"Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 маусымдағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 350 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 5184 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2025 жылғы 12 мамырдағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 12.05.2025 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 маусымдағы № 175 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 16 маусымда № 4565 болып тіркелген, Ақ бұлақ газетінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 27, Огни Прииртышья газетінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 27 сандарында жариланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, жоғарыда аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Глубокое ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "03" тамыз
350 қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
№
Әкімшілік - аумақтық бірліктің атауы
Орналасқан жері
1
Глубокое кенті

О внесении изменения в постановление Глубоковского районного акимата от 01 июня 2016 года № 175 "Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2017 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 августа 2017 года № 5184. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 12 мая 2025 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 12.05.2025 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 01 июня 2016 года № 175 "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июня 2016 года № 4565, опубликованное в газетах Ақ бұлақ 24 июня 2016 года № 27, Огни Прииртышья 24 июня 2016 года № 27) следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Приложение к постановлению
Глубоковского районного акимата
от "03" августа 2017 года № 350
Места для осуществления выездной торговли
№
Наименование административно-территориальной единицы
Место расположение
1
Поселок Глубокое

"Больничный" ықшам ауданы: Поповича көшесі, № 49/1; "Больничный" ықшам ауданы: Поповича көшесі, № 5 үйдің маңы; "Больничный" ықшам ауданы: Пирогова көшесі, № 8 үйдің маңы;
2
Алтайский кенті
Юбилейный көшесі 10, Алтайский ауылдық мәдениет үйі ғимаратына іргелес алаң; Мир көшесі, № 20 үй аумағы,
3
Белоусовка кенті
Юбилейная көшесі № 1 үйдің жанында Юбилейная-Жукова көшелерінің қиылысында; Жуков көшесі № 49 үй Жукова-Фабричная көшелерінің қиылысында;
4
Бобровка ауылдық округі
Бобровка ауылы, Степной көшесі № 77 үй, автобекетінің маңындағы аумақ;
5
Веселовка ауылдық округі
Веселовка ауылы, Гагарин көшесі, автобус аялдамасының маңындақ;
6
Верх-Березовский кенті
Ленина көшесі, "Тополек" саябағының маңындағы алаң;
7
Калинин ауылдық округі
Березовка ауылы, Юбилейная көшесі № 2 үй, Березовка ауылдық мәдениет үйінің алдындағы алаң
8
Киров ауылдық округі
Прапорщикова ауылы, Школьная көшесі № 1 үй бойындағы екі қабатты үйдің алдындағы алаң; Уварова ауылы, Өскеменқаласы-Предгорное ауылы бағытындағы рейстік автобус аялдамасының ауданында
9
Кожохово ауылдық округі
Кожохово ауылы, Ленин көшесі мәдениет үйінің жанында; Прогресс ауылы, Киров көшесі № 10 үй, "Глубочанка" шаруа қожалығы ғимаратының жанында;
10
Краснояр ауылдық округі
Предгорное ауылы, Киров көшесі № 47 үй, "Қазақтелеком" ғимаратының алдындағы алаң; Перевальное ауылы, Березовская көшесі, Перевальное орта мектебі жолы арқылы; бау-бақша қоғамдастықтары: Яблонька, Связист, Иртышский строитель 2, Пищевик 3, Вишенка, Бытовик, Механизатор 2, Иголочка, Алтай, Металург СЦК4 – Өскемен қаласы – Шемонаиха қаласы тас жолының бойы.
11
Куйбышев ауылдық округі
Быструха ауылы Новостройка көшесі, суды пайдалануға беру ұйымы ғимаратының алдындағы алаң; Быструха ауылы, Өскемен-Риддер тас жолының оң жағындағы көпірдің арғы жағындағы алаң;
12
Малоубинка ауылдық округі
Малоубинка ауылы, Клиновицкий көшесі № 5 үй, Малоубинка ауылдық мәдениет үйінің маңындағы алаңда
13
Опытное поле ауылдық округі
Опытное поле ауылы, Степная көшесі № 2 үй бойындағы Опытное поле ауылдық мәдениет үйінің маңындағы алаңда
14
Секисовка ауылдық округі
Секисовка ауылы Шоссейная көшесі, авто бекет маңындағы аумақ; Белокаменка ауылы, авто бекет маңындағы аумақ
15
Фрунзе ауылдық округі

микрорайон "Больничный": улица Поповича, 49/1; микрорайон "Больничный": улица Поповича, около дома № 5; микрорайон "Больничный": улица Пирогова, около дома № 8
2
Поселок Алтайский
улица Юбилейная 10, площадь, прилегающая к зданию Алтайского сельского дома культуры; улица Мира, территория около дома № 20
3
Поселок Белоусовска
улица Юбилейная возле дома № 1 на перекрестке улиц Юбилейная-Жукова; улица Жукова дом № 49 на перекрестке улиц Жукова-Фабричная
4
Бобровский сельский округ
село Бобровка, улица Степная дом № 77, территория около автостанции;
5
Веселовский сельский округ
село Веселовка, улица Гагарина, возле автобусной остановки. Забетонированная площадка
6
Поселок Верх-Березовский
улица Ленина, площадка около парка "Тополек"
7
Калининский сельский округ
село Березовка, улица Юбилейная дом № 2, площадка перед Березовским сельским домом культуры
8
Кировский сельский округ
село Прапорщиково, перед двухэтажным домом по улице Школьная дом № 1; село Уварово, в районе остановки рейсового автобуса маршрута город Усть-Каменогорск- село Предгорное
9
Кожоховский сельский округ
село Кожохово, улица Ленина возле дома культуры; село Прогресс, улица Кирова дом № 10 возле здания крестьянского хозяйства "Глубочанка"
10
Красноярский сельский округ
село Предгорное, улица Кирова дом № 47, площадка перед зданием "Казахтелеком"; село Перевальное, улица Березовская, через дорогу от Переваловской средней школы; садоводческие общества: Яблонька, Связист, Иртышский строитель 2, Пищевик 3, Вишенка, Бытовик, Механизатор 2, Иголочка, Алтай, Металург СЦК4 – вдоль трассы – город Усть-Каменогорск - город Шемонаиха.
11
Куйбышевский сельский округ
село Быструха, улица Новостройка, площадка перед зданием водоэксплуатационной организации; село Быструха, площадка за мостом, справа от трассы Усть-Каменогорск-Риддер
12
Малоубинский сельский округ
село Малоубинка, улица Клиновицкого дом № 5, на площадке около Малоубинского сельского дома культуры
13
Опытнопольский сельский округ
село Опытное поле, на площади у Опытнопольского сельского дома культуры по улице Степная дом № 2
14
Секисовский сельский округ
село Секисовка, улица Шоссейная, территория около автостанции; село Белокаменка, территория около автостанции
15
Фрунзенский сельский округ

Тарханка ауылы, Степная көшесінің бойындағы тұрғын үй ауданында; Тарханка ауылы, Молодых көшесі № 2 үй бойындағы аурухана ауданында; Тарханка ауылы, Степная көшесі № 58үй тұрғын үй ауданында; Винное ауылы, Молодежная көшесі № 13 үй маңындағы аялдама ауданында; Горная-Ульбинка ауылы, Шоссейная көшесі № 17-19 үйлер бойынндағы тұрғын үйлер ауданында; Ново-Ульбинка ауылы, саяжайлар аялдамасының ауданында
16
Черемшанка ауылдық округі
Черемшанка ауылы, Гагарин көшесі, Гагарин көшесі 12/1 және Гагарин көшесі 19 тұрғын үйі мекенжайындағы Черемшанка ауылдық мәдениет үйі арасында; Черемшанка ауылы, Киров және Лениногорская көшелерінің қиылысында.

село Тарханка, в районе жилого дома по улице Степная; село Тарханка, в районе больницы по улице Молодых дом № 2; село Тарханка, в районе жилого дома по улице Степная дом № 58; село Винное, в районе остановки улица Молодежная дом № 13 ; село Горная-Ульбинка, в районе жилых домов по улице Шоссейная дома № 17-19; село Ново-Ульбинка, в районе дачной остановки
16
Черемшанский сельский округ
село Черемшанка, улица Гагарина, между Черемшанским сельским домом культуры по адресу улица Гагарина дом № 12/1 и жилым домом по улице Гагарина № 19; село Черемшанка, на пересечении улиц Кирова и Лениногорская.