"Қарасу ауданында 2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тізбесі туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 52 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 131 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 маусымда № 9-13-87 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қарасу ауданында 2009 жылға арналған халықтың нысаналы топтарының тiзбесiн бекiту туралы" Қарасу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 52 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі № 9-13-80, "Қарасу өңірі" 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 14) мынадай толықтыру енгізілсін:
қосымша мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"17. Алған мамандық бойынша жұмыс өтілі және тәжірибесі жоқ жұмыстан бос жастар.".
2. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімi
Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
______________________ А. Ерменова

О внесении дополнения в постановление акимата от 16 марта 2009 года № 52 "Об определении перечня целевых групп населения в Карасуском районе на 2009 год"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 25 мая 2009 года № 131. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 22 июня 2009 года № 9-13-87. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасуского района "Об определении перечня целевых групп населения в Карасуском районе на 2009 год" от 16 марта 2009 года № 52 (номер в Реестре государственной регистрации № 9-13-80, "Қарасу өңірі" от 8 апреля 2009 года № 14) следующее дополнение:
приложение дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Незанятая молодежь без опыта и стажа работы по полученной специальности.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Карасуского района"
_________________________ А. Ерменова