Қызметкерлердің өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті жүзеге асыруға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 466 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 7 шілдеде № 13887 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 571 қаулысымен бекітілген Қызметкерлердің өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті жүзеге асыру қағидаларының 2, 4, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 27, 28-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға өтініштің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхаттың нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес тағайындау туралы азаматтардың өтініштерін тіркеудің электрондық журналының нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешімнің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаның нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес хабарламалар журналының нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес sms-хабарлар журналының нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшерін арттыру туралы электрондық шешім жобасының нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы бар адамның қағаз нұсқадағы ісінің нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз нұсқадағы ісіне сұрау салуға өтініштің нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес анықтама-аттестаттың нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтата тұру туралы шешімнің нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтату туралы шешімнің нысаны бекітілсін.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении форм, предназначенных для осуществления социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 466. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2016 года № 13887.
В соответствии с пунктами 2, 4, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 27, 28 Правил осуществления социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2011 года № 571, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму заявления на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму расписки об отказе в приеме заявления на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму электронного журнала регистрации заявлений граждан о назначении согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму решения о назначении (отказе в назначении) социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму уведомления о назначении (отказе в назначении) согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму журнала уведомлений согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму журнала sms-оповещаний согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму электронного проекта решения о повышении размера социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму бумажного варианта дела лица, имеющего право на получение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму заявления на запрос бумажного дела получателя социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму справки-аттестата согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму решения о приостановлении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму решения о прекращении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 13 к настоящему приказу.
2. Департаменту социального обеспечения и социального страхования в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актiлерiнiң Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына баспа және электрондық түрде жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрі
Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_____________ Д. Абаев
2016 жылғы 3 маусым
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Ауданның коды _______________
Қазақстан Республикасы
Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитетінің __________________ облысы (қаласы) бойынша департаменті Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға Өтініш
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Азамат (ша) ___________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні: ______жылғы " ___ " ___________
Жеке сәйкестендiру нөмiрі: ____________________________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың түрі: _______________________
Құжаттың сериясы: ______ құжаттың нөмірі: ____ кім берген: ____
Берілген күні: _____ жылғы "___" ______________________________
Тұрақты тұратын жерінің мекенжайы: ____________________________
Облыс _________________________________________________________
қала (аудан) __________________ауыл ___________________________
көше (шағынаудан) _______________________ үй, ___________ пәтер
Банк деректемелері:
Банктің атауы _________________________________________________
Банк шотының № _____________________________________________
Шот түрі: ағымдағы__________ карта шоты _______________________
(қажеттісінің асты сызылсын)
Маған бұрын капиталдандырылған және зиянды өтеу үшін біржолғы сома төленген кезеңнің аяқталуына байланысты ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауды (қалпына келтіруді) сұраймын.
Төленетін ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек мөлшерінің өзгеруіне әкеп соғуы мүмкін барлық өзгерістер, сондай-ақ тұрғылықты жерімнің өзгеруі (оның ішінде Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерлерге кету), сауалнама деректерінің, банк деректемелерінің өзгеруі туралы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының бөлімшесіне күнтізбелік 10 күн ішінде хабарлауға міндеттенемін.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының бөлімшесіне ұсынылған құжаттардың түпнұсқалылығы үшін құқықтық жауапкершілікті мойныма аламын.
Өтінішке қоса берілген құжаттардың тізбесі:
р/с №
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтардың саны
Ескертпе
1
2
3
Төлем тағайындауға қажетті менің дербес деректерімді жинауға және өңдеуге келісім беремін.
Бұрын капиталдандырылған және зиянды өтеу үшін біржолғы сома төленген кезеңнің аяқталуына байланысты ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешім қабылдау жөнінде ұялы телефонға sms-хабар жіберу арқылы хабарлауға келісім беремін.
Мемлекеттік қызметті "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы алған жағдайда цифрлық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Өтініш берушінің байланыс деректері:
үй телефоны _______ ұялы телефоны ______________ Е-маil _______
өтініш берген күні: 20 ____ жылғы "____" ______________________
Өтініш берушінің қолы _________________________________________
____________________________________________________________________
(қию сызығы) Азамат (ша) ___________________________________________________
өтiнiшi № ____ болып тіркелді.
Құжаттар қабылданған күн 20 ____ жылғы "____"_____
______________________________________________________________
құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) және қолы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАН
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
________ Д. Абаев
6 июня 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код района __________________________
Республика Казахстан
Департамент Комитета регулирования и контроля в сфере
социальной защиты населения по _____________________ области (городу)
Заявление на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат
От гражданина (ки) ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата рождения: "____" ________ ______ года
Индивидуальный идентификационный номер: ______________________
Вид документа, удостоверяющего личность: _______________________
Серия документа: ____ номер документа: ____ кем выдан: ___________
Дата выдачи: "____" _____________ ______ года
Адрес постоянного местожительства: _____________________________
Область ______________________________________________________
город (район) _________________ село: ___________________________
улица (микрорайон) _________________ дом ______ квартира ________
Банковские реквизиты:
Наименование банка ____________________________________________
Банковский счет № _____________________________________________
Тип счета: текущий ________________ карточный счет ______________
(нужное подчеркнуть)
Прошу назначить (возобновить) мне социальную помощь в виде ежемесячных
выплат в связи с завершением периода, на который ранее была капитализирована
и выплачена единовременная сумма в возмещение вреда.
Обо всех изменениях, влекущих изменение размера выплачиваемой социальной
помощи в виде ежемесячных выплат, а также изменении местожительства (в том
числе выезд за пределы Республики Казахстан) анкетных данных, банковских
реквизитов обязуюсь сообщить в отделение Государственной корпорации
"Правительство для граждан" в течение 10 календарных дней.
Несу правовую ответственность за подлинность представленных в отделение
Государственной корпорации "Правительство для граждан" документов.
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п
Наименование документа
Количество листов в документе
Примечание
1
2
3
Даю согласие на сбор и обработку моих персональных данных, необходимых
для назначения выплаты.
Даю согласие на уведомление о принятии решения о назначении (отказе
в назначении) социальной помощи в виде ежемесячных выплат в связи с завершением
периода, на который ранее была капитализирована и выплачена единовременная
сумма в возмещение вреда путем отправления на мобильный телефон sms-оповещения.
В случае получения государственной услуги через Государственную корпорацию
"Правительство для граждан" даю согласие на использование сведений,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в цифровых системах.
Контактные данные заявителя:
телефон домашний _______ мобильный ________ Е-маil ____________
дата подачи заявления: "____" __________ 20__ года
Подпись заявителя ______________________
_____________________________________________________________
(линия отреза)
Заявление гражданина (ки) _____________________________________
зарегистрировано за № _____.
Дата принятия документов "__" ___ 20___ года
__________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись принявшего документы
Приложение 2
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20__ жылғы "___" _______________ № ______
Азамат (ша) ___________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні _____ жылғы "___" __________________________________
Қамқоршы ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Жүгінген күні 20__ жылғы "___" ____________
_______________________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
тағайындауға өтініш қабылдаудан бас тартылды
_______________________________________________________________
(жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) және лауазымы)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Тағайындау туралы азаматтардың өтініштерін тіркеудің электрондық журналы

Сноска. В приложение 2 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Расписка
об отказе в приеме заявления на назначение
социальной помощи в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "___" _________ 20___ года
Гражданин (ка) ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата рождения "____" ________________ ____ года
Опекун ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата обращения "__________" _________________ 20____ года
Отказано в приеме заявления на назначение
_____________________________________________________________________
(указать причину)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность ответственного
лица)
Приложение 3
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Істің № _________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жеке сәйкестендiру нөмiрі _____________________________________
Туған күні ____________________________________________________
Жүгінген күні ____________________ № __________________________
Капиталдандырылған төлемдер сомасы ____________________________
Капиталдандыру кезеңі _________________________________________
Тағайындау күні _______________________________________________
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _______ (%-бен)
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _______________ мерзімге дейін белгіленді.
1. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Ерекше бөлім) 945-бабының 4-тармағына сәйкес тағайындалсын.
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері _______ бастап _____ дейін _____ теңге (_________________ теңге) (сомасы жазбаша).
2. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тартылсын: _____________________________________________________________________
(бас тарту негіздемесі)
Департамент басшысы ______________________ __________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Департамент басқармасының (бөлімінің) бастығы
______________________________ ____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Департаменттің тағайындау жөніндегі маманы
_________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Шешім жобасын дайындаған:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының жауапты
адамдары___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама 20__ жылғы "___" ___________ № ________
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Азамат (ша) ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні ____ жылғы "___" ____________
Тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы 20__ жылғы "___"______
№ _______ шешім
Тағайындалған ақша қаражатының сомасы:
20__ жылғы "___"____________ бастап
___________________________________________ теңге (сомасы жазбаша)
_____________________________________________________________________
негіздеме (себебі көрсетілсін) тағайындаудан бас тартылды
Хабарлама жауапты адамның ЭЦҚ-сымен куәландырылды
______________________________________________________________
(жауапты адамның лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Хабарламалар журналы _________________________________ (төлемнің түрі)

Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код ______________________
Область (город) ____________
Решение о назначении (отказе в назначении) социальной помощи в виде
ежемесячных выплат № _____ от ________ 20____ года
Департамент Комитета регулирования и контроля в сфере социальной защиты
населения по _____________ области (городу)
№ дела _________________
Гражданин (ка) _______________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер ______________________
Дата рождения ________________________________________________
Дата обращения ________________ № ____________________________
Сумма капитализированных платежей ____________________________
Период капитализации _________________________________________
Дата назначения ______________________________________________
Степень утраты профессиональной трудоспособности (в %) _________
Утрата профессиональной трудоспособности установлена на срок
_____________________________________________________________
1. Назначить социальную помощь в виде ежемесячных выплат в соответствии
с пунктом 4 статьи 945 Гражданского Кодекса Республики Казахстан
(Особенная часть).
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат _______ тенге
(_____________________________________________________ тенге)
(сумма прописью) с ________________ по ____________________.
2. Отказать в назначении социальной помощи в виде ежемесячных выплат:
_____________________________________________________________
(основание отказа)
Руководитель департамента_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Начальник управления (отдела) департамента _____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению департамента_________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство для граждан"
_____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 5
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Сноска. В приложение 5 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Уведомление
о назначении (отказе в назначении)
№ __________ от "___" ________ 20__ года
Гражданин (ка) ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения "____" ___________ ____ года
Решение о назначении (отказе в назначении) № ___ от "__" ______ 20__ года
Назначенная сумма денежных средств:
________________________________________ тенге
(сумма прописью)
с "_____" ________ 20____ года
Отказано в назначении _________________________________________
основание (указать причины)
Уведомление удостоверено ЭЦП ответственного лица
_______________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии)
ответственного лица)
Приложение 6
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының ___________ бөлімшесі бойынша
р/с №
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні
Істің
Төлемнің түрі
Хабарламаны табыстау күні
Маман
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Sms-хабарлар журналы _____________________________________________ (төлемнің түрі)
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
____________ бөлімшесі бойынша
Р/ с №
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні
Істің
Төлемнің түрі
sms-хабар жіберу күні
Телефон нөмірі
Маман
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Код __________
Облыс (қала) ____________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшерін арттыру туралы электрондық шешім жобасы Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитетінің ________________________ облысы (қаласы) бойынша департаменті
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20____ жылғы " ________ " ___________ № _________
Істің № __________________
Азамат (ша) _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күні 20______ жылғы " _____ " ______________
Тағайындау күні 20_____ жылғы " ________ " ________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері 20___ жылғы " ___ " ____ дейін _______ теңге
_____________________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері
__________________________________________________сәйкес арттырылсын
(нормативтік құқықтық актінің атауы, нөмірі және күні)
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері
20___ жылғы________ бастап __________________________________теңге
(сомасы жазбаша)
Департамент басшысы __________________________ _________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Департамент басқармасының
(бөлімінің) басшысы _______________________________________ ______________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Департаменттің тағайындау
жөніндегі маманы _________________________ ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (қолы)
Шешім жобасын дайындаған:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары __________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы бар адамның қағаз нұсқадағы ісі

Сноска. В приложение 6 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Журнал уведомлений
________________________________________
(вид выплаты)
по _________________ отделению Государственной корпорации
"Правительства для граждан"
№ п/п
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
№ дела
Вид выплаты
Дата вручения уведомления
Специалист
Приложение 7
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма
Сноска. В приложение 7 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Журнал sms-оповещений
_______________________________________
(вид выплаты)
по _________________ отделению Государственной корпорации
"Правительство для граждан"
№ п/п
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
№ дела
Вид выплаты
Дата передачи sms-оповещения
№ телефона
Специалист
Приложение 8
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Сноска. Приложение 8 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код ______________________
Область (город) ____________
Электронный проект решения о повышении размера социальной помощи
в виде ежемесячных выплат № _____ от __ ________ 20__ года
Департамент Комитета регулирования и контроля в сфере социальной защиты
населения по_______________ области (городу)
№ дела _________________
Гражданин (ка) ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения "__" ___________20__ года
Дата назначения "__" _________ 20__ года
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат до _________
20__ года _______ тенге _______________________________________
(сумма прописью)
Повысить размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат
в соответствии с ______________________________________________
(наименование, номер и дата нормативного правового акта)
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат
с ____________ 20__ года ________________ тенге _________________
(сумма прописью)
Руководитель департамента _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Руководитель управления(отдела) департамента ____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению департамента _________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство для граждан"
______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 9
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма

Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы бар
адамның қағаз нұсқадағы ісі № ___
Қазақстан Республикасы
Облыс
Қала (аудан)
Телефон
Төлемнiң түрi
Тегi
Аты
Әкесiнiң аты (ол болған жағдайда)
Банк филиалы
№ байланыс бөлiмшесi
Төлеу кестесi
Есепке қабылдау және есептен шығару туралы белгiлер
Есептен 20__ жылғы "___" _________________________________ шығарылсын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______________________________________________ теңге
20__ жылғы ____________________________________________ дейiн төлендi
Iстегi парақтардың саны __________ _________________________________
М.О.
Бөлiмше бастығы ________________________________________________
Есепке 20__ жылғы "___" _________________________________ қабылдансын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______ теңге/______________________________________/
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О.
Бөлiмше бастығы ______________________________________________
Есептен 20__ жылғы "___"__________________________________ шығарылсын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______________________________________________ теңге
20__ жылғы ________ дейiн төлендi.
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О. Бөлiмше бастығы ________________________________________________
Есепке 20__ жылғы "___" _________________________________ қабылдансын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______ теңге/______________________________________/
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О. Бөлiмше бастығы _____________________________________________
Түгендеу жүргiзу туралы белгiлер
___ парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
___парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
___ парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
___ парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
___ парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
___ парақ |______________|___ парақ |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Iстердi тексеру туралы белгiлер
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы) (күнi, қолы)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ауданның коды _______
Қазақстан Республикасы
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының_________________
облысы бойынша _________ бөлімшесі
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз нұсқадағы ісіне сұрау салуға өтiнiш

Сноска. В приложение 9 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Бумажный вариант дела лица, имеющего право на получение
социальной помощи в виде ежемесячных выплат
Бумажный вариант дела лица, имеющего право на получение социальной помощи в виде ежемесячных выплат № ______
Республика Казахстан
Область
Город (район)
Телефон
Вид выплаты
Фамилия
Имя
Отчество (при наличии)
Филиал банка
Отделение связи №
График выплаты
Отметки о принятии и снятии с учета
Снять с учета с "_____" ________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Выплачено по "____" _______________ 20______ года
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Принять на учет с "____" ____________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ______ тенге /___________________/
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш.
Начальник отделения _________________________________________________________________
Снять с учета с "____" _______________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ___________________________ тенге
выплачено по "____" ________________ 20______ года
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Принять на учет с "____" _____________ 20______ года
вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ______ тенге /____________________/
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Отметки о проведении инвентаризации
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
Отметки о проверке дел
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)|
Приложение 10
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Азамат (ша) ___________________________________________________
(алушының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Туған күнi: ______ жылғы "___" ________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі _____________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаттың түрі:________________________
Құжаттың сериясы: _____ құжаттың нөмірі: ______ кім берген: ___
Берілген күні: _______ жылғы "___" ____________________________
Тұрақты тұратын жерінің мекенжайы: _____________________________
Облыс _________________________________________________________
қала (аудан) __________________ ауыл __________________________
көше (шағынаудан) _________________ ______ үй ___________ пәтер
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз нұсқадағы ісін сұратуды сұраймын.
Төленетін ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек мөлшерінің өзгеруіне әкеп соғуы мүмкін барлық өзгерістер, сондай-ақ тұрғылықты жерімнің (оның ішінде Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерлерге кету), сауалнама деректерінің, банк деректемелерінің өзгеруі туралы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының бөлімшесіне күнтізбелік 10 күн ішінде хабарлауға міндеттенемін.
Бұрын тұрған жерінің мекенжайы: _______________________________
Өтінішке қоса берілген құжаттардың тізбесі:
р/с №
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтардың саны
Ескертпе
1
2
Өтініш берушінің байланыс деректері:
үй телефоны ___________ ұялы телефон ___________ Е-mail _______
Дәйексіз мәліметтер мен жасанды құжаттарды ұсынғаны үшін жауапкершілік туралы
ескертілдім ____________________________________
Берілген күні 20__ жылғы "___" ________
Өтініш берушінің қолы ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(қию сызығы)
Азамат (ша) ___________________________________________ өтiнiшi
20__ жылғы "___" ________ № _____ қабылданды
___________________________________________________________________
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
және қолы:___________________________________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
№____ АНЫҚТАМА-АТТЕСТАТ 20____ жылғы____ ________

Сноска. В приложение 10 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код района _________
Республика Казахстан
___________________ отделение Государственной корпорации
"Правительство для граждан"
по ________________________ области
Заявление на запрос бумажного дела получателя социальной
помощи в виде ежемесячных выплат
От гражданина (ки) ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) получателя)
Дата рождения: "______" __________________________________ года
Индивидуальный идентификационный номер ________________________
Вид документа, удостоверяющего личность: ______________________
Серия документа: ______ номер документа: ____ кем выдан: ______
Дата выдачи: "____" _____________ ______ года
Адрес постоянного местожительства: ____________________________
Область _______________________________________________________
город (район) _________________ село: _________________________
улица (микрорайон)______________ дом ____________ квартира ____
Прошу запросить бумажное дело получателя социальной помощи в виде ежемесячных выплат.
Обо всех изменениях, влекущих изменения размера выплачиваемой социальной помощи в виде ежемесячных выплат, а также изменении местожительства (в т.ч. выезд за пределы Республики Казахстан) анкетных данных, банковских реквизитов обязуюсь сообщать в отделение Государственной корпорации "Правительство для граждан" в течение 10 календарных дней.
Адрес прежнего местожительства: _______________________________
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п
Наименование документа
Количество листов в документе
Примечание
1
2
Контактные данные заявителя:
телефон домашний __________ мобильный _______ Е-маil __________
Предупрежден (а) об ответственности за представление недостоверных сведений и поддельных документов
_____________________________________________________________________
Дата подачи "______" ____________________________ 20___ года
Подпись заявителя _____________________________________________
_______________________________________________________________
(линия отреза)
Заявление гражданина (ки) _____________________________________
принято "_______" __________________ 20_______ года № _______________
_______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись принявшего
документы:
_____________________________________________________________________
Приложение 11
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма

Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Азамат (ша) ___________________________
"Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясының ____________________
бөлімшесінен ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алып отырды
1. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек 20__ жылғы ______ дейін ____ теңге мөлшерінде төленді
Қосымша:_________________________________________________________________
Төлем тоқтатылды және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
бөлімшесінен есептен алынды_______________________________________________
(маманның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда), қызмет телефонының №)
М.О.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы бөлімшесінің бастығы
______________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы бөлімшесінің маманы
______________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) қызмет телефонының №)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Код __________
Облыс (қала) ____________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтата тұру туралы 20__ жылғы "___" __________ № _______ шешiм Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитетінің ____________________ облысы (қаласы) бойынша департаментi
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Iстің № ____________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жынысы ________ туған күнi 19__ жылғы "___" ___________________
Төлем 20__ жылғы "___" ______ бастап тоқтатыла тұрсын.
Негiздеме _____________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
Департамент басшысы ___________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Басқарма (бөлiм) басшысы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Маман _________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Шешiмнiң жобасын дайындаған:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
Код __________
Облыс (қала) ____________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтату туралы 20__ жылғы "___" _____________ № _________________ шешiм Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы реттеу және бақылау комитетінің _________________________ облысы (қаласы) бойынша департаментi

Сноска. В приложение 11 внесены изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
СПРАВКА-АТТЕСТАТ № ___________
от ____ __________ 20__ года
Гражданин (гражданка) _________________________________________
получал (а) социальную помощь в виде ежемесячных выплат в ___________
отделении Государственной корпорации "Правительство для граждан"
1. Социальная помощь в виде ежемесячных выплат выплачена по ___
_____ 20__ года в размере ___________ тенге
Приложение:
_______________________________________________________________
Выплата прекращена и снята с учета отделения Государственной корпорации "Правительство для граждан"
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста,
№ служебного телефона)
М.Ш.
Начальник отделения Государственной корпорации "Правительство
для граждан" __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист отделения Государственной корпорации "Правительство
для граждан"
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) № служебного телефона)
Приложение 12
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма
Сноска. Приложение 12 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код ______________________
Область (город) ____________
Решение о приостановлении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "_____" _______ 20____ года
Департамент Комитета регулирования и контроля в сфере социальной защиты
населения по __________________ области (города)
№ дела ______________
Гражданин (ка) ________________________________________
Пол ___ Дата рождения "______" ___________ 19___ года
Приостановить выплату с "_____" __________ 20___ года
Основание ____________________________________________
(указать причину)
Руководитель департамента _____________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель управления (отдела) _______________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство
для граждан" __________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 13
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма

Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.05.2026 № 213 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Iстің № _________________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жынысы _________ туған күнi 19__ жылғы "___" __________________
Төлем 20__ жылғы "___" ______ бастап тоқтатылсын
Негiздеме _____________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
Департамент басшысы ___________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Басқарма (бөлiм) басшысы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Маман _________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Шешiмнiң жобасын дайындаған:
Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)

Сноска. Приложение 13 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.05.2026 № 213 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код ______________________
Область (город) ____________
Решение о прекращении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "_____" _______ 20 ____ года
Департамент Комитета регулирования и контроля в сфере социальной защиты
населения по _____________ области (города)
№ дела ______________
Гражданин (ка) ________________________________________
Пол ___ дата рождения "_____" ________ 19__ года
Прекратить выплату с "__" __________ 20___ года
Основание ____________________________________________
(указать причину)
Руководитель департамента ______________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель управления (отдела) ________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство для граждан"
__________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)