"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының мәдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі №369 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 404 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 6 тамыздағы № 1391 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 06.08.2026 № 1391 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының мəдениет саласындағы мемлекеттік стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сəуірдегі № 369 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 18, 185-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының мəдениет саласындағы жыл сайынғы 75 мемлекеттік стипендиясы айына 55 еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тағайындалсын.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 369 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы в области культуры"
Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2020 года № 404. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 6 августа 2026 года № 1391
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 06.08.2026 № 1391.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года № 369 "Об учреждении государственной стипендии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы в области культуры" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 18, ст. 185) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Учредить 75 ежегодных государственных стипендий Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы в области культуры в размере 55-кратного месячного расчетного показателя в месяц.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев