"Құқық бұзушылық профилактикасы туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық бұзушылық профилактикасы және Қазақстан Республикасы заңнамасының жекелеген салаларын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2026 жылғы 13 ақпандағы № 16-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 59-ө өкімі
"Құқық бұзушылық профилактикасы туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық бұзушылық профилактикасы және Қазақстан Республикасы заңнамасының жекелеген салаларын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 2026 жылғы 13 ақпандағы № 16-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген қабылдануы "Құқық бұзушылық профилактикасы туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық бұзушылық профилактикасы және Қазақстан Республикасы заңнамасының жекелеген салаларын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарымен негізделген құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 3-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2026 года № 16-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года "О профилактике правонарушений" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам профилактики правонарушений и совершенствования отдельных отраслей законодательства Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2026 года № 59-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2026 года № 16-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года "О профилактике правонарушений" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам профилактики правонарушений и совершенствования отдельных отраслей законодательства Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых обусловлено законами Республики Казахстан от 30 декабря 2025 года "О профилактике правонарушений" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам профилактики правонарушений и совершенствования отдельных отраслей законодательства Республики Казахстан", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 3, исключить.
Премьер-Министр О. Бектенов