Алакөл ауданы елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасын(схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-5 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 17 мамырда N 2-5-173 тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 56-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 56-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына сәйкес Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Алакөл ауданы елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасы(схемасы) бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, заңдылықты сақтау және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының
III шақырылымындағы кезекті
III сессиясының төрағасы
С.М. Байбазаров
Алакөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Алакөл аудандық "жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Оспанов Дәурен Болысбекұлы
13 сәуір 2012 жыл

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Алакольского района
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 3-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 17 мая 2012 года N 2-5-173. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2025 года № 56-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата области Жетісу от 02.12.2025 № 56-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый проект(схему) зонирования земель населенных пунктов Алакольского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Алакольского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и соблюдению законности.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель очередной
3 сессии Алакольского
районного маслихата
С.М. Байбазаров
Секретарь Алакольского
районного маслихата
Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "отдел земельных
отношении Алакольского района"
Оспанов Даурен Болысбекович
13 апреля 2012 года