2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 29 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда № 9-3-100 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабының 5-тармағының 2)тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының негізінде Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсіпорындардың тізбесі және олардың түрлері мен көлемдері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қосымша тізбеде көрсетілген кәсіпорындар басшылары "Арқалық қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарттарды жасасу үшін нақты жұмыс түрлерін есепке алсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушы жұмыссыздарға еңбек ақы төлеу әкімдіктің 2003 жылғы 3 қарашадағы № 286 "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру талаптары мен тәртібі туралы нұсқаулық бекіту туралы" қаулысымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілердің Тізілімінде 2590 нөмірімен тіркелген, "Торғай" қалалық апталық газетінде 2003 жылдың 12 желтоқсандағы 49-нөмірінде жарияланған), кейін 2006 жылғы 10 мамырдағы № 250 "2003 жылғы 3 қарашадағы № 286 "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру талаптары мен тәртібі туралы нұсқаулық бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің Тізілімінде 9-3-32 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде 2006 жылдың 7 шілдесінде 26 (100) - нөмірінде жарияланған), 2008 жылғы 14 сәуірдегі № 95 "Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру талаптары мен тәртібі туралы нұсқаулық бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің Тізілімінде 9-3-85 нөмірімен тіркелген, "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде 2008 жылдың 2 мамырдағы 18 (195) - нөмірінде жарияланған) қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың тәртібі мен талаптары туралы нұсқаулыққа сәйкес жүргізіледі.
4. "Арқалық қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбек ақысын төлеу қалалық бюджеттен төленетіндігін, жұмыс берушілердің қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбегіне төлеген ақы шығыны тиісті жылдың республикалық бюджеті туралы Заңымен бекітілген ең төменгі жалақының екі еселенген мөлшерінде қалалық бюджет қаражатынан өтелетіндігін есте ұстасын. Бюджеттік қаражат жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады.

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 января 2009 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 23 января 2009 года № 9-3-100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и на основании статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных на 2009 год согласно приложению.
2. Руководителям предприятий, определенных в перечне приложения, учитывать конкретные виды работ для заключения договоров на выполнение общественных работ с государственным учреждением "Аркалыкский городской отдел занятости и социальных программ".
3. Оплата труда безработных, занятых на общественных работах производится в соответствии с инструкцией о порядке и условиях финансирования общественных работ, утвержденной постановлением акимата от 3 ноября 2003 года № 286 "Об утверждении инструкции о порядке и условиях финансирования общественных работ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2590, опубликованный в городской еженедельной газете "Торгай" 12 декабря 2003 года в номере 49), позднее внесены изменения и дополнения постановлениями от 10 мая 2006 года № 250 "О внесении изменений и дополнений в постановление от 3 ноября 2003 года № 286 "Об утверждении инструкции о порядке и условиях финансирования общественных работ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-32, опубликованный в городской еженедельной газете "Арқалық хабары" 7 июля 2006 года в номере 26 (100), от 14 апреля 2008 года № 95 "О внесении изменений и дополнений в постановление от 3 ноября 2003 года № 286 "Об утверждении инструкции о порядке и условиях финансирования общественных работ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-3-85, опубликованный в городской еженедельной газете "Арқалық хабары" 2 мая 2008 года в номере 18 (195).
4. Государственному учреждению "Аркалыкский городской отдел занятости и социальных программ" принять к сведению, что оплата труда безработных, занятых на общественных работах производится из городского бюджета, расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в двукратном размере минимальной заработной платы, установленной Законом о республиканском бюджете на соответствующий год, возмещаются из средств городского бюджета. Бюджетные средства перечисляются на расчетные счета работодателей.

5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Ш. Шаяхметовқа жүктелсін.
Арқалық қаласының әкімі
А. Мұхитбеков
Қостанай облысы
Арқалық қаласы Әкімдігінің
2009 жылғы 14 қаңтардағы
№ 29 қаулысына қосымша
2009 жылы жұмыссыздар үшін қоғамдық
жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындардың тізбесі
және олардың түрлері мен көлемдері
Ескерту. Қосымшаға 2 тармақша 7 тармаққа толықтырылды; Қосымшаға 9 тармақ толықтырылды Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2009.04.15 № 129 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-баптан қараңыз) қаулысымен.
РҚАО ескерту. Кестені қағаз мәтітінен қараныз.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шаяхметова К.Ш.
Аким
А. Мухитбеков
города Аркалыка
Приложение к постановлению
акимата города Аркалыка
Костанайской области
от 14.01.2009 № 29
Перечень предприятий,
виды и объемы общественных работ,
организуемых для безработных на 2009 год
Сноска. Пункт 7 приложения дополнен подпунктом 2); приложение дополнено пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.04.2009 № 129.
Примечание РЦПИ: см. бумажный вариант.