Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қазандағы N 590 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 қарашада N 2538 тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қалалар мен аудандардың әкімдері, "Шығыс Қазақстан облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Д.А. Гариков) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ш. Таукебаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
З. Сағынов
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 октября 2010 года N 590. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2010 года за N 2538
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам городов и районов, государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Восточно-Казахстанской области" (Гариков Д.А.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таукебаева С.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Сапарбаев
Согласовано:
Председатель Комитета
автомобильных дорог
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
З. Сагинов
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского областного акимата

2010 жылғы 21 қазандағы
№ 590 қаулысымен
бекітілді
Шығыс Қазақстан облысының облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының ТІЗБЕСІ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.04.2026 № 93 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Автомобиль жолының индексі
Автомобиль жолының атауы
Ұзындығы, км
1
КF-16

от 21 октября 2010 года
№ 590
ПЕРЕЧЕНЬ автомобильных дорог общего пользования областного значения Восточно-Казахстанской области
Сноска. Приложение - в редакции постановления Восточно - Казахстанского областного акимата от 09.04.2026 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Протяженность, км
1
KF-16