Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 1509 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 қарашадағы N 208 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 932 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 04.07.2025 № 932 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексінің 25-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 1509 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 675-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару кеңесі туралы ережеде 5-тармақтың 3) тармақшасындағы "қаржылық активтердің және өзге де мүліктің" деген сөздер "шетелдік қаржы құралдарының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 1509
Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2006 года N 208
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства
Республики Казхстан
В соответствии со  статьей 25 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года  N 1509 "О некоторых вопросах Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 675) следующее изменение:
в положении о Совете по управлению Национальным фондом Республики Казахстан, утвержденном названным Указом, в подпункте 3) пункта 5 слова "финансовых активов и иного имущества" заменить словами "зарубежных финансовых инструментов".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан