Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 316 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2016 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 316 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
консультативтік-кеңесші және өзге де органдардың қызметі
мәселелері бойынша енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы № 1042 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 11, 125-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның құрамына:
Жұмагелдиева - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
Гүлнар Амангелдіқызы федерациясы төрағасының орынбасары
(келісім бойынша) енгізілсін;
жоғарыда аталған Комиссияның құрамынан Қ.Қ. Айтуғанов шығарылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Президентінің 20.10.2017 № 568 Жарлығымен.
4. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі № 4071 өкіміне:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына:
Мырзахметов
Асқар Исабекұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі,
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі енгізілсін;
жоғарыда аталған Кеңестің құрамынан Ә.Ө. Исекешев шығарылсын.
6. Күші жойылды – ҚР Президентінің 05.06.2025 № 898 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2016 года № 316.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан Н. НАЗАРБАЕВ
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 7 сентября 2016 года № 316
ИЗМЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые акты Президента Республики Казахстан по вопросам деятельности консультативно-совещательных и иных органов при Президенте Республики Казахстан
1. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. В Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года № 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 11, ст. 125):
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Жумагельдиеву
Гульнару Амангельдиевну
-
заместителя председателя Федерации профсоюзов Республики Казахстан (по согласованию);
вывести из состава вышеназванной Комиссии Айтуганова К.К.
3. Утратил силу Указом Президента РК от 20.10.2017 № 568.
4. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
5. В распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О персональном составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан":
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Мырзахметова Аскара Исабековича
-
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан,
Касымбека Жениса Махмудулы
-
Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
вывести из состава вышеназванного Совета Исекешева А.О.
6. Утратил силу Указом Президента РК от 05.06.2025 № 898 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).