Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін коммерциялық есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылу энергиясын сату бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 531 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5580 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Қызылорда облысы әкімдігінің 07.11.2025 № 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін коммерциялық есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылу энергиясын сату бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда облысы әкімдігінің 07.11.2025 № 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 13 шілде
№ 531 қаулысына қосымша
Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін коммерциялық есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылу энергиясын сату бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы нормасы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Қызылорда облысы әкімдігінің 07.11.2025 № 212 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Жылу энергиясының тұтыну нормалары
Өлшем бірлігі
Мәні
1.
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы
Жылыту маусымында көп пәтерлі және жеке тұрғын үйлердің 1 шаршы метрінің нормасы
Гигакалорий

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по продаже тепловой энергии для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области, в том числе приборов коммерческого учета
Постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2016 года № 5580.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.11.2025 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по продаже тепловой энергии для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области, в том числе приборов коммерческого учета, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.11.2025 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "13" июля 2016 года № 531
Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по продаже тепловой энергии для потребителей, не имеющих приборов учета, в том числе приборов коммерческого учета в Кызылординской области
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 07.11.2025 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Нормы потребления тепловой энергии
Единица измерения
Значение
1.
Кызылординская область город Кызылорда
Норма на отопительный сезон многоквартирных и индивидуальных жилых домов на 1 квадратный метр
Гигакалорий