"Астана халықаралық форумын дайындау және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 20-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2026 жылғы 16 шілдедегі № 115-ө өкімі
"Астана халықаралық форумын дайындау және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 20-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Астана халықаралық форумын дайындау және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2026 жылғы 16 шілдедегі
№ 115-ө өкіміне қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2025 жылғы 29 қаңтардағы
№ 20-ө өкімімен
бекітілген
Астана халықаралық форумын дайындау және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, төраға
Женевадағы Біріккен Ұлттар Ұйымының бөлімшесі мен басқа да халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының тұрақты өкілі, тең төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Сыртқы саясат бөлімінің меңгерушісі (келісу бойынша), хатшы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация вице-министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Үкімет Аппараты Экономикалық бөлімінің меңгерушісі
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық инвестициялық холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Kazakh Invest" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Астана" халықаралық қаржы орталығының әкімшілігі" акционерлік қоғамының басқарма мүшесі (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының даму және жекешелендіру жөніндегі басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша).

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2025 года № 20-р "Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению Международного форума Астана"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 2026 года № 115-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2025 года № 20-р "Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению Международного форума Астана" следующее изменение:
состав Организационного комитета по подготовке и проведению Международного форума Астана, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 июля 2026 года № 115-р
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 января 2025 года № 20-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению Международного форума Астана
Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан, председатель
постоянный представитель Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в Женеве, сопредседатель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
заведующий Отделом внешней политики Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию), секретарь
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
первый вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр транспорта Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
вице-министр просвещения Республики Казахстан
вице-министр промышленности и строительства Республики Казахстан
вице-министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан
вице-министр искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан
вице-министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
заведующий Экономическим отделом Аппарата Правительства Республики Казахстан
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Tourism" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "QazExpoCongress" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальный инвестиционный холдинг "Байтерек" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Invest" (по согласованию)
член правления акционерного общества "Администрация Международного финансового центра "Астана" (по согласованию)
управляющий директор по развитию и приватизации акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию).