Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 211/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 5727 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 163/17 шешіміне сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 95/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"59 957 198" сандары "58 607 727" сандарымен ауыстырылсын;
"47 441 844" сандары "43 954 706" сандарымен ауыстырылсын;
"266 629" сандары "203 032" сандарымен ауыстырылсын;
"1 472 794" сандары "2 114 882" сандарымен ауыстырылсын;
"10 775 931" сандары "12 335 107" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "62 196 629" сандары "60 847 158" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "6 807" сандары "3 403,5" сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
"6 807" бюджеттік кредиттер "3 403,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2 242 875" сандары "-2 239 471,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2 242 875" сандары "2 239 471,5" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Айтышев
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2017
жылғы 5 желтоқсандағы
№ 211/29 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2016
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 95/15 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен бірге)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 5 декабря 2017 года № 211/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2017 года № 5727. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 22 ноября 2017 года № 163/17 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 95/15 "О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликованное 21 января 2017 года в газетах "Сарыарқа Самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "59 957 198" заменить цифрами "58 607 727";
цифры "47 441 844" заменить цифрами "43 954 706";
цифры "266 629" заменить цифрами "203 032";
цифры "1 472 794" заменить цифрами "2 114 882";
цифры "10 775 931" заменить цифрами "12 335 107";
в подпункте 2) цифры "62 196 629" заменить цифрами "60 847 158";
в подпункте 3) цифры "6 807" заменить цифрами "3 403,5", в том числе:
бюджетные кредиты "6 807" заменить цифрами "3 403,5";
в подпункте 5) цифры "-2 242 875" заменить цифрами "-2 239 471,5";
в подпункте 6) цифры "2 242 875" заменить цифрами "2 239 471,5";
приложения 1, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Айтышев
Секретарь городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 5 декабря 2017 года № 211/29
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 95/15
Бюджет города Павлодара на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5