Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 289 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 18063 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Мемлекеттік қызмет департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығының" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл
агенттігінің төрағасы
А. Шпекбаев
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі
төрағасының
2018 жылғы желтоқсандағы
№ бұйрығымен
БЕКІТІЛГЕН
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 27 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14468 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандары осы тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 27 декабря 2018 года № 289. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2018 года № 18063.
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Департаменту государственной службы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
А. Шпекбаев
УТВЕРЖДЕН приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 27 декабря 2018 года № 289
Перечень некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказе Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 октября 2016 года № 27 "Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14468, опубликован 14 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
Типовые формы документов кадрового делопроизводства административной государственной службы, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему перечню.

1. ___________________________ болмаған кезеңінде, міндеттерін атқару
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ________ бастап _________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2. Лауазымдарды қоса атқарғаны үшін
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
заңнамада белгіленген тәртіпте қосымша ақы белгіленсін.
Негіздеме: _________________________ 20___ жылғы "__" _________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
қызметтік хаты.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Міндеттерді жүктеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Міндеттерді жүктеу туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабына сәйкес:
1. ___________________________ болмаған кезеңінде, міндеттерін атқару
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ________ бастап _________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2. Лауазымдарды қоса атқарғаны үшін
________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
заңнамада белгіленген тәртіпте қосымша ақы белгіленсін.
Негіздеме: _________________________ 20___ жылғы "__" _________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
қызметтік хаты.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік қызметте болу мерзімін ұзарту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметте болу мерзімін ұзарту туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 61-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, зейнеткерлік жасқа келуіне байланысты, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
мемлекеттік қызметті атқару мерзімі 20___ жылғы "__" _________ бастап
20___ жылғы "__" _________ аралығындағы мерзімге 1 (бір) жылға
ұзартылсын.
Негіздеме: __________________ 20___ жылғы "__" _______ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік қызметте болу мерзімін ұзарту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметте болу
мерзімін ұзарту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 61-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, зейнеткерлік жасқа келуіне байланысты:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
мемлекеттік қызметті атқару мерзімі 20___ жылғы "__" _________ бастап
20___ жылғы "__" _________ аралығындағы мерзімге 1 (бір) жылға
ұзартылсын.
Негіздеме: __________________ 20___ жылғы "__" _______ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жұмыстан шығару туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Жұмыстан шығару туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 61-бабы 1-тармағының ____ тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ________ бастап _______________ жұмыстан шығарылсын.
(жұмыстан шығару себебі)
Негіздеме: ____________________________________________________
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жұмыстан босату туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Жұмыстан шығару туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 61-бабы 1-тармағының ____ тармақшасына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ________ бастап _______________ жұмыстан шығарылсын.
(жұмыстан шығару себебі)
Негіздеме: ____________________________________________________
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Қызметшіні уақытша шеттету туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық өкілеттіктерін атқарудан уақытша шеттету туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап лауазымдық өкілеттіктерін атқарудан уақытша
шеттетілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "__" _________ № ____ __________________
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Қызметшіні уақытша шеттету туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық өкілеттіктерін атқарудан уақытша шеттету туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап лауазымдық өкілеттіктерін атқарудан уақытша
шеттетілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "__" _________ № _________________________
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)                   (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

1. На период отсутствия __________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
исполнение обязанностей возложить на __________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
2. Установить ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за временное совмещение должностей доплату в установленном
законодательством Республики Казахстан порядке.
Основание: служебная записка ____________________________________
(фамилия, инициалы)
от "__" _________ 20___ года.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о возложении обязанностей
год, число, месяц №_____
О возложении обязанностей
В соответствии со статьей 38 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. На период отсутствия __________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
исполнение обязанностей возложить на __________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
2. Установить ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за временное совмещение должностей доплату в установленном
законодательством Республики Казахстан порядке.
Основание: служебная записка ____________________________________
(фамилия, инициалы)
от "__" _________ 20___ года.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о продлении срока пребывания на государственной службе
год, число, месяц №_____
О продлении срока пребывания на
государственной службе
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", в связи
с достижением пенсионного возраста ПРИКАЗЫВАЮ:
Продлить срок пребывания на занимаемой государственной должности
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
сроком на 1 (один) год с "__" ____ 20__ года по "__" _____ 20__ года.
Основание: заявление __________________от "__" _________ 20___ года.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о продлении срока пребывания
на государственной службе
год, число, месяц №_____
О продлении срока пребывания
на государственной службе
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", в связи
с достижением пенсионного возраста:
Продлить срок пребывания на занимаемой государственной должности
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
сроком на 1 (один) год с "__" _____ 20__ года по "__" ____ 20__ года.
Основание: заявление ___________________от "__" _________ 20__ года.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об увольнении
год, число, месяц №_____
Об увольнении
В соответствии с подпунктом _________ пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Уволить _______________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года ___________________________________________.
(мотив увольнения)
Основание:____________________________________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об увольнении
год, число, месяц №_____
Об увольнении
В соответствии с подпунктом _______ пункта 1 статьи 61 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Уволить ________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года ___________________________________________.
(мотив увольнения)
Основание: ____________________________________________________.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о временном отстранении служащего
год, число, месяц №_____
О временном отстранении
от исполнения должностных полномочий
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Временно отстранить от исполнения должностных полномочий________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание:_____________________________________________________
от "__" _________ 20___ года №_____.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о временном отстранении служащего
год, число, месяц №_____
О временном отстранении
от исполнения должностных полномочий
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Временно отстранить от исполнения должностных полномочий________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание:_____________________________________________________
от "__" _________ 20___ года №_____.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

2) Жеке құрам бойынша құжаттарға негіздемелер
Нысан
Бос әкімшілік лауазымға орналасуға өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
Мені конкурстың қорытындысы бойынша 20__ жылғы "__" _____ бастап
____________________________________________________________________
("Б" корпусының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымының толық атауы)
бос лауазымына тағайындауыңызды сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан
Уақытша бос әкімшілік лауазымға орналасуға өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
Лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
Мені негізгі қызметкер _______________________________ болмаған
(негізгі қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
уақытында 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___" ________ дейін
_______________________________________________________________
("Б" корпусының бос мемлекеттік әкімшілік лауазымның толық атауы)
уақытша бос лауазымына тағайындауыңызды сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан
Ротация тәртібімен бос әкімшілік лауазымға орналасуға өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
Мені __________________________________________________________
(бос мемлекеттік әкімшілік лауазымның толық атауы)
ротация жоспарына сәйкес 20___ жылғы "__" ________ тағайындауыңызды сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан
Жұмыстан шығаруға өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
Мені _____________________ байланысты 20___ жылғы "__" ________
(жұмыстан шығу себебі)
бастап жұмыстан шығаруыңызды сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан
Міндеттерді уақытша жүктеу туралы қызметтік жазбахат
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
Қызметтік жазба
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабына сәйкес,
____________________________________________________________________
(қызметте уақытша жоқ қызметкердің лауазымы тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
________________________ болуына байланысты, оның міндеттерін атқару
(қызметте болмауының себебі)
20___ жылғы "___" ________ бастап, заңнамада белгіленген тәртіпте қосымша
ақы төлей отырып,
____________________________________________________________________
(уақытша алмастыратын қызметкердің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) жүктеуді сұраймын.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)            (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жұмысқа шығу туралы өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші
әріптері)
Өтініш
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексі 100-бабының 4-тармағына сәйкес _________________________________________________ 20___ жылғы
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"___" ____________ бастап бала үш жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалыстан жұмысқа шығу мәселесін қарауыңызды сұраймын.
_______________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)

2) Основания к документам по личному составу
Форма
Заявление
на занятие вакантной административной должности
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу назначить меня на вакантную должность______________________
____________________________________________________________________
(полное наименование вакантной административной государственной
должности корпуса "Б", категория)
по итогам конкурса с "___" __________ 20__ года.
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы)       (подпись)       (дата)
Форма
Заявление
на занятие временной вакантной административной должности
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного
лица, имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу назначить меня на временно вакантную должность до "__" ______
20__ года ____________________________________________________________
(полное наименование временно вакантной административной
государственной должности корпуса "Б")
на время отсутствия основного работника ________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "___" __________ 20____ года.
_____________________ ______________ ____________
(фамилия, инициалы)       (подпись)       (дата)
Форма
Заявление о назначении на должность в рамках ротации административных государственных служащих
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу назначить меня на должность____________________________
_________________________________________________________________
(полное наименование административной государственной должности)
в соответствии с Планом ротации с "___" __________ 20__ года.
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы)       (подпись)       (дата)
Форма
Заявление на увольнение
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу уволить меня с "___" _____________ 20____ года в связи с ___________
__________________________________________________________________________
(причина увольнения)
_____________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы)       (подпись)             (дата)
Форма
Служебная записка о временном возложении обязанностей
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
В соответствии со статьей 38 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", прошу временно возложить
обязанности_________________________________________________________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
временно отсутствующего служащего)
на __________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
временно заменяющего служащего)
производя доплату в установленном законодательством Республики Казахстан
порядке с "___" _______ 20__ года на время _____________________________.
(причина отсутствия служащего)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)                   (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Заявление о выходе на работу
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
В соответствии с пунктом 4 статьи 100 Трудового кодекса Республики Казахстан
прошу Вас рассмотреть вопрос о выходе на работу ___________________________
______________________________________________ с "__" ________ 20__года
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
из отпуска без сохранения заработной платы по уходу за ребенком до достижения
им возраста трех лет.
_____________________       _______________ ____________
(фамилия, инициалы)       (подпись)             (дата)

2. Демалыс беру туралы құжаттар
1) Демалыс беру туралы құжаттар
Нысан
Жыл сайынғы еңбек демалысын беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыс беру туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________ 20___ жылғы "___" __________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін төленетін жыл сайынғы еңбек демалысы күнтізбелік 30 күн мерзімінде сауықтыру үшін екі лауазымдық айлықақы мөлшерінде жәрдемақы төлене отырып 20___ жылғы "__" _________ бастап берілсін.
Негіздеме: _____________________________________________ өтініші.
(лауазымы, тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы)             (қолы)       (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жыл сайынғы еңбек демалысын беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыс беру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 1-тармағына сәйкес:
_____________________________ 20___ жылғы "___" __________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін төленетін жыл сайынғы еңбек демалысы күнтізбелік 30 күн мерзімінде сауықтыру үшін екі лауазымдық айлықақы мөлшерінде жәрдемақы төлене отырып 20___ жылғы "__" _________ бастап берілсін.
Негіздеме: _____________________________________________ өтініші.
(лауазымы, тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігін беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыстың бөлігін беру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
____________________________ 20___ жылғы "___" ___________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ жұмыс кезеңі үшін төленетін жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігі күнтізбелік ___ күн мерзімінде 20___ жылғы "__" _________ бастап берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігін беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыстың бөлігін
беру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 2-тармағына сәйкес:
____________________________ 20___ жылғы "___" ___________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "___" ____________ жұмыс кезеңі үшін төленетін жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігі күнтізбелік ___ күн мерзімінде 20___ жылғы "__" _________ бастап берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жалақысы сақталмайтын демалыс беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Жалақысы сақталмайтын
демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 97-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ аралығында күнтізбелік ___ күн мерзімінде
жалақысы сақталмайтын демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жалақысы сақталмайтын демалыс беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Жалақысы сақталмайтын
демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 97-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес:
_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ аралығында күнтізбелік ___ күн мерзімінде жалақысы сақталмайтын демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жүктілікке және босануға байланысты демалыс беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Жүктілікке және босануға байланысты
демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 99-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
____________________________ жүктілікке және босануына байланысты
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ___________ бастап 20___ жылғы "__" ___________ аралығында демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
жүктілікке және босануға байланысты демалысқа құқық беретін еңбекке уақытша жарамсыздық парағы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Жүктілікке және босануға байланысты демалыс беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Жүктілікке және босануға
байланысты демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 99-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес:
____________________________ жүктілікке және босануына байланысты
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" ___________ бастап 20___ жылғы "__" ___________ аралығында демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
жүктілікке және босануға байланысты демалысқа құқық беретін еңбекке уақытша жарамсыздық парағы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Бала күтіміне байланысты демалыс беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Бала күтіміне байланысты
демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 100-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________ бала күтіміне байланысты 20___ жылғы
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"__" _____ бастап 20___ жылғы "__" _________ аралығында демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
______________________ берілген 20___ жылғы "__" ___________ № _____
туу туралы куәлігі немесе баланың туылғанын дәлелдейтін басқа құжат.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Бала күтіміне байланысты демалыс беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Бала күтіміне байланысты демалыс беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 100-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес:
_____________________________ бала күтіміне байланысты 20___ жылғы
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"__" _____ бастап 20___ жылғы "__" _________ аралығында демалыс берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші,
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
______________________ берілген 20___ жылғы "__" ___________ № _____
туу туралы куәлігі немесе баланың туылғанын дәлелдейтін басқа құжат.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Оқу демалысын беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Оқу демалысын беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 98-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
______________________________ 20___ жылғы "__" _________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ аралығында оқу демалысы берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Оқу демалысын беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Оқу демалысын беру туралы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 98-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 3-тармағына сәйкес:
______________________________ 20___ жылғы "__" _________ бастап
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ аралығында оқу демалысы берілсін.
Негіздеме: _________________________ өтініші.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Демалыстан шақыртып алу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыстан шақыртып алу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 95-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________ байланысты, ____________________________
(өндірістік қажеттіліктің себебі) (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап жыл сайынғы төленетін еңбек демалысынан шақыртылсын.
Негіздеме: _________________________ қызметтік жазбасы.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Демалыстан шақыртып алу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыстан шақыртып алу туралы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 95-бабына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 54-бабының 4-тармағына сәйкес:
_______________________ байланысты, ____________________________
(өндірістік қажеттіліктің себебі) (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап жыл сайынғы төленетін еңбек демалысынан шақыртылсын.
Негіздеме: _________________________ қызметтік жазбасы.
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

2. Документы по предоставлению отпусков
1) Документы о предоставлении отпусков
Форма
Приказ о предоставлении ежегодного трудового отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
В соответствии с пунктом 1 статьи 54 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
оплачиваемый ежегодный трудовой отпуск продолжительностью
30 календарных дней с "___" __________ 20___ года за период работы
с "___" __________ 20___ года по "___" __________ 20__ года, с выплатой
пособия для оздоровления в размере двух должностных окладов.
Основание: заявление __________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении ежегодного трудового отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
В соответствии с пунктом 1 статьи 54 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
оплачиваемый ежегодный трудовой отпуск продолжительностью
30 календарных дней с "__" _________ 20___ года за период работы
с "___" __________ 20___ года по "___" __________ 20__ года, с выплатой пособия
для оздоровления в размере двух должностных окладов.
Основание: заявление ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ __________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении части ежегодного трудового отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении части отпуска
В соответствии с пунктом 2 статьи 54 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
часть оплачиваемого ежегодного трудового отпуска продолжительностью ___
календарных дней с "__" _________ 20___ года за период работы
с "___" __________ 20___ года по "___" _____________ 20__ года.
Основание: заявление ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении части ежегодного
трудового отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении части отпуска
В соответствии с пунктом 2 статьи 54 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
часть оплачиваемого ежегодного трудового отпуска продолжительностью ___
календарных дней с "__" _________ 20___ года за период работы
с "___" __________ 20___ года по "___" _____________ 20__ года.
Основание: заявление ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении отпуска без сохранения заработной платы
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
без сохранения заработной платы
В соответствии со статьей 97 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить _________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск без сохранения заработной платы продолжительностью ___ календарных
дней с "__" _______ 20__ года по "__" _________ 20__года.
Основание: заявление ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении отпуска без сохранения
заработной платы
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
без сохранения заработной платы
В соответствии со статьей 97 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск без сохранения заработной платы продолжительностью ___ календарных
дней с "__" _________ 20__ года по "__" _______ 20__года.
Основание: заявление ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении отпуска по беременности и родам
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
по беременности и родам
В соответствии со статьей 99 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск по беременности и родам с "__" _________ 20___ года
по "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление и лист временной нетрудоспособности, дающий
право на отпуск по беременности и родам_________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ _______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении
отпуска по беременности и родам
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
по беременности и родам
В соответствии со статьей 99 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск по беременности и родам с "__" _________ 20___ года
по "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление и лист временной нетрудоспособности, дающий
право на отпуск по беременности и родам ________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении отпуска по уходу за ребенком
год, число, месяц № _____
О предоставлении отпуска
по уходу за ребенком
В соответствии со статьей 100 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск по уходу за ребенком с "__" _______ 20___ года по "__"_______ 20___ год.
Основание: заявление __________________________,
(фамилия, инициалы)
копия свидетельства о рождении № _________ от _________, выданного _______
_________ или другой документ, подтверждающий факт рождения ребенка.
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении
отпуска по уходу за ребенком
год, число, месяц №_____
О предоставлении отпуска
по уходу за ребенком
В соответствии статьей 100 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Предоставить __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
отпуск по уходу за ребенком с "__" _______ 20___ года по "__"_______ 20___ год.
Основание: заявление __________________________,
(фамилия, инициалы)
копия свидетельства о рождении № _________ от _________, выданного _______
___________ или другой документ, подтверждающий факт рождения ребенка.
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении учебного отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении
учебного отпуска
В соответствии со статьей 98 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
учебный отпуск с "__" _________ 20__ года по "__" _________ 20__года.
Основание: заявление _________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении учебного отпуска
год, число, месяц №_____
О предоставлении
учебного отпуска
В соответствии со статьей 98 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 3 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
Предоставить ___________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
учебный отпуск с "__" _________ 20__ года по "__" _________ 20__года.
Основание: заявление _________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ _________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об отзыве из отпуска
год, число, месяц №_____
Об отзыве из отпуска
В соответствии со статьей 95 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 4 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
В связи с _____________________________________________ отозвать
(причина производственной необходимости)
из оплачиваемого ежегодного трудового отпуска__________________________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание: служебная записка _________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об отзыве из отпуска
год, число, месяц №_____
Об отзыве из отпуска
В соответствии со статьей 95 Трудового кодекса Республики Казахстан
и пунктом 4 статьи 54 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
В связи с _____________________________________________ отозвать
(причина производственной необходимости)
из оплачиваемого ежегодного трудового отпуска__________________________
____________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с "__" _________ 20___ года.
Основание: служебная записка _________________________.
(фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

2) Демалыс беру туралы құжаттарға негіздеме
Нысан
Жыл сайынғы демалысты беру туралы өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Өтініш
Маған 20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін сауықтыру үшін __ лауазымдық жалақы көлемінде жәрдемақы төлей отырып, 20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" ____________ ұзақтығы күнтізбелік ___ күн мерзіміне ақы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысын беруіңізді сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні) (тікелей басшының қолы)
Нысан
Жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігін беру туралы өтініш
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
____________________________
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
Өтініш
Маған 20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" ____________ аралығындағы жұмыс кезеңі үшін сауықтыру үшін __ лауазымдық жалақы көлемінде жәрдемақы төлей отырып, 20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" ____________ ұзақтығы күнтізбелік ___ күн мерзіміне ақы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысының бөлігін беруіңізді сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні) (тікелей басшының қолы)
Нысан
Демалыстан шақыртып алу туралы қызметтік жазба
____________________________
____________________________
(лауазымы, басшының немесе
мемлекеттік лауазымға
тағайындау құқығы бар
лауазымды тұлғаның тегі,
аты-жөнінің бірінші әріптері)
Қызметтік жазба
Кызметтік қажеттілікке байланысты (немесе демалыстан шақыртып алу себебін көрсете отырып) ___________________________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) 20___ жылғы "___" ____________ бастап ақы төленетін жыл сайынғы еңбек демалысынан кері шақыртып алуыңызды сұраймын.
____________________________________ ____________ ___________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
3. Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы құжаттар
1) Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы құжаттар
Нысан
Іссапар туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 57-бабынаның сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
____________________________ қызметтік қажеттілікке байланысты
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________________________________________ мақсатында
(іссапардың мақсатын көрсету)
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
аралығында ______________________________________________________
(мекеменің атауы, орналасқан жері)
________________________________________________________________
(көліктің түрі)
"Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 қаулысына және "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 қаулысына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып, іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №___ хат
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Іссапар туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Іссапарға жіберу туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 57-бабынаның сәйкес:
____________________________ қызметтік қажеттілікке байланысты
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________________________________________ мақсатында
(іссапардың мақсатын көрсету)
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
аралығында ______________________________________________________
(мекеменің атауы, орналасқан жері)
________________________________________________________________
(көліктің түрі)
"Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1428 қаулысына және "Бюджет қаражаты есебінен қызметтік іссапарларға, оның ішінде шет мемлекеттерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 256 қаулысына сәйкес іссапар шығыстары төлене отырып, іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №___ хат
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Іссапарға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметшілерді
Қазақстан Республикасының
мемлекеттік органдарына,
шет елдердегі мекемелеріне және өзге де
ұйымдарға іссапарға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________________________________________ мақсатында
(іссапардың мақсатын көрсету)
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
аралығында ______________________________________________________
(мекеменің атауы, орналасқан жері)
____________________________________________________________________
(көлік түрі)
іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №___ хат
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Іссапарға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметшілерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарына, шет елдердегі мекемелеріне және өзге де ұйымдарға іссапарға жіберу туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________________________________________ мақсатында
(іссапардың мақсатын көрсету)
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
аралығында ______________________________________________________
(мекеменің атауы, орналасқан жері)
____________________________________________________________________
(көлік түрі) іссапарға жіберілсін.
Негіздеме: 20___ жылғы "___" ______________ №___ хат
(немесе іссапар туралы қызметтік жазба).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

2) Основания к документам о предоставлении отпуска
Форма
Заявление о предоставлении ежегодного трудового отпуска
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу предоставить мне оплачиваемый ежегодный трудовой отпуск
продолжительностью ___ календарных дней с "___" ____________ 20___ года
по "___" _________ 20___ года за период работы с "___" _________ 20___ года
по "___" ______________ 20__ года с выплатой пособия для оздоровления
в размере ___ должностных окладов.
________________________       _______________ ____________
(фамилия, инициалы)             (подпись)             (дата)
(виза непосредственного руководителя)
Форма
Заявление о предоставлении части ежегодного трудового отпуска
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Заявление
Прошу предоставить мне часть оплачиваемого ежегодного трудового отпуска
продолжительностью ___ календарных дней с "___" ____________ 20___ года
по "___" __________ 20___ года за период работы с "___" ________ 20___ года
по "___" ___________ 20__ года с выплатой пособия для оздоровления
в размере ___ должностных окладов.
________________________       _______________ ____________
(фамилия, инициалы)             (подпись)             (дата)
(виза непосредственного руководителя)
Форма
Служебная записка об отзыве из отпуска
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
Прошу Вас отозвать ____________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
из оплачиваемого ежегодного трудового отпуска с "___" __________ 20___ года
в связи со служебной необходимостью (или указать причину отзыва из отпуска).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
3. Документы о командировании сотрудников
1) Документы о командировании сотрудников
Форма
Приказ о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Командировать __________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью ___________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
____________________________________________________________________,
(вид транспорта)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с постановлениями
Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил о служебных
командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных
учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также
депутатов Парламента Республики Казахстан" от 22 сентября 2000 года
№ 1428 и "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные
командировки за счет бюджетных средств, в том числе в иностранные
государства" от 11 мая 2018 года № 256.
Основание: письмо от "___" ___________ 20___ года №____
(или служебная записка о командировке).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о командировании
год, число, месяц №_____
О командировании
В соответствии со статьей 57 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Командировать _________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи со служебной необходимостью __________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
____________________________________________________________________,
(вид транспорта)
с выплатой командировочных расходов в соответствии с постановлениями
Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил о служебных
командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных
учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, а также
депутатов Парламента Республики Казахстан" от 22 сентября 2000 года
№ 1428 и "Об утверждении Правил возмещения расходов на служебные
командировки за счет бюджетных средств, в том числе в иностранные
государства" от 11 мая 2018 года № 256.
Основание: письмо от "___" ____________ 20___ года №____
(или служебная записка о командировке).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных
служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан
и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Прикомандировать _____________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с целью _____________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
___________________________________________________________________.
(вид транспорта)
Основание: письмо от "___" ______________ 20___ года №_____
(или служебная записка о прикомандировании).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о прикомандировании
год, число, месяц №_____
О прикомандировании государственных
служащих к государственным органам,
загранучреждениям Республики Казахстан
и иным организациям
В соответствии со статьей 39 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Прикомандировать _____________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
с целью _____________________________________________________________
(указать цель командировки)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
___________________________________________________________________.
(вид транспорта)
Основание: письмо от "___" ______________ 20___ года №_____
(или служебная записка о прикомандировании).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

2) Қызметкерлерді іссапарға жіберу туралы құжаттарға негіздеме
Нысан
Іссапарға жіберу туралы қызметтік жазба
___________________________
(лауазымы, тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Қызметтік жазба
____________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________________________________________ мақсатында
(іссапардың мақсатын көрсету қажет)
_________________________________________________________________
(мекеменің атауы, орналасқан жері)
___________________________________________________________________
(көлік түрі)
20___ жылғы "___" ____________ бастап 20___ жылғы "___" _____________
аралығында іссапарға жіберуді сұраймын.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
4. Тәртіптік тәжірибе (тәртіптік жазалар) бойынша құжаттар
Нысан
Тәртіптік жаза қолдану туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________ түрдегі тәртіптік теріс қылық жасағаны үшін,
________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________________ түріндегі тәртіптік жаза қолданылсын.
(тәртіптік жазаның түрі)
Негіздеме: ________________________________________ түсініктемесі
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Тәртіптік комиссияның шешімі (теріс қылық жасағанымен немесе атқаратын лауазымынан шығару, лауазымын төмендету және қызметке толық сәйкес еместігі туралы ескерту түріндегі жаза түрлерімен келіспеген жағдайда).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәртіптік жаза қолдану туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік жаза қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес:
_______________________ түрдегі тәртіптік теріс қылық жасағаны үшін,
________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________________ түріндегі тәртіптік жаза қолданылсын.
(тәртіптік жазаның түрі)
Негіздеме: ________________________________________ түсініктемесі
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Тәртіптік комиссияның шешімі (теріс қылық жасағанымен немесе атқаратын лауазымынан шығару, лауазымын төмендету және қызметке толық сәйкес еместігі туралы ескерту түріндегі жаза түрлерімен келіспеген жағдайда).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәртіптік жазаны алу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік жазаны алу туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________,
(тәртіптік жазаны алу себебі)
____________________________________________________________________,
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_________ жылғы № ___ бұйрықпен қолданылған __________түріндегі
тәртіптік жаза алып тасталынсын.
Негіздеме: ___________________________________________ ұсынысы.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәртіптік жазаны алу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік жазаны алу туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес:
_______________________________________________________________,
(тәртіптік жазаны алу себебі)
____________________________________________________________________,
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_________ жылғы № ___ бұйрықпен қолданылған __________түріндегі тәртіптік жаза алып тасталынсын.
Негіздеме: ___________________________________________ ұсынысы.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Қызметтік тексеруді жүргізу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Қызметтік тексеруді тағайындау туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

2) Основания к документам о командировании сотрудников
Форма
Служебная записка о командировке
___________________________________
(должность, фамилия, инициалы)
Служебная записка
Прошу Вас командировать _______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в ___________________________________________________________________
(наименование учреждения, местонахождение)
с "___" ____________ 20___ года по "___" ___________ 20___года
с целью ________________________________________________________
(указать цель командировки)
_____________________________________.
(вид транспорта)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
4. Документы по дисциплинарной практике
(дисциплинарные взыскания)
Форма
Приказ о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными
Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152,
ПРИКАЗЫВАЮ:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в
____________________________________________________________________,
наложить на ________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде _________________________.
(вид взыскания)
Основание: объяснительная _______________ решение
(фамилия, инициалы)
Дисциплинарной комиссии (в случае наложения взыскания в виде
увольнения, понижения в должности, предупреждения о неполном служебном
соответствии либо в случае несогласия служащего с проступком).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о наложении дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О наложении дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными
Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
За совершение дисциплинарного проступка, выразившегося в
____________________________________________________________________,
наложить на ________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
дисциплинарное взыскание в виде _________________________.
(вид взыскания)
Основание: объяснительная _______________ решение
(фамилия, инициалы)
Дисциплинарной комиссии (в случае наложения взыскания в виде увольнения,
понижения в должности, предупреждения о неполном служебном соответствии
либо в случае несогласия служащего с проступком).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
Снять дисциплинарное взыскание в виде ______________, наложенное
приказом №___ от _________года ____________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление ___________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о снятии дисциплинарного взыскания
год, число, месяц №_____
О снятии дисциплинарного взыскания
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными
Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
Снять дисциплинарное взыскание в виде ______________, наложенное
приказом №___ от _________года ____________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
___________________________________________________________________.
(причина снятия дисциплинарного взыскания)
Основание: представление ___________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о назначении служебного расследования
год, число, месяц № _____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. ____________________________________________ тәртіптік теріс
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
1)_________________________________________________;
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2)_________________________________________________;
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3)_________________________________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2. Материалдар тиісті дәлелденген қорытындыларымен тәртіптік комиссияның қарауына ұсынылсын.
Негіздеме: _____________________________________ түсініктемесі,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
тәртіптік теріс қылық жасағаны туралы мәліметтер.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Қызметтік тексеруді жүргізу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Қызметтік тексеруді тағайындау туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидаларына сәйкес:
1. ____________________________________________ тәртіптік теріс
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
қылық жасау фактісі бойынша төмендегі құрамдағы комиссиямен қызметтік тексеру жүргізілсін:
1)_________________________________________________;
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2)_________________________________________________;
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3)_________________________________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2. Материалдар тиісті дәлелденген қорытындыларымен тәртіптік комиссияның қарауына ұсынылсын.
Негіздеме: _____________________________________ түсініктемесі,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
тәртіптік теріс қылық жасағаны туралы мәліметтер.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
5. Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу бойынша құжаттар
Нысан
Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу (сыйақы беру) туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________ үшін
(жұмыстағы жетістіктерін немесе мекеме қызметінің нәтижелерін көрсету)
_________________________________________ көтермеленсін.
(көтермелеудің түрі)
Негіздеме:____________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
20___ жылғы "___" ______________ № ___ комиссия отырысының хаттамасы,
ұсыныс. _______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу (сыйақы беру) туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________ үшін
(жұмыстағы жетістіктерін немесе мекеме қызметінің нәтижелерін көрсету)
_________________________________________ көтермеленсін.
(көтермелеудің түрі)
Негіздеме:____________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
20___ жылғы "___" ______________ № ___ комиссия отырысының хаттамасы,
ұсыныс. _______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік қызметшіні көтермелеу туралы қызметтік жазба
____________________________
(басшының тегі, аты-жөнінің
бірінші әріптері)
Қызметтік жазба
___________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
мемлекеттік органда _________ жылдан бастап жұмыс істейді.
Мемлекеттік қызмет өткеру кезінде өзін тек қана оң жағынан көрсетті, оған жүктелген лауазымды міндеттерін адал атқарады.
Сонымен қатар__________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
Айтылғандардың негізінде, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына сәйкес, міндеттерін үлгілі орындағаны (немесе мүлтіксіз мемлекеттік қызметі, аса маңызды және күрделітапсырмаларды орындағаны және жұмыстағы басқа да жетістіктері) үшін,сондай-ақ, қызметін бағалау нәтижелері бойынша _________________________ (біржолғы ақшалай сыйақы, марапаттау, алғыс жариялау, бағалы сыйлықпен марапаттау, грамотамен марапаттау, құрмет атағын беру және т.б.) көтермелеуді сұраймын.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
__________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) комиссией в составе:
1) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) ____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная ______________, сведения о совершении
(фамилия, инициалы)
проступка. _______________________ _____________ ______________________________
(должность)                   (подпись)       (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о назначении служебного расследования
год, число, месяц №_____
О назначении служебного расследования
В соответствии с Правилами наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденными Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
1. По факту совершения дисциплинарного проступка в отношении
________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) комиссией в составе:
1) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2) ___________________________________________________;
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
3) ____________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
провести служебное расследование.
2. Материалы с соответствующим мотивированным заключением представить
на рассмотрение дисциплинарной комиссии.
Основание: объяснительная ______________, сведения о совершении
(фамилия, инициалы)
проступка.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
5. Документы по поощрению государственного служащего
Форма
Приказ о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании)
государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Поощрить ____________________________________________________
(вид поощрения)
___________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за ________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии от "___"
______________ 20___ года __________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о поощрении государственного служащего
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании)
государственного служащего
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Поощрить ____________________________________________________
(вид поощрения)
___________________________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
за ________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии от "___"
______________ 20___ года __________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Служебная записка о поощрении государственного служащего
______________________________________
(фамилия, инициалы руководителя)
Служебная записка
_______________________________________________ работает в данном
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
государственном органе с ______ года.
За время прохождения государственной службы показал себя только
с положительной стороны, к возложенным на него должностным обязанностям
относится добросовестно.
Также, _________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
На основании изложенного, в соответствии статьей 35 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" за образцовое
выполнение должностных обязанностей (либо безупречную государственную
службу, выполнение заданий особой важности и сложности и за другие
достижения в работе), а также по результатам оценки деятельности прошу
поощрить_________________ (единовременным денежным вознаграждением,
объявлением благодарности, награждением ценным подарком, грамотой,
присвоением почетного звания и ведомственными наградами и др.).
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

6. Штаттық құрылымы мен біліктілік талаптарын бекіту туралы бұйрықтар
Нысан
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
Штаттық саны мен құрылымын
бекіту туралы
________________________________________________________ сәйкес,
(нормативтік құқықтық акт) БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ______________________ штаттық саны мен
(мемлекеттік органның атауы)
құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
____________________________
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымын
бекіту туралы
________________________________________________________ сәйкес:
(нормативтік құқықтық акт)
1. Қоса беріліп отырған ______________________ штаттық саны мен
(мемлекеттік органның атауы)
құрылымы бекітілсін.
2. Осы өкім (шешім) қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік
лауазымдарға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабының 4-тармағына сәйкес:
_______________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)

6. Документы об утверждении штатной структуры и квалификационных требований
Форма
Приказ об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной
численности и структуры
_______________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии с _________________________________________________,
(нормативный правовой акт)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении
штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной
численности и структуры
______________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии с ___________________________________________________:
(нормативный правовой акт)
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
____________________________________________________________________.
(наименование государственного органа)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)       (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об утверждении квалификационных требований
к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных
требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям ________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении квалификационных требований
к административным государственным должностям
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных
требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным
государственным должностям ________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)

7. Негізгі қызмет бойынша құжаттар
1) Негізгі қызмет бойынша бұйрықтар
Нысан
Тәртіптік комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік комиссия
құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидасының 60-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. __________________________________________________ тәртіптік
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәртіптік комиссия құру туралы өкім шешім
жылы, күні, айы
№ ___
Тәртіптік комиссия құру туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидасының 60-тармағына сәйкес:
1. __________________________________________________ тәртіптік
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын
бақылау __________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. _________________________________________________ конкурстық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Конкурстық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес:
1. _________________________________________________ конкурстық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.

7. Документы по основной деятельности
1) Приказы по основной деятельности
Форма
Приказ о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря
2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать дисциплинарную комиссию ___________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом 60 Правил наложения дисциплинарных взысканий
на государственных служащих Республики Казахстан, утвержденных Указом
Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
Создать дисциплинарную комиссию ______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
___________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной
комиссии
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной
комиссии
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.

2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
________________________________________________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 63-бабының 2-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ______________________________________________ аттестациялық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Аттестациялық комиссия құру туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 63-бабының 2-тармағына сәйкес:
1. ______________________________________________ аттестациялық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау _________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Тағылымдамаға жіберу туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ аралығындағы мерзімге тағылымдамадан өту үшін _______________________________________________________ жіберілсін.
(ұйымның атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Тағылымдамаға жіберу туралы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ аралығындағы мерзімге тағылымдамадан өту үшін _______________________________________________________ жіберілсін.
(ұйымның атауы)

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на __________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики
Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать аттестационную комиссию _________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)            (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе Республики Казахстан":
1. Создать аттестационную комиссию ___________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить _________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Направить _______________________________________________________,
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.

2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
_______________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға тәлімгерді бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға
алғаш рет қабылданған тұлғаларға
тәлімгерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 4 және 5-тармақтарына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ дейін мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға келесі тәлімгерлер:
Тәлімгерлер
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған қызметкерлер
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
бекітілсін.
2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
осы бұйрықпен таныстырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға тәлімгерді бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға
алғаш рет қабылданған тұлғаларға
тәлімгерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 4 және 5-тармақтарына сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ дейін мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға келесі тәлімгерлер:
Тәлімгерлер
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған қызметкерлер
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________________ (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
___________________________ (тегі, аты, әкесінің аты (ол болғанжағдайда)
бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
__________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о закреплении наставников за лицами, впервые принятыми
на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование государственного органа)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" ______ 20__года:
Наставники Государственные служащие, впервые принятые на административные
государственные должности
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
2. ___________________________ ознакомить с настоящим приказом
(должность, фамилия, инициалы)
вышеуказанных работников.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование государственного органа)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" _____ 20__ года:
Наставники
Государственные служащие, впервые принятые на административные
государственные должности
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)

2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
осы өкіммен (шешіммен) таныстырсын.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді бағалау бойынша комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы № ___
Мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерді бағалау бойынша
комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу қағидалары мен мерзімінің 30-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ___________________________________________ бағалау бойынша
(мекеменің атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау
________________________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді бағалау бойынша комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы № ___
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді
бағалау бойынша комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу қағидалары мен мерзімінің 30-тармағына сәйкес:
1. ___________________________________________ бағалау бойынша
(мекеменің атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау
________________________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік қызметке алғаш рет қабылданған тұлғаларға бекітілген тәлімгерді алмастыру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік қызметке
алғаш рет қабылданған тұлғаға
бекітілген тәлімгерді алмастыру туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің қағидалары мен шарттары және тәлімгерлерді бекітудің тәртібі 9-тармағының 1), 2), 3), 4) (алмастыру себебіне байланысты осылардың біреуі таңдалады) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Тәлімгер ретінде ________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
бекітілген ________________________________________ ,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
____________________________________________ байланысты
(тәлімгерді алмастыру себебі)
____________________________________________ алмастырылсын.
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)

2. ___________________________________ ознакомить с настоящим
(должность, фамилия)
распоряжением (решением) вышеуказанных работников.
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании комиссии по оценке деятельности
административных государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии по оценке деятельности
административных государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки
деятельности государственных служащих, утвержденных Указом Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по оценке ________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_________________ ___________ ________________________________________
(должность)       (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по оценке деятельности
административных государственных служащих
год, число, месяц № _____
О создании комиссии
по оценке деятельности
административных государственных служащих
В соответствии с пунктом 30 Правил и сроков проведения оценки
деятельности государственных служащих, утвержденных Указом Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152:
1. Создать комиссию по оценке _________________________________________,
(наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_________________ ___________ ___________________________________
(должность)       (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о замене наставника за лицами, впервые принятыми
на административную государственную службу
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицом,
впервые принятым на административную
государственную службу
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4) (выбрать один из них в зависимости
от причины замены) пункта 9 Правил и условий прохождения испытательного
срока и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом
Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
и противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 21, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Заменить ____________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
закрепленного в качестве наставника за __________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с____________________________________________.
(указать причину замены наставника)

2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
осы бұйрықпен таныстырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік қызметке алғаш рет қабылданған тұлғаларға бекітілген тәлімгерді алмастыру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Мемлекеттік әкімшілік
қызметке алғаш рет қабылданған
тұлғаға бекітілген тәлімгерді
алмастыру туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің қағидалары мен шарттары және тәлімгерлерді бекітудің тәртібі 9-тармағының 1), 2), 3), 4) (алмастыру себебіне байланысты осылардың біреуі таңдалады) тармақшасына сәйкес:
1. Тәлімгер ретінде ________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
бекітілген ________________________________________ ,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
____________________________________________ байланысты
(тәлімгерді алмастыру себебі)
____________________________________________ алмастырылсын.
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
осы өкіммен (шешіммен) таныстырсын.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құру туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 687 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің лауазымдық айлықақы белгілеуге құқық беретін жұмыс өтілін есептеу қағидаларының 5-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________ лауазымдық айлықақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құру туралы
1. ________________________________________ лауазымдық айлықақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.

2. _________________ ознакомить с настоящим приказом вышеуказанных
(должность, фамилия, инициалы)
работников.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о замене наставника за лицами,
впервые принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О замене наставника за лицами,
впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с подпунктом 1), 2), 3), 4) (выбрать один из них в зависимости
от причины замены) пункта 9 Правил и условии прохождения испытательного
срока и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом
Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
и противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 21:
1. Заменить __________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
закрепленного в качестве наставника за __________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
на __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в связи с _____________________________________.
(указать причину замены наставника)
2. _________________ ознакомить с настоящим распоряжением
(должность, фамилия, инициалы)
(решением) вышеуказанных работников.
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных
служащих, дающего право на установление должностного оклада,
утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от "29" декабря
2015 года № 152, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по исчислению стажа, дающего право на получение
должностного оклада ___________________________, согласно приложению.
(наименование государственного органа)
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
__________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
В соответствии с пунктом 5 Правил исчисления стажа работы государственных
служащих, дающего право на установление должностного оклада, утвержденных
Указом Президента Республики Казахстан от "29" декабря 2015 года № 152:
1. Создать комиссию по исчислению стажа, дающего право на получение
должностного оклада ___________________________, согласно приложению.
(наименование государственного органа)

2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау _______________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________ комиссияның
(комиссияның атауы)
құрамын бекіту туралы
_______________________________________________________________
(нормативтік-құқықтық актінің аты, бабы, тармағы) сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
__________________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(комиссияның атауы)
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ___________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________ комиссияның
(комиссияның атауы)
құрамын бекіту туралы
_______________________________________________________________
(нормативтік-құқықтық актінің аты, бабы, тармағы) сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
__________________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(комиссияның атауы)
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау _____________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Аттестация өткізу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аттестация өткізу кестесі осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
___________________________________________________________________.
(должность,                   фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ _______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава __________________________________ комиссии
(наименование комиссии)
________________________________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии _______________________________________________,
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать ____________________________________________________,
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава ____________________________________ комиссии
(наименование комиссии)
_______________________________________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии __________________________________________________:
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
1. Создать _______________________________________________________,
(наименование комиссии) (наименование государственного органа)
согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ _________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан"
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации,
согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2 к настоящему приказу.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ___________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Аттестация өткізу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес:
1. Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі осы өкімнің (шешімнің) 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аттестация өткізу кестесі өкімнің (шешімнің) 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
______________________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
2) Комиссия құрамын бекіту туралы құжаттарға қосымша
Нысан
____________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___"
____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
қосымша
_______________________ құрамы
(комиссияның атауы)
1.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссияның төрағасы
2.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссия төрағасының орынбасары
3.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
5.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
6.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
3) Аттестация өткізу туралы құжаттарға қосымшалар
Нысан
____________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___"____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
1-қосымша
Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі
1.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
2.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
3.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
4.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
5.
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
Нысан
_____________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" ____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
2-қосымша
Аттестация өткізу кестесі
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Күні және уақыты

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
_______________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ __________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих аттестации, согласно
приложению 1 к настоящему распоряжению (решению).
2. Утвердить график проведения аттестации, согласно приложению 2
к настоящему распоряжению (решению).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
_______________________ _____________ ___________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
2) Приложение к документам об утверждении состава комиссии
Форма
Приложение
к приказу (распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "___" _______ 20__ года № ______
Состав _______________________ (название комиссии)
1
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________, (должность) председатель комиссии
2
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________, (должность) заместитель председателя комиссии
3
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________, (должность) секретарь комиссии
Члены комиссии:
4
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________ (должность)
5
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________ (должность)
6
_________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
-
_______________________________ (должность)
3) Приложения к документу о проведении аттестации
Форма
Приложение 1
к приказу (распоряжению или решению)
_________________________
(должность)
от "___" _________ 20__ года № ___
Список государственных служащих, подлежащих аттестации
1
_____________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (должность)
2
_____________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (должность)
3
_____________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (должность)
4
_____________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (должность)
5
_____________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________ (должность)
Форма
Приложение 2
к приказу (распоряжению или решению)
_________________________
(должность)
от "___" _________ 20__ года № ___
График проведения аттестации
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата и время

8. Басқа құжаттар
1) Басқа бұйрықтар және өкімдер (шешімдер)
Нысан
Материалдық көмек көрсету туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Материалдық көмек көрсету туралы
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 тамыздағы № 1127 қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
___________________ байланысты _________________________________
(себебі) (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), лауазымы)
____ жылы мемлекеттік органды ұстауға көзделген қаржыны үнемдеу есебінен
_______________ мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін.
Негіздеме: ___________________________________________ өтініші,
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
____________________________________________ комиссияның 20___ жылғы
(комиссия атауы)
"__" _________ № ___ хаттамасы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Материалдық көмек көрсету туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Материалдық көмек көрсету туралы
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 тамыздағы № 1127 қаулысына сәйкес:
___________________ байланысты _________________________________
(себебі) (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), лауазымы)
____ жылы мемлекеттік органды ұстауға көзделген қаржыны үнемдеу есебінен
_______________ мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін.
Негіздеме: ___________________________________________ өтініші,
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
____________________________________________ комиссияның 20___ жылғы
(комиссия атауы)
"__" _________ № ___ хаттамасы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Үстемақы белгілеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық жалақыға үстемақы белгілеу туралы
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 тамыздағы № 1127 қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
______________________ байланысты ______________________________
(үстемақы белгілеу себебі) (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________ лауазымдық жалақыға үстемақы белгіленсін.
Негіздеме: ___________________________________ қызметтік жазба,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________ 20___ жылғы
"__" _________ №___ хаттамасы.
(комиссияның атауы)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Үстемақы белгілеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Лауазымдық жалақыға үстемақы белгілеу туралы
"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлеріне сыйлық беру, материалдық көмек көрсету және лауазымдық жалақыларына үстемеақылар белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 29 тамыздағы № 1127 қаулысына сәйкес:
______________________ байланысты ______________________________
(үстемақы белгілеу себебі) (лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
_______________ лауазымдық жалақыға үстемақы белгіленсін.
Негіздеме: ___________________________________ қызметтік жазба,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
__________________________ 20___ жылғы
"__" _________ №___ хаттамасы. (комиссияның атауы)
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Үстеме жұмыс уақыты туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Үстемежұмыс уақыты туралы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Қызметтік қажеттілікке байланысты ________________________________
(лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________ бойынша жұмысын атқаруға 20___ жылғы
(жұмыстың сипаты)
"__"_________ ______ сағаттан бастап _______ сағат аралығында үстеме жұмысқа (мереке және демалыс күндері) тартылсын.
Негіздеме: қызметтік жазба, ________________________________
(лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20__ жылғы "___" _______ үстеме жұмысқа келісімі (өтініші).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Үстеме жұмыс уақыты туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Үстеме жұмыс уақыты туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес:
Қызметтік қажеттілікке байланысты ________________________________
(лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
________________________ бойынша жұмысын атқаруға 20___ жылғы
(жұмыстың сипаты)
"__"_________ ______ сағаттан бастап _______ сағат аралығында үстеме жұмысқа (мереке және демалыс күндері) тартылсын.
Негіздеме: қызметтік жазба, ________________________________
(лауазымы (тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20__ жылғы "___" _______ үстеме жұмысқа келісімі (өтініші).
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Демалыс күнін (сағат) беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыс күнін (сағат) беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндері (атқарылған үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін 20___ жылғы "__" _________ ақы төленетін демалыс күні берілсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"Үстеме жұмыс уақыты туралы" _______________________ 20___ жылғы
(лауазымы)
"__" _________ №_____ бұйрығы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Демалыс күнін (сағат) беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Демалыс күнін (сағат) беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндері (атқарылған үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін 20___ жылғы "__" _________ ақы төленетін демалыс күні берілсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"Үстеме жұмыс уақыты туралы" _______________________ 20___ жылғы
(лауазымы)
"__" _________ №_____ бұйрығы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Өтемақы төлеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Өтемақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 85-бабы 2-тармағына, 108, 109, 110-баптарына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндері (атқарылған үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін өтемақы төленсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"Үстеме жұмыс уақыты туралы" ____________________________________
(лауазымы)
20___ жылғы "__" _________ №_____ бұйрығы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Өтемақы төлеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Өтемақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 85-бабы 2-тармағына, 108, 109, 110-баптарына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағына сәйкес:
_______________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндері (атқарылған үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін өтемақы төленсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"Үстеме жұмыс уақыты туралы" ____________________________________
(лауазымы)
20___ жылғы "__" _________ №_____ бұйрығы.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ___
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің қағидалары мен шарттары және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің 15-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:

8. Прочие документы
1) Прочие приказы и распоряжения (решения)
Форма
Приказ об оказании материальной помощи
год, число, месяц №_____
Об оказании материальной помощи
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении
Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к
должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств
государственного бюджета" от 29 августа 2001 года № 1127, ПРИКАЗЫВАЮ:
В связи с _________________________ оказать материальную помощь
(указать причину)
_________________________________ ______________ в размере ________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) за счет экономии средств,
предусмотренных на содержание государственного органа на ________ год.
Основание: заявление ______________________________________________________,
(фамилия, инициалы)
протокол комиссии ____________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(наименование комиссии)
_______________________ _____________ _______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об оказании материальной помощи
год, число, месяц №_____
Об оказании материальной помощи
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении
Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к
должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств
государственного бюджета" от 29 августа 2001 года № 1127:
В связи с ____________________________ оказать материальную помощь
(указать причину)
___________________________________ ______________ в размере ________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность) за счет экономии средств,
предусмотренных на содержание государственного органа на ________ год.
Основание: заявление _______________________________________________________,
(фамилия, инициалы)
протокол комиссии ____________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(наименование комиссии)
_______________________ _____________ _______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об установлении надбавки
год, число, месяц №_____
Об установлении надбавки к должностному окладу
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении
Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к
должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств
государственного бюджета" от 29 августа 2001 года № 1127, ПРИКАЗЫВАЮ:
Установить надбавку в размере ________ к должностному окладу в связи с
___________________________________________________________________________,
(основание установления надбавки)
___________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Основание: служебная записка ________________________________________________,
(фамилия, инициалы)
протокол _____________________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(наименование комиссии)
_______________________ _____________ ______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об установлении надбавки
год, число, месяц №_____
Об установлении надбавки к должностному окладу
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении
Правил премирования, оказания материальной помощи и установления надбавок к
должностным окладам работников органов Республики Казахстан за счет средств
государственного бюджета" от 29 августа 2001 года № 1127:
Установить надбавку в размере ________ к должностному окладу в связи с
____________________________________________________________________________,
(основание установления надбавки)
____________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Основание: служебная записка _________________________________________________,
(фамилия, инициалы)
протокол ________________________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(наименование комиссии)
_______________________ _____________ _________________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о сверхурочной работе
год, число, месяц №_____
О сверхурочной работе
В соответствии с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
В связи со служебной необходимостью привлечь
____________________________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
к сверхурочной работе (к работе в выходные и праздничные дни)
"__" ______ 20___ года с ____ часов по ____ часов выполнять работу по
____________________________________________________________________.
(характер работы)
Основание: служебная записка, согласие (заявление) _______________________
(фамилия, инициалы)
на сверхурочную работу от "__" ______ 20___ года.
_______________________ _____________ ________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о сверхурочной работе
год, число, месяц №_____
О сверхурочной работе
В соответствии с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
В связи со служебной необходимостью привлечь
_______________________________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
к сверхурочной работе (к работе в выходные и праздничные дни)
"__" ______ 20___ года с ____ часов по ____ часов выполнять работу по
_______________________________________________________________________.
(характер работы)
Основание: служебная записка, согласие (заявление) __________________________
(фамилия, инициалы)
на сверхурочную работу от "__" ______ 20___ года.
_______________________ _____________ ___________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении дня (часов) отдыха
год, число, месяц №_____
О предоставлении дня (часов) отдыха
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
___________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
предоставить оплачиваемый день (часы) отдыха "__" _________ 20___ года за работу
(счет сверхурочно отработанного рабочего времени)
в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление _______________________________от "__" _______ 20___ года,
(фамилия, инициалы)
приказ __________________________ от "__" ____________20___ года №___
(должность)
"О сверхурочной работе".
_______________________ _____________ ______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении дня (часов) отдыха
год, число, месяц №_____
О предоставлении дня (часов) отдыха
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан":
_________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
предоставить оплачиваемый день (часы) отдыха "__" _________
20___ года за работу (счет сверхурочно отработанного рабочего времени)
в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление ____________________________от "__" _______ 20___ года,
(фамилия, инициалы)
приказ __________________________ от "__" ____________20___ года №___
(должность)
"О сверхурочной работе".
_______________________ _____________ ______________________________________
(должность)             (подпись)             (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ о предоставлении компенсации
год, число, месяц №_____
О предоставлении компенсации
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, статьями 108, 109 и 110 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
___________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
предоставить компенсацию за работу (счет сверхурочно отработанного рабочего времени)
в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление ____________________________ от "__" _________ 20___ года.
(фамилия, инициалы)
приказ ___________________ от "__" ________ 20___ года №___
(должность)
"О сверхурочной работе".
_______________________ _____________ ______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении компенсации
год, число, месяц №_____
О предоставлении компенсации
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, статьями 108, 109 и 110 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
__________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
предоставить компенсацию за работу (счет сверхурочно отработанного рабочего времени)
в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление _________________________________ от "__" _________ 20___ года.
(фамилия, инициалы)
распоряжение (решение) ______________ от "__" __________20___ года №___
(должность)
"О сверхурочной работе".
_______________________ _____________ _______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Приказ об утверждении состава совета наставников
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава Совета наставников
В соответствии с пунктом 15 Правил и условий прохождения испытательного срока
и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и
противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 21, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. ____________________________________________ Тәлімгерлер кеңесі
(мемлекеттік органның атауы) (бұдан әрі – Кеңес) келесі құрамда бекітілсін:
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы, Кеңестің төрағасы
Кеңестің мүшелері:
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау
______________________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ___
Тәлімгерлер кеңесінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 21 қазандағы № 21 бұйрығымен бекітілген Сынақ мерзімінен өтудің қағидалары мен шарттары және тәлімгерлерді бекіту тәртібінің 15-тармағына сәйкес:
1. _________________________________________ Тәлімгерлер кеңесі
(мемлекеттік органның атауы)
(бұдан әрі – Кеңес) келесі құрамда бекітілсін:
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы, Кеңестің төрағасы
Кеңестің мүшелері:
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы
тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
-
атқаратын лауазымы
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
______________________________________________ жүктелсін.
(лауазымы, тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
2) Басқа құжаттарға негіздеме
Нысан
Материалдық көмек көрсету туралы өтініш
_________________________________________
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_________________________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Өтініш
___________________ маған материалдық көмек көрсетуіңізді сұраймын.
(себебі)
______________________________________ ______________ __________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Нысан
Үстеме жұмыс уақыты туралы қызметтік хат
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_________________________________________
Қызметтік жазба
Қызметтік қажеттілікке байланысты _____________________________
(негіздеме)
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағын және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 4-тармағын басшылыққа ала отырып,
____________________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"___"_________ ____ж. ______ сағаттан бастап ________сағат аралығына үстеме жұмысқа (демалыс және мерекелік күндері) тартылуын сұраймын.
Жұмыскердің үстеме жұмыс атқару туралы 20__ жылғы "__" ________ келісімі (өтішіні) қоса тіркеледі.
_______________________ _____________ ______________________________
(лауазымы) (қолы) (тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Нысан
Қызметшінің үстеме жұмысқа келісімі
_________________________________________
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
_________________________________________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері)
Келісім
Мен, __________________________________________________________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағына және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес үстеме жұмыс атқаруға қарсы емеспін.
______________________________________ ______________ __________
(тегі, аты-жөнінің бірінші әріптері) (қолы) (күні)
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 05.04.2023 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
6-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының тізбесіне
7-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

1. Утвердить Совет наставников _____________________________________________
(наименование государственного органа)
(далее – Совет) в составе: фамилия, имя, отчество (при его наличии) - занимаемая должность,
председатель Совета Члены Совета: фамилия, имя, отчество (при его наличии) – занимаемая
должность фамилия, имя, отчество (при его наличии) - занимаемая должность
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ ______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении состава совета наставников
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава Совета наставников
В соответствии с пунктом 15 Правил и условий прохождения испытательного
срока и порядка закрепления наставников, утвержденных приказом
Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и
противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 21:
1. Утвердить Совет наставников _______________________________________________
(наименование государственного органа)
(далее – Совет) в составе: фамилия, имя, отчество (при его наличии) - занимаемая должность,
председатель Совета Члены Совета: фамилия, имя, отчество (при его наличии) – занимаемая
должность фамилия, имя, отчество (при его наличии) - занимаемая должность
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения) возложить на
___________________________________________________________________________.
(должность, фамилия, инициалы)
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня подписания.
_______________________ _____________ _______________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
2) Основания к прочим документам
Форма
Заявление о материальной помощи
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы)
Заявление
В связи _______________________________ прошу оказать мне материальную помощь.
(указать причину)
________________________________________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы)                   (подпись)       (дата)
Форма
Служебная записка о сверхурочной работе
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
Служебная записка
В связи со служебной необходимостью _________________________________________
(основание)
руководствуясь с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики Казахстан и
пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О государственной службе
Республики Казахстан" прошу привлечь "___" _________ ____ г.
к сверхурочной работе (к работе в выходные и праздничные дни) с ____ часов
по ______ часов _______________________________________________________.
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Согласие (заявление) работника на сверхурочную работу
от "__" ________20___ года прилагается.
_______________________ _____________ _____________________________________
(должность)             (подпись)                   (фамилия, инициалы)
Форма
Согласие служащего на сверхурочную работу
________________________________
________________________________
(должность, фамилия, инициалы
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения
на государственную должность)
от _____________________________
(фамилия, инициалы служащего)
Согласие
Я, ______________________________________________________________, не возражаю
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
выходить на сверхурочную работу согласно пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан".
_______________________________________________ _______________ ____________
(фамилия, инициалы)                   (подпись)             (дата)
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции, в
которые вносятся изменения
и дополнения
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 04.04.2023 № 71 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции, в
которые вносятся изменения
и дополнения
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции, в
которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции, в
которые вносятся изменения и
дополнения
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).