"Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 10/233 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 33/129 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 мамырда № 13723 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 22/36 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Орталық сайлау комиссиясының 24.6.2026 № 22/36 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 12-бабы 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау құжаттарының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 10/233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 9572 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 18 шілдеде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сай жаңа редакцияда жазылсын;
9-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы аппаратының заң бөлімі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қ. Тұрғанқұлов
Хатшы
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2016 жылғы 26 сәуірдегі
№ 33/129 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына
3-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын
сайлау жөніндегі
САЙЛАУ БЮЛЛЕТЕНІ
______ жылғы ____________________
(сайлау күні)
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ
по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан
_________________ года
(дата выборов)
Өзіңіз жақтап дауыс беретін кандидат
тегінің оң жағындағы бос шаршының ішіне белгі қойыңыз
Поставьте отметку в пустом квадрате справа от фамилии
кандидата, за которого Вы голосуете
"Жақтап" дауыс беремін
Голосую "За"
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество______________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество______________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество______________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество______________________________
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2016 жылғы 26 сәуірдегі
№ 33/129 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 10/233 қаулысына 9-қосымша
нысан
КУӘЛІК
__________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________________________облысынан
(республикалық маңызы бар қаласынан,
Республика астанасынан) Қазақстан
Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттығына кандидат
________________________________
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің
аты) сенім білдірген адамы болып
тіркелді.
Сайлау комиссиясының
төрағасы __________ ___________
М.О. (қолы) (аты-жөні, тегі)
УДОСТОВЕРЕНИЕ
______________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) доверенным
лицом кандидата в депутаты Сената
Парламента Республики Казахстан
______________________________
(фамилия, имя, отчество кандидата)
от_____________________ области
(города республиканского значения,
столицы Республики)
Председатель избирательной
комиссии ___________ ____________
М.П. (подпись) (инициал

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 6 июня 2014 года № 10/233 "Об утверждении форм избирательных документов по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 26 апреля 2016 года № 33/129. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2016 года № 13723. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 24.06.2026 № 22/36 (вводится в действие с 01.07.2026).
Сноска. Утратило силу постановлением Центральной избирательной комиссии РК от 24.06.2026 № 22/36 (вводится в действие с 01.07.2026).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 6 июня 2014 года № 10/233 "Об утверждении форм избирательных документов по выборам депутатов Сената Парламента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9572, опубликовано в Информационно-правовой системе "Әділет" 18 июля 2014 года) следующие изменения:
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 9 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Юридическому отделу аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель К. Турганкулов
Секретарь Б. Мельдешов
Приложение 1
к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 26 апреля 2016 года № 33/129
Приложение 3 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау
жөніндегі
САЙЛАУ БЮЛЛЕТЕНІ
______ жылғы ____________________
(сайлау күні)
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ БЮЛЛЕТЕНЬ
по выборам депутата Сената Парламента Республики Казахстан
_________________ года
(дата выборов)
Өзіңіз жақтап дауыс беретін
кандидат тегінің оң жағындағы бос шаршының ішіне белгі қойыңыз
Поставьте отметку в пустом квадрате справа от фамилии
кандидата, за которого Вы голосуете
"Жақтап" дауыс беремін
Голосую "За"
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество__________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество__________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество__________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты
Фамилия, имя, отчество__________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 26 апреля 2016 года № 33/129
Приложение 9 к постановлению
Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан
от 6 июня 2014 года № 10/233
форма
КУӘЛІК
_________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты)
_________ облысынан (республикалық
маңызы бар қаласынан, Республика
астанасынан) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидат
__________________________________
(кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты)
сенім білдірген адамы болып тіркелді.
Сайлау
комиссиясының төрағасы
__________ _______________________
М.О. (қолы) (аты-жөні, тегі)
УДОСТОВЕРЕНИЕ
_________________________________
(фамилия, имя, отчество)
зарегистрирован(а) доверенным лицом кандидата в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
_________________________________
(фамилия, имя, отчество кандидата)
от ______________________________
области (города республиканского
значения, столицы Республики)
Председатель
избирательной комиссии
______________ ___________________
М.П. (подпись) (инициал имени,