Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 қарашада № 3378 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы әкімдігінің 05.06.2020 № 239 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 05.06.2020 № 529 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің қосымшасына сәйкес, Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 05.06.2013 № 123 шешімімен және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 05.06.2013 № 173 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтөбе қаласы және аудандардың әкімдері, "Ақтөбе облысының қаржы басқармасы" ММ, "Ақтөбе облысының жер қатынастары басқармасы" ММ осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің мүлтіксіз сақталуын қамтамасыз етсін.
3. Осы әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгеріс енгізілді - Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 05.06.2013 № 123 шешімімен және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 05.06.2013 № 173 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.МҰХАМБЕТОВ
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Б. ОРДАБАЕВ
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Д. ДОВМАТЕНКО
2011 жылғы 12 қазандағы
№ 328/415 облыстық әкімдіктің
қаулысына және облыстық
мәслихаттың шешіміне қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 415 и постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2011 года № 3378.
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 05.06.2020 № 239 и решения маслихата Актюбинской области от 05.06.2020 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению акимата и решению маслихата.
Сноска. Пункт 1 в редакции совместного решения маслихата Актюбинской области от 05.06.2013 № 123 и постановления акимата Актюбинской области от 05.06.2013 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2. Акимам районов и города Актобе, ГУ "Управление финансов Актюбинской области", ГУ "Управление земельных отношений Актюбинской области" обеспечить неукоснительное соблюдение настоящего постановления акимата и решения маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным совместным решением маслихата Актюбинской области от 05.06.2013 № 123 и постановлением акимата Актюбинской области от 05.06.2013 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области А.МУХАМБЕТОВ
Секретарь
областного маслихата
Б. УРДАБАЕВ
Председатель сессии
областного маслихата
Д. ДОВМАТЕНКО
Приложение к постановлению акимата и решению маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328/415
Базовые ставки платы за земельные участки при предоставлении в частную собственность

Ескерту. Бірлескен шешім және қаулы қосымшамен толықтырылды - Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 05.06.2013 № 123 шешімімен және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 05.06.2013 № 173 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымшасында бүкіл мәтін бойынша "селолық", "кенттік" сөздері "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.05.2017 № 186 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 30.05.2017 № 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 01.03.2019 № 83 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 01.03.2019 № 387 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 05.06.2020 № 239 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 05.06.2020 № 529 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 17.05.2021 № 162 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 35 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 09.12.2021 № 400 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 09.12.2021 № 87 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 08.06.2022 № 177 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 08.06.2022 № 141 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 14.03.2024 № 119 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 14.03.2024 № 64 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Ақтөбе облысы әкімдігінің 27.06.2025 № 113 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 27.06.2025 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әкімшілік аумағының бірлігі
1 шаршы метр жердің базалық ставкасы (теңгеде)
1
Ақтөбе қаласы

Сноска. Совместное решение и постановление дополнено приложением в соответствии с совместным решением маслихата Актюбинской области от 05.06.2013 № 123 и постановлением акимата Актюбинской области от 05.06.2013 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Сноска. По всему тексту приложения слова "аул", "аульный", "поселковый" заменены словами "село", "сельский" постановлением акимата Актюбинской области от 30.05.2017 № 186 и решением маслихата Актюбинской области от 30.05.2017 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 01.03.2019 № 83 и решением маслихата Актюбинской области от 01.03.2019 № 387 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 05.06.2020 № 239 и решением маслихата Актюбинской области от 05.06.2020 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 17.05.2021 № 162 и решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 35 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 09.12.2021 № 400 и решением маслихата Актюбинской области от 09.12.2021 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 08.06.2022 № 177 и решением маслихата Актюбинской области от 08.06.2022 № 141 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования): постановлением акимата Актюбинской области от 14.03.2024 № 119 и решением маслихата Актюбинской области от 14.03.2024 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); постановлением акимата Актюбинской области от 27.06.2025 № 113 и решением маслихата Актюбинской области от 27.06.2025 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административная территориальная единица
Базовая ставка 1 квадратного метра земли (в тенге)
1
город Актобе

1287
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
6
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
9
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
11
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
13
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
14
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
15
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
16
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
17
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.08.2018 № 375 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 15.08.2018 № 375 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
18
алынып тасталды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 19.06.2019 № 241 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 429 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Алға ауданы
19
Алға қаласы

1287
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
2
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
3
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
4
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
5
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
6
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
7
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
8
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
9
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
10
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
11
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
12
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
13
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
14
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
15
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
16
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
17
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 15.08.2018 № 375 и решением Актюбинского областного маслихата от 15.08.2018 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
18
исключен - постановлением акимата Актюбинской области от 19.06.2019 № 241 и решением маслихата Актюбинской области от 19.06.2019 № 429 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Алгинский район
19
город Алга