2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 186 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 5839 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 20-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылы ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу нақты орындалған жұмыстар үшін ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
3. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде еңбегіне ақы төлеу, әлеуметтік салықты төлеуге және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеуге арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру " Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі " мемлекеттік мекемесі және жұмыс беруші арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Әкімдіктің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 342 "2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5291 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарда "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі
А. Шәмшиев
Әкімдіктің
2015 жылғы 29 шілдедегі
№ 186 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға
еңбекақы төлеу мөлшері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлерi
Жұмыс көлемдері
Еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Нақты жағдайлары
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Айдарлы ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Айлық ең төменгі жалақының бір жарым мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнi, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiс.
"Белорус ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Белорус ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
"Восток ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Восток ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
"Жалғысқан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Жалғысхан ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
"Жамбыл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Жамбыл ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
3432 сағат
"Ильичев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Ильичев ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
3432 сағат
"Қарамырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қарамырза ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
"Қарасу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қарасу ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
19920 сағат
"Қойбағар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қойбағар ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
11440 сағат
"Люблин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Люблин ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
6864 сағат
"Новопавлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Новопавлов ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
"Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Новоселов ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
"Павлов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Павлов ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
4576 часов
"Черняев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Черняев ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
"Железнодорожный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Железнодорожный ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
6864 часа
"Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Октябрь ауылының аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
6864 сағат
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Ушаков ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Целинный ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
8008 сағат
"Шолақашы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Шолақашы ауылдық округінің аумағын жинауды және абаттандыруда көмек.
8008 сағат

Об организации общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 29 июля 2015 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 августа 2015 года № 5839. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах в 2015 году.
2. Оплату труда для безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере полутораминимальной месячной заработной платы.
3. Определить, что расходы на оплату труда, уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и работодателем.
5. Признать утратившим силу постановление акимата от 11 декабря 2014 года № 342 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5291, опубликовано от 21 января 2015 года в районной газете "Қарасу өңірі").
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района
А. Шамшиев
Утверждено
постановлением акимата
от 29 июля 2015 года
№ 186
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах.
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ
Размер оплаты труда
Конкретные условия работ
Государственное учреждение "Аппарат акима Айдарлинского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Айдарлинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Полутораминимального размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Государственное учреждение "Аппарат акима Белорусского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Белорусского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Восточного сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Восточного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жалгыскан"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Жалгыскан, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жамбыл"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Жамбыл, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
3432 часа
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Ильичевского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
3432 часа
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамырзинского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Карамырзинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Карасу, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
19920 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима села Койбагар"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Койбагар, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
11440 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Люблинского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Люблинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новопавловка"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Новопавловка, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоселовского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Новоселовского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима села Павловское"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Павловское, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Черняевского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Черняевского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Железнодорожного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Государственное учреждение "Аппарат акима села Октябрьское"
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Октябрьское, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаковского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Ушаковского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Целинного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
8008 часов
Государственное учреждение "Аппарат акима Челгашинского сельского округа"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Челгашинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
8008 часов