2015 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тулғалардың қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 497 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 5318 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін халықтың нысаналы топтарына жататын тулғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тулғаларды қосымша анықталған тізбесіне жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Төлебаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Исмағұлов
Әкімдіктің
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 497 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тулғалардың қосымша тізбесі
1. Ұзақ уақыт (он екі және одан да көп ай) жұмыс істемегендер.
2. Елу жастан асқан тұлғалар.
3. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген, тиісті жұмысы жоқ адамдар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 23 декабря 2014 года № 497. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 января 2015 года № 5318. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения для содействия занятости на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" обеспечить меры по содействию занятости дополнительно установленному перечню лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тюлюбаева А.Т.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата
от 23 декабря 2014 года № 497
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам населения на 2015 год
1. Длительно неработающие (двенадцать и более месяцев).
2. Лица старше пятидесяти лет.
3. Лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.