V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХІ сессиясының "Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 386 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 1242 болып тіркелді. Күші жойылды - VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXIX сессиясының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 209 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXIX сессиясының 28.04.2025 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХІ сессиясының "Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1091 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларының:
2 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды, уақытша ұстауды, тасымалдауды және жоюды Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы қаласының ветеринариялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) жүзеге асырады.";
4 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Қағида "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексіне, "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленді.";
12 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"12. Ауланған қаңғыбас иттер мен мысықтар туралы ақпарат Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасының интернет-ресурсында орналастырылады.".
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қалақұрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б. Шинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке (келісім бойынша) жүктелсін.

О внесении изменений в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы"
Решение маслихата города Алматы от 7 декабря 2015 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 декабря 2015 года № 1242. Утратило силу решение внеочередной XXIX сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 28 апреля 2025 года № 209
Сноска. Утратило силу решение внеочередной XXIX сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 28.04.2025 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXI-ой сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1091, опубликовано 21 октября 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в Правилах отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Отлов, временное содержание, транспортировку и уничтожение бродячих собак и кошек осуществляет коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр ветеринарии города Алматы" Управления сельского хозяйства города Алматы (далее - Предприятие).";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Информация об отловленных бродячих собаках и кошках размещается на интернет-ресурсе Управления сельского хозяйства города Алматы.".
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Б. Шин и заместителя акима города Алматы Е. Аукенова (по согласованию).

4. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XLVІ сессиясының төрағасы
А. Котенев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XLVІ-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
А. Котенев
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва
К. Казанбаев