2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімідігінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 45 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 9-19-148 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастырылсын.
2. Мыналар:
1) 2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайларының қоса ұсынылған Тізбесі;
2) аудан бюджеті қаражаттары есебінен қоғамдық жұмысқа қатысушылардың ең төменгі жалақының бір жарымдық көлемінде еңбек ақысы мөлшерінде азаматтардың еңбек төлемі бекітілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011.05.17 № 138 (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
3. "Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнің бастығына:
1) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған қызметтерді көрсету жөніндегі шарт жасасын;
2) жұмыссыздарды төленетін қоғамдық жұмыстарына жіберуді жүзеге асырсын;
3) жергілікті бюджет қаражаттарынан қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысына, соның ішінде 2011 жылға белгіленген міндетті зейнетақы жарналары, табыс салығы шығындарын төлеу үшін, жұмыс берушілердің есеп шоттарына қаржылық қаражаттары аударылсын;
4) жұмыс берушiлердiң Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгiленген мөлшерiнде әлеуметтiк сақтандырудың мемлекеттiк қорына әлеуметтiк аударуларды төлеуге арналған шығындарын, талап етуге дейiнгi немесе банкiнiң ақшалай төлем карточка есеп шоттарына еңбекақыны аудару мен төлеу және шотқа басқа ақшалай төлемдер бойынша екiншi деңгейдегi банктердiң қызметi үшiн комиссиондық сыйақыны төлеуге арналған шығындарын жергілікті бюджеттен шарт бойынша белгiленген мөлшерде өтесiн.

Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском на 2011 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 7 февраля 2011 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 22 февраля 2011 года № 9-19-148. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, предоставляющих временные рабочие места для организаций общественных работ, виды, объемы и конкретные условия общественных работ в Узункольском районе на 2011 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата Узункольского района Костанайской области от 17.05.2011 № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Узункольского района":
1) заключить договора с работодателями по оказанию услуг на выполнение общественных работ;
2) осуществлять направление безработных на оплачиваемые общественные работы;
3) перечислять из средств местного бюджета денежные средства на расчетные счета работодателей, для возмещения расходов на оплату труда участников общественных работ, в том числе обязательные пенсионные взносы, подоходный налог, установленные на 2011 год;
4) возмещать работодателям расходы на уплату социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, в размере установленном действующим законодательством Республики Казахстан, расходы на уплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы и других денежных выплат на лицевые счета до востребования или на счета дебетовых платежных карточек банка, причитающихся участникам общественных работ, в размерах, установленных договором, из местного бюджета.

Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011.05.17 № 138 (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Э.Қ. Күзенбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкiмi
Т. Ташмағамбетов
КЕЛIСIЛДI:
"Ұзынкөл орталық аудандық
аурухана" мемлекеттiк
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, бас дәрігер
_______________ Қ.Ержанов
2011 жылғы 7 ақпанда
Әкімдіктің
2011 жылғы 7 ақпандағы
№ 45 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс
орындарын ұсынатын ұйымдардың және қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемінің және нақты қоғамдық жұмыстардың
еңбекақы мөлшерінің тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011.04.14 № 90; 2011.05.17 № 138 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулыларымен.
Ұйым атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
жағдайлары
Нақты
жұмыс
шарттары
1
"Ұзынкөл орталық
аудандық
аурухана"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Жұмыскерлердің
алдын ала
кәсіби
дайындығын
талап
етпейтін
күнделікті
жұмыстарға
көмек: аумақты
жинау бойынша
және
аббаттандыруға
көмек; жөндеу
жұмыстарын
өткізудегі
көмек; Бауман,
Ершов, Киев,
Киров,
Куйбышев,
Новопокров,
Петропавл,
Чапай,
Федоров,
Пресногорьков,
Россия,
Суворов,
Карлмаркс,
Ұзынкөл
селолық
округтерінің,
Троебрат,
Ұзынкөл,
Ряжский
селоларының
аумағындағы
тұрған және
"Ұзынкөл
орталық
аудандық
аурухана"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
объектілерін
жөндеуге және
аббатандыруға
қатысу.
152400
сағаттар
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
қарастырылға
шектеуді
есепке
алғанда
қоғамдық
жұмысқа бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтылығы -
аптасында 40
сағаттан
аспауы, екі
демалыс
күндерімен,
түскі демалыс
бір сағаттан
кем болмауы
керек

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 17.05.2011 № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузенбаева Э.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района
Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие "Узункольская
центральная районная больница",
главный врач
_____________________ К. Ержанов
7 февраля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
от 7 февраля 2011 года № 45
Перечень организации, предоставляющих временные рабочие
места для организации общественных работ, виды,
объемы и конкретные размеры оплаты труда общественных работ
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Узункольского района Костанайской области 14.04.2011 № 90; от 17.05.2011 № 138 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды работ
Объем
работ
Конкретные
условия
работ
1
Государственное
казенное
коммунальное
предприятие
"Узункольская
центральная
районная
больница"
Ежедневная помощь
в работах не
требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работников:
помощь по уборке
и благоустройству
территории;
помощь при
проведении
ремонтных работ;
участие в ремонте
и благоустройстве
объектов
Государственного
казенного
коммунального
предприятия
"Узункольская
центральная
районная
больница", и
находящихся на
территориях
сельских округов
Бауманский,
Ершовский,
Киевский,
Кировский,
Куйбышевский,
Новопокровский,
Петропавловский,
Чапаевский,
Федоровский,
Пресногорьковский
Российский,
Суворовский,
Карлмаркский,
Узункольский, сел
Троебратское,
Узунколь,
Ряжское.
152400
часы
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмотрен-
ные трудовым
законода-
тельством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа