"Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингі және оның қорытындылары бойынша арнайы сыйлық беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 590 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 16 мамырдағы № 221 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 880 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 19.05.2025 № 880 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингі және оның қорытындылары бойынша арнайы сыйлық беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 590 Жарлығына мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингінің нәтижелері бойынша арнайы сыйлық беру қағидаларында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Ұйымдастырушы жыл сайын 20 маусымнан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне өткізілген рейтингтің нәтижелері бойынша материалдарды ұсынады.";
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингінің қорытындыларын шығару жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының әлеуметтік-экономикалық мәселелерге жетекшілік ететін орынбасары, Комиссия төрағасының орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары, Комиссия төрағасының орынбасары".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2017 года № 590 "О рейтинге регионов и городов по легкости ведения бизнеса и присуждении специальной премии по его итогам"
Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 221. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 19 мая 2025 года № 880.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 19.05.2025 № 880.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2017 года № 590 "О рейтинге регионов и городов по легкости ведения бизнеса и присуждении специальной премии по его итогам" следующие изменения:
в Правилах присуждения специальной премии по результатам рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Организатор ежегодно не позднее 20 июня представляет в Администрацию Президента Республики Казахстан материалы по результатам проведенного рейтинга.";
в составе Комиссии по подведению итогов рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса, образованной вышеназванным Указом:
строку "заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, курирующий социально-экономические вопросы, заместитель председателя Комиссии" изложить в следующей редакции:
"первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя Комиссии".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев