Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4231 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 300/37 “Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы “2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы” шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы “2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы” (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3663 тіркелген, аудандық “Шамшырақ” газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“1923506” деген сандар “1925332” деген сандармен ауыстырылсын;
“1532481” деген сандар “1534307” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “1937269” деген сандар “1939095” деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Жанакова
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
V cайланған XLIV
(кезектен тыс) сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 1/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4231. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” от 23 января 2001 года и решением сессии областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 300/37 “О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 “Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы” Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 “О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3663, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 18 января 2014 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “1923506” заменить цифрами “1925332”;
цифры “1532481” заменить цифрами “1534307”;
в подпункте 2) цифры “1937269” заменить цифрами “1939095”;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Н. Жанакова
Секретарь районного
маслихата
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(XLIV (внеочередная) сессия,