Шығыс Қазақстан облысы аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 202 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 тамызда № 3437 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 03/76, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 03/91 ұсынымдары негізінде, карантин нысандары – жатаған (қызғылт) укекіренің (аcroptilon repens (D.C.), арамсояудың (сuscuta sp. Sp), алтын түсті картоп жұмырқұртының (globodera rostochiensis (Woll.) M. et. St) анықталған таралу ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының аумағында жатаған у кекіремен (аcroptilon repens DC.), арам сояулармен (cuscuta spp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.12.2022 № 296 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясына (А.Ш. Жакупбаев) заңнамада белгіленген құзыреті шеңберінде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Алтай, Марқакөл, Самар, Үлкен Нарын, Глубокое, Зайсан, Күршім, Тарбағатай, Ұлан, Шемонаиха аудандарының, Өскемен қаласының әкімдері, Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.12.2025 № 311 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Е. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының басшысы

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 июля 2014 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 августа 2014 года № 3437
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представлений Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 января 2014 года № 03/76, от 24 января 2014 года № 03/91, в целях локализации и ликвидации выявленных очагов распространения карантинных объектов – горчака ползучего (розового) (аcroptilon repens (D.C.), повилики (сuscuta sp. Sp), золотистой картофельной нематоды (globodera rostochiensis (Woll.) M. et. St.), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (acroptilon repens DC.), повиликой (cuscuta spp.) согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 01.12.2022 № 296 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Рекомендовать Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Жакупбаев А.Ш.) в пределах компетенции, установленной законодательством, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акимам районов Алтай, Марқакөл, Самар, Үлкен Нарын, Глубоковского, Зайсанского, Курчумского, Тарбагатайского, Уланского, Шемонаихинского районов, города Усть-Каменогорск, управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 19.12.2025 № 311 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области Е. Кошербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан

2014 жылғы " 28 " 07
А. Жакупбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 шілдедегі
№ 202 қаулысына
1-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында арамсояумен (сuscuta spp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантиндік режим енгізілетін карантин аймағы
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.12.2025 № 311 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№
Аудандардың, ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
Глубокое ауданы
1
Бобровка ауылдық округі

" 28 " 07. 2014 года
А. Жакупбаев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" июля 2014 года
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей повиликой (cuscuta spp.)
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 19.12.2025 № 311 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№
Наименование районов, сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Зараженная площадь, гектар
Глубоковский район
1
Бобровский сельский округ

Өскемен – Бобровка – Нұртау автомобиль жолының бойында 5-8 километрге дейін
1
2
Ертіс ауылдық округі
Өскемен – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 4-тен 6 километрге дейін, 10 километр, 34-тен 36 километрге дейін, 39-дан 41 километрге дейін
1
3
Секисовка ауылдық округі
Секисовка – Шемонаиха автомобиль жолының бойында 2-ден 6 километр, 9-дан 10 километрге дейін
0,5
Өскемен – Риддер автомобиль жолының бойында 30 километрге дейін, 49-дан 59 километрге дейін, 73-тен 77 километрге дейін, 82-ден 91 километрге дейін
5
4
Тарханка ауылдық округі
Өскемен – Горная Ульбинка – Феклистовка автомобиль жолының бойында 23-тен 27 километрге дейін, 33-тен 34 километрге дейін
3
Өскемен – Винное – Тарханка автомобиль жолының бойында 5 километр, 9-дан 13 километрге дейін
0,9
5
Ушаново ауылдық округі
"ҚазАвтоЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктесігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 30, Өскемен – Алтай автомобиль жолының бойында 1-ден 20 километрге дейін
1,45
6
Глубокое кенті
Глубокое кентінің елді мекен жерлері, Пирогов көшесіндегі аудандық ауруханадан қиылысқа дейін, Попович көшесі 20-32, 48, Пирогов көшесі, 6, 14, 16, 18, 20, Ы. Алтынсарин орта мектебі; Байбатчин трассасынан Глубокое кентіне шығу жолы, 4 ықшам ауданы автомобиль жолының бойында, Берестов көшесі, Глубокое кенті жолынан Өскемен-Шемонаиха автомобиль жолының бойына дейін 0-1 километр, 1-2 километр, 2-3 километр, 3-4 километр, Вокзальная көшесі теміржол көпірінің аркасы, Вокзальная көшесіндегі автокөлік көпірі, Вокзальная және Попович көшелерінің қиылысы
0,15
Аудан бойынша барлығы
13
Зайсан ауданы
7
Зайсан қаласы
Зайсан қаласының әкімдігі, Жеменей көлінің су бұру каналдарының бойында
3
8
Кеңсай ауылдық округі
Саржыра ауылынан Қайнар автомобиль жолының бойында 2, 2-3 километр
1
Аудан бойынша барлығы
4
Алтай ауданы
9
Парыгино ауылдық округі
көпірдің жанындағы технологиялық трассадан Парыгино ауылына дейін
0,1
10
Средигорный ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Андреевка – Александровка автомобиль жолының бойында
0,1
"ҚАЖ сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шығыс Қазақстан облыстық филиалы, жол-пайдалану бөлімшесі – 32, Жаңа Бұқтырма кенті – Алтай қаласы – Шірікқайың автомобиль жолының бойында
3
11
Никольский ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктігінің өндірістік-жол бөлімшесі – 2, Евразия кафесінен басталған автомобиль жолының бойында – Алтайка ауылы
0,3
12
Чапаевский ауылдық округі
Чапаево ауылы – Орловка ауылы, Чапаево ауылы – Крестовка автомобиль жолының бойында
0,2
13
Зубовск кенті
Железнодорожная, Усть-Березовская, Тохтаров және Дубинин көшелерінің автомобиль жолы бойында
0,4
"Колор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0,1
14
Прибрежный ауылдық округі
Заводинка ауылына дейін автомобиль жолының бойында,Прибрежный ауылына дейін автомобиль жолының бойында
0,3
15
Алтай қаласы

вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Бобровка – Нуртау, с 5 по 8 километр
1
2
Иртышский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Шемонаиха, с 4 по 6 километр, 10 километр, с 34 по 36 километр, с 39 по 41 километр
1
3
Секисовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Секисовка – Шемонаиха, со 2 по 6 километр, с 9 по 10 километр
0,5
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Риддер, 30 километр, с 49 по 59 километр, с 73 по 77 километр, с 82 по 91 километр
5
4
Тарханский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Горная Ульбинка – Феклистовка, с 23 по 27 километр, с 33 по 34 километр
3
вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск – Винное – Тарханка, 5 километр, с 9 по 13 километр
0,9
5
Ушановский сельский округ
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Казахавтодор", дорожно-эксплуатационный участок – 30, автомобильная дорога Усть-Каменогорск – Алтай, с 1 по 20 километр
1,45
6
поселок Глубокое
земли населенного пункта поселка Глубокое, улица Пирогова от районный больницы до перекрестка, улица Поповича 20-32, 48, улица Пирогова, 6, 14, 16, 18, 20 средняя школа Ы.Алтынсарина, трасса Байбатчина выезд с поселка Глубокое, вдоль автомобильной дороги 4 микрорайона, улица Берестова, поселок Глубокое, вдоль автомобильной дороги Усть-Каменогорск-Шемонаиха 0-1 километр, 1-2 километр, 2-3 километр, 3-4 километр, улица Вокзальная, арка железнодорожного моста, автомобильный мост на улице Вокзальная , перекресток улиц Вокзальная и Поповича
0,15
Всего по району
13
Зайсанский район
7
город Зайсан
Акимат города Зайсан, вдоль водоотводных каналов озера Жеменей
3
8
Кенсайский сельский округ
вдоль автомобильной дороги от села Саржыра до села Кайнар 2, 2-3 километр
1
Всего по району
4
район Алтай
9
Парыгинский сельский округ
от технологической трассы возле моста до села Парыгино
0,1
10
Средигорный сельский округ
Товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, вдоль автомобильной дороги Андреевка – Александровка
0,1
Восточно-Казахстанский областной филиал товарищества с ограниченной ответственностью "КАЖ сервис", дорожно-эксплуатационный участок – 32, вдоль автомобильной дороги поселка Новая Бухтарма – город Алтай – село Чиркаин
3
11
Никольский сельский округ
Товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственно-дорожный участок – 2, вдоль автомобильной дороги от кафе "Евразия", село Алтайка
0,3
12
Чапаевский сельский округ
вдоль автомобильной дороги село Чапаево – село Орловка, село Чапаево – село Крестовка.
0,2
13
поселок Зубовск
вдоль автомобильной дороги улицы Железнодорожная, улицы Усть-Березовская, улицы Тахтарова, улицы Дубинина
0,4
товарищество с ограниченной ответственностью "Колор"
0,1
14
Прибрежный сельский округ
вдоль автомобильной дороги до села Заводинка, вдоль автомобильной дороги до села Прибрежное
0,3
15
город Алтай

Қала ішіндегі автомобиль жолының бойында: Бурнашов бульвары; 13/1 үйдің жанында; Брилин-Бухтарминская көшелерінің қиылысы "Василек" дүкенінің жанында; Брилин, 33 көшесі "Вокруг света" дүкенінің жанында; Поздняков көшесі. № 7 бағдар автобус аялдамасы.
0,2
Аудан бойынша барлығы
4,7
Үлкен Нарын ауданы
16
Ново-Хайрузовка ауылдық округі
Шірікқайың – Үлкен Нарын – Катонқарағай – Рахман қайнары автомобиль жолының бойында, жол пайдалану бөлімшесі – 27, 223-тен 268 километрге дейін, Октябрь өткелі – Алтайка – Ново-Хайрузовка автомобиль жолының бойында, өндірістік-жол бөлімшесі – 7
4,8
17
Солоновский ауылдық округі
"Ағайын М-Ка" ауыл шаруашылығы өндірістік копперативі
1,6
18
Үлкен Нарын ауылдық округі
Шаңғы базасынан жолдың қиылысына дейін жол бойында
0,6
19
Үлкен Нарын ауылдық округі
Қатты тұрмыстық қалдықтарды орналастыру полигонынан Құндызды ауылына дейінгі автомобиль жолының бойында
0,8
Аудан бойынша барлығы
7,8
Самар ауданы
20
Мариногорский ауылдық округі
Самар – Мариногорка автомобиль жолының бойында, 5-тен 15 километрге дейін
10
Аудан бойынша барлығы
10
Күршім ауданы
21
Қалғұтты ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, өндірістік-жол бөлімшесі – 5, Күршім – Қалжыр автомобиль жолының бойында, 51-ден 62 километрге дейін
1
22
Күршім ауылдық округі
"ОблШығысЖол" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, № 5 жол пайдалану учаскесі Күршім – Құйған автомобиль жолының бойында 0-4 шақырым
0,08
23
Күршім ауылдық округі
Духович көшесінің соңы, Абай көшесімен қиылысында
0,16
24
Күршім ауылдық округі
Сортты сынау станциясы учаскесінің алдында
0,01
25
Күршім ауылдық округі
"Күршім ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ Күршім ауылында Западная көшесі жолының екі жағында айналма жол
0,16
Аудан бойынша барлығы
1,41
Марқакөл ауданы
26
Боран ауылдық округі
Жаңа ауыл – Марқакөл автомобиль жолының бойында 45-51 шақырым
0,03
Аудан бойынша барлығы
0,03
Ұлан ауданы
27
Багратион ауылдық округі
Митрофановка – Привольное автомобиль жолының бойында, 101-ден 103 километрге дейін
7
28
Каменка ауылдық округі
Каменка ауылдық округінің әкімдігі, жергілікті маңызы бар жолдар, Таврия – Пролетарка – Каменка автомобиль жолының бойында, 25-тен 30 километрге дейін.
1,3
29
Саратовка ауылдық округі
Саратовка – Ново-Одесское – Отрадное автомобиль жолының бойында, 29-дан 36 километрге дейін
2
30
Таврия ауылдық округі
Таврия – Пролетарка – Гагарино автомобиль жолының бойында, 55-тен 56 километрге дейін
4,2
Таврия ауылдық округінің әкімдгі, жергілікті маңызы бар жолдар, Таврия –Пролетарка автомобиль жолының бойында, 10-нан 24 километрге дейін
2
31
Төлеген Тохтаров ауылдық округі

вдоль автомобильной дороги города: бульвар Бурнашова13/1; пересечение улиц Брилина и Бухтарминской в районе – магазина "Василек"; улица Брилина, 33 в районе магазина "Вокруг света"; улица Позднякова в районе автобусной остановки маршрута №7
0,2
Всего по району
4,7
район Үлкен Нарын
16
Ново-Хайрузовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Чиркаин – Большенарымское – Катон-Карагай – Рахмановские ключи, дорожно-эксплуатационный участок – 27, с 223 по 268 километр, автомобильная дорога Октябрьская переправа – Алтайка – Ново-Хайрузовка, производственно-дорожный участок – 7
4,8
17
Солоновский сельский округ
сельскохозяйственный производственный кооператив "Агайын М-Ка"
1,6
18
Улкен Нарынский сельский округ
на обочине проселочной дороги от лыжной базы до пересечения дороги
0,6
19
Улкен Нарынский сельский округ
на обочине проселочной дороги от полигона ТБО до с.Кундызды
0,8
Всего по району
7,8
район Самар
20
Мариногорский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Самар – Мариногорка, с 5 по 15 километр
10
Всего по району
10
Курчумский район
21
Калгутинский сельский округ
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", производственный-дорожный участок – 5, вдоль автомобильной дороги Курчум – Калжыр, с 51 по 62 километр
1
22
Курчумский сельский округ
товарищество с ограниченной ответственностью "ОблШығысЖол", ПДУ № 5 вдоль автомобильной дороги Курчум – Куйган 0-4 км
0,08
23
Курчумский сельский округ
конец улицы Духовича пересечение улицы Абая
0,16
24
Курчумский сельский округ
перед участком сортоиспытательной станции
0,01
25
Курчумский сельский округ
ГУ "отдела архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Курчумского района" Объездная дорога по улице Западная с обеих сторон в селе Курчум
0,16
Всего по району
1,41
район Марқакөл
26
Борановский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Жана ауыл-Маркакол, с 45-51 километр
0,03
Всего по району
0,03
Уланский район
27
Багратионовский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Митрофановка – Привольное, с 101 по 103 километр
7
28
Каменский сельский округ
акимат Каменского сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка – Каменка, с 25 по 30 километр
1,3
29
Саратовский сельский округ
вдоль дороги Саратовка – Ново-Одесское – Отрадное, с 29 по 36 километр
2
30
Таврический сельский округ
вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка – Гагарина, с 55 по 56 километр
4,2
акимат Таврического сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги Таврия – Пролетарка, с 10 по 24 километр
2
31
Толеген Тохтаровский сельский округ

Прудхоз – Герасимовка – Украинка автомобиль жолының бойында, 15-тен 20 километрге дейін
1,1
32
Алмасай ауылдық округі
Баяш Өтепов ауылына дейінгі автомобиль жолының бойында, 5-10 километрге дейін
1
33
Аблакет ауылдық округі
Мамай Батыр ауылы белгісіне дейінгі автомобиль жолының бойында, 21-22 км, 25-26 км, 33-35 километр
2
34
Өскемен ауылдық округі
Өскемен ауылдық округінің әкімдігі, жергілікті маңызы бар жолдар, Өскемен-Семей республикалық тас жолының бұрылыстан Макеевка ауылға дейін автомобиль жолының бойында
2
Аудан бойынша барлығы
22,6
Шемонаиха ауданы
35
Вавилонский ауылдық округі
Камышинка ауылы автомобиль жолының бойында, 5-тен 6 километрге дейін, 14-тен 15 километрге дейін
0,005
36
Волчанкский ауылдық округі
Березовка – Волчанка – Большая Речка автомобиль жолының бойында, 9-дан 10 километрге дейін, 21-ден 30 километрге дейін
0,02
37
Верх-Уба ауылдық округі
Выдриха – Верх-Уба автомобиль жолының бойында, 32-ден 36 километрге дейін, 47-ден 48 километрге дейін
0,01
38
Выдриха ауылдық округі
Межовка – Выдриха автомобиль жолының бойында, 6-дан 10 километрге дейін, 20 километр
0,01
39
Зевакино ауылдық округі
Зевакино – Жаңа-Убинка автомобиль жолының бойында, 1 километр, 4-тен 5 километрге дейін
0,051
40
Каменевский ауылдық округі
Рулиха – Рассыпное автомобиль жолының бойында, 38 километр, 85 километр
0,002
41
Первомайский ауылдық округі
Шемонаиха қаласы – Первомайский кенті автомобиль жолының бойында, республикалық маңызы бар жол, 60-63 километр
0,002
42
Разинский ауылдық округі
Шемонаиха қаласы – Ресей Федерациясы шекарасы – "Уба" кедендік өткізу бекеті, республикалық маңызы бар жол, 112-113 километр
0,005
Аудан бойынша барлығы
0,105
Өскемен қаласы
43
Өскемен қаласы
Пушкин көшесі, № 8, 12, 25-40 үйлер
1
Өскемен қаласы әкімдігінің "ТАЗА ӨСКЕМЕН" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Жібек жолы көшесі, "Гелиос" автокөлік жанар-жағармай құю станциясы аумағы, "Sinooil" автокөлік жанар-жағармай құю станциясы аумағы, Үлбі металлургиялық зауыты ауданы және Тойота Центр Шығыс ауданы, Қазақстан көшесі, 153/3, 159/3.
2
Ахмер ауылы Омаров көшесі, 36 үйден Омаров көшесі, 15 үйге дейін автомобиль жолының бойында
0,05
23 шағын ауданынан Өскемен жазуына дейін автомобиль жолының екі жақ бойында
1
Қала бойынша барлығы
4,05
Облыс бойынша барлығы
67,695
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 28 шілдедегі
№ 202 қаулысына
2-қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында жатаған у кекіремен (Acroptilon repens DC) зақымданған алқаптар көлемінде карантиндік режим енгізілетін карантин аймағы

вдоль автомобильной дороги Прудхоз – Герасимовка – Украинка, с 15 по 20 километр
1,1
32
Алмасайский сельский округ
вдоль автомобильной дороги, на 5-10 километре до села Баяш Отепова
1
33
Аблакетский сельский округ
вдоль автомобильной дороги, на 21-22 километр, 25-26 километр, 33-35 километр до знака село Мамай Батыра
2
34
Усть-Каменогорский сельский округ
акимат Усть-Каменогорского сельского округа, дороги местного значения, вдоль автомобильной дороги от поворота с республиканской трассы Усть-Каменогорск – Семей до села Макеевка
2
Всего по району
22,6
Шемонаихинский район
35
Вавилонский сельский округ
вдоль автомобильной дороги села Камышинка, с 5 по 6 километр, с 14 по 15 километр
0,005
36
Волчанский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Березовка – Волчанка – Большая Речка, с 9 по 10 километр, с 21 по 30 километр
0,02
37
Верх-Убинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Выдриха – Верх-Уба, с 32 по 36 километр, с 47 по 48 километр
0,01
38
Выдрихинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Межовка – Выдриха, с 6 по 10 километр, 20 километр
0,01
39
Зевакинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Зевакино - Новая Убинка, 1 километр, с 4 по 5 километр
0,051
40
Каменевский сельский округ
вдоль автомобильной дороги Рулиха - Рассыпное, 38 километр, 85 километр
0,002
41
Первомайский сельский округ
вдоль дороги города Шемонаиха - поселка Первомайский, дорога республиканского значения, 60 - 63 километр
0,002
42
Разинский сельский округ
вдоль автомобильной дороги города Шемонаиха – граница Российской Федерации – таможенный пункт пропуска "Убе", дорога республиканского значения с 112 – 113 километр
0,005
Всего по району
0,105
город Усть-Каменогорск
43
город Усть-Каменогорск
улица Пушкина, № 8, 12, 25-40 дома
1
коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "ТАЗА ОСКЕМЕН" акимата города Усть-Каменогорска, улица Жибек жолы, район автомобильной заправочной станции Гелиос, проспект Абая, район автомобильной заправочной станции Sinooil, район Ульбинского металлургического завода и район Тойота Центр Шыгыс, улица Казахстан, 153/3 – 159/3
2
44
город Усть-Каменогорск
село Ахмерова, улица Омарова, дома с 36 до 15, вдоль автомобильной дороги
0,05
45
город Усть-Каменогорск
надпись 23 микрарайон до надписи Оскемен, вдоль автомобильной дороги с обеих сторон
1
Всего по городу
4,05
Всего по области
67,695
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "28" июля 2014 года
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (acroptilon repens DC.)

815,12
Облыс бойынша барлығы
5773,47
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы " 28 " шілдедегі
№ 202 қаулысына
3 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында алтын түсті картоп жұмырқұртымен (globodera rostochiensis (Woll.) M. et. St.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 01.12.2022 № 296 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).

815,12
Всего по области
5773,47
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от " 28 " июля 2014 года № 202
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в обьемах зараженных площадей золотистой картофельной нематодой (globodera rostochiensis (Woll.) M. et. St.)
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением Восточно - Казахстанского областного акимата от 01.12.2022 № 296 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).