Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2010 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 30 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 наурызда № 9-3-124 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың 2010 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім түлектері;
үш және одан да көп ай жұмыс істемеген жұмыссыздар;
бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (еңбек өтілі жоқ);
қырық бес жастан асқан жұмыссыздар;
маусымдық және уақытша жұмыстарға қатысқан жұмыссыздар;
жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
уәкілетті органның жолдауымен кәсіби даярлықты және (немесе) қайта даярлықты, біліктілігін арттыруды бітірген жұмыссыздар.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2010.09.03 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Ш. Шаяхметовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала
әкімі
Т. Төлеубаев
Келісілді:
"Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________________________ К. Омарова

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2010 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 25 января 2010 года № 30. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 4 марта 2010 года № 9-3-124. Прекращено действие в связи с истечением срока
Согласно статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2010 год:
выпускники технического и профессионального, послесреднего образования;
безработные не работающие три и более месяцев;
ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы);
безработные старше сорока пяти лет;
безработные принявшие участие во временных и сезонных работах;
молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 03.09.2010 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К. Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
города
Т. Тулеубаев
Согласовано:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Аркалыка"
___________________________ К. Омарова