2009 жылда егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 118 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда № 9-13-84 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылда Қарасу ауданының аумағында өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын ауыл шаруашылығы дақылдарының егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының мынадай оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
1) дәнді дақылдар: 15 мамырдан бастап 30 мамырға дейін жаздық бидай, 25 мамырдан бастап 5 маусымға дейін арпа, сұлы, тары, қарақұмдық;
2) 18 мамырдан бастап 25 мамырға дейін майлы дақылдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қарасу ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Е.З. Балжақаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Е. Балжақаев

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ в 2009 году
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 18 мая 2009 года № 118. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 20 мая 2009 года № 9-13-84. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Карасуского района в 2009 году для сельскохозяйственных культур, подлежащих обязательному страхованию в растениеводстве:
1) зерновые культуры: пшеница яровая с 15 мая по 30 мая, ячмень, овес, просо, гречиха с 25 мая по 5 июня;
2) масличные культуры с 18 мая по 25 мая.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на начальника государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства акимата Карасуского района" Балжакаева Е.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
акимата Карасуского района"
Е. Балжакаев