Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй - жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 44 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 2984 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 08.05.2025 № 99 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" 2011 жылғы 11 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5 - бабының 7) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 33 "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй – жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2653 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 сәуірде "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Ж. Есбергенов) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Шөжеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап
күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қаласының әкімі
С.Ө. Трұмов
"19" наурыз 2016 жыл.
Бейнеу ауданының әкімі
Б.А. Әзірханов
"19" наурыз 2016 жыл.
"Маңғыстау облысының
дін істері басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Е.Ж. Есбергенов
"19" наурыз 2016 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "19" наурыз № 44 қаулысына
қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Діни әдебиетті сататын
үй-жайлардың атауы
Орналасқан орны
Ақтау қаласы бойынша
"Достық" сауда үйі
26 шағын аудан
"Светоч" кітап дүкені

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Постановление акимата Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 17 марта 2016 года № 2984.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 08.05.2025 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2653, опубликовано 7 апреля 2015 года в газете "Огни Мангистау") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий Мангистауской области" (Есбергенов Е.Ж.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя акима области Чужегулова А.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной
регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Актау
Трумов С.У.
"19" февраль 2016 год.
Аким Бейнеуского района
Азирханов Б.А.
"19" февраль 2016 год.
Руководитель государственного учреждения
"Управление по делам религий
Мангистауской области"
Есбергенов Е.Ж.
"19" февраль 2016 год.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "19" февраля 2016 года № 44
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование помещений, торгующих религиозной литературой
Место расположения
по городу Актау
Торговый дом "Достык"
26 микрорайон
Книжный магазин "Светоч"

11 шағын аудан, 22 үй, 5 пәтер
"Светоч" кітап дүкені
5 шағын аудан, 7 үй, 26 пәтер
"Рита" кітап дүкені
11 шағын аудан, 35 үй, 77 пәтер
"Рита" кітап дүкені
5 шағын аудан, 4 үй, 1-2 пәтер
"Муслима" дүкені
28 шағын аудан, № 68/1 учаскесі
"Мегахит" дүкені
27 шағын аудан, "Бәйтерек" сауда-ойын кешені
8.
"Жұлдыз" дүкені
Шығыс-3, 178 үй, 1 пәтер
Бейнеу ауданы бойынша
9.
"Кітап әлемі" дүкені
Бейнеу селосы, "Тәуелсіздік" алаңы, № 1 сауда орны
10.
"Дана" супермаркеті
Бейнеу селосы, Бейбарыс көшесі

11 микрорайон, 22 дом, 5 квартира
Книжный магазин "Светоч"
5 микрорайон, 7 дом, 26 квартира
Книжный магазин "Рита"
11 микрорайон, 35 дом, 77 квартира
Книжный магазин "Рита"
5 микрорайон, 4 дом, 1-2 квартира
Магазин "Муслима"
28 микрорайон, участок № 68/1
Магазин "Мегахит"
27 микрорайон,торгово-развлекательный комплекс "Байтерек"
8.
Магазин "Жулдыз"
Шыгыс-3, 178 дом, 1 квартира
по Бейнеускому району
9.
Магазин "Мир книги"
Село Бейнеу, площадь "Независимости", торговая точка № 1
10.
Супермаркет "Дана"
Село Бейнеу, улица Бейбарыс