Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 189 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 тамызда № 4012 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Ырғыз ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ырғыз аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бiрлесе отырып (келiсiмi бойынша), сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыратын орындардың тiзбесi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы А.Туртаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ
Келісілді:
Ырғыз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ж. ӘУЕСОВ
Ырғыз ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 13 тамыз
№ 189 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы бойынша кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 18.12.2025 № 281 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Ауылдық округтердің атауы
Елдi мекен атауы
Үгiттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Ырғыз ауылдық округі
Ырғыз
"Ырғыз аудандық почта байланыс торабы" АҚ ғимаратының алдындағы – тақта, Ыбырай Алтынсарин № 12
2
Ырғыз ауылдық округі
Ырғыз
"Мария" дүкені жанындағы – тақта, Темірбек Жургенов көшесі № 73
3
Ырғыз ауылдық округі
Ырғыз
"Хабиба" дүкені жанындағы – тақта, Арал көшесі № 7
4
Ырғыз ауылдық округі
Ақши
Ақши ауылдық клуб ғимаратының жанындағы – тақта, Жолболсын Шайқақов көшесі № 17
5
Ырғыз ауылдық округі
Қалыбай
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қалыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы - тақта, Мейірхан Жүсіпов көшесі № 1
6
Аманкөл ауылдық округі
Құтикөл
Құтикөл ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Нұртияқ Жаманшин көшесі № 30
7
Аманкөл ауылдық округі
Аманкөл
Аманкөл ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Тел Жаманмұрынов көшесі № 12
8
Аманкөл ауылдық округі
Жарма
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нарқызыл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы – тақта, Нұртияқ Жаманшин көшесі № 20
9
Қызылжар ауылдық округі
Құрылыс
Қызылжар дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы – тақта, Лайық Шоқпаров көшесі № 6
10
Қызылжар ауылдық округі
Шеңбертал

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 13 августа 2014 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2014 года № 4012.
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Иргизской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Туртаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ
Согласовано:
Председатель Иргизской районной
территориальной избирательной комиссии
Ж. АУЕСОВ
Приложение к постановлению
акимата Иргизского района
от 13 августа 2014 года № 189
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов по Иргизскому района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Иргизского района Актюбинской области от 18.12.2025 № 281 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
р/н
Наименование сельских округов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Иргизский сельский округ
Иргиз
Перед зданием АО "Иргизский районный узел почтовой связи" - щит, Ибрая Алтынсарина № 12
2
Иргизский сельский округ
Иргиз
Рядом с магазином "Мария" - щит, улица Темирбека Жургенова № 73
3
Иргизский сельский округ
Иргиз
Рядом с магазином "Хабиба" - щит, улица Арал № 7
4
Иргизский сельский округ
Акши
Рядом с зданием Акшийского сельского клуба - щит, улица Жолболсын Шайкакова № 17
5
Иргизский сельский округ
Калыбай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Калыбайская основная школа" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" - щит, улица Мирхана Жусипова № 1
6
Аманкольский сельский округ
Кутиколь
Перед зданием Кутикольского сельского клуба - щит, улица Нуртияка Жаманшина № 30
7
Аманкольский сельский округ
Аманколь
Перед зданием Аманкольского сельского клуба - щит, Тель Жаманмұрынова № 12
8
Аманкольский сельский округ
Жарма
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Наркызылская основная школа" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" – щит, улица Нуртияка Жаманшина № 20
9
Кызылжарский сельский округ
Курылыс
Перед зданием Кызылжарской врачебной амбулатории - щит, улица Лайыка Шокпарова № 6
10
Кызылжарский сельский округ
Шенбертал

"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шаттық" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы – тақта, Астананың 10 жылдығы көшесі № 1
11
Қызылжар ауылдық округі
Жаныс би
"Тепсең" медициналық пунктінің ғимаратының алдындағы – тақта, Достық көшесі № 41
12
Құмтоғай ауылдық округі
Құмтоғай
Құмтоғай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алдындағы – тақта, Өтеу Құдайбергенов көшесі № 1
13
Құмтоғай ауылдық округі
Қарасай
Қарасай фельдшерлік амбулаториялық пункт ғимаратының алдындағы – тақта, Дауренбек Сарин көшесі № 9А
14
Құмтоғай ауылдық округі
Қарақұдық
Қарақұдық фельдшерлік пункт ғимаратының алдындағы – тақта, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі № 12
15
Нұра ауылдық округі
Нұра
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Т. Жүргенов атындағы жалпы білім беру орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы – тақта, Ыбырай Достаев көшесі № 4
16
Нұра ауылдық округі
Мамыр
Мамыр ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Әбу бақсы көшесі № 32
17
Нұра ауылдық округі
Белшер
Белшер ауылдық клуб ғимаратының алдындағы – тақта, Серік Сатанов көшесі № 19
18
Нұра ауылдық округі
Дүкен
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дүкен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы – тақта, Күркебай Рспанбетов көшесі № 16
19
Тәуіп ауылдық округі
Құйлыс
"Ырғыз аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Құйлыс жалпы білім беру орта мектебі ғимаратының алдындағы – тақта, Өтебай Қанахин көшесі № 25
20
Жайсаңбай ауылдық округі
Жайсаңбай
Жайсаңбай медициналық пункт ғимаратының жанындағы – тақта, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне - 20 жыл көшесі № 3

Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия Ясли-сад "Шаттык" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" – щит, улица Астананың 10 жылдығы № 1
11
Кызылжарский сельский округ
Жаныс би
Перед зданием медицинского пункта "Тепсең" – щит, улица Достық № 41
12
Кумтогайский сельский округ
Кумтогай
Перед зданием Кумтогайской врачебной амбулатории - щит, улица Утеу Кудайбергенова № 1
13
Кумтогайский сельский округ
Карасай
Перед зданием Карасайского фельдшерского амбулаторного пункта - щит, улица Дауренбека Сарина № 9А
14
Кумтогайский сельский округ
Каракудык
Перед зданием Каракудыкского фельдшерского пункта - щит, улица Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл № 12
15
Нуринский сельский округ
Нура
Перед зданием коммунального государственного учреждения общеобразовательной средней школы имени Т. Жургенова государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" - щит, улица Ибрая Достаева № 4
16
Нуринский сельский округ
Мамыр
Перед зданием Мамырского сельского клуба - щит, улица Абу бакси № 32
17
Нуринский сельский округ
Белшер
Перед зданием Белшерского сельского клуба - щит, улица Серика Сатанова № 19
18
Нуринский сельский округ
Дукен
Рядом с зданием коммунального государственного учреждения "Дукенская основная школа" государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования" - щит, улица Куркебая Рспанбетова № 16
19
Таупский сельский округ
Куйлыс
Перед зданием Куйлысской общеобразовательной средней школы государственного учреждения "Иргизский районный отдел образования"– щит, улица Утебая Канахина № 25
20
Жайсанбайский сельский округ
Жайсанбай
Перед зданием Жайсанбайского медицинского пункта - щит, улица Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне – 20 жыл № 6