Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 5/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қазанда № 4754 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 3 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2446430" сандары "2442754" сандарымен ауыстырылсын;
"5523" сандары "2295" сандарымен ауыстырылсын;
"488" сандары "40" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2469522" сандары "2437846" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "64946" сандары "47108" сандарымен ауыстырылсын;
"74325" сандары "56487" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "нөлге тең" сөздері "28000" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қаржы активтерін сатып алу – 28000 мың теңге;";
5) тармақшада "-88038" сандары "-70200" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "88038" сандары "70200" сандарымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 21 сентября 2015 года № 5/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 октября 2015 года № 4754. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270, опубликованное 24 января 2015 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2446430" заменить цифрами "2442754";
цифры "5523" заменить цифрами "2295";
цифры "488" заменить цифрами "40";
в подпункте 2) цифры "2469522" заменить цифрами "2437846";
в подпункте 3) цифры "64946" заменить цифрами "47108";
цифры "74325" заменить цифрами "56487";
в подпункте 4) слова "равно нулю" заменить цифрами "28000";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов – 28000 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "- 88038" заменить цифрами "- 70200";
в подпункте 6) цифры "88038" заменить цифрами "70200";
Приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы Т. Сейтов
Аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XLV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 5/45
№ 1 - қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы)

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Т. Сейтов
Секретарь
районного маслихата
К. Альтаев
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLV (очередная) сессия V созыва)
от 21 сентября 2015 года № 5/45
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXXX (очередная) сессия V созыва)