Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 1/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3797 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 260/30 "Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3663 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1769580" деген сандар "1874099" деген сандармен ауыстырылсын;
"1396351" деген сандар "1500870" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1779932" деген сандар "1895362" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-100191" деген сандар "-111102" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "100191" деген сандар "111102" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Н. Байғалиев
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXІV сессиясы)
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 1/34 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XXVІІ сессиясы)
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/27 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 1/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 мая 2014 года № 3797. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3663, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 18 января 2014 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1769580" заменить цифрами "1874099";
цифры "1396351" заменить цифрами "1500870";
в подпункте 2) цифры "1779932" заменить цифрами "1895362";
в подпункте 5) цифры "-100191" заменить цифрами "-111102";
в подпункте 6) цифры "100191" заменить цифрами "111102";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Н. Байгалиев
Секретарь районного
маслихата
Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХХХІV сессия, V созыв)
№ 1/34 от 30 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХХVІІ сессия, V созыв)
№ 1/27 от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ