Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 98 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 5513 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 22.06.2022 № 210 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 15 мая 2017 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 мая 2017 года № 5513.
Сноска. Заголовок постановления – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22.06.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7232 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и приказом председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 22.06.2022 № 210 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шалқар ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Шалқар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 239 "Шалқар ауданы бойынша мемлекеттік жалдау үйлерінде жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4092 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған);

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22.06.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Шалкарского района:
1) от 11 ноября 2014 года № 239 "Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4092, опубликованное 12 декабря 2014 года в районной газете "Шалқар");

2) Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 01 сәуірдегі № 99 "Шалқар ауданының мемлекеттік жалдау үйлерінде жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4326 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылғы 22 мамырда жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Шотановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қаниев
Шалқар ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 98 қаулысымен бекітілген
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері

2) от 01 апреля 2015 года № 99 "Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах Шалкарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4326, опубликованное 22 мая 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е. Шотанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Б. Каниев
Утверждено постановлением
акимата Шалкарского района
от 15 мая 2017 года № 98
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда