"Қазақстан Республикасының су кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 47-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2026 жылғы 6 ақпандағы № 10-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының су кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 47-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының су кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Жасанды интеллект және цифрлық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі".
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 47-р "О создании Водного совета Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2026 года № 10-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 47-р "О создании Водного совета Республики Казахстан" следующие изменения:
в составе Водного совета Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан";
строку "Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр иностранных дел Республики Казахстан".
Премьер-Министр О. Бектенов