"Қамбарата ГЭС-1 құрылысы" жобасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 152-ө Өкімі
"Қамбарата ГЭС-1 құрылысы" жобасын (бұдан әрі – жоба) іске асыру жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдарды тұжырымдау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда жобаны іске асыру жөнінде шаралар қабылдау үшін 6 (алты) ай мерзімге ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы жобаның іске асырылуы туралы ақпаратты ай сайын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізіп тұрсын.
3. Жұмыс тобының отырыстары қажеттілігіне қарай өткізілсін.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2025 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 152-ө өкіміне
қосымша
"Қамбарата ГЭС-1 құрылысы" жобасын іске асыру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Өңірлік даму және бақылау бөлімінің меңгерушісі
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамының инвестициялар жөніндегі бас директоры (келісу бойынша)
"Жаңартылатын энергия көздерін қолдау жөніндегі қаржы-есеп айырысу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы по реализации проекта "Строительство Камбаратинской ГЭС-1"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 сентября 2025 года № 152-р.
В целях выработки предложений и рекомендаций по реализации проекта "Строительство Камбаратинской ГЭС-1" (далее – проект):
1. Создать межведомственную рабочую группу сроком на 6 (шесть) месяцев для принятия мер по реализации проекта (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе ежемесячно вносить информацию о реализации проекта в Правительство Республики Казахстан.
3. Заседания рабочей группы проводить по мере необходимости.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 сентября 2025 года № 152-р.
Состав
межведомственной рабочей группы по реализации проекта "Строительство Камбаратинской ГЭС-1"
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
заведующий Отделом регионального развития и контроля
Аппарата Правительства Республики Казахстан
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
главный директор по инвестициям акционерного общества "Самрук-Энерго" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии" (по согласованию)
____________________________________