2018 - 2020 жылдарға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5792 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына және Май аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/23 "2018 - 2020 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Май ауданының Көктөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 186157 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 11850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5443;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - нөлге тең;
трансферттердің түсімдері - 168864 мың теңге;
2) шығындар - 186157 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 10.04.2018 № 1/30 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 2/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде сомасы 116490 мың теңге болып ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
кіреберіс жолға орташа жөндеу жүргізуге сомасы 30204 мың теңге;
бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде ауылдық округтің әкіміне қызметтік автокөлік сатып алуға сомасы 3750 мың теңге;
"Балдаурен" балабақша кабинеттерін кеңейтуге сомасы 7179 мың теңге;
"Айгөлек" бөбектер бақшасының жылу жүйесін ағымдағы жөндеуден өткізуге сомасы 8282 мың теңге.

О бюджете Коктубекского сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 1/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5792. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением сессии Майского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коктубекского сельского округа Майского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 186157 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11850 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5443;
поступлениям от продажи основного капитала – равно нулю;
поступлениям трансфертов – 168864 тысяч тенге;
2) затраты – 186157 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 10.04.2018 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 2/38 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2018 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 116490 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету сельского округа в следующих размерах:
на проведение среднего ремонта въездной дороги в сумме 30204 тысяч тенге;
на приобретение служебного автотранспорта акиму сельского округа в рамках внедрения четвертого уровня бюджета в сумме 3750 тысяч тенге;
на расширение кабинетов детского сада "Балдаурен" в сумме 7179 тысяч тенге;
на текущий ремонт отопительной системы ясли сада "Айголек" в сумме 8282 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 10.04.2018 № 1/30 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.11.2018 № 2/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 10.04.2018 № 1/30 (вводится в действие с 01.01.2018); от 30.11.2018 № 2/38 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Байғалиев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 24 кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 29
желтоқсандағы № 1/24 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Көктөбе ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Байгалиев
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(24 внеочередная
сессия 6 созыв)
№ 1/24 от 29 декабря 2017 года
Бюджет Коктубекского сельского округа на 2018 год
(с изменениями)