51Б, 51В, 52, 56, 59, 60, 62, 63, 65, 66, 73, 86, 88, 89, 90, 93, 94, 99А, 100, 104, 106, 108, 116, 117, 120, 122, 124, 130, 131, 141, 151, 159, 166, 180, 194, 196, 454, 470, 474, 484;
Микрорайон Кунгей, улица Акселеу Сейдимбека - 8, 10, 12, 13, 15, 18, 20А, 22, 51/1, 63/1, 108;
Микрорайон Кунгей, улица Батыра баяна - 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13А, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 38, 39, 39А, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 50, 51, 55, 55А, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 77, 78, 85, 98, 102, 104, 106;
Микрорайон Кунгей, улица Елебекова - 1, 1/1, 1/2, 1А, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 5А, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 23, 23А, 26, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 42, 43/1, 44А, 45, 45/1, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 57, 63, 65, 65А, 66, 66А, 67, 69, 69А, 72/1, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 81/1, 88, 90, 97, 98, 124, 147, 166, 172, 179;
Микрорайон Кунгей, улица Жакана Смакова - 1/1, 1В, 2Б, 3, 5А, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 26, 28, 29, 32, 34, 34А, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 76, 78, 79, 86, 86/1, 91, 94, 96, 109, 114, 122, 147А, 149, 169, 244, 259;
Микрорайон Кунгей, улица Зада Кажибекова - 2, 4/1, 5, 6, 8, 11А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 29А, 29Б, 31, 31А, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 59, 59/1, 59/4, 60, 61, 62, 65, 67, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 89/1, 89А, строение 89/2, 91, 92, 93, 101, 105, 107, 108, 121, 126, 128;
Микрорайон Кунгей, улица Карима Мынбаева - 1, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/4, 1/5, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2А, 6/1, 8, 9, 11, 11А, 12, 14, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 29А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35/1, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 51, 51/1, 53Б, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 72, 73А, 74, 75, 75А, 75Б, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 101, 104, 106, 107, 108, 110, 119, 121, 123, 132, 135, 138, 142/1, 153, 157, 159, 165, 170, 172, 181, 182, 182/1, 185, 187, 192, 204;
Микрорайон Кунгей, улица Матена Рахимбекова – 180;

Күнгей ықшам ауданы, Мұхамедхан Сейтқұлов көшесі - 7, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 25, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 36/1, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46, 47, 49, 49А, 49Б, 51, 52, 52/1, 52/10, 52/11, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/9, 54, 55, 57, 57Б, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 79, 79А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89/1, 91, 92, 93, 99, 101, 104, 105, 107, 107/1, 109, 112, 114, 115, 115/1, 121, 126;
Күнгей ықшам ауданы, Нұртас Оңдасынов көшесі - 1/1, 1/11, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 4/1, 7, 8, 9, 11, 11/1, 11/2, 11А, 12, 13, 14, 17, 18, 18/1, 19, 20А, 21, 23, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/1, 55Б, 56, 57, 59, 63, 65, 66/1, 67, 71, 73, 75, 77, 77Б, 81, 85, 88, 88А, 89, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 107, 111, 115, 118, 119, 121, 123А, 124, 133, 137, 139, 139А, 140, 147, 157А, 159, 167, 171;
Күнгей ықшам ауданы, Фазыла Карибжанова көшесі - 3, 6, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 14, 15/1, 16, 18, 19, 20, 23, 26А, 27А, 28, 29, 29А, 31, 34, 35, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 48А, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 69, 71, 71А, 71Б, 72, 73, 73А, 73Б, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92А, 93А, 94, 104А, 108, 114, 115, 115/1, 128, 134/1, 135, 137, 141/1, 142, 142/1, 142/6, 145, 149, 167А, 168, 170, 187, 189, 191;
Юго-Восточный ықшам ауданы , Жанабаева көшесі – 9;
Юго-Восточный ықшам ауданы , Қуанышбаев көшесі – 2;
Республики даңғылы - 49/1, 49/2;
Гапеев көшесі - 1/9;
ДЭУ-50 көшесі - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 11;
№95 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарғанды қаласы білім бөлімінің "№26 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күнгей ықшам ауданы, Қуанышбай көшесі, 42/1.
Шекаралары:
Күнгей ықшам ауданы - 10, 35, 48, 216, 244, 245, 253, 255, 512, 560, 566, 728, 740, 883, 923;
Күнгей ықшам ауданы, 15 - көшесі - 34, 38, 43/1, 55, 56А, 57, 604, 616;
Күнгей ықшам ауданы, 2 - көшесі - 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 3/6, 3/7, 4, 6, 10/1, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25А, 26, 27, 29, 31, 32, 34/3, 34/2, 36, 37, 37А, 38, 41, 42, 43А, 45А, 46, 47, 48, 50, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65/1, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 80/1, 81, 84, 89, 89/1, 89А, 94, 101, 101А, 102/1, 105, 106, 108, 108А, 109, 116, 124;
Күнгей ықшам ауданы, 21 - көшесі - 4, 8, 51, 56, 58, 120, 122, 142/1, 148, 161, 219, 253, 261, 263;
Күнгей ықшам ауданы, 22 - көшесі - 149А, 162, 250, 252;
Күнгей ықшам ауданы, 32 - көшесі – 34;

Микрорайон Кунгей, улица МУХАМЕТХАНА СЕИТКУЛОВА - 7, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 25, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 36/1, 37, 38, 39, 40, 42, 45, 46, 47, 49, 49А, 49Б, 51, 52, 52/1, 52/10, 52/11, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/9, 54, 55, 57, 57Б, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 79, 79А, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89/1, 91, 92, 93, 99, 101, 104, 105, 107, 107/1, 109, 112, 114, 115, 115/1, 121, 126;
Микрорайон Кунгей, улица Нуртаса Ондасынова - 1/1, 1/11, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 4/1, 7, 8, 9, 11, 11/1, 11/2, 11А, 12, 13, 14, 17, 18, 18/1, 19, 20А, 21, 23, 24, 25/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/1, 55Б, 56, 57, 59, 63, 65, 66/1, 67, 71, 73, 75, 77, 77Б, 81, 85, 88, 88А, 89, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 107, 111, 115, 118, 119, 121, 123А, 124, 133, 137, 139, 139А, 140, 147, 157А, 159, 167, 171;
Микрорайон Кунгей, улица Фазыла Карибжанова - 3, 6, 7, 7А, 9, 10, 12, 13, 14, 15/1, 16, 18, 19, 20, 23, 26А, 27А, 28, 29, 29А, 31, 34, 35, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 48А, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 69, 71, 71А, 71Б, 72, 73, 73А, 73Б, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92А, 93А, 94, 104А, 108, 114, 115, 115/1, 128, 134/1, 135, 137, 141/1, 142, 142/1, 142/6, 145, 149, 167А, 168, 170, 187, 189, 191;
Микрорайон Юго-Восточный,улица Жанабаева – 9;
Микрорайон Юго-Восточный,улица Куанышбаева – 2;
Проспект Республики - 49/1, 49/2;
улица Гапеева - 1/9;
улица ДЭУ-50 - 1, 1/1, 2, 2А, 3, 5, 8, 9, 11;
Избирательный участок № 95
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Кунгей, улица Куанышбаева, 42/1.
Границы:
Микрорайон Кунгей - 10, 35, 48, 216, 244, 245, 253, 255, 512, 560, 566, 728, 740, 883, 923;
Микрорайон Кунгей,улица 15-ая - 34, 38, 43/1, 55, 56А, 57, 604, 616;
Микрорайон Кунгей, улица 2-ая - 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 3/6, 3/7, 4, 6, 10/1, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25А, 26, 27, 29, 31, 32, 34/3, строение 34/2, 36, 37, 37А, 38, 41, 42, 43А, 45А, 46, 47, 48, 50, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65/1, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 80/1, 81, 84, 89, 89/1, 89А, 94, 101, 101А, 102/1, 105, 106, 108, 108А, 109, 116, 124;
Микрорайон Кунгей, улица 21-ая - 4, 8, 51, 56, 58, 120, 122, 142/1, 148, 161, 219, 253, 261, 263;
Микрорайон Кунгей, улица 22-ая - 149А, 162, 250, 252;
Микрорайон Кунгей, улица 32-ая – 34;

Күнгей ықшам ауданы, 33 - көшесі - 14, 22, 26, 29, 30, 142/1;
Күнгей ықшам ауданы, 34 - көшесі - 1А, 45, 55, 57, 70;
Күнгей ықшам ауданы, 36 - көшесі - 55, 58;
Күнгей ықшам ауданы, 37 – көшесі – 20;
Күнгей ықшам ауданы, 5- көшесі - 1А, 5, 11, 11Б, 12, 14, 14Б, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41/1, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 71А, 72, 75, 76, 79, 81, 82, 88, 89, 91, 97, 98, 101, 114;
Күнгей ықшам ауданы, Жусупбек Алтайбаев көшесі - 1/1, 1/6, 1/8, 1Б, 2, 2/2, 3, 7, 8, 9/1, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 18, 19, 21, 22/1, 26, 30, 31, 36, 38, 43/4, 47, 56, 64/1, 66, 81Б, 82, 83, 86А, 107, 117, 120, 124, 169;
Күнгей ықшам ауданы, Иглика бия көшесі - 1, 1/1, 1А, 2, 5, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 10, 11, 13, 15А, 15Б, 16, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42А, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/2, 55, 56, 58, 59, 61/1, 61А, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 74/1, 84, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 103;
Күнгей ықшам ауданы, Қайрат Сартаевич Тлеугабулова көшесі - 2, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/16, 4/17, 4/18, 4/23, 4/25, 4/5, 4/6, 4/7, 4/9, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 41/1, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 89/1, 91, 93, 97, 99, 101, 105, 111, 113, 125, 203, 205;
Күнгей ықшам ауданы, Қуанышбаев көшесі - 1/1, 2А, 3, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 11, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 29А, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 36, 37/1, 39, 40, 41, 45, 46, 46А, 47, 47Б, 48, 49, 49/1, 50, 50/1, 51, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 71/1, 71А, 73, 76А, 77, 84, 85, 85/1, 90А, 93, 94, 97, 99, 99А, 102/1, 106А, 110, 114, 116, 117А, 121, 121Б, 137, 139, 174;
Күнгей ықшам ауданы , Мәтен Рахымбеков көшесі - 1/4, 3А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22/1, 24, 25, 25А, 27, 28, 28А, 33, 35, 38/1, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47А, 49, 52/1, 53, 54, 58, 63, 65, 66, 66А, 68, 69, 75, 76, 76/3, 79, 79А, 82, 82А, 89/4, 90, 98, 105, 114, 117, 121, 170А, 179А, 184, 224, 236, 241А, 261, 746;
Күнгей ықшам ауданы , Нәзір Төреқұлов көшесі - 1Б, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 16, 16/1, 17, 20/1, 20/2, 20/3, 20/5, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 32/2, 32/4, 32/5, 32/6, 33, 34/1, 34/10, 34/11, 34/12, 34/13, 34/14, 34/2, 34/3, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 35, 37, 37/1, 38/3, 38/5, 39, 40, 41/1, 42/3, 42/7, 47, 49, 49Б, 49В, 51, 53, 54/1, 56, 57, 58, 60А, 61/10, 61/11, 61/12, 61/13, 61/15, 61/17, 61/18, 61/19, 61/20, 61/21, 61/22, 61/26, 61/27, 61/29, 61/3, 61/30, 61/32, 61/33, 61/34, 61/35, 61/36, 61/39, 61/40, 61/42, 61/43, 61/44, 61/46, 61/49, 61/50, 61/51, 61/52, 61/53, 61/54, 61/55, 61/56, 61/59, 61/60, 61/61, 61/64, 61/65, 61/66, 61/68, 61/69, 61/7, 61/71, 61/72, 61/73, 61/74, 61/78, 61/79, 61/8, 61/80, 61/9, 62, 62/2, 63, 66А, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 87, 87А, 88, 91, 94, 104, 106, 109, 133, 171;

Микрорайон Кунгей, улица 33-я - 14, 22, 26, 29, 30, 142/1;
Микрорайон Кунгей, улица 34-ая - 1А, 45, 55, 57, 70;
Микрорайон Кунгей, улица 36-ая - 55, 58;
Микрорайон Кунгей, улица 37-ая – 20;
Микрорайон Кунгей, улица 5-ая - 1А, 5, 11, 11Б, 12, 14, 14Б, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 31, 33, 35, 37, 38, 40, 41/1, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 71А, 72, 75, 76, 79, 81, 82, 88, 89, 91, 97, 98, 101, 114;
Микрорайон Кунгей, улица Жусупбека Алтайбаева - 1/1, 1/6, 1/8, 1Б, 2, 2/2, 3, 7, 8, 9/1, 11, 12, 13, 15, 17, 17/1, 18, 19, 21, 22/1, 26, 30, 31, 36, 38, 43/4, 47, 56, 64/1, 66, 81Б, 82, 83, 86А, 107, 117, 120, 124, 169;
Микрорайон Кунгей,улица Иглика бия - 1, 1/1, 1А, 2, 5, 6, 6А, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 10, 11, 13, 15А, 15Б, 16, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42А, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/2, 55, 56, 58, 59, 61/1, 61А, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 74/1, 84, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 103;
Микрорайон Кунгей, улица КАЙРАТА САРТАЕВИЧА ТЛЕУГАБУЛОВА 2, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/16, 4/17, 4/18, 4/23, 4/25, 4/5, 4/6, 4/7, 4/9, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18/1, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 41/1, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 89/1, 91, 93, 97, 99, 101, 105, 111, 113, 125, 203, 205;
Микрорайон Кунгей, улица Куанышбаева - 1/1, 2А, 3, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 11, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 29А, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 36, 37/1, 39, 40, 41, 45, 46, 46А, 47, 47Б, 48, 49, 49/1, 50, 50/1, 51, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 71/1, 71А, 73, 76А, 77, 84, 85, 85/1, 90А, 93, 94, 97, 99, 99А, 102/1, 106А, 110, 114, 116, 117А, 121, 121Б, 137, 139, 174;
Микрорайон Кунгей,улица Матена Рахимбекова - 1/4, 3А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22/1, 24, 25, 25А, 27, 28, 28А, 33, 35, 38/1, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47А, 49, 52/1, 53, 54, 58, 63, 65, 66, 66А, 68, 69, 75, 76, 76/3, 79, 79А, 82, 82А, 89/4, 90, 98, 105, 114, 117, 121, 170А, 179А, 184, 224, 236, 241А, 261, 746;
Микрорайон Кунгей,улица Назира Турекулова - 1Б, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 16, 16/1, 17, 20/1, 20/2, 20/3, 20/5, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 32/2, 32/4, 32/5, 32/6, 33, 34/1, 34/10, 34/11, 34/12, 34/13, 34/14, 34/2, 34/3, 34/5, 34/6, 34/7, 34/8, 34/9, 35, 37, 37/1, 38/3, 38/5, 39, 40, 41/1, 42/3, 42/7, 47, 49, 49Б, 49В, 51, 53, 54/1, 56, 57, 58, 60А, 61/10, 61/11, 61/12, 61/13, 61/15, 61/17, 61/18, 61/19, 61/20, 61/21, 61/22, 61/26, 61/27, 61/29, 61/3, 61/30, 61/32, 61/33, 61/34, 61/35, 61/36, 61/39, 61/40, 61/42, 61/43, 61/44, 61/46, 61/49, 61/50, 61/51, 61/52, 61/53, 61/54, 61/55, 61/56, 61/59, 61/60, 61/61, 61/64, 61/65, 61/66, 61/68, 61/69, 61/7, 61/71, 61/72, 61/73, 61/74, 61/78, 61/79, 61/8, 61/80, 61/9, 62, 62/2, 63, 66А, 68, 70, 74, 76, 80, 82, 87, 87А, 88, 91, 94, 104, 106, 109, 133, 171;

Күнгей ықшам ауданы, Нила Мазитов көшесі - 2, 2А, 5, 7Б, 9, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23/1, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31Б, 32, 33А, 33Б, 36, 38, 39, 41, 41Б, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 61, 68, 72, 79, 80, 81/1, 84, 85, 86, 88, 91А, 95, 97, 98, 103, 109, 112, 121А, 122, 129, 145, 147, 163, 534, 570, 574;
Күнгей ықшам ауданы , Шолпан Жандарбекова көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 15, 16А, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 29А, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 51Б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 95А, 97Б, 99, 100, 101, 105, 107, 110, 113, 115, 116, 117, 122, 124, 128, 133, 141, 144, 158, 166, 170, 176, 183, 185, 187, 193, 195, 200, 201А, 1218;
Юго-Восточный ықшам ауданы - 19, 95, 139, 155, 181, 213, 225, 283, 322, 364, 740, 779, 788, 811, 835, 837, 856, 915, 917, 950, 961, 973, 1076;
№96 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№62 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солнечная көшесі, 2а.
Шекаралары:
Бакинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Гастелло көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
Жамбыл көшесі – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
Космодемьянская көшесі – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
Пичугин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Нұркен Әбдіров даңғылы – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
Привокзальная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
Пригородная көшесі – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Пугачев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/4, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Солнечная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 97 сайлау учаскесі

Микрорайон Кунгей,улица Нила Мазитова - 2, 2А, 5, 7Б, 9, 11, 12, 13, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 22А, 23/1, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31Б, 32, 33А, 33Б, 36, 38, 39, 41, 41Б, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 61, 68, 72, 79, 80, 81/1, 84, 85, 86, 88, 91А, 95, 97, 98, 103, 109, 112, 121А, 122, 129, 145, 147, 163, 534, 570, 574;
Микрорайон Кунгей,улица ШОЛПАН ДЖАНДАРБЕКОВОЙ - 1, 1/1, 1/2, 2А, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 15, 16А, 17, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 29А, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 51Б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 95А, 97Б, 99, 100, 101, 105, 107, 110, 113, 115, 116, 117, 122, 124, 128, 133, 141, 144, 158, 166, 170, 176, 183, 185, 187, 193, 195, 200, 201А, 1218;
Микрорайон Юго-Восточный - 19, 95, 139, 155, 181, 213, 225, 283, 322, 364, 740, 779, 788, 811, 835, 837, 856, 915, 917, 950, 961, 973, 1076;
Избирательный участок №96
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №62" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области улица Солнечная, 2а.
Границы:
улица Бакинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Гастелло – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26;
улица Жамбыла – 162, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 186;
улица Космодемьянской – 52, 54, 57а, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80;
улица Пичугина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
проспект Нуркена Абдирова – 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Привокзальная – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/4, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пригородная – 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Пугачева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/4, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Солнечная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 97

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Көру қабілеті бұзылған балаларға арналған №1 облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 ықшам ауданы, 1/1 құрылыс.
Шекаралары:
Мұқанов көшесі - 78, 78/3, 80, 81, 82, 84, 86;
Тәттімбет көшесі - 10/14, 19/14, 33/10, 33/1135,35/1,40,40/1,40/2;
Тәттімбет көшесі тұрғын үй ауданы 1- 1/2, 2, 3, 9, 10, 19, 36, 38;
Тәттімбет көшесі тұрғын үй ауданы 2 - 1,3,4 ,6 ,8, 9,10,11,12,14;
Бөкетов көшесі-7, 11, 30/2, 30/3, 50/2блок 1, 50/2 блок 2.
№ 98 сайлау учаскесі жаңа участок
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Көру қабілеті бұзылған балаларға арналған №1 облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гүлдер-1 ықшам ауданы, 1/1 құрылыс.
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшам ауданы - 15, 16, 17,18, 19
Мұқанов көшесі – 43Б, 43В, 55/2, 55 Г, 55Г -1 корпус, 57, 57/2, 57А, 57Б, 59А, 59Б, 59В, 59/1, 61/2, 61/2 блок Б, 63, 65/1, 67/1;
Мұқанов көшесі 55 тұрғын алабы – 2, 6, 7, 9, 9/1, 10, 13, 15, 16, 18, 20;
Мұқанов көшесі 59 тұрғын алабы – 6, 8, 13, 13/1, 16, 23;
218 есептік-квартал – 3, 26, 50, 88, 90, 94, 154, 155.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы: "Академик Е. А. Букетова", улицаБөкетов атындағы Қарағанды университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Университетская көшесі, 28.
Шекаралары:
Университетская көшесі – 28/19, 29, 34/1, 36/3, 36/4, 36/7, 78/11, 78/15, 78/19;
Университетская көшесі тұрғын алабы-1- - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Университетская көшесі, тұрғын үй ауданы 26 - 2,5,5а,7,121а,18,27,29,39,41;
Университетская көшесі, тұрғын үй ауданы 28 - 11,13,17,20,30,31,42,48/2,55,56;
Язев көшесі – 2, 4, 6, 8;
Кеншілер даңғылы – 1, 3, 3/2;
Центр-Орталығы ықшам ауданы - 2, 11, 12, 13, 17, 19, 22, 26, 27, 29, 30, 32, 35, 38, 43;
Центр-Орталығы ықшам ауданы 2 – 10, 14;
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы ішкі саясат басқармасының "Қоғамдық Келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кеншілер көшесі, 64.
Шекаралары:
Республика даңғылы - 23, 23 корпус 1, 23/1, 23/2, 23/2 блок 1;
Кеншілер даңғылы – 46/1, 52Б, 60;
Сарыарқа көшесі - 19, 21, 21/6.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы: шаруашылық жүргізу құқығына арналған коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын Профессор Х. ж. Мақажанов атындағы аурухана, Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасы, Мұқанов көшесі, 5/3.
Шекаралар:
Мұқанов көшесі-5/3.
№102 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "Балалар мен жасөспірімдер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, 141 есеп кварталы, 690 құрылым.
Шекаралары:

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специальная школа- интернат №1" управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер – 1, строение 1/1.
Границы:
улица Муканова - 78, 78/3, 80, 81, 82, 84, 86;
улица Таттимбета- 10/14, 19/14, 33/10, 33/1135,35/1,40,40/1,40/2;
улица Таттимбета жилой массив 1- 1/2, 2, 3, 9, 10, 19, 36, 38;
улица Таттимбета жилой массив 2- 1,3,4 ,6 ,8, 9,10,11,12,14;
улица Букетова-7, 11, 30/2, 30/3, 50/2блок 1, 50/2 блок 2.
Избирательный участок № 98
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специальная школа- интернат №1" управления образования Карагандинской области, микрорайон Гульдер – 1, строение 1/1.
Границы:
микрорайон Гульдер-1- 15, 16, 17,18, 19;
улица Муканова – 43Б, 43В, 55/2, 55 Г, 55Г -1 корпус, 57, 57/2, 57А, 57Б, 59А, 59Б, 59В, 59/1, 61/2, 61/2 блок Б, 63, 65/1, 67/1;
улица Муканова жилой массив 55 – 2, 6, 7, 9, 9/1, 10, 13, 15, 16, 18, 20;
улица Муканова жилой массив 59 – 6, 8, 13, 13/1, 16, 23;
218 учетный квартал – 3, 26, 50, 88, 90, 94, 154, 155.
Избирательный участок № 99
Центр: Некоммерческое акционерное общество "Карагандинский университет имени академика Е.А. Букетова", улица Университетская, 28.
Границы:
улица Университетская –28/19, 29, 34/1, 36/3, 36/4, 36/7, 78/11, 78/15, 78/19;
Жилой район ул. Университетская 1-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Жилой массив, ул. Университетская 26 -2,5,5а,7,121а,18,27,29,39,41;
Жилой массив, ул. Университетская 28 – 11,13,17,20,30,31,42,48/2,55,56;
улица Язева – 2, 4, 6, 8;
проспект Шахтеров – 1, 3, 3/2;
микрорайон Панель-центр - 2,11,12,13,17,19,22,26,27,29,30,32,35,38,43;
микрорайон Панель-центр 2 - 10,14;
Избирательный участок № 100
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық Келісім" управления внутренней политики Карагандинской области, улица Шахтеров, 64.
Границы:
Проспект Республики- 23, 23 корпус 1, 23/1, 23/2, 23/2 блок 1;
проспект Шахтеров – 46/1, 52Б, 60;
улица Сарыарка-19, 21, 21/6.
Избирательный участок № 101
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие на право хозяйственного ведения больница имени профессора Х.Ж.Макажанова, управления здравоохранения Карагандинской области, улица Муканова, 5/3.
Границы:
улица Муканова-5/3.
Избирательный участок №102
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Дворец школьников №2" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 141-й учетный квартал, строение 690.
Границы;

Степной-3 ықшам ауданы - 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 4,5;
Кеншілер даңғылы - 73/1;
№103 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласының білім бөлімі "Балалар мен жасөспірімдер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, 141 есеп кварталы, 690 құрылым
Шекаралары:
Гүлдер-1 ықшам ауданы - 1/4, 3/4;
Тәттімбет көшесі - 3, 3/11, 3/14, 3У, 4, 6, 7, 47У.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30.
Шекаралары:
Байкен Әшімов ықшам ауданы – 22, 24, 26, 28;
137 есептік - квартал – 21б, 349;
Камали Дүйсенбеков көшесі - 83/1, 83/2.
Республика даңғылы – 1/2
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Білім басқармасы Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлімхан Ермеков атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бауыржан Момышұлы көшесі, 30.
Шекаралары:
Республики даңғылы – 1/3, 1/4;
Бауыржана Момышулы көшесі - 26/2,26/3,28;
Хайруллы Кабжанова көшесі – 3,6, 8, 13, 17, 18, 18/2,18/3, 18/5, 18/6, 18/8, 24, 26, 29, 32, 34, 37,39, 40, 44, 45, 62, 63, 67, 69, 74, 76, 83, 85, 87;
Габдуллы Кулкыбаева көшесі – 5/1, 5,6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 24, 24/1, 26, 30, 31, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58а, 59, 61, 62, 65/1, 68, 69 70, 72, 74, 76, 80, 81, 83,91;
Жумаш Аубакиров көшесі – 3, 5,7, 6/1, 7, 10,34а, 38/1,38/2, 39/1, 40/1,42, 42а, 46, 48, 50, 52, 56, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 79, 80, 89, 95;
Карибоз Шектыбаев көшесі – 4, 6,11, 27, 34, 35, 37, 37/1, 39, 41, 60 ,62, 76,76/2, 76/3;
5-көше – 2, 3, 4, 5, 8, 7/2, 7/4, 8, 10, 12, 14, 15, 15а,16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 21/1, 23, 25/1, 26, 27/1.
Шапағат ықшам ауданы – 7, 8, 9, 10.
№ 106 сайлау учаскесі жаңа участок
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панель-центр шағын ауданы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 12.
Бауыржан Момышұлы көшесі – 24;
Байкен Әшімов ықшам ауданы - 21а,21/5;
Бөкетов көшесі-3/а, 3/б, 3/в, 3/д, 3/2 блок А, 3/2 блок Б, 3/2 блок В, 3/2 блок Д, 3/3 блок А, 3/3 блок В, 3/3 блок Д.
№ 107 сайлау учаскесі жаңа участок
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Панель-центр шағын ауданы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 12.
Бөкетов көшесі-3/4, 3/5,3/6, 60/1, 60/2;
Байкен Әшімов ықшам ауданы – 7/1 блок А, блок Б; 13, 15, 17;

микрорайон Степной-3 – 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 4,5;
проспект Шахтеров-73/1;
Избирательный участок №103
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Дворец детей и юношества" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 141-й учетный квартал, строение 690.
Границы;
микрорайон Гульдер-1- 1/4, 3/4;
улица Таттимбета- 3, 3/11, 3/14, 3У, 4, 6, 7, 47У;
Избирательный участок № `104
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бауыржана Момышулы, 30.
Границы:
улица Байкена Ашимова – 22, 24, 26, 28;
137 квартал – 21б, 349;
улица Камали Дүйсенбекова - 83/1, 83/2.
проспект Республики – 1/2
Избирательный участок № 105
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Алимхана Ермекова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бауыржана Момышулы, 30.
Границы:
проспект Республики – 1/3, 1/4;
улица Бауыржана Момышулы - 26/2,26/3,28;
улица Хайруллы Кабжанова –3,6, 8, 13, 17, 18, 18/2,18/3, 18/5, 18/6, 18/8, 24, 26, 29, 32, 34, 37,39, 40, 44, 45, 62, 63, 67, 69, 74, 76, 83, 85, 87;
улица Габдуллы Кулкыбаева – 5/1, 5,6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 24, 24/1, 26, 30, 31, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 53, 54, 56, 57, 58а, 59, 61, 62, 65/1, 68, 69 70, 72, 74, 76, 80, 81, 83,91;
улица Жумаша Аубакирова –3, 5,7, 6/1, 7, 10,34а, 38/1,38/2, 39/1, 40/1,42, 42а, 46, 48, 50, 52, 56, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 79, 80, 89, 95;
улица Карибоза Шектыбаева – 4, 6,11, 27, 34, 35, 37, 37/1, 39, 41, 60 ,62, 76,76/2, 76/3;
5-улица –2, 3, 4, 5, 8, 7/2, 7/4, 8, 10, 12, 14, 15, 15а,16, 17, 17/1, 18, 20, 21, 21/1, 23, 25/1, 26, 27/1;
мкрн. Шапагат - 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 106
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №19" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, учетный квартал 003, строение 22.
Границы;
улица Бауыржана Момышулы – 24;
микрорайон Байкен Ашимова - 21а,21/5;
улица Букетова- 3/а, 3/б, 3/в, 3/д, 3/2 блок А, 3/2 блок Б, 3/2 блок В, 3/2 блок Д, 3/3 блок А, 3/3 блок В, 3/3 блок Д;
Избирательный участок № 107
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №19" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, учетный квартал 003, строение 22.
Границы;
улица Букетова – 3/4, 3/5,3/6, 60/1, 60/2;
микрорайон Байкен Ашимова –7/1 блок А, блок Б; 13, 15, 17;

Бауыржан Момышұлы көшесі-15/2;
Республика даңғылы-1/7;
137 есептік - квартал– құрылыс 343, 787.
139 есептік – квартал-құрылыс 100;
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12/01
шешіміне 2 қосымша
Қарағанды қаласы Әлихан Бөкейхан ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қаласының әкімінің 19.05.2026 № 03 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байсейітова көшесі, 2а құрылыс.
Шекаралары:
Шота Руставели көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19, 19/1;
Құрлық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Байсейітова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
Кисловодская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Пирогов көшесі – 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 28;
Арай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Расчетная көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Курильская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Ардақ көшесі – 29, 31, 31А, 33, 35, 35А, 37, 37А;
Жиынтық көшесі – 1, 2, 3, 7, 17, 19,21;
Зелинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
Металлистов көшесі – (көп қабатты құрылыс) 41А, 43А, 45А, 47А, 49А, 50, 52;
Фрунзе көшесі - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
№109 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміржолшылар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Молодежный" мәдениет үйі, Металлистов көшесі, 24/2 құрылыс.
Шекаралары:
Широкая көшесі – 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
40 жыл ВЛКСМ көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
Ульяновская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27;
Восточная көшесі – 4, 6, 8, 12,13,14, 18, 20, 22, 24;
Зелинский көшесі – 15, 17, 19, 21;
Читинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
Циолковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

улица Бауыржан Момышулы – 15/2;
проспект Республики – 1/7;
137 учетный квартал – строение 343, 787;
139 учетный квартал - строение 100;
Приложение 2
к решению акима города Караганды
от 19 декабря 2018 года
№ 12/01
Избирательные участки по району Әлихан Бөкейхан города Караганды
Сноска. Приложение 2 – в редакции решения акима города Караганды 19.05.2026 № 03 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок №108
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Байсеитовой, строение 2а.
Границы:
улица Шота Руставели – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19, 19/1;
улица Сухопутная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Байсеитовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
улица Кисловодская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Пирогова – 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 28;
улица Арай – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Расчетная – 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Курильская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Ардақ – 29, 31, 31А, 33, 35, 35А, 37, 37А;
улица Сводная – 1, 2, 3, 7, 17, 19,21;
улица Зелинского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 41А, 43А, 45А, 47А, 49А, 50, 52;
улица Фрунзе - 43А, 45А, 47А, 49А, 51.
Избирательный участок №109
Центр: Дом культуры "Молодежный" коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Металлистов, строение 24/2.
Границы:
улица Широкая – 1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица 40 лет ВЛКСМ – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
улица Ульяновская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 21, 23, 25, 27;
улица Восточная – 4, 6, 8, 12,13,14, 18, 20, 22, 24;
улица Зелинского – 15, 17, 19, 21;
улица Читинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Циалковского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;

Пирогов көшесі – 2, 4, 6, 7, 8, 10;
Металлистов көшесі – (көп қабатты құрылыс) 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (жеке құрылыс), 49.
№110 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 шағын ауданы, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 шағын аудан – 3, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
Металлистер көшесі - (жеке құрылыс) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
Фрунзе көшесі – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33 А, 35 А, 37 А, 39А.
№111 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 32 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 22 шағын ауданы, 7/1 құрылыс.
Шекаралары:
22 шағын аудан – 1, 1/1, 1А, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27/2, 27/61;
Зелинский көшесі – 30/1, 30 /2, 32, 34 /1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61;
Тверской тұйық көшесі – 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6 А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11А, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17,17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1.
№112 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Арман көшесі, 3 үй.
Шекаралары:
Арман көшесі – 2, 2 А, 2Б, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
Суворов көшесі – 9А, 11А, 13А, 13Б, 15, 15А;
Сиқымбаев көшесі – 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
Куйбышев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 57А, 61, 69;
Кубанская көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
2-Пятилетка көшесі – 1, 1/2, 1А, 2, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Д, 23, 23А, 23Б, 23В, 23Г, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/1, 46/3, 47, 50;

улица Пирогова – 2, 4, 6, 7, 8, 10;
улица Металлистов – (многоэтажная застройка) 26, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 34, 36, 38, 40 (индивидуальная застройка), 49.
Избирательный участок №110
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 3, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25;
улица Металлистов - (индивидуальная застройка) 18А, 19А, 20А, 21А, 22А, 23А, 24А, 25А, 26А, 27А, 28А, 29А, 30А, 31А, 32А, 33А, 34А, 42, 44, 48;
улица Фрунзе – 21, 21А, 23А, 25А, 27А, 29А, 31А, 33 А, 35 А, 37 А, 39А.
Избирательный участок №111
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 22 микрорайон, строение 7/1.
Границы:
22 микрорайон – 1, 1/1, 1А, 4, 5, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27/2, 27/61;
улица Зелинского – 30/1, 30 /2, 32, 34 /1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 А, 61;
переулок Тверской – 1, 1/1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6 А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10А, 11А, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17,17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1.
Избирательный участок №112
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Карагандинский агротехнический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Арман, дом 3.
Границы:
улица Арман – 2, 2 А, 2Б, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
улица Суворова – 9А, 11А, 13А, 13Б, 15, 15А;
улица Сикымбаева – 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52/2, 54, 56, 58, 60, 64;
улица Куйбышева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 57А, 61, 69;
улица Кубанская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица 2-я Пятилетка – 1, 1/2, 1А, 2, 3/1, 4, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 11/1, 11/2, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19, 19А, 19Б, 19В, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 21Д, 23, 23А, 23Б, 23В, 23Г, 24, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 25Д, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46/1, 46/3, 47, 50;

Спартак көшесі – 3, 4, 13;
Заслонов көшесі – 2, 2/1, 2/2, 2А, 5, 7, 9, 11;
Ұлан тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
Донская көшесі – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12А, 12Б, 12В,14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20А, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 30, 32, 34;
Донской тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
Есіл тұйық көшесі – 2, 2Г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 25, 25А, 29;
Братский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14;
22 шағын аудан – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
№113 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 42 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Демьян Бедный көшесі, 65 құрылыс.
Шекаралары:
Демьян Бедный көшесі – 2А, 3, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49В, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160,162, 164,164А, 168, 170, 172;
Суриков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70/1, 71, 72 /1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78 А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117А,119А, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
Әуезов көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10/2, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;

улица Спартака – 3, 4, 13;
улица Заслонова – 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 5, 7, 9, 11;
переулок Уланский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Донская – 2А, 2Б, 4, 4А, 4б, 4В, 6, 8А, 10, 10А, 10Б, 12А, 12Б, 12В,14, 14А, 14В, 14Б, 16, 16А, 16Б, 16Г, 16Д, 18, 18А, 18Б, 18В, 18/4, 20, 20А, 20Б, 20В, 27А, 27Б, 29, 30, 32, 34;
переулок Донской – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 48, 50, 52, 54;
переулок Есильский – 2, 2Г, 2/2, 2/3, 3, 5, 7, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 25, 25А, 25Б, 29;
переулок Братский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14;
22 микрорайон – 2, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок №113
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 42" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Демьяна Бедного, строение 65.
Границы:
улица Демьяна Бедного – 2А, 3, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1,14/2, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33/1, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 49В, 52, 52А, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62А, 63, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 95, 95А, 95Б, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160,162, 164,164А, 168, 170, 172;
улица Сурикова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 62Б, 62В, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 70А, 70/1, 71, 72 /1, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78 А, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 109, 111, 111А, 115, 117А,119А, 125,127, 129, 131, 133, 133а, 134, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165;
улица Ауэзова – 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2б, 2В, 3, 4, 4/1, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 4Д, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10/2, 11, 12, 12/1, 12А, 12Б, 12В, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81/2, 82, 83, 85, 86,87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109;

Вильямс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,12.
№114 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 20 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Крымская көшесі, 20 үй.
Шекаралары:
Охранная көшесі– 2, 3, 12;
Сторожевая көшесі – 3, 17;
Бірлік көшесі – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 54, 55, 55А, 59;
Курганская көшесі – 1, 2А, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Лазо көшесі – 1, 49, 54, 56, 58;
Жаңа – Сұрыптау көшесі – 10, 11, 12А, 14, 15;
Пожарная көшесі – 6, 12, 14, 16;
Чекалин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Пришахтинская көшесі – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
Распорядительная көшесі – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
Огородная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 25, 29, 29/2, 32, 35, 37, 39;
Машинистер көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
Толстой көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
Маршак көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 32А;
Крымская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;
Итеэровская көшесі – 14, 16, 23, 28, 32, 34;
Рудничная көшесі – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12Б, 16А, 18, 18А, 18Б, 19А, 20А, 22;
Искры көшесі – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 26, 26/1, 28;
Металлистов көшесі – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
Фрунзе көшесі – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
Галантерейная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
Аққайың көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
№115 сайлау учаскесі

улица Вильямса – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,12.
Избирательный участок №114
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 20" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Крымская, дом 20.
Границы:
улица Охранная – 2, 3, 12;
улица Сторожевая – 3, 17;
улица Бірлік – 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 23/1,24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 40, 40А, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 46А, 48, 48А, 49, 49А, 51, 54, 55, 55А, 59;
улица Курганская – 1, 2А, 2Б, 2В, 3, 3/2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
улица Лазо – 1, 49, 54, 56, 58;
улица Ново – Сортировочная – 10, 11, 12А, 14, 15;
улица Пожарная – 6, 12, 14, 16;
улица Чекалина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Пришахтинская – 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 12, 12А, 13А, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19а, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 30А, 30Б, 31А, 32А, 35, 39;
улица Распорядительная – 1, 1а, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22А, 23, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52;
улица Огородная – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 25, 29, 29/2, 32, 35, 37, 39;
улица Машинистов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 27А, 30, 32;
улица Толстого – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А;
улица Маршака – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 30, 32А;
улица Крымская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А;
улица Итеэровская – 14, 16, 23, 28, 32, 34;
улица Рудничная – 2, 2А, 4, 6А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12Б, 16А, 18, 18А, 18Б, 19А, 20А, 22;
улица Искры – 2, 2А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 12, 12А, 12Б, 17, 19, 19А, 26, 26/1, 28;
улица Металлистов – 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А;
улица Фрунзе – 1/2А, 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А, 18А;
улица Галантерейная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Аққайың – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48.
Избирательный участок №115

Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 шағын ауданы, 9/2.
Шекаралары:
21 шағын аудан – 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 / 28, 29, 30;
Фрунзе көшесі – 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б;
Зелинский көшесі – 24/4, 24/5, 28/3, 28/4, 28/5;
Суворов көшесі – 51, 51А, 52А, 53, 53А, 54А, 55А, 56А, 57А, 58А, 59, 60А, 62А, 63А, 64А, 65А, 66А, 67, 68А, 69, 70, 70А, 71А, 72А, 73, 74;
Суворов жолағы – 52, 54, 56, 58, 59А, 60, 62, 63А, 64, 66, 70, 72, 74;
Арман көшесі – 51, 51А, 53, 55А, 57А, 59.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 21 шағын ауданы, 9/2 құрылыс.
Шекаралары:
21 шағын аудан – 1, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14,16, 17, 18.
№117 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№4 көп балалы және аз қамтылған отбасылардан шыққан балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2-Бесжылдық көшесі, 27А құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25.
№118 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 шағын ауданы, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А ,11, 36, 37, 38, 39А, 40.
№119 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 23 шағын ауданы, 5/3 құрылыс.
Шекаралары:
23 шағын аудан – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
№120 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 51 қосымша білім беру мектебі – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Заслонов көшесі, 35а үй.
Шекаралары:
Коммуны көшесі – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10/1, 11/1, 11/3, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32А, 33А, 33Б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36А, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
Луначарский көшесі – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43,44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
Обухов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №30" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 21 микрорайон, 9/2.
Границы:
21 микрорайон –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 / 28, 29, 30;
улица Фрунзе – 51А, 53А, 55А, 57А, 59А, 61А, 63А, 65А, 67А, 69А, 71А, 71Б;
улица Зелинского – 24/4, 24/5, 28/3, 28/4, 28/5;
улица Суворова – 51, 51А, 52А, 53, 53А, 54А, 55А, 56А, 57А, 58А, 59, 60А, 62А, 63А, 64А, 65А, 66А, 67, 68А, 69, 70, 70А, 71А, 72А, 73, 74;
переулок Суворова – 52, 54, 56, 58, 59А, 60, 62, 63А, 64, 66, 70, 72, 74;
улица Арман – 51, 51А, 53, 55А, 57А, 59.
Избирательный участок № 116
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 21 микрорайон, строение 9/2.
Границы:
21 микрорайон – 1, 2/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14,16, 17, 18.
Избирательный участок №117
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат для детей из многодетных и малообеспеченных семей №4" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 2-ая Пятилетка, строение 27а.
Границы:
23 микрорайон – 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок №118
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А ,11, 36, 37, 38, 39А, 40.
Избирательный участок №119
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 23 микрорайон, строение 5/3.
Границы:
23 микрорайон – 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 46.
Избирательный участок №120
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 51" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Заслонова, дом 35а.
Границы:
улица Коммуны – 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10/1, 11/1, 11/3, 21А, 22/1, 22, 22/2, 29, 30, 31, 32, 31А, 31Б, 32, 32А, 33А, 33Б, 34, 35, 35А, 35 Б, 36, 36А, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72, 74, 75, 76, 77;
улица Луначарского – 18, 20, 29А, 31, 31А, 31Б, 31В, 37, 37/1, 38А, 39А, 39Б, 40А, 41, 43,44А, 44Б, 44В, 44, 46, 46А, 46Б;
улица Обухова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 46;

Щербаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103А;
Павлов көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10/1,14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 29А, 40, 45, 47, 49, 51;
Василевская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
Жуковский көшесі – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8В, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27Б, 28, 28А, 33Б, 35, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 122;
Иманжанов көшесі – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57;
Ушинский көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Онежский тұйық көшесі – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
Рыльский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
Ряжский тұйық көшесі – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
Методическая көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4,6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
Неверов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 99, 101, 101А;
Заслонов көшесі – 4А,18, 31/2, 31/3, 34, 44, 46, 50, 50/1,50/2, 75;
Лебедев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
Донская көшесі – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
2-Пятилетка көшесі – 60, 60/1, 60/2, 62, 82;
Мелитопольская көшесі – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14А, 14Б, 15;
Норильский тұйық көшесі – 1, 2, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
Ковалевская көшесі – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36А;
Черемховская көшесі – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А, 10Б, 10Г, 11А, 15, 16, 17А, 19А, 19Б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
Жангелдин көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5А, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 120, 123, 125;

улица Щербакова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 28, 43, 43/2, 45, 58, 66, 68, 70, 74, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101а, 102, 103А;
улица Павлова – 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10/1,14, 15/1, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 29А, 40, 45, 47, 49, 51;
улица Василевской – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 43, 48, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 69, 71;
улица Жуковского – 1, 2, 3В, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 7Б, 7В, 8, 8А, 8Б, 8В, 9Б, 9В, 10, 10А, 10Б, 10В, 13, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27Б, 28, 28А, 33Б, 35, 36А, 36Б, 36В, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 66, 68, 122;
улица Иманжанова – 4, 27, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57;
улица Ушинского – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Онежский – 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 27А, 28;
улица Рыльского – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 15, 19, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 45, 47;
переулок Ряжский – 1, 3, 4, 7, 7А, 8, 9, 9А, 11, 12, 15, 17, 21, 23, 24, 26, 28;
улица Методическая – 1, 2, 2А, 3, 4,6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Неверова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 17, 17А, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 99, 101, 101А;
улица Заслонова – 4А,18, 31/2, 31/3, 34, 44, 46, 50, 50/1,50/2, 75;
улица Лебедева – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 38, 40;
улица Донская – 47, 47/1, 49, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
улица 2-я Пятилетка – 60,62, 82;
улица Мелитопольская – 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 14, 14А, 14Б, 15;
переулок Норильский – 1, 2, 4, 8, 9, 9А, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 16А, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 30;
улица Ковалевской – 5, 7, 16, 19, 21, 22, 30, 31, 34, 35, 36, 36А;
улица Черемховского – 4, 6, 7, 8/1, 10, 10А,10Б, 10Г, 11А, 15, 16, 17А, 19А, 19Б, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 44, 46, 50, 51, 52, 54, 56, 64;
улица Джангильдина – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5А, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30А, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 45, 47, 49, 51, 59, 59А, 89, 93, 101, 103, 107, 109, 113, 119, 120, 123, 125;

Мясников көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
Карьерная көшесі – 14, 15;
Павлодар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132.
№121 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 33 мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Кемеровская көшесі – 4У, 5У, 6У, 7,7У, 8, 8У, 9, 9У,10, 10У, 11, 12, 12У, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28/1, 28/2, 29/1, 37, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63,65, 67,69, 95, 97, 113, 114;
Каракумская көшесі – 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103,104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138;
Методическая көшесі – 35, 41, 43;
Шаханская көшесі – 4, 4/1, 6, 9, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69/1, 96;
Шұбаркөл көшесі – 70, 71, 73, 76, 77, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
Екібастұз көшесі – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 15, 18, 19, 22, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34А, 36, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62,63, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
Жасыл лог - 1 – 1, 5;
Жасыл лог - 2 – 3, 5, 6, 10;
Жасыл лог - 3 – 4, 6, 7 ,8;
Жасыл лог - 4 – 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Жасыл лог - 5 – 3, 4, 5;
Жасыл лог - 6 – 3, 4, 6, 7, 8;
Жасыл лог - 7 – 4, 5, 6, 7, 8;

улица Мясникова – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1,18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 75, 80, 83, 84, 87, 91, 94, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132;
улица Карьерная – 14, 15;
улица Павлодарская – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 55, 59, 60, 62, 63, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 87, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 130, 132.
Избирательный участок №121
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-ясли сад № 33" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Кемеровская – 4У, 5У, 6У, 7,7У, 8, 8У, 9, 9У,10, 10У, 11, 12, 12У, 14, 14У, 15, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28/1, 28/2, 29/1, 37, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61,63,65, 67,69, 95, 97, 113, 114;
улица Каракумская – 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 41, 42, 43, 43А, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 81/1, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103,104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138;
улица Методическая – 35, 41, 43;
улица Шаханская – 4, 4/1, 6, 9, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38/1, 43/1, 69, 69/1, 96;
улица Шубаркольская – 70, 71, 73, 76, 77, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113;
улица Экибастузская – 1, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 15, 18, 19, 22, 25, 26, 27А, 28, 32/1, 33, 34А, 36, 37, 38, 40, 41, 41/1, 43, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59А, 59Б, 61, 62,63, 64, 65/1, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157;
переулок Зеленый - 1 – 1, 5;
переулок Зеленый - 2 – 3, 5, 6, 10;
переулок Зеленый - 3 – 4, 6, 7 ,8;
переулок Зеленый - 4 – 1, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
переулок Зеленый - 5 – 3, 4, 5;
переулок Зеленый - 6 – 3, 4, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 7 – 4, 5, 6, 7, 8;

Жасыл лог - 8 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Жасыл лог - 9 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Жасыл лог- 10 – 4, 6, 8;
Рубцовский тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№122 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 33 мектеп-бөбекжай кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кемеровская көшесі, 36/2 үй.
Шекаралары:
Арктическая көшесі – 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Ачинский тұйық көшесі – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Веснин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Донецкая көшесі – 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101;
Зуев – Ордынца көшесі – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
Индустрия көшесі – 1, 2, 3, 3А, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 39а, 40, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47А, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;
Игарский тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
Кооперация тұйық көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кольский тұйық көшесі – 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
Кооперация көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8А, 10А, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73А, 74А, 75, 76, 76А, 78А, 80А, 81, 84, 86А, 88, 88А, 89, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
Луганский көшесі – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116А, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
Оренбургская көшесі – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25;
Осакаровск көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;

переулок Зеленый - 8 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 9 – 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок Зеленый - 10 – 4, 6, 8;
переулок Рубцовский – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок №122
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-ясли сад № 33" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кемеровская, дом 36/2.
Границы:
улица Арктическая – 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
переулок Ачинский – 3, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Веснина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Донецкая – 22, 24, 26, 30, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 79, 81, 81/2, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101;
улица Зуева – Ордынца – 8А, 11, 12, 16, 18, 19, 20;
улица Индустрии – 1, 2, 3, 3А, 6, 8, 12, 13, 13а, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 39а, 40, 41А, 42, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47А, 50, 52, 53, 54, 58, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 100, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119, 124, 126, 128;
переулок Игарский – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26;
переулок Кооперативный – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Кольский – 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Кооперации – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 5А, 6А, 7А, 8А, 10А, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37А, 37, 39, 39А, 40, 41, 47, 49, 55, 56, 56А, 58, 59, 61, 61а, 62, 64, 67, 67А, 69, 70, 71, 71А, 73, 73А, 74А, 75, 76, 76А, 78А, 80А, 81, 84, 86А, 88, 88А, 89, 92А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 109, 111, 113, 115, 121, 125;
улица Луганская – 3, 6, 9, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34 Б, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 54, 57, 70, 72, 75, 82, 87, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114А, 116А, 117, 118, 119, 120, 122, 124, 126;
улица Оренбургская – 6, 8, 10, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25;
улица Осакаровская – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;

Сидорков көшесі – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
Серікбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122А, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
Топар тұйық көшесі – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
Ударная көшесі – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;
Шушенский тұйық көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Чусовская тұйық көшесі – 3, 4, 5, 6, 8;
Анри Барбюс көшесі – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
Есенин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Горняцкая көшесі – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
Лесная көшесі – 1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Каракумская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32;
Кемеровская көшесі – 30, 32, 34, 36.
№123 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 50 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Санаторная көшесі, 22а үй.
Шекаралары:
Санаторная көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
Медицинская көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 8А, 9А, 10, 10А, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;

улица Сидоркова – 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72;
улица Серикбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 117, 118, 119, 121, 122, 122А, 122Б, 123, 124, 125, 126, 127, 128;
переулок Топарский – 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;
улица Ударная – 1, 1А, 2Б, 3, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 9, 15, 17, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 33А, 36, 37, 38, 39А, 40, 40А, 42, 42А, 42Б, 44, 44А, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 49/2, 50, 50А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 92, 93, 95, 96, 97, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 114, 122, 124, 126, 128;
переулок Шушенский – 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Чусовской – 3, 4, 5, 6, 8;
улица Анри Барбюса – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107,108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 129,131, 135, 137;
улица Есенина – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Горняцкая – 4, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30;
улица Лесная – 1, 1Б, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Каракумская – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32;
улица Кемеровская – 30, 32, 34, 36.
Избирательный участок №123
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 50" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Санаторная, дом 22а.
Границы:
улица Санаторная – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20;
улица Медицинская – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7А, 8, 8А, 9А, 10, 10А, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56;

Библиотечная көшесі – 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31А, 32, 36, 37, 37/1, 37/2;
Чичерин көшесі – 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Полюсная көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Минин көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
Стахановская көшесі – 5, 7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Аптечная көшесі – 1, 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20;
Крымская көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 17, 20;
Янтарная көшесі – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
Мирная көшесі – 4, 6, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9 /2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14А, 14/1, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20;
Боткин көшесі – 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 35, 37, 47;
Говоров көшесі – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
Саран көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40.
№124 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 11 Негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есіл көшесі, 76А үй.
Шекаралары:
Ленская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Ильича көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 37А, 37Б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
Парковая көшесі – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 136, 137, 141, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 238/2, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;

улица Библиотечная – 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 22/2, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31А, 32, 36, 37, 37/1, 37/2;
улица Чичерина – 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 5А, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Полюсная – 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Минина – 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6А, 7, 8, 8А, 10, 10А, 11, 12, 12а, 13, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18/1, 18Б, 18В, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Стахановская – 5, 7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Аптечная – 1, 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20;
улица Крымская – 1, 3, 5, 7, 9, 17, 20;
улица Янтарная – 1, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17;
улица Мирная – 4, 6, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9 /2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 14А, 14/1, 15, 16, 16А, 18, 18А, 20;
улица Боткина – 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 35, 37, 47;
улица Говорова – 5, 5/1, 7/1, 10, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Саранская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40.
Избирательный участок №124
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ишимская, дом 76А.
Границы:
улица Ленская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Ильича – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 37А, 37Б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147;
улица Парковая – 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 54, 55, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 120, 122, 124, 124/1, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 136, 137, 141, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 149/2, 150, 152, 153, 156, 158, 159, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 189, 190, 191, 194, 194/1, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 204, 205, 207, 209, 211, 212, 216, 218, 226, 230, 232, 234, 236, 238, 238/2, 240, 244, 246, 250, 252, 256, 258, 260, 283;

Шахтинская көшесі – 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 10, 11, 22А, 23, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
Южная көшесі – 2;
Учительская көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 15, 16, 17, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 35;
Дунаевский көшесі – 1, 1А, 4, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 20;
Стадионная көшесі – 2, 2А, 3, 5А, 6, 7, 7А, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22,23, 29, 31, 32, 33, 36, 36А, 37, 43, 43/2, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
Ишимская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Хабаровская көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 76;
Расковая көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 43, 44А, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56, 56А, 57, 59, 62, 70;
1 Мамыр көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Разведочная көшесі – 1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Курчатов көшесі – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60.
№125 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 11 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ишим көшесі, 76А.
Шекаралары:
Шеберлер көшесі – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 16/1, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54А, 58, 60, 62, 64;
Коммунарлар көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
Енисейская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
Харьков көшесі – 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Орталық тұйық көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Алатау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;

улица Шахтинская – 3, 4, 5, 6, 6А, 8, 10, 11, 22А, 23, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 43, 44, 47, 49, 57, 58, 60, 63, 68, 75;
улица Южная – 2;
улица Учительская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 12, 13, 15, 16, 17, 17/2,18, 20, 21, 24, 27, 33, 35;
улица Дунаевского – 1, 1А, 4, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10А, 11, 20;
улица Стадионная – 2, 2А, 3, 5А, 6, 7, 7А, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22,23, 29, 31, 32, 33, 36, 36А, 37, 43, 43/2, 44, 45, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 65/1, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100;
улица Ишимская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 26, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Хабаровская – 1, 1А, 2, 2А, 3, 3Б, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 11, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 76;
улица Расковой – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 43, 44А, 47, 48, 49, 50, 53, 53А, 54, 56, 56А, 57, 59, 62, 70;
улица 1 Мая – 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 16, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Разведочная – 1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Курчатова – 2, 4, 4/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60.
Избирательный участок №125
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 11" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Ишимская, 76А.
Границы:
улица Мастеров – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 16, 16/1, 22А, 23, 27, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 46, 49, 53, 54, 54А, 58, 60, 62, 64;
улица Коммунаров – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9А, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16А;
улица Енисейская – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 14А, 17, 18, 20, 21, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 39;
улица Харьковская – 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Центральный – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алатауская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2;

Автомобильная көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40;
Саранская көшесі – 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 28, 29, 30, 32, 33А, 34, 36, 38, 40;
Некрасов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31Б, 32, 33, 33А, 34, 50, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
Семашко көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Фадеев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Пожарский көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25/2, 25А, 26, 27, 27/2, 27А, 28, 29, 29/2, 29А, 30, 31, 31/2, 31А, 32, 33/2, 33А, 34, 35, 35/2, 35А, 36, 37, 37/2, 37А, 38, 39, 39/2, 39А, 41А, 42, 43, 43/2, 43А, 44, 45, 45/2, 45А, 46, 47А, 48, 49/2, 49А, 50, 51, 51/2, 51/3, 51/5, 51А, 52, 53, 55, 55Б, 57, 57А, 57Б, 59, 61, 61А, 62, 63, 65, 67, 69, 71;
Плеханов көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 24;
Челюскин көшесі – 1, 1А, 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Бауман көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
Медициналық көшесі – 60, 60А, 62, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 76;
Семафорная көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Львовский тұйық көшесі – 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
Владимирская көшесі – 4, 15, 22, 25;
Чайкина көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67 68, 68/2, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 72А, 73, 73/1, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164;

улица Автомобильная – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13А, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40;
улица Саранская – 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117;
улица Молодежная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 28, 29, 30, 32, 33А, 34, 36, 38, 40;
улица Некрасова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31Б, 32, 33, 33А, 34, 50, 55, 56, 57, 59, 61, 63;
улица Семашко – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Фадеева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Пожарского – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25/2, 25А, 26, 27, 27/2, 27А, 28, 29, 29/2, 29А, 30, 31, 31/2, 31А, 32, 33/2, 33А, 34, 35, 35/2, 35А, 36, 37, 37/2, 37А, 38, 39, 39/2, 39А, 41А, 42, 43, 43/2, 43А, 44, 45, 45/2, 45А, 46, 47А, 48, 49/2, 49А, 50, 51, 51/2, 51/3, 51/5, 51А, 52, 53, 55, 55Б, 57, 57А, 57Б, 59, 61, 61А, 62, 63, 65, 67, 69, 71;
улица Плеханова – 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 24;
улица Челюскина – 1, 1А, 2, 4, 6, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Баумана – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 15;
улица Медицинская – 60, 60А, 62, 64, 66, 66А, 68, 68А, 70, 76;
улица Семафорная – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
переулок Львовский – 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20;
улица Владимирская – 4, 15, 22, 25;
улица Чайкиной – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 66, 67 68, 68/2, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 72А, 73, 73/1, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156, 158, 160, 162, 164;

Профсоюзная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
№126 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Санаторная көшесі, 22 үй.
№127 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Қарағанды облысы Қарағанды қаласының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кооперация көшесі, 44 үй.
№128 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мартбек Мамраев атындағы 52859 әскери бөлімі", Зелинский көшесі, 34/2 үй.
№129 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жақып Ақбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 26 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38, 40.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жақып Ақбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 26 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 36, 42, 44, 46, 46/1, 48, 57А, 63А, 67А;
13 шағын аудан – 32, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42.
№131 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жұмабек Тәшенев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 шағын ауданы, 35а үй.
Шекаралары:
13 шағын аудан – 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
№132 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Жұмабек Тәшенев жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 13 шағын ауданы, 35а үй.
Шекаралары:
13 шағын аудан – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
№133 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Қазыбек Нұржанов атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын аудан, 27 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
№134 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 65 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын ауданы, 4Б үй.
Шекаралары:

улица Профсоюзная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65.
Избирательный участок №126
Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной Центр Фтизиопульмонологии" управления здровоохранения Карагандинской области, улица Санаторная, дом 22.
Избирательный участок №127
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №1 г.Караганды Карагандинской области" управления координации занятости и социальных программ Карагандинской области, улица Кооперации, дом 44.
Избирательный участок №128
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 52859 имени Мартбека Мамраева МЧС Республики Казахстан", улица Зелинского, дом 34/2.
Избирательный участок №129
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Жакыпа Акбаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 26.
Границы:
12 микрорайон – 2, 4, 6, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 38, 40.
Избирательный участок № 130
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Жакыпа Акбаева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 26.
Границы:
12 микрорайон – 36, 42, 44, 46, 46/1, 48, 57А, 63А, 67А;
13 микрорайон – 32, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42.
Избирательный участок № 131
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Жумабека Ташенева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
13 микрорайон – 1А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 36.
Избирательный участок № 132
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Жумабека Ташенева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 13 микрорайон, дом 35А.
Границы:
13 микрорайон – 11,12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Избирательный участок № 133
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Казыбека Нуржанова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 27.
Границы:
12 микрорайон – 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 134
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:

14 шағын аудан – 1, 3, 5, 5/3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Сталелитейная көшесі – 1Б, 2/2А, 3/3А.
№135 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 65 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 14 шағын ауданы, 4Б үй.
Шекаралары:
14 шағын аудан – 24, 27, 29, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
№136 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын ауданы, 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан – 1/2, 2/2, 2/3, 2/4, 1, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
№137 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын ауданы, 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан – 12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26/2, 26/3, 28, 30.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 61 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 15 шағын ауданы, 12/1 үй.
Шекаралары:
15 шағын аудан – 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
№139 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 3 үй.
Шекаралары:
11А шағын аудан – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағын ауданы, 3 үй.
Шекаралары:
12 шағын аудан – 1, 5, 7, 9, 11А, 13, 15, 17, 21;
11А шағын аудан – 14, 15, 18, 26.
№141 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 шағын ауданы, 16/1.
Шекаралары:
Пристанционная көшесі – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 28, 30, 31, 46, 48, 50, 52, 54;
16 шағын аудан – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
№142 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Әлихан Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 16 шағын ауданы, 16/1.
Шекаралары:

14 микрорайон – 1, 3, 5, 5/3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Сталелитейная – 1Б, 2/2А, 3/3А.
Избирательный участок № 135
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 14 микрорайон, дом 4Б.
Границы:
14 микрорайон – 24, 27, 29, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49/2.
Избирательный участок № 136
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон – 1/2, 2/2, 2/3, 2/4, 1, 2, 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
Избирательный участок № 137
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон – 12, 14, 16, 18, 20, 20/3, 22, 26, 26/2, 26/3, 28, 30.
Избирательный участок № 138
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 61" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 15 микрорайон, дом 12/1.
Границы:
15 микрорайон –11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 139
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
11а микрорайон – 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 27.
Избирательный участок № 140
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат имени Жамбыла" управления образования Карагандинской области, 12 микрорайон, дом 3.
Границы:
12 микрорайон – 1, 5, 7, 9, 11А, 13, 15, 17, 21;
11А микрорайон – 14, 15, 18, 26.
Избирательный участок №141
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 16 микрорайон, 16/1.
Границы:
улица Пристанционная – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 26, 28, 30, 31, 46, 48, 50, 52, 54;
16 микрорайон – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок №142
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алихана Бокейхана" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 16 микрорайон, 16/1.
Границы:

16 шағын аудан – 11, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
№143 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№53 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
17 шағын ауданы – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57
№144 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№53 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күзембаев көшесі, 32 үй.
Шекаралары:
17 шағын аудан – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57/2;
16 шағын аудан – 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47.
№145 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 95 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 39, 41;
Күзембаев көшесі – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
Бирюзов көшесі – 51;
14 шағын ауданы – 40, 42.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 95 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитогорская көшесі, 43 үй.
Шекаралары:
Бирюзов көшесі – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 23Б, 37, 41, 58;
Магнитогорская көшесі – 45, 47;
17 шағын ауданы – 46, 47.
№147 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 14 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бирюзов көшесі, 22а құрылыс.
Шекаралары:
11 А шағын аудан – 9, 10, 17, 24, 25;
14 шағын аудан – 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 10/2, 20А, 22.
№148 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды жоғары политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Магнитогорская көшесі, 24/1.
Шекаралары:
Щорса көшесі – 55, 59,65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 90, 92;
Магнитогорская көшесі – 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
Белинский көшесі – 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 51;
Күзембаев көшесі – 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Жарыс көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Крупская көшесі – 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 40, 42, 44, 46, 48;
Технологическая көшесі – 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігі Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңа Майқұдық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Магнитогорская көшесі, 19.
Шекаралары:

16 микрорайон – 11, 15, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 41, 49.
Избирательный участок №143
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №53" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кузембаева, дом 32.
Границы:
17 микрорайон – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57
Избирательный участок №144
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №53" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Кузембаева, дом 32.
Границы:
17 микрорайон – 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 57/2;
16 микрорайон – 31, 33, 35, 37, 39, 43, 47.
Избирательный участок №145
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области", улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Магнитогорская – 39, 41;
улица Кузембаева – 40, 42, 46, 52, 56, 58, 72, 82, 82/2, 84;
улица Бирюзова – 51;
14 микрорайон – 40, 42.
Избирательный участок № 146
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 95" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Магнитогорская, дом 43.
Границы:
улица Бирюзова – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 23Б, 37, 41, 58;
улица Магнитогорская – 45, 47;
17 микрорайон – 46, 47.
Избирательный участок №147
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 14" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бирюзова, строение 22А.
Границы:
11 А микрорайон – 9, 10, 17, 24, 25;
14 микрорайон – 2, 4, 4А, 6, 8, 10, 10/2, 20А, 22.
Избирательный участок №148
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Карагандинский высший политехнический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Магнитогорская, 24/1.
Границы:
улица Щорса – 55, 59,65, 67, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 90, 92;
улица Магнитогорская – 21, 23, 23А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 46;
улица Белинского – 17А, 17Б, 17В, 17Г, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 51;
улица Кузембаева – 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Соревнования – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Крупской – 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Технологическая – 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39.
Избирательный участок № 149
Центр: Дом культуры "Нового Майкудука" коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Магнитогорская, 19.
Границы:

Архитектурная көшесі – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,10, 11, 12, 16, 22, 22/1, 24, 26, 34, 44, 46;
Открытая көшесі – 34;
19 шағын аудан – 43, 44, 71, 72, 75;
Белинский көшесі – 2, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17;
Гвардейская көшесі – 3, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Щорса көшесі – 21;
Лихачев көшесі – 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18.
№150 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды индустриялық-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Столичная көшесі, 2а үй.
Шекаралары:
Гвардейская көшесі – 13/1, 21, 23, 25, 25А, 27А, 27Б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
Щорса көшесі – 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58А, 60А, 60, 62, 70;
Күзембаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 77, 77А, 79;
Майлин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Пестель көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
Өркен көшесі – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
Цеткин көшесі – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 57А, 57Б;
Поселковая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
Рахманинов көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Станиславский көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
Столичная көшесі – 2Б, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Стрелочная көшесі – 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
Стрелочный тұйық көшесі – 4,6,8,10,12,14;
Орал көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;

улица Архитектурная – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,10, 11, 12, 16, 22, 22/1, 24, 26, 34, 44, 46;
улица Открытая – 34;
19 микрорайон – 43, 44, 71, 72, 75;
улица Белинского – 2, 3, 3А, 4/1, 4/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 16/2, 17;
улица Гвардейская – 3, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
улица Щорса – 21;
улица Лихачева – 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18.
Избирательный участок №150
Центр: Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Карагандинский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области, улица Столичная, дом 2а.
Границы:
улица Гвардейская – 13/1, 21, 23, 25, 25А, 27А, 27Б, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Щорса – 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 14, 14А, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 31, 32, 33, 33/4, 34, 35, 36, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58А, 60А, 60, 62, 70;
улица Кузембаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 67Б, 69, 69А, 71, 73, 75, 75А, 77, 77А, 79;
улица Майлина – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Пестеля – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11А, 12, 12А, 14, 16;
улица Өркен – 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 23А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 29, 33, 35, 37, 41;
улица Цеткин – 1А, 2А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 20А, 22, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 57А, 57Б;
улица Поселковая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 24, 28, 30, 34А;
улица Рахманинова – 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Станиславского – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А;
улица Столичная – 2Б, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Стрелочная – 1, 2А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/2, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 36/1, 40, 43, 45, 47;
проезд Стрелочный – 4,6,8,10,12,14;
улица Уральская – 1, 1А, 1Б, 1В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43;

Энгельс көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
Лихачев көшесі – 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 /1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
№151 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 73 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Узловая көшесі, 29 үй.
Шекаралары:
Магнитогорская көшесі – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурный проезд – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
Конструкторская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный проезд – 1, 3, 5, 5/2, 7, 9, 11;
Лихачев көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17;
Мусоргский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
Узловая көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55;
Открытая көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
18 шағын аудан – 4;
11 квартал – 7, 7А, 8, 10, 13, 14, 15.
№152 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 13 қосымша білім беру мектеп – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкина көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Бабушкина көшесі – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102;
Каретная көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37;
Винницкая көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16;
Коммунистік көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
Моховая көшесі – 3, 5, 6/1, 9, 23, 27А;
Ужгородская көшесі – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;

улица Энгельса – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14А, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 24, 26, 26А, 27, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38;
улица Лихачева – 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 /1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А.
Избирательный участок №151
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 73" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Узловая, дом 29.
Границы:
улица Магнитогорская – 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18;
Архитектурный проезд – 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Конструкторская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Линейный проезд – 1, 3, 5, 5/2, 7, 9, 11;
улица Лихачева – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17;
улица Мусоргского – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 16, 17, 18;
улица Узловая – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Открытая – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
18 микрорайон – 4;
11 квартал – 7, 7А, 8, 10, 13, 14, 15.
Избирательный участок №152
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 13" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Бабушкина – 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 91, 92, 94, 96, 98А, 98, 100, 102;
улица Каретная – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37;
улица Винницкая – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16;
улица Коммунистическая – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 89А, 91, 93, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118;
улица Моховая – 3, 5, 6/1, 9, 23, 27А;
улица Ужгородская – 15, 17, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 88/2, 88А, 89, 90, 91, 92, 93;

1 квартал – 2, строение 5, 6, 8, 10, 14,16;
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 13 қосымша білім беру мектебі – орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 108 үй.
Шекаралары:
Бабушкин көшесі – 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 83, 85;
Линейная көшесі – 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
Литвин көшесі – 52, 56, 66, 68, 72/2, 88/3, 88/4, 92;
1 квартал – 16;
2 квартал – 18, 22, 24, 26, 30, 32;
Лужниковская көшесі – 3, 3А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
Карл Маркс көшесі – 44, 50, 52, 54.
№154 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 82 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 шағын ауданы, 50/2 үй.
Шекаралары:
Винницкая көшесі – 19, 21, 22, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 40, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 61/1, 63, 65, 94А, 94Б, 96А;
Карл Либкнехт көшесі – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92Б,94, 96, 98А, 98В, 100, 100А, 101, 102, 102А, 104, 104А, 104В, 105, 106, 106А, 108, 108А, 108/3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
Карл Маркс көшесі – 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 50/1, 51Б, 58;
Ынтымақ көшесі – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 81, 81А, 81Б;
Манежная көшесі – 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79;
Мурманская көшесі – 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 90Д, 90Е, 91, 91А, 92, 92А, 92Г, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 107В, 108, 109, 109А, 109Б, 109В, 109Г, 110, 111, 111А, 111Б, 111В, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 120, 120А, 120/1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В, 132;

1 квартал – 2, строение 5, 6, 8, 10, 14,16;
Избирательный участок № 153
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа - центр дополнительного образования № 13" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 108.
Границы:
улица Бабушкина – 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 75, 75А, 83, 85;
улица Линейная – 46, 49, 50, 54/1, 54/2;
улица Литвина – 52, 56, 66, 68, 72/2, 88/3, 88/4, 92;
2 квартал – 18, 22, 24, 26, 30, 32;
улица Лужниковская – 3, 3А, 7, 7А, 8, 8А, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 70, 72;
улица Карла Маркса – 44, 50, 52,54.
Избирательный участок №154
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Винницкая – 19, 21, 22, 24, 25, 28, 28А, 29, 29А, 30, 32, 35, 37, 40, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 61/1, 63, 65, 94А, 94Б, 96А;
улица Карла Либкнехта – 84, 84А, 86, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 92Б,94, 96, 98А, 98В, 100, 100А, 101, 102, 102А, 104, 104А, 104В, 105, 106, 106А, 108, 108А, 108/3, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 122, 122А, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136А, 137, 138, 140, 140А, 140Б, 141, 142, 143, 144, 146, 151, 154;
улица Карла Маркса – 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 50/1, 51Б, 58;
улица Ынтымақ – 40Б, 40В, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42Б, 42В, 42Д, 43, 43А, 44, 44А, 45, 45А, 45В, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 48, 49, 50, 51, 52, 52Б, 52В, 53, 54, 54А, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 78А, 78Б, 78В, 79, 81, 81А, 81Б;
улица Манежная – 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61Г, 63, 63Д, 65, 67, 69, 71, 71А, 73, 75, 77, 79;
улица Мурманская – 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 90Б, 90Д, 90Е, 91, 91А, 92, 92А, 92Г, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 107В, 108, 109, 109А, 109Б, 109В, 109Г, 110, 111, 111А, 111Б, 111В, 112, 112А, 113, 113А, 113Б, 114, 114А, 115, 115А, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 118А, 118Б, 119, 119А, 120, 120А, 120/1, 121, 121А, 122, 122А, 123, 123А, 124, 125Б, 125Е, 125Д, 125 корпус 1, 125 корпус 2, 125Ж, 125, 125 корпус 3, 125А, 125В, 125 Г, 126, 127, 127/1, 127А, 127Б, 127В, 128, 128/2, 128А, 128Б, 128В, 128Г, 128Д, 128Е, 129, 129 корпус 1, 129Б, 129В, 132;

Октябрьская көшесі – 51А, 51В, 51Г, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 55, 55А, 55В, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А;
Петрозаводская көшесі – 73, 75, 77, 79, 79/2, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121д, 122, 122/1, 122/3, 122А, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 126А;
Чапаев көшесі – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111А, 111Б, 111Г, 113, 113А, 113Б, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А;
Мирный тұйық көшесі – 1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 2, 3, 5, 8, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Авангард тұйық көшесі – 1, 1/2, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 25, 28, 30, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 62, 66;
Аврора тұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25/2, 27/1 (гараж), 27/2(гараж), 29, 31, 33, 35, 39, 41, 50;
Ақмола тұйық көшесі – 1, 1А, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 14, 16;
Ақсай тұйық көшесі – 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 20, 22;
Інжу тұйық көшесі – 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 27;
Қапшағай тұйық көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, , 13, 13/1 15, 17, 20, 22, 24, 25;
Лазаревый тұйық көшесі – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18;
Роза Люксембург көшесі – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1,124, 124А, 125, 125А, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128А, 128Б, 129, 129 А, 130, 130А, 131, 132, 132А, 133, 133А, 133В, 133Б, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144/1, 144/2, 144б, 146, 146А, 148, 150, 150А, 150Б, 152, 153/2, 154, 156, 158, 160, 160/2, 162, 162А,164, 166, 170;

улица Октябрьская – 51А, 51В, 51Г, 52, 53, 53А, 53А /1, 53Б, 53В, 55, 55А, 55В, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А;
улица Петрозаводская – 73, 75, 77, 79, 79/2, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 100А, 100Б, 101, 101А, 101Б, 102, 102А, 102Б, 102В, 102Е, 102Д, 102Ж, 103, 103А, 104, 104А, 104Б, 105, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 112А, 112Б, 113, 113А, 114, 114А, 115, 115А, 116, 117, 117А, 118, 118А, 119, 119А, 119В, 120, 121, 121А, 121Б, 121Е, 121д, 122, 122/1, 122/3, 122А, 122Б, 122В, 122Г, 122Е, 122Ж, 123, 124, 124А, 126А;
улица Чапаева – 52, 52А, 52Б, 54, 54А, 54Б, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 98А, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 107А, 109, 109А, 111, 111А, 111Б, 111Г, 113, 113А, 113Б, 115, 117, 119, 121, 121А, 123, 123А, 127, 129, 129А, 131, 132, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 141А, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 157А, 159, 159А, 159В, 161, 161А, 163, 163А, 167, 169, 171, 173, 175, 175А;
переулок Мирный – 1, 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 2, 3, 5, 8, 10/1, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок Авангардный – 1, 1/2, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 25, 28, 30, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 62, 66;
переулок Авроры – 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25/2, 27/1 (гараж), 27/2(гараж), 29, 31, 33, 35, 39, 41, 50;
переулок Акмолинский – 1, 1А, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 14, 16;
переулок Аксайский – 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 19А, 20, 22;
переулок Жемчужный – 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 27;
переулок Капчагайский – 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 7, 8, 10, 11, 12, , 13, 13/1 15, 17, 20, 22, 24, 25;
переулок Лазаревый – 3, 3/1, 4, 7, 8, 9, 18;
улица Розы Люксембург – 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 103Б, 104, 105А, 105Б, 106, 107, 107А, 108, 108А, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 122б, 122В, 123, 123А, 123/1,124, 124А, 125, 125А, 126, 127, 127А, 127Б, 128, 128А, 128Б, 129, 129 А, 130, 130А, 131, 132, 132А, 133, 133А, 133В, 133Б, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144/1, 144/2, 144б, 146, 146А, 148, 150, 150А, 150Б, 152, 153/2, 154, 156, 158, 160, 160/2, 162, 162А,164, 166, 170;

Моховая көшесі – 23, 27А.
№155 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 82 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 19 шағын ауданы, 50/2 үй.
Шекаралары:
Роза Люксембург көшесі – 143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172А, 172 Б, 174, 174А, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
19 шағын аудан – 40, 42, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 55, 73, 74;
Мурманская көшесі – 128/7, 130, 130А, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151;
Петрозаводская көшесі – 125, 126, 127, 128, 130, 131, 131/2, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
Чапаев көшесі – 100, 100А, 102,104, 106, 108, 110, 112, 114, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193;
Карл Маркс көшесі – 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57;
Ынтымақ көшесі – 80, 80А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
Манежная көшесі – 20, 20А, 22, 24, 24А, 26, 30, 30А, 81А, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93;
Октябрьская көшесі – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
№156 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 74 Жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110А үй.
Шекаралары:
18 шағын аудан – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
Каретная көшесі – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
Коммунистическая көшесі – 107, 109, 105, 101, 101А, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
Ужгородская көшесі – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бабушкин көшесі – 68, 76А, 77, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
Коммунистическая көшесі – 101, 101А, 105, 107, 109.
№157 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 74 Жалпы білім беретін мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабушкин көшесі, 110А үй.
Шекаралары:
18 шағын аудан – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 21;
Бабушкин көшесі – 2;
Лужниковская көшесі – 1Б, 1В, 2А, 4А, 6А, 10А.
№158 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ю.Н.Павлов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 32 үй.
Шекаралары:

улица Моховая – 23, 27А.
Избирательный участок №155
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, 19 микрорайон, дом 50/2.
Границы:
улица Розы Люксембург – 143А, 145А, 145Б, 147, 149, 151, 153, 153А, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 172, 172А, 172 Б, 174, 174А, 176, 178, 180, 180А,180Б, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196;
19 микрорайон – 40, 42, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 55, 73, 74;
улица Мурманская – 128/7, 130, 130А, 130В, 130Г, 130Д, 131, 131А, 131Б, 131В, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 135А, 135Д, 136, 137А, 137, 137Б, 138,139, 140, 141, 141Г, 142, 144, 146, 151;
улица Петрозаводская – 125, 126, 127, 128, 130, 131, 131/2, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149Б, 149, 149А, 150, 151, 151А, 153, 153А, 155, 155А, 157, 802;
улица Чапаева – 100, 100А, 102,104, 106, 108, 110, 112, 114, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 183А, 185, 187, 187А, 191, 191А, 191Б, 191В, 191Г, 193;
улица Карла Маркса – 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57;
улица Ынтымақ – 80, 80А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 93А, 94, 94А;
улица Манежная – 20, 20А, 22, 24, 24А, 26, 30, 30А, 81А, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 93;
улица Октябрьская – 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123.
Избирательный участок №156
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 74" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 1, 2, 3, 5, 6, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29;
улица Каретная – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 46 Б, 47, 48, 49,50, 50А, 51, 52;
улица Коммунистическая – 101, 101А, 105, 107, 109, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 138, 138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152;
улица Ужгородская – 1, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бабушкина – 68, 76А, 77, 118, 118А, 118Б, 120, 122, 124, 126, 128;
Избирательный участок №157
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 74" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Бабушкина, дом 110а.
Границы:
18 микрорайон – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 21;
улица Бабушкина – 2;
улица Лужниковская – 1Б, 1В, 2А, 4А, 6А, 10А.
Избирательный участок №158
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ю.Н. Павлова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Октябрьская, дом 32.
Границы:

Актюбинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
Железноводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17А, 17Б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
Мурманская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 44Г, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76Б, 76Д, 76Г, 77, 77А, 77б, 79А;
Чапаев көшесі – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
Ынтымақ көшесі – 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31А,31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
Роза Люксембург көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
Карл Либкнехт көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
Петрозаводская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71 З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Ю. Н.Павлов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Октябрьская көшесі, 32 үй.
Шекаралары:

улица Актюбинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12А, 12Б, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17/1, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60А;
улица Железноводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17А, 17Б, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65А, 67, 69;
улица Мурманская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 44Г, 45, 45А, 46, 47, 47А, 47Б, 47В, 47Г, 47Д, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76/1, 76А, 76Б, 76Д, 76Г, 77, 77А, 77б, 79А;
улица Чапаева – 18, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30Б, 31, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 36А, 36Б, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53/1, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 53Д, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 87А;
улица Ынтымақ – 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 25А, 25Б, 25В, 25Г, 27, 27А, 29, 29Б, 29А, 30Г, 30Д, 31, 31А,31Б, 32, 32А, 32Б, 32В, 33, 33А, 33В, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 40, 40А;
улица Розы Люксембург – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 77Б, 77В, 77Г, 78, 79, 79/1, 80, 82, 84, 84А, 84Б, 84В, 84Д/2;
улица Карла Либкнехта – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 78, 78А, 80А, 80Б, 82, 82А, 84А, 84Б, 86Б;
улица Петрозаводская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 69Б, 70, 71, 71А, 71В, 71Г, 71Д, 71Е, 71 З, 72, 74, 76, 78, 80, 80А, 80Б, 80В, 80Г, 80Д.
Избирательный участок № 159
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ю.Н. Павлова" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Октябрьская, дом 32.
Границы:

Октябрьская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51;
Манежная көшесі – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
Карл Маркс көшесі – 3, 5, 7;
Чапаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
Ынтымақ көшесі – 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
№160 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток – 1" шағын ауданы, 10 А ғимараты.
Шекаралары:
"Восток-1" шағын аудан – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток – 1" шағын ауданы, 10 А ғимарат.
Шекаралары:
"Восток-1" шағын аудан – 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7.
№162 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток-2" шағын ауданы, 10/2 үй.
Шекаралары:
"Восток – 2" шағын аудан – 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток-2" шағын ауданы, 10/2 үй.
Шекаралары:
"Восток-1" шағын аудан – 11;
"Восток – 2" шағын аудан – 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
№164 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток-3" шағынауданы, 3 үй.
Шекаралары:
"Восток-3" шағын аудан – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
Тельман көшесі – 1, 1/2, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б,14/1, 15, 15/1, 15/2,16, 16/2, 17, 18, 18В, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 27, 27/2, 29, 29/1;
Линейная көшесі – 1, 1Б, 1В, 2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 35, 39/1, 45, 51, 52;

улица Октябрьская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 26В, 28, 28А, 28Б, 29, 33, 33А, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 41Б, 42, 42а, 43, 44, 45, 45А, 46, 47А, 47, 49, 51;
улица Манежная – 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 11, 13, 14, 15,16, 17, 19, 19А, 21;23, 23А, 25, 27, 27А, 27Б, 27 Г, 27В, 29, 29А, 29Б, 29В, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45А;
улица Карла Маркса – 3, 5, 7;
улица Чапаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,16,17, 19, 21;
улица Ынтымак – 1, 1/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
Избирательный участок №160
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон "Восток – 1", строение 10 А.
Границы:
микрорайон "Восток – 1" – 10, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 161
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток - 1, строение 10 А.
Границы:
микрорайон "Восток – 1" – 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7.
Избирательный участок №162
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон "Восток – 2" – 9, 10, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 163
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-2, дом 10/2.
Границы:
микрорайон "Восток – 1" – 11;
микрорайон "Восток – 2" – 5, 6, 6/1, 7, 8, 11, 12.
Избирательный участок №164
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-3, дом 3.
Границы:
микрорайон "Восток – 3" – 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21;
улица Тельмана – 1, 1/2, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б,14/1, 15, 15/1, 15/2,16, 16/2, 17, 18, 18В, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 25а, 25Б, 25в, 26, 27, 27/2, 29, 29/1;
улица Линейная – 1, 1Б, 1В, 2, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27А, 31, 35, 39/1, 45, 51, 52;

Литвин көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14/1, 15, 15А, 15/1,15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17А, 17/1, 18, 18/1, 18/ 2, 19, 19А, 19/1, 19/2, 20, 20А, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21А, 23, 23А, 23/1, 24, 25, 25/3, 26, 26А, 27, 27/1, 28,28А, 29/1, 29/2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
721 км көшесі – 1, 1/1, 2;
724 км көшесі – 1, 3, 4.
№165 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Восток-3" шағын ауданы, 3 үй.
Шекаралары:
"Восток – 3" шағын аудан – 8, 9, 11, 13, 14;
Коммунистическая көшесі – 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 4, 5, 5У, 5/3, 6, 7, 7В, 8, 8В, 9, 9Б, 9У, 10, 10З, 10У, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16В, 16А, 16Б, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 20, 20/2, 20/5, 20/6, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 27/1, 27/2.
№166 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мартбек Мамыраев атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мартбек Мамраев атындағы шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
"Шахтерский" шағын ауданы – 14, 114, 115, 120 (көп қабатты үйлер);
"Шахтерский" шағын ауданы (жеке сектор):
1 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, құрылыс 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, участок 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 64, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
2 квартал – 1, 2, 2/1, 4, 10, 11, 13, 14, 15, 32, 41, 45,46, 50, 53, 57, 59, 60;
3 квартал – 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 72;
4 квартал – 1, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 59;
5 квартал – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18,62;
6 квартал – 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 32/1,41;
7 квартал – 1, 1/1 ,3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 42, 44, 46, 47, 52, 70;
8 квартал – 3, 6, 7, 9, 14, 28;
9 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 27, 28, 30, 32, 42, 44, 45,46
10 квартал – 1, 2, 3, 6, 12 14, 15, 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 29/1, 32/3, 35, 45, 46, 48;
11 квартал – 1, 2, 19, 25, 27, 32, 41;
12 квартал – 2, 7, 15, 19, 20, 23, 27А;
24 квартал – 1, 2, 3;
25 квартал – 1, 1А;
25А квартал – 1, 2;
26 квартал – 6;

улица Литвина – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14/1, 15, 15А, 15/1,15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17А, 17/1, 18, 18/1, 18/ 2, 19, 19А, 19/1, 19/2, 20, 20А, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21А, 23, 23А, 23/1, 24, 25, 25/3, 26, 26А, 27, 27/1, 28,28А, 29/1, 29/2, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 36/1, 36/2, 36А, 38, 38/1, 38А;
улица 721 км – 1, 1/1, 2.
улица 724 км – 1, 3, 4.
Избирательный участок №165
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 8" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Восток-3, дом 3.
Границы:
микрорайон "Восток – 3" – 8, 9, 11, 13, 14;
улица Коммунистическая – 1/2, 1/3, 2, 2/3, 2А, 2/4, 2/5, 3/1, 4, 5, 5У, 5/3, 6, 7, 7В, 8, 8В, 9, 9Б, 9У, 10, 10З, 10У, 12, 12А, 14, 14А, 14Б, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16В, 16А, 16Б, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 20, 20/2, 20/5, 20/6, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 27/1, 27/2.
Избирательный участок №166
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Мартбека Мамыраева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон имени Мартбека Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон "Шахтерский" – 14, 114, 115, 120 (многоэтажные застройки);
микрорайон "Шахтерский" (частный сектор):
1 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, ст-е.5, 6, 7, 8, 9, 10, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 45, участок 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 62, 63, 64, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
2 квартал – 1, 2, 2/1, 4, 10, 11, 13, 14, 15, 32, 41, 45,46, 50,53, 57, 59, 60;
3 квартал – 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 72;
4 квартал – 1, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 59;
5 квартал – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 62;
6 квартал – 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 32/1, 41;
7 квартал – 1, 1/1 ,3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 37, 42, 44, 46, 47, 52, 70;
8 квартал – 3, 6, 7, 9, 14, 28;
9 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 27, 28, 30, 32, 42, 44, 45, 46;
10 квартал – 1, 2, 3, 6, 12 14, 15, 16, 18, 20, 23, 25, 27, 29, 29/1, 32/3, 35, 45, 46, 48;
11 квартал – 1, 2, 19, 25, 27, 32, 41;
12 квартал – 2, 7, 15, 19, 20, 23, 27А;
24 квартал – 1, 2, 3;
25 квартал –1, 1А;
25А квартал – 1, 2;
26 квартал – 6;

29 квартал – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10,17,18, 25, 26, 27, 29;
30 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
31 квартал – 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
32 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
33 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12;
34 квартал – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 34;
35 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
37 квартал – 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 25, 27;
38 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 23, 24, 25;
39 квартал – 1, 5, 21;
40 квартал – 3, 7, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
42 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
51 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
52 квартал – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
53 квартал – 1, 2, 7;
55 квартал – 1, 10, 12, 14, 15;
56 квартал – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 16;
59 квартал – 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
61 квартал – 7;
66 квартал – 1, 8, 32/1, 41;
73 квартал – 11;
74 квартал – 5;
Д- квартал – 2, 7,13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 114, 115, 120;
Әбдірасұлов көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 30, 43, 50А, 50/1;
Әбдірахманов көшесі – 1, 2, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23;
Айтқұлов көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
Байқоңыр көшесі – 4, 11, 18, 22/1, 112;
Кішкентаев көшесі – 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 8, 9;
Ерментау көшесі – 33;
Мүсірепов көшесі – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 25, 29;
Майқұдық көшесі – 32;
Нұрмағамбетов көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
Обухов көшесі – 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, 35;
Отырар көшесі – 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 70;
Семиреченская көшесі – 57, 129;
Теміртау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8 д, 9;
Шаманов көшесі – 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
№167 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мартбек Мамыраев атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мартбек Мамраев атындағы шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:
Мамраев ("Восток – 5") шағын аудан – 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7/2, 8, 11, 11/1, 12, 13, 14,15, 16.
№168 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Мартбек Мамыраев атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мартбек Мамраев атындағы шағын ауданы, 17 үй.
Шекаралары:

29 квартал – 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10,17,18, 25, 26, 27, 29;
30 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
31 квартал – 1, 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
32 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
33 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12;
34 квартал – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 11А,12, 34;
35 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20;
37 квартал – 4, 5, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 25, 27;
38 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 23, 24, 25;
39 квартал – 1, 5, 21;
40 квартал – 3, 7, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
42 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8;
51 квартал – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
52 квартал – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
53 квартал – 1, 2, 7;
55 квартал – 1, 10, 12, 14, 15;
56 квартал – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 16;
59 квартал – 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11;
61 квартал – 7;
66 квартал – 1, 8, 32/1, 41;
73 квартал – 11;
74 квартал – 5;
Д-квартал – 2, 7,13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 114, 115, 120;
улица Абдрасулова – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 30, 43, 50а, 50/1;
улица Абдрахманова – 1, 2, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23;
улица Айткулова – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26;
улица Байконурская – 4, 11, 18, 22/1, 112;
улица Кишкентаева – 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 8, 9;
улица Ерментауская – 33;
улица Мусрепова – 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 12, 13, 14, 25, 29;
улица Майкудукская – 32;
улица Нурмагамбетова – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
улица Обухова – 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 30, 35;
улица Отрарская– 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 70;
улица Семиреченская– 57, 129;
улица Темиртауская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8 д, 9;
улица Шаманова – 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.
Избирательный участок №167
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Мартбека Мамыраева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон имени Мартбека Мамраева, дом 17.
Границы:
микрорайон Мамраева ("Восток – 5") – 2, 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7/2, 8, 11, 11/1, 12, 13, 14,15, 16.
Избирательный участок № 168
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени Мартбека Мамыраева" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон имени Мартбека Мамраева, дом 17.
Границы:

Мамраев ("Восток – 5") шағын аудан – 20, 20А, 21, 22, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40,41.
№169 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар шағын аудан – 3/2 - Блок 1 , 3/2 - Блок 2 ,11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14.
№170 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар шағын ауданы – 2/1, 3/3, 4, 4/2, 4/6, 4А, 4Б, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көгілдір тоғандар шағын ауданы, 3 құрылыс.
Шекаралары:
Көгілдір тоғандар шағын аудан – 7, 7/14, 8, 9, 9/3, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18, строение 21/1.
№172 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 24 жалпы білім беретін мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Есептік тоқсан 067, Құрылыс 6.
Шекаралары:
067-ші есептік тоқсан– 456/1,456/2,456/3,456/4, 456/5, 500/1, 502.
№173 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№40 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Байкал көшесі, 7 үй.
Шекаралары:
Севастополь көшесі – 3, 4, 7, 14, 16;
Орта көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой проезд көшесі – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;
Байжанов көшесі – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 23, 33, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53 /1, 53/2, 55/1, 55/ 2, 57, 59, 59/1,61;
Малый проезд көшесі – 17А, 19А, 21А, 21Б, 23А, 25А, 27, 29А, 31А, 34А,36, 38А;
Береговая көшесі – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
Воронеж көшесі – 17, 19, 20, 22, 23, 24, 30, 41, 42, 43;
Ташкент көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 35, 35А, 37, 39А, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;

микрорайон Мамраева ("Восток 5") – 20, 20А, 21, 22, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,41.
Избирательный участок №169
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 3/2 - Блок 1 , 3/2 - Блок 2 , 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14.
Избирательный участок №170
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 2/1, 3/3, 4, 4/2, 4/6, 4А, 4Б, 5/1, 5/2, 5/4, 5/5, 6.
Избирательный участок № 171
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, микрорайон Голубые Пруды, строение 3.
Границы:
микрорайон Голубые Пруды – 7,7/14, 8, 9, 9/3, 10, 10/1, 15, 16, 17, 18, строение 21/1.
Избирательный участок № 172
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 24 " отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, учетный квартал 067, строение 6.
Границы:
067-й учетный квартал – 456/1,456/2,456/3,456/4, 456/5, 500/1, 502.
Избирательный участок №173
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №40" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Байкальская, дом 7.
Границы:
улица Севастопольская – 3, 4, 7, 14, 16;
улица Средняя – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Большой проезд – 1, 1/1, 2А, 3, 4, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59;
улица Байжанова – 1, 3, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 18/1, 18/2, 20, 23, 33, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51/1, 51/2, 53, 53 /1, 53/2, 55/1, 55/ 2, 57, 59, 59/1,61;
Малый проезд – 17А, 19А, 21А, 21Б, 23А, 25А, 27, 29А, 31А, 34А,36, 38А;
улица Береговая – 3, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21;
улица Воронежская – 17, 19, 20, 22, 23, 24, 30, 41, 42, 43;
улица Ташкентская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 27, 28, 35, 35А, 37, 39А, 40, 43, 43А, 46, 50, 53, 55, 55А, 58;

Свердлов көшесі – 14, 20, 30, 32;
Байкал көшесі – 1, 3, 4, 5, 6 ;
Қайнар көшесі – 1, 2, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Пятигорская көшесі – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
Коллективная көшесі – 1, 1А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17/2;
Жазғы көшесі – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
Грейдерная көшесі – 19, 20, 20а, 32А, 34;
Транзитная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
Трудовая көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Проточная көшесі – 5.
№174 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының №1 көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Бирюзов көшесі, 22 үй.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өңірлік акушерлік-гинекологиялық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Щорс көшесі, 53 үй.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5451 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік өнеркәсіп аймағы, 042 есептік кварталы, 8 үй.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды медицина университеті" Медицина университетінің клиникасы Коммерциялық емес акционерлік қоғамы, Ардақ көшесі, 1, 3 құрылыс.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды облысы полиция департаментінің Қарағанды қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік қамауға алынғандарға арналған арнайы қабылдағышы, Методическая көшесі, 33/3.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 28, 28/2, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
Достық көшесі – 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112;

улица Свердлова – 14, 20, 30, 32;
улица Байкальская – 1, 3, 4, 5, 6 ;
улица Қайнар – 1, 2, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Пятигорская – 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 31;
улица Коллективная – 1, 1А, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 17/2;
улица Летняя – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 51;
улица Грейдерная – 19, 20, 20а, 32А, 34;
улица Транзитная – 1, 2, 3, 4, 5, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44;
улица Трудовая – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Проточная – 5.
Избирательный участок №174
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Многопрофильная больница №1 города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Бирюзова, дом 22.
Избирательный участок №175
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный акушерско-гинекологический центр", улица Щорса, дом 53.
Избирательный участок № 176
Центр: Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5451 Национальной гвардии Республики Казахстан", Северная промзона, 042 учетный квартал, дом 8.
Избирательный участок № 177
Центр: Клиника Медицинского Университета Некоммерческое акционерное общество "Медицинский университет Караганды", улица Ардак, 1, строение 3.
Избирательный участок № 178
Центр: Специальный приемник для административно арестованных государственного учреждения "Управление полиции города Караганды Департамента полиции Карагандинской области", улица Методическая, 33/3.
Избирательный участок №179
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Рахимжана Кошкарбаева – 28, 28/2, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Дружбы – 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112;

Жекебаев көшесі – 32, 32/2, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 43, 43/2, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
Локомотив көшесі – 1, 2, 2/2, 3, 4, 39, 39/2, 41, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Молдағұлова көшесі – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/6, 4А, 4В, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10/3, 11, 11/1, 11/2,12, 12/2, 13, 13/1, 14,14/2, 15, 16, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 105/1, 105/2;
Жеңіс көшесі – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
Серов көшесі – 48, 50, 51, 51/1, 53, 73, 75;
Сочинская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
Успенский көшесі – 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62/1,64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99;
Юная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 26, 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 137 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәметова көшесі, 97 үй.
Шекаралары:
Бородин көшесі – 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
Достық көшесі – 78;
Железнодорожная көшесі – 2, 5, 6, 7, 7/2, 13, 14, 15, 18, 18А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30А;
Герцен көшесі – 23, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60А, 61, 62, 66;
Мәметова көшесі – 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37/2, 38, 39 ,40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 57/1, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105А;

улица Жекибаева – 32, 32/2, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 39/2, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 43, 43/2, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82;
улица Локомотивная – 1, 2, 2/2, 3, 4, 39, 39/2, 41, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Молдагуловой – 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/6, 4А, 4В, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10/3, 11, 11/1, 11/2,12, 12/2, 13, 13/1, 14,14/2, 15, 16, 16/2, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 97/1, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 105/1, 105/2;
улица Победы – 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88 корпус 1, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Серова – 48, 50, 51, 51/1, 53, 73, 75;
улица Сочинская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65;
улица Успенского – 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62/1,64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99;
улица Юная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 26, 32, 34, 36, 37, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70,72, 74, 76, 78, 80.
Избирательный участок № 180
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 137" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Маметовой, дом 97.
Границы:
улица Бородина – 1, 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Дружбы – 78;
улица Железнодорожная – 2, 5, 6, 7, 7/2, 13, 14, 15, 18, 18А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 28, 29, 29А, 30, 30А;
улица Герцена – 23, 24А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 35, 36, 38, 38А, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 44А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 54, 54А, 55, 56, 58, 60, 60А, 61, 62, 66;
улица Маметовой – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37/2, 38, 39 ,40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 57/1, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 105А;

Менделеев көшесі – 2, 4, 5, 9, 9/1, 9/2, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
Морозов көшесі – 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
Карпатская көшесі – 1,1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 33А;
Набережная көшесі – 8, 11, 14, 43/2, 44/2, 45;
Полярная көшесі – 1А, 3А, 5, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
Больничная көшесі – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19/1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 41, 43, 47, 49;
Жеңіс көшесі – 16, 18, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43,44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 51, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 72, 74, 76;
Почтовая көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11А, 13, 15, 15/1,15/2, 15А, 17, 19/1, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 81;
Театральная көшесі – 1А, 2, 2/1,14, 24, 30, 34, 40, 83, 102, 102/3, 104, 106;
Артельная көшесі – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
Таймыр көшесі – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Златоуская көшесі – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
Цементная көшесі – 1, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
Жаңа-ауыл көшесі – 2, 6А, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 31/2, 32, 33, 33/4;
Жасыл лог көшесі – 1, 2, 8;
Жасыл лог көшесі 3 – 4, 5;
Жасыл лог көшесі 5 – 1,3,6,8;
Жасыл лог көшесі 6 – 2, 2/1, 6, 15/2;
Кіші Садовая көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
713 км көшесі – 2;
710 км көшесі – 1;
711 км көшесі – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2;
Железнодорожная көшесі – 5, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 21, 21А, 22А, 23, 24,28, 29, 29А, 30,30А, 31, 37;
Серов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Локомотивная көшесі – 78.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Теміржолшылар мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының "Теміржолшылар" мәдениет үйі, Мәметова көшесі, 111 үй.
Шекаралары:
Дружбы көшесі – 95, 95/2, 96/2, 97, 97/2, 99, 100, 101, 103, 103/1, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 116/1, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;

улица Менделеева – 2, 4, 5, 9, 9/1, 9/2, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 31/2, 31/3, 32, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 36, 37/1, 39, 39/1, 41, 43, 47;
улица Морозова – 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15,16, 17, 17А,19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Карпатская – 1,1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 33а;
улица Набережная – 8, 11, 14, 43/2, 44/2, 45;
улица Полярная – 1А, 3А, 5, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Больничная – 15, 15а, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 19/1, 20, 20А, 20Б, 21, 21А, 22, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 41, 43, 47, 49;
улица Победы – 16, 18, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43,44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 51, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 70А, 72, 74, 76;
улица Почтовая – 1, 1А, 2, 3, 3А, 5, 11, 11А, 13, 15, 15/1,15/2, 15А, 17, 19/1, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 25, 25А, 25/1, 27, 33, 35, 38, 40, 41, 41А, 42, 43;
улица Рахимжана Кошкарбаева – 81;
улица Театральная – 1А, 2, 2/1,14, 24, 30, 34, 40, 83, 102, 102/3, 104, 106;
улица Артельная – 1А, 2, 3, 5, 7, 9, 18, 18А, 19, 20, 20А;
улица Таймырская – 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Златоуская – 1, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11;
улица Цементная – 1, 3, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
улица Жана-Аульская – 2, 6А, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29/2, 30, 31, 31/2, 32, 33, 33/4;
улица Зеленый лог – 1, 2, 8;
улица Зеленый лог 3 – 4, 5;
улица Зеленый лог 5 – 1,3,6,8;
улица Зеленый лог 6 – 2, 2/1, 6, 15/2;
улица малая Садовая – 2, 4, 6, 8, 10, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица 713 км – 2;
улица 710 км – 1;
улица 711 км – 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2;
улица Железнодорожная– 5, 11А, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 21, 21А, 22А, 23, 24,28, 29, 29А, 30,30А, 31, 37;
улица Серова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Локомотивная – 78.
Избирательный участок № 181
Центр: Дом культуры "Железнодорожников" коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Железнодорожников" акимата города Караганды отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Караганды, улица Маметовой, дом 111.
Границы:
улица Дружбы – 95, 95/2, 96/2, 97, 97/2, 99, 100, 101, 103, 103/1, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 116/1, 117, 117А, 118, 118А, 120, 122, 122А, 124;

Жекібаев көшесі – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
Локомотивная көшесі – 77, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 131;
Серов көшесі – 58, 60, 62, 64, 70, 72, 85, 87;
Юная көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
Мәметова көшесі – 76, 78, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
Мануильского көшесі – 12;
Победы көшесі – 98, 98А, 100, 102, 102А, 104, 104А, 106, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
Рахымжан Қошқарбаев көшесі – 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125;
Гайдар көшесі – 3, 4, 5, 10;
Молдағұлова көшесі – 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 127;
Карпат көшесі – 38, 39.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 46 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружбы көшесі, 119 үй.
Шекаралары:
Дружбы көшесі – 121, 123, 127;
Локомотивная көшесі – 133, 135, 137, 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 147/2, 149, 151, 153;
Жекібаев көшесі – 110, 136, 138, 140, 148;
Мануильский көшесі – 16, 19, 20, 21, 22.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 85 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Дружбы көшесі, 128 үй.
Шекаралары:
Серов көшесі – 78Б, 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 99/2, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
Мәметова көшесі – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
Победы көшесі – 116, 118/3 (общежитие), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159/2, 163, 163а, 165, 165А, 167, 169, 171;

улица Жекибаева – 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96/1, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 120, 122, 124, 134;
улица Локомотивная – 77, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 117/1, 118, 119, 120, 131;
улица Серова – 58, 60, 62, 64, 70, 72, 85, 87;
улица Юная – 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132;
улица Маметовой – 76, 78, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 101А, 103, 113, 119, 119А, 121;
улица Мануильского – 12;
улица Победы – 98, 98А, 100, 102, 102А, 104, 104А, 106, 107, 108, 109, 111, 111А,112, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 119;
улица Рахимжана Кошкарбаева – 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125;
улица Гайдара – 3, 4, 5, 10;
улица Молдагуловой – 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 127;
улица Карпатская – 38, 39.
Избирательный участок № 182
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Дружбы, дом 119.
Границы:
улица Дружбы – 121, 123, 127;
улица Локомотивная – 133, 135, 137, 139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 147/2, 149, 151, 153;
улица Жекибаева – 110, 136, 138, 140, 148;
улица Мануильского – 16, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок №183
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 85" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Дружбы, дом 128.
Границы:
улица Серова – 78Б, 80, 82, 82А, 84, 86, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 99/2, 101, 103, 105, 107, 109, 109/1, 109/2, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177;
улица Маметовой – 96, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 133А, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207;
улица Победы – 116, 118/3 (общежитие), 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 159/2, 163, 163а, 165, 165А, 167, 169, 171;

Дружбы көшесі – 126, 126а, 129;
Мануильский көшесі – 15, 17;
Локомотивная көшесі – 155, 155/2, 157, 159;
Тобольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 47, 49, 51;
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жекібаев көшесі, 125а.
Шекаралары:
Жаңа ауыл кенті – 28;
Жекібаев көшесі – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143,144, 145,146, 147, 149.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 56 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Днепровская көшесі, 14 үй.
Шекаралары:
Макаренко көшесі – 1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 4, 5, 10/1, 11, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 83, 86, 88, 89, 99, 110, 113, 116, 117, 119, 121, 122, 136;
Лермонтов көшесі – 5, 5А, 6, 8, 13, 14, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69А, 70А, 70Б, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 77, 79А, 81, 89, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122А, 125, 129, 137, 138, 139, 140, 140А, 143, 143А, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222А, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228Д, 231, 248А;
Рабочая көшесі – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Ж, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 30А, 37, 37/2, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91А, 92, 92А, 93, 93А, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185А, 186, 189, 192, 192А, 194, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211А, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226А, 228, 230, 231, 232, 232А, 235, 236, 239А, 242, 244, 245, 246, 248, 250А, 251, 252, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 290;
Деповская көшесі – 1, 2, 6, 9, 17, 28, 32, 33, 36, 36а, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121,121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,142, 144, 146, 148, 152, 174, 180, 182, 184;

улица Дружбы – 126, 126А, 129;
улица Мануильского – 15, 17;
улица Локомотивная – 155, 155/2, 157, 159;
улица Тобольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 47, 49, 51;
Избирательный участок №184
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Жекибаева, 125а.
Границы:
улица Жана - Аульская – 28;
улица Жекибаева – 125, 127, 129, 131/1, 131/2, 133, 133/1, 133/2, 135, 137, 139, 141, 142, 143,144, 145,146, 147, 149.
Избирательный участок №185
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 56" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Днепровская, дом 14.
Границы:
улица Макаренко – 1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 4, 5, 10/1, 11, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 61, 62, 83, 86, 88, 89, 99, 110, 113, 116, 117, 119, 121, 122, 136;
улица Лермонтова – 5, 5А, 6, 8, 13, 14, 19, 21, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 34, 37, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69А, 70А, 70Б, 71, 71А, 72, 72А, 73, 75, 77, 79А, 81, 89, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 120Б, 122А, 125, 129, 137, 138, 139, 140, 140А, 143, 143А, 144, 145, 146, 148, 149, 151, 155, 156, 160, 165, 177, 179, 181, 182, 186, 187, 188, 189, 193, 195, 197, 198, 199, 201, 202, 204, 205, 206, 207, 209, 212, 214, 216, 216А, 220, 220А, 221, 222, 222А, 223, 224, 225, 225А, 226, 227, 228, 228А, 228Д, 231, 248А;
улица Рабочая – 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Ж, 2К, 3, 4, 4А, 5, 6, 9, 10, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 30А, 37, 37/2, 40, 41, 43, 45, 46, 49, 51, 53, 54, 54а, 54/2, 55, 56, 66, 69, 72, 73, 75, 82, 83, 84, 85, 89, 91А, 92, 92А, 93, 93А, 94, 96, 96А, 98, 100, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 122, 124, 125, 126, 127А, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145а, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 160, 161, 162, 163, 165, 168, 170, 171, 173, 174, 177, 178, 180, 184, 185, 185А, 186, 189, 192, 192А, 194, 197, 199, 200, 201, 207, 209, 210, 211А, 212, 213, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 226А, 228, 230, 231, 232, 232А, 235, 236, 239А, 242, 244, 245, 246, 248, 250А, 251, 252, 256, 264, 266, 274, 276, 278, 280, 290;
улица Деповская – 1, 2, 6, 9, 17, 28, 32, 33, 36, 36а, 37, 41, 45, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 74, 75, 89, 91, 92, 93, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 120, 121,121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,142, 144, 146, 148, 152, 174, 180, 182, 184;

Саялы көшесі – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46А, 48, 48А, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 150А, 152;
Достоевский көшесі – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
Днепровская көшесі – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74;
Огарев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Молдавская көшесі – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
Мозаичная көшесі – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;
Булавин көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
Уран тұйық көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Орман жолағы – 1, 1А, 2, 3, 4;
Вагон депо көшесі – 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Вишневский жолағы – 1, 2, 5, 7, 9.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 134 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көкпекті станциясы, Теміртау көшесі, 8 үй.
Шекаралары:
Теміртау көшесі – 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 45, 47, 49, 53;
Центральная көшесі – 1, 9, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 49, 51;
Магистральная көшесі – 7, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 51;
1 Байкальская көшесі – 1А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 10;
2 Байкальская көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9;
3 Байкальская көшесі – 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарағанды теміржол ауруханасы" ЖШС, Мәметова көшесі, 99 үй.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы білім басқармасының Қарағанды қаласы білім бөлімінің "№ 60 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Павленко көшесі, 9А құрылыс.
Шекаралары:
Глинки көшесі – 56, 65, 67, 69, 75, 125;
Шекара көшесі – 17, 24, 25, 30, 31, 36, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 49;
Фурманов көшесі – 12,15,17, 19;
Сакко және Ванцетти көшесі – 6А, 10А, 14/1, 14/2, 14Б,15;

улица Саялы – 5, 7, 11, 12, 14, 15, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 39А, 40, 45, 46, 46/1, 46А, 48, 48А, 48/1, 52, 64, 65, 68, 69, 70, 71 ,72, 74, 76, 77, 77а, 78, 79, 81, 83, 83А, 85, 86, 88, 91, 105, 107, 108, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 118А, 119, 119А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 138А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 150А, 152;
улица Достоевского – 9, 13, 15, 17, 23, 27, 30, 32, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 127, 129;
улица Днепровская – 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74;
улица Огарева – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
улица Молдавская – 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица Мозаичная – 53, 55, 57, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89;
улица Булавина – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 33;
переулок Урановый – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок Лесной – 1, 1А, 2, 3, 4;
улица Вагонное депо – 2А, 3, 7, 8, 9, 10, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
переулок Вишневский – 1, 2, 5, 7, 9.
Избирательный участок №186
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 134" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, станция Кокпекты, улица Темиртауская, дом 8.
Границы:
улица Темиртауская – 6, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 28, 31, 34, 37, 43, 45, 47, 49, 53;
улица Центральная – 1, 9, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 39, 49, 51;
улица Магистральная – 7, 16, 19, 21, 23, 25, 26, 26А, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 51;
улица 1 Байкальская – 1А, 2, 3, 3/2, 4, 5, 10;
улица 2 Байкальская – 1, 2, 3, 5, 7, 9;
улица 3 Байкальская – 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14.
Избирательный участок №187
Центр: ТОО "Карагандинская железнодорожная больница", улица Маметовой, дом 99.
Избирательный участок №188
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 60" отдела образования города Караганды управления образования Карагандинской области, улица Павленко, строение 9А.
Границы:
улица Глинки – 56, 65, 67, 69, 75, 125;
улица Пограничная – 17, 24, 25, 30, 31, 36, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 49;
улица Фурманова – 12,15,17, 19;
улица Сакко и Ванцетти – 6А, 10А, 14/1, 14/2, 14Б,15;

улица Бокина – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 10, 12, 12/2, 36, 47;
Попов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Павленко көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 61Б, 61В, 61Г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;
Шаумян көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
Серпін көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
Новосібір көшесі – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
Железнодорожная көшесі – 1, 7, 9, 11;
Тернопольская көшесі – 20, 22, 22/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 54, 56, 58, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Заславский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18;
Войнов көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Инертная көшесі – 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 18/2;
Матросская көшесі – 31, 35, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Короленко көшесі – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Украинская көшесі – 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22;
Красюков көшесі – 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ушаков көшесі – 37, 39, 41;
Пржевальский көшесі – 1, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16,18;
Старогорняцкая көшесі – 4, 5, 8, 9А, 10, 12А, 32, 36, 42, 51;
Багрицкий көшесі – 1А, 3, 4/1, 6, 8, 9, 10, 10А/1, 14, 16, 18, 20;
Верещагин көшесі – 1, 2А, 3А, 4, 21А, 25А, 27А, 28;
Толбухин көшесі – 27, 31, 37, 45, 55, 57, 63, 73, 77;

улица Бокина – 1А, 3, 3А, 4, 5, 6, 10, 12, 12/2, 36, 47;
улица Попова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Павленко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 35А, 36, 36А, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 61Б, 61В, 61Г, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106;
улица Шаумяна – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 95, 97, 101, 103;
улица Серпін – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 74а, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Новосибирская – 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Железнодорожная – 1, 7, 9, 11;
улица Тернопольская – 20, 22, 22/2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 50/2, 52, 54, 56, 58, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Заславского – 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18;
улица Войнова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Инертная – 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 18/2;
улица Матросская – 31, 35, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Короленко – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Украинская – 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22;
улица Красюкова – 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ушакова – 37, 39, 41;
улица Пржевальского – 1, 4, 6, 7, 9, 11, 14, 15, 16,18;
улица Старогорняцкая – 4, 5, 8, 9А, 10, 12А, 32, 36, 42, 51;
улица Багрицкого – 1А, 3, 4/1, 6, 8, 9, 10, 10А/1, 14, 16, 18, 20;
улица Верещагина – 1, 2А, 3А, 4, 21А, 25А, 27А, 28;
улица Толбухина – 27, 31, 37, 45, 55, 57, 63, 73, 77;

Еңбек әлемі көшесі – 1, 5, 15, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 27, 35, 38;
Декабристер көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13А, 14, 15, 23;
Третьяков көшесі – 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40;
Өзбек көшесі – 3, 34, 36;
Хорошинская көшесі – 4, 7, 9.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Карл Либкнехт көшесі, 106в.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы: "31775 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Винницкая көшесі, 50 үй.
Қарағанды қаласы әкімінің
2018 жылғы "19" желтоқсаны № 12/01
шешіміне 3 қосымша
Қарағанды қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдері
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 10/02 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 03/01 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 тіркелген, 2015 жылғы 31 наурызда "Индустриальная Караганда" № 39-40 (21790-21791) және "Орталық Қазақстан" № 49-50 (21935) газеттерінде, 2015 жылғы 8 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 10/02 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3503 тіркелген, 2015 жылғы 28 қарашада "Индустриальная Караганда" № 174-175 (21925-21926) және "Орталық Қазақстан" № 199-200 (22084) газеттерінде, 2015 жылғы 30 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 10/02 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 01/01 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3634 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Индустриальная Караганда" № 9-10 (21954-21955) және "Орталық Қазақстан" № 16-17 (22 122) газеттерінде, 2016 жылғы 2 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 10/02 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі №0 4/03 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4245 тіркелген, 2017 жылғы 23 мамырда "Индустриальная Караганда" № 56 (22169) және "Орталық Қазақстан" № 55 (22 362) газеттерінде, 2017 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған).

улица Мир труда – 1, 5, 15, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 27, 35, 38;
улица Декабристов – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13А, 14, 15, 23;
улица Третьякова – 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Узбекская – 3, 34, 36;
улица Хорошинская – 4, 7, 9.
Избирательный участок № 189
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области, улица Карла Либкнехта, 106в.
Избирательный участок № 190
Центр: Республиканское Государственное Учреждение "Воинская часть 31775", улица Винницкая, дом 50.
Приложение 3
к решению акима города Караганды
от "19" декабря 2018 года № 12/01
Некоторые решения акима города Караганды, утратившие силу
1. Решение акима города Караганды от 20 марта 2015 года № 03/01 "О внесении изменений в решение акима города Караганды от 10 октября 2014 года № 10/02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликовано 31 марта 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 39-40 (21790-21791) и "Орталық Қазақстан" № 49-50 (21935), в информационно-правовой системе "Әділет" 8 апреля 2015 года).
2. Решение акима города Караганды от 21 октября 2015 года №10/02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3503, опубликовано 28 ноября 2015 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 174-175 (21925-21926) и "Орталық Қазақстан" № 199-200 (22084), в информационно-правовой системе "Әділет" 30 ноября 2015 года).
3. Решение акима города Караганды от 18 января 2016 года № 01/01 "О внесении изменений в решение акима города Караганды от 21 октября 2015 года № 10/02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3634, опубликовано 26 января 2016 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 9-10 (21954-21955) и "Орталық Қазақстан" № 16-17 (22 122), в информационно-правовой системе "Әділет" 2 февраля 2016 года).
4. Решение акима города Караганды от 14 апреля 2017 года № 04/03 "О внесении изменений в решение акима города Караганды от 21 октября 2015 года № 10/02 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4245, опубликовано 23 мая 2017 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 56 (22169) и "Орталық Қазақстан" № 55 (22 362), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 мая 2017 года).