Есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды анықтау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 166 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы N 351 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 21 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5797 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрінің 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 131 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 765 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 09.12.2025 № 131 және ҚР Қаржы министрінің 10.12.2025 № 765 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 170-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды анықтау ережесі бекітілсін.
2. Инвестициялық саясат және жоспарлау департаменті (Б. Тортаев) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі М.Ә. Құсайыновқа және Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрі Б.Ш. Шолпанқұловқа жүктелсін.
4. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының "Байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы есептілікті және ақпаратты табыс ету ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 16 наурыздағы N 36 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 28 наурызда N 3519 тіркелген).
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Экономика
Қазақстан Республикасы
және бюджеттік жоспарлау министрі
Қаржы министрі
______________ Б. Сұлтанов
_____________ Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрінің
2009 жылғы 06 тамыздағы N 166
және Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің 2009 жылғы 25 тамыздағы
N 351 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін
және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды
пайдалану барысы мен нәтижелері туралы
берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды
айқындау ережесі

Об утверждении Правил определения порядка и сроков представления и формы отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов
Совместный приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 166 и Министра финансов Республики Казахстан от 25 августа 2009 года № 351. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 сентября 2009 года № 5797. Утратил силу совместным приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2025 года № 131 и Министра финансов Республики Казахстан от 10 декабря 2025 года № 765.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики РК от 09.12.2025 № 131 и Министра финансов РК от 10.12.2025 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 170 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые Правила определения порядка и сроков представления и формы отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов.
2. Департаменту инвестиционной политики и планирования (Б. Тортаев) совместно с Юридическим Департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Кусаинова М.А. и Вице-министра финансов Республики Казахстан Шолпанкулова Б.Ш.
4. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан "Об утверждении Правил представления отчетности и информации о ходе и результатах использования связанных грантов" от 16 марта 2005 года № 36 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3519 от 28 марта 2005 года).
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр экономики и бюджетного
Министр финансов
планирования Республики Казахстан
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов
____________ Б. Жамишев
Утверждены совместным приказом
Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
от 6 августа 2009 года № 166 и
Министра финансов Республики Казахстан
от 25 августа 2009 года № 351
Правила определения
порядка и сроков представления и
формы отчетности, а также требований
к предоставляемой информации о ходе и
результатах использования связанных грантов

1. Осы Есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды айқындау ережесі (бұдан әрі - Ереже) 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің (бұдан әрі - Бюджет кодексі) 170-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және есептілікті табыс ету тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды айқындайды.
2. Байланысты гранттардың іске асырылу мониторингін жүзеге асыру шеңберінде оларды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы есептілікті және ақпаратты табыс етудің мақсаты байланысты гранттарды пайдалану тиімділігін бағалау, байланысты гранттарды тартуды жоспарлау процесін жетілдіру және байланысты гранттарды тарту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және жүзеге асыру жөнінде ұсыныстар тұжырымдау болып табылады.
3. Байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы есепті жасау кезең-кезеңімен жүзеге асырылады және онда мыналар қамтылады:
1) мемлекеттік органдардың бюджеттік бағдарламаларының стратегиялық жоспарларына сәйкес жоспарланған мәліметтер көрінісі;
2) қол жеткен нәтижелерді (нақты мәліметтерді) жоспарланғандармен салыстыру;
3) жинау көздері мен әдістерін, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану тиімділігін бағалау үшін ақпаратты өңдеу мен талдаудың пайдаланылған әдістерін көрсету.
4) байланысты гранттарды пайдалану тиімділігін бағалау нәтижелері;
5) байланысты гранттардың қаражатын пайдалану барысы мен нәтижелерінің донормен жасалған грант туралы келісім шарттарына, сондай-ақ донорлардың байланысты гранттарды беру рәсімдері мен саясатына сәйкестігін бағалау;
6) байланысты гранттарды тарту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және жүзеге асыру жөніндегі ұсынымдар.
Байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы есептілік байланысты гранттарды пайдалану тиімділігін бағалау жөніндегі ақпаратты дайындау көзі болып табылады.
Байланысты гранттарды пайдалану тиімділігін бағалау төменде көрсетілген ақпаратты өңдеу және талдау әдістерінің негізінде жүргізіледі.
Байланысты гранттарды іске асыру барысында қол жеткізілген тікелей материалдық немесе материалдық емес салдарлар болып табылатын нәтижелерге бағалау жүргізген кезде мынадай әдістер қолданылады:
заттай көріністегі жұмыстар көлемінің, іске асыру мерзімдері мен қаржы шығындарының байланысты грантты жоспарлау сатысында көзделген тиісті көрсеткіштерге сәйкес келу дәрежесі белгіленеді;
көрсеткіштердің стандарттар талаптарына және жоспарлау сатысында құралған өзге де талаптарға сәйкес келу дәрежесі белгіленеді;
жоспарлау сатысында қабылданған алғы шарттарды (бастапқы мәліметтерді), сондай-ақ күтілетін ағымдағы шығыстар мен оларды қаржыландыру көздерін растау дәрежесі белгіленеді;
жобаны іске асыру барысында туындаған кедергілер мен оларды жою шаралары талданады және іске асыруға қатысушы тараптардың іс-әрекеті бағаланады;
жоспарланған көрсеткіштерге қол жеткізу тиімділігі туралы қорытынды жасалады.
Аяқталған жобаның әлеуметтік-экономикалық жағдайға әсер етуіне бағалау жүргізген кезде мынадай әдістер қолданылады:
басқа жобалар қатарындағы жобаның мемлекеттік, салалық және секторалдық бағдарламалардың жоспарланған мақсаттарына қол жеткізуге үлесінің ара қатынасы белгіленеді;
ағымдағы шығындар туралы нақты мәліметтер және жоспарлау сатысында құрылған алғы шарттарды (бастапқы мәліметтерді) растау дәрежесі талданады;
мемлекеттік, салалық және секторалдық бағдарламалардың жоспарланған мақсаттарына қол жеткізуге жоба үлесінің тиімділігі туралы қорытынды жасалады.

1. Настоящие Правила определения порядка и сроков представления и формы отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов (далее - Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 170 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года (далее - Бюджетный кодекс), и определяют порядок представления отчетности и информации о ходе и результатах использования связанных грантов.
2. Целями представления отчетности и информации, о ходе и результатах использования связанных грантов в рамках осуществления мониторинга их реализации являются оценка эффективности использования связанных грантов, совершенствование процесса планирования привлечения связанных грантов и выработка рекомендаций по формированию и осуществлению государственной политики в области привлечения связанных грантов.
3. Составление отчета о ходе и результатах использования связанных грантов осуществляется поэтапно и включает:
1) отражение запланированных данных, согласно стратегическим планам бюджетных программ государственных органов;
2) сравнение достигнутых результатов (фактических данных) с запланированными;
3) указание источников и методов сбора, а также использованных методов обработки и анализа информации для оценки эффективности использования связанных грантов;
4) результаты оценки эффективности использования связанных грантов;
5) оценку соответствия хода и результатов использования средств связанных грантов условиям соглашения о гранте, заключенном с донором, а также процедурам и политике предоставления связанных грантов донорами;
6) рекомендации по формированию и осуществлению государственной политики в области привлечения связанных грантов.
Отчетность о ходе и результатах использования связанных грантов, является источником для подготовки информации по оценке эффективности использования связанных грантов.
Оценка эффективности использования связанных грантов проводится на основе ниже перечисленных методов обработки и анализа информации.
При проведении оценки результатов, являющихся прямыми материальными или нематериальными последствиями, достигнутыми в ходе реализации связанных грантов, применяются следующие методы:
устанавливается степень соответствия объемов работ в натуральном выражении, сроков реализации и финансовых затрат соответствующим показателям, предусмотренным на стадии планирования связанного гранта;
устанавливается степень соответствия показателей требованиям стандартов и иным требованиям, сформулированным на стадии планирования;
устанавливается степень подтверждения предпосылок, принятых на стадии планирования (исходных данных), а также ожидаемых текущих затрат и источников их финансирования;
анализируются препятствия, возникшие в ходе реализации проекта, и меры их устранения и оцениваются действия сторон - участников реализации;
делается вывод об эффективности достижения запланированных показателей.
При проведении оценки влияния завершенного проекта на социально-экономическую ситуацию применяются следующие методы:
устанавливается соотношение вклада проекта в числе других проектов в достижение запланированных целей государственных, отраслевых и секторальных программ;
анализируются фактические сведения о текущих затратах и степень подтверждения предпосылок, созданных на стадии планирования (исходных данных);
делается вывод об эффективности вклада проекта в достижение запланированных целей государственных, отраслевых и секторальных программ.

4. Ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне байланысты гранттарды іске асыруға жауапты Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша) осы Ереженің 1-4–қосымшасына сәйкес бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға есептілік нысандарын береді.
5. Мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган алынған ақпараттар негізінде байланысты гранттарды пайдалануды бағалайды, ол мыналарды қамтиды:
1) байланысты гранттарды тартудың орындылығын бағалау;
2) байланысты гранттарды пайдалану арқылы жоспарланған және қол жеткізген нәтижелерді салыстыру, сондай-ақ олардың республиканың және өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуына әсерін талдау;
3) байланысты гранттарды пайдалануға әсер еткен әртүрлі сыртқы факторларды бағалау мен талдау.
6. Бағалаудың барлық түрлерін орындаған кезде әлеуметтік-экономикалық дамудың және бюджеттік параметрлердің болжамдарын және донорлардың (бар болған жағдайда) елдік бағдарламаларын әзірлеу шеңберінде байланысты гранттарды дайындау мен іске асыруды жақсарту жөніндегі ұсынымдар жасалады.
7. Байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы жылдық есептілікті және ақпаратты байланысты гранттар тартылған өтінімдер бойынша жергілікті өкілді және атқарушы органдардың есептілігін ескере отырып, орталық мемлекеттік органдар мемлекеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органдарға жоғарыда көрсетілген талаптарға сәйкес есепті жылдан кейінгі жылдың 5 наурызынан кешіктірмей тапсырады.
Есептілікті табыс ету тәртібі
мен мерзімдерін және нысандарын,
сондай-ақ байланысты гранттарды
пайдалану барысы мен нәтижелері
туралы берілетін ақпаратқа
қойылатын талаптарды айқындау
ережесіне 1-қосымша
Байланысты грант қаражатының игерілуі туралы деректер
N р/с
Санаттың атауы
Санаттың сомасы (АҚШ долл.)
Жауапты ұйым
Тауарларды, қызмет көрсетулерді (жұмыстарды) беруші фирма
Келісім-шартқа қол қойылған күн
Келісім-шарт сомасы (АҚШ долл.)
1
2
4
5
6
7
Жиыны:
кестенің жалғасы
АҚШ долл. Қаражаттың жұмсалғаны
Жұмсалғаны
Келесі айға арналған болжам (АҚШ долл.)
Ескерту
Ағымдағы жылы
Бір ай ішінде
АҚШ долл.
теңге
АҚШ долл.
теңге
8
9
10
11
12
13
14
Ескерту:
1. Есепке Қазақстан Республикасының байланысты гранттың іске асырылуы үшін жауапты орталық атқарушы органның немесе өзге де мемлекеттік органының басшысы немесе оның орынбасары қол қояды.
2. N 10 және N 12-бағандарда теңгенің АҚШ долларына бағамы қаражатты байланысты гранттың шотынан алу күніне қолданылады.
Есептілікті табыс ету тәртібі
мен мерзімдерін және нысандарын,
сондай-ақ байланысты гранттарды
пайдалану барысы мен нәтижелері
туралы берілетін ақпаратқа
қойылатын талаптарды айқындау
ережесіне 2-қосымша
20__ жылғы______ байланысты грант қаражатының түсуі мен жұмсалуы туралы ақпарат
Кодтары Донор
Функционалды топ Грант нөмірі
Мекеме Қызмет көрсетілген банктер
Бағдарлама Арнайы шоттар
Кіші бағдарлама 20___жылғы "__"_____кіріс қалдық:
Арнайы шот
Грант қаражатының түсуі (бюджеттік жіктеменің коды)
N р/с
Қаражаттың түскен күні
Шетелдік валютадағы сомасы (мың АҚШ долл.)
Теңгемен сомасы (мың теңге)
Бюджеттік жіктеменің коды
Шетелдік валютадағы сомасы (мың АҚШ долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
Жыл басынан бергі бөлінген лимиттер (мың теңге)
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жиыны:
20__ жылғы______ арнайы шоттағы таза қалдық: мың АҚШ долл.
мың теңге
теңге бағамы
Байланысты грант қаражаттың есептен шығару (бюджеттік жіктеменің коды)
N р/с
Қаражаттың есептен шығарылған күні
Шетелдік валютадағы сомасы (мың АҚШ долл.)
Теңгемен сомасы (мың АҚШ долл.)
Бюджеттік жіктеменің коды
Шетелдік валютадағы сомасы (мың АҚШ долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
Жыл басынан бергі бөлінген лимиттер (мың теңге)
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
бір айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жиыны:
Ескерту: Есепке Қазақстан Республикасының байланысты гранттың іске асырылуы үшін жауапты орталық атқарушы органның немесе өзге де мемлекеттік органының басшысы немесе оның орынбасары қол қояды.
Есептілікті табыс ету тәртібі
мен мерзімдерін және нысандарын,
сондай-ақ байланысты гранттарды
пайдалану барысы мен нәтижелері
туралы берілетін ақпаратқа
қойылатын талаптарды айқындау
ережесіне 3-қосымша
Байланысты грант қаражатының 20___ жылғы______ жұмсалуы
туралы ақпарат
Кодтары Донор
Функционалды топ Грант нөмірі
Мекеме Қызмет көрсетілген банктер
Бағдарлама Арнайы шоттар
Кіші бағдарлама
N р/с
Бюджеттік жіктеменің коды
Бюджетпен барлық бекітілгені
Есепті кезеңге арналған жоспар
Қаржыландыру лимиттері
Оффшорлық төлемдерді қоса алғанда, байланысты грант қаражатының есебінен жұмсалатын шығыстар
есепті айдағы
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны:
Ескерту: Есепке Қазақстан Республикасының байланысты гранттың іске асырылуы үшін жауапты орталық атқарушы органның немесе өзге де мемлекеттік органының басшысы немесе оның орынбасары қол қояды.
Есептілікті табыс ету тәртібі
мен мерзімдерін және нысандарын,
сондай-ақ байланысты гранттарды
пайдалану барысы мен нәтижелері
туралы берілетін ақпаратқа
қойылатын талаптарды айқындау
ережесіне 4-қосымша
________________________________________________
(жобаның атауы)
жоба бойынша республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру қаражатының жұмсалуы туралы ақпарат
Функционалды топ Кіші бағдарлама
Мекеме Донор
Бағдарлама 20___ жылғы "__"_____ жағдай бойынша
N р/с
Санаттың атауы
Санаттың сомасы
Тауарларды, қызмет көрсетулерді (жұмыстарды) беруші фирма
Келісім-шарттың сомасы (келісім шарт валютада)
Келісім-шартқа қол қойылған күні
АҚШ долларында жұмсалған қаражат
Республикалық бюджетте көрсетілген шығыстар
Ерекшелігі
Кассалық шығыстар (мың АҚШ долл.)
Кассалық шығыстар (мың теңге)
есепті кезең үшін
жыл басынан бергі
есепті кезең үшін
жыл басынан бергі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жиыны:
Ескерту:
1. Есепке Қазақстан Республикасының байланысты гранттың іске асырылуы үшін жауапты орталық атқарушы органның немесе өзге де мемлекеттік органының басшысы немесе оның орынбасарлары қол қояды.

4. Ежемесячно, к 5-му числу месяца, следующего за отчетным центральные исполнительные органы и иные государственные органы Республики Казахстан (по согласованию), ответственные за реализацию связанных грантов, представляют в центральный уполномоченный орган по исполнению бюджета формы отчетности согласно приложениям 1-4 к настоящим правилам.
5. Центральный уполномоченный орган по государственному планированию на основе полученной информации осуществляет оценку использования связанных грантов, которая включает в себя:
1) оценку целесообразности привлечения связанных грантов;
2) сопоставление запланированных и достигнутых результатов использования связанных грантов, а также анализ их влияния на социально-экономическое развитие республики и региона;
3) оценку и анализ различных внешних факторов, повлиявших на использование связанных грантов.
6. При выполнении всех видов оценки формулируются рекомендации по улучшению подготовки и реализации связанных грантов в рамках разработки прогнозов социально-экономического развития и бюджетных параметров и страновых программ доноров (при наличии).
7. Годовой отчет и информация о ходе и результатах использования связанных грантов представляется центральными государственными органами с учетом отчетности местных представительных и исполнительных органов, по заявкам которых привлекались связанные гранты, в центральные уполномоченные органы по государственному планированию и исполнению бюджета согласно вышеперечисленным требованиям в срок не позднее 5 марта года, следующего за отчетным.
Приложение 1 к Правилам определения
порядка и сроков представления и
формы отчетности, а также требований
к предоставляемой информации о ходе и
результатах использования связанных грантов
Данные об освоении средств связанного гранта
№ п/п
Наимено-
вание
категории
Сумма
категории
(в долл.
США)
Ответст-
венная
органи-
зация
Фирма-
поставщик
товаров,
услуг
(работ)
Дата
подписания
контракта
Сумма
контракта
(в долл.
США)
1
2
3
4
5
6
7
Итого:
продолжение таблицы
Израс-
ходовано
средств в
долл. США
Израсходовано
Прогноз на
следующий месяц
(в долл.)
Примечание
За текущий
год
За месяц
долл.
США
тенге
долл.
США
тенге
8
9
10
11
12
13
14
Итого:
Примечания: 1. Отчетность подписывается руководителем центрального исполнительного органа или иного государственного органа Республики Казахстан, ответственного за реализацию связанного гранта, или его заместителем.
2. В графах № 10 и № 12 курс тенге к доллару США применяется на дату снятия средств со счета связанного гранта.
Приложение 2 к Правилам определения
порядка и сроков представления и
формы отчетности, а также требований
к предоставляемой информации о ходе и
результатах использования связанных грантов
Информация о поступлении и расходовании средств связанного
гранта за _____ 20___ года.
Коды Донор
Функциональная группа Номер гранта
Учреждение Обслуживающий банк
Программа Специальные счета
Подпрограмма Входящий остаток на "__" ______ 20__ г.
Специальный счет
Поступление средств гранта (код бюджетной классификации)
№ п/п
Дата
поступления
средств
Сумма в
иностранной валюте
(тыс. долл. США)
Сумма в тенге
(тыс. тенге)
Код
бюджетной
классификации
за месяц
с начала
года
за месяц
с начала
года
1
2
3
4
5
6
7
Итого:
продолжение таблицы
Кассовые расходы
в иностранной
валюте (тыс.
долл. США)
Кассовые расходы
в тенге
(тыс. тенге)
Выделено
лимитов с
начала года
(тыс. тенге)
за месяц
с начала
года
за месяц
с начала
года
8
9
10
11
12
Итого:
Чистый остаток на специальном счете на "__"___ 20__ г. тыс.долл. США
тыс .тенге
курс тенге
Списание средств связанного гранта
(код бюджетной классификации)
№ п/п
Дата списания
средств
Сумма в
иностранной валюте
(тыс. долл. США)
Сумма в тенге
(тыс. тенге)
Код
бюджетной
классификации
за месяц
с начала
года
за месяц
с начала
года
1
2
3
4
5
6
7
Итого:
продолжение таблицы
Кассовые расходы
в иностранной валюте
(тыс. долл. США)
Кассовые расходы
в тенге
(тыс. тенге)
Выделено
лимитов с
начала года
(тыс. тенге)
за месяц
с начала
года
за месяц
с начала
года
8
9
10
11
12
Итого:
Примечание: Отчетность подписывается руководителем центрального исполнительного органа или иного государственного органа Республики Казахстан, ответственного за реализацию связанного гранта, или его заместителем.
Приложение 3 к Правилам определения
порядка и сроков представления и
формы отчетности, а также требований
к предоставляемой информации о ходе и
результатах использования связанных грантов
Информация о расходовании средств связанного гранта
за ______ 20__ года
Коды Донор
Функц. группа Номер гранта
Учреждение Обслуживающий банк
Программа Специальные счета
Подпрограмма
№ п/п
Код бюджетной
классификации
Утверждено
бюджетом
всего
План на
отчетный
период
Лимиты
финанси-
рования
Расходы за счет
средств гранта,
включая оффшорные
платежи
за
отчетный
месяц
с начала
года
1
2
3
4
5
6
7
Итого:
Примечание: Отчетность подписывается руководителем центрального исполнительного органа или иного государственного органа Республики Казахстан, ответственного за реализацию связанного гранта, или его заместителем.
Приложение 4 к Правилам определения
порядка и сроков представления и
формы отчетности, а также требований
к предоставляемой информации о ходе и
результатах использования связанных грантов
Информация о расходовании средств софинансирования из
республиканского бюджета по проекту
___________________________________________
(наименование проекта)
Функциональная группа
Учреждение
Программа
Подпрограмма
Донор
По состоянию на "__"_______ 20__ г.
№ п/п
Наименование
категории
Сумма
категории
Фирма-поставщик
товаров, услуг
(работ)
Сумма
контракта
(в валюте
контракта)
Дата
подписания
контракта
1
2
3
4
5
6
Итого:
продолжение таблицы
Израс-
ходовано
средств в
дол. США
Расходы, отражаемые в республиканском бюджете
Специфика
Кассовые расходы
(тыс. долл. США)
Кассовые расходы
(тыс. тенге)
за отчетный
период
с начала
года
за отчетный
период
с начала
года
7
8
9
10
11
12
Итого:
Примечания: 1. Отчетность подписывается руководителем центрального исполнительного органа или иного государственного органа Республики Казахстан, ответственного за реализацию связанного гранта, или его заместителем.

2. 7-бағанда жоба әрекеті басталғаннан бергі жұмсалған сома көрсетіледі.

2. В графе 7 указывается сумма, израсходованная с начала действия проекта.