"Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/466 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № А-5/133 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 5324 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 шілдедегі № А-7/371 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17.07.2025 № А-7/371 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес, Ақмола облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № А-10/466 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5075 болып тіркелген, "Акмолинская правда" және "Арқа ажары" газеттерінде 2015 жылғы 5 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Д.З.Әділбековке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2016 жылғы 28 наурыздағы
№ А-5/133 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 қазандағы
№ А-10/466 қаулысына
қосымша
Облыстық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдер
р/б
Өлшемдердің атауы Иеліктен айыру түрі
1
Егер мемлекеттің алдағы уақытта мемлекеттік меншік объектісін бақылауда мүдделігі болмаса
Аукцион түріндегі жекешелендіру
2
Сату шартын бекіту арқылы уақыттың қандай да бір кезеңіне мемлекет тарапынан бақылауды сақтау қажеттілігі болса
Тендер түріндегі жекешелендіру

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2015 года № А-10/466 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества"
Постановление акимата Акмолинской области от 28 марта 2016 года № А-5/133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2016 года № 5324. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 17 июля 2025 года № А-7/371.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 17.07.2025 № А-7/371 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об определении критериев по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества" от 19 октября 2015 года № А-10/466 (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5075, опубликовано 5 декабря 2015 года в газетах "Акмолинская правда" и "Арқа ажары") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области С.Кулагин
Приложение к
постановлению акимата
Акмолинской области от 28
марта 2016 года
№ А-5/133
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2015 года
№ А-10/466
Критерии по выбору видов отчуждения областного коммунального имущества
№ п/п Наименование критерия Вид отчуждения
1
При отсутствии заинтересованности государства в дальнейшем контроле над объектом государственной собственности.
Приватизация в форме аукциона
2
При необходимости сохранения контроля со стороны государства на определенный период времени путем установления условий продажи.
Приватизация в форме тендера