Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын қызметтік автомобильдермен, телефон байланысымен, кеңсе жиһазымен және мемлекеттік мекеменің аппаратын орналастыру үшін аумақпен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 5 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 14991 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2025 жылғы 10 қарашадағы № 139 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 10.11.2025 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 69-бабының 2-тармағына және 1995 жылғы 21 желтоқсандағы "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясын қызметтік автомобильдермен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академияны телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академияның кеңсе жиһаздарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары аппараты орналастыру үшін аумақпен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ректоры:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3.Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бірінші орынбасары И.Д.Меркельге жүктеймін.

Об утверждении натуральных норм обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для размещения аппарата государственного учреждения
Приказ Генерального прокурора Республики Казахстан от 19 января 2017 года № 5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2017 года № 14991. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 ноября 2025 года № 139.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 10.11.2025 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре" от 21 декабря 1995 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан служебными автомобилями согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан телефонной связью согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) натуральные нормы обеспечения Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан офисной мебелью согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) натуральные нормы обеспечения площадями для размещения аппарата Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Ректору Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возлагаю на первого заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан Меркель И.Д.