2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 ақпанда № 4424 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңы 5-бабының 2–тармағына, 7–бабының 2) тармақшасына сәйкес және халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тулғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тулғаларды қосымша анықталған тізбесіне жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Исмағұлов
Әкімдіктің
2014 жылғы 14 қаңтардағы
№ 1 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған халықтың нысаналы
топтарына жататын тулғалардың қосымша тізбесі
1. Ұзақ уақыт (он екі және одан да көп ай) жұмыс істемегендер.
2. Техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының бітірушілері.
3. Елу жастан асқан тұлғалар.
4. Алған мамандығы бойынша еңбек өтілі мен тәжірибесі жоқ жұмыспен қамтылмаған жастар.
5. "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген, тиісті жұмысы жоқ адамдар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 14 января 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 февраля 2014 года № 4424. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях содействия занятости целевых групп населения акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения для содействия занятости на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" обеспечить меры по содействию занятости дополнительно установленному перечню лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Султанова А.Т.
4. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата
от 14 января 2014 года
№ 1
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым группам населения на 2014 год
1. Длительно неработающие (двенадцать и более месяцев).
2. Выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования.
3. Лица старше пятидесяти лет.
4. Незанятая молодежь, не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности.
5. Лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.