Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 19-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 19.10.2023 № 162-ө өкімімен.
1. Мынадай Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдар (бұдан әрі – консультативтік-кеңесші органдар) құрылсын:
1) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен;
2) осы өкімге 2-қосымшаға сәйкес құрамда Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес;
3) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен;
4) алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 28.12.2018 № 162-ө өкімімен.
5) алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 16.07.2020 № 97-ө өкімімен;
6) алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 13.03.2026 № 31-ө өкімімен;
7) Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө өкімімен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө; 28.12.2018 № 162-ө; 16.07.2020 № 97-ө; 29.04.2022 № 268; 13.03.2026 № 31-ө өкімдерімен.
2. Қоса беріліп отырған мынадай консультативтік-кеңесші органдардың ережелері бекітілсін:
1) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен;
2) Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес туралы ереже;
3) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен;
4) алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 28.12.2018 № 162-ө өкімімен.
5) алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 16.07.2020 № 97-ө өкімімен;
6) алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 13.03.2026 № 31-ө өкімімен;
7) Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө өкімімен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө; 28.12.2018 № 162-ө өкімдерімен; 16.07.2020 № 97-ө; 29.04.2022 № 268; 13.03.2026 № 31-ө өкімдерімен.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) "Қазақстанның су ресурстарын басқару мәселелері жөнінде ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 141-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Су ресурстарын басқару мәселелері жөнінде ведомствоаралық кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі, төраға";

О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 19 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан":
Сноска. Преамбула - в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 19.10.2023 № 162-р.
1. Образовать следующие консультативно-совещательные органы при Правительстве Республики Казахстан (далее – консультативно-совещательные органы):
1) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
2) Совет по улучшению инвестиционного климата в составе согласно приложению 2 к настоящему распоряжению;
3) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
4) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
5) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 16.07.2020 № 97-р;
6) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 13.03.2026 № 31-р;
7) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р; от 16.07.2020 № 97-р; от 29.04.2022 № 268; от 13.03.2026 № 31-р.
2. Утвердить прилагаемые положения следующих консультативно-совещательных органов:
1) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
2) Положение о Совете по улучшению инвестиционного климата;
3) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
4) Исключен постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
5) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 16.07.2020 № 97-р;
6) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 13.03.2026 № 31-р;
7) исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным распоряжениями Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р; от 16.07.2020 № 97-р; от 29.04.2022 № 268; от 13.03.2026 № 31-р.
1. Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 141-р "О создании Межведомственного совета по вопросам управления водными ресурсами Казахстана":
в составе Межведомственного совета по вопросам управления водными ресурсами Казахстана, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" заменить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр сельского хозяйства Республики Казахстан, председатель";

2) "Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі".
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамы
Ескерту. 1-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңес туралы ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
2-қосымша
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамы
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерістер енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 23.01.2019 № 5-ө; 11.04.2019 № 57-ө; 06.12.2019 № 222-ө өкімдерімен; ҚР Үкіметінің 01.10.2020 № 624 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; ҚР Премьер-Министрінің 26.10.2021 № 173-ө өкімімен; ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен; ҚР Премьер-Министрінің 28.02.2023 № 37-ө өкімімен; ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; ҚР Премьер-Министрінің 19.10.2023 № 162-ө; 22.02.2024 № 24-ө өкімдерімен.
Қазақстан тарапынан:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасы салық төлеушілері қауымдастығының төрағасы (келісім бойынша)
шетелдік тараптан:
Қазақстандағы Америка сауда палатасының президенті (келісім бойынша)
Қазақстандағы Америка сауда палатасының атқарушы директоры (келісім бойынша)
"Джи Интернейшнл" Ресей/ТМД президенті (келісім бойынша)
Еуразия Групп бас директоры (келісім бойынша)
Норт Каспиан Оперейтинг Компани (НКОК) басқарушы директоры (келісім бойынша)
Қазақстан бойынша Азия даму банкінің директоры (келісім бойынша)
Билайн атқарушы директоры (келісім бойынша)
Дэлойт әріптесі (келісім бойынша)
Эрнст энд Янг әріптесі (келісім бойынша)
Ситибанк төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Файзер Орталық Азия/Кавказ өңірлік басқарушы (келісім бойынша)
Еуропа Қайта Құру және Даму банкінің (ЕҚДБ) директоры (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес туралы ереже

2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
состав Совета по экономической политике, утвержденный указанным распоряжением, дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр сельского хозяйства Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016
года № 90-р
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Приложение 2
к распоряжению Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Состав Совета по улучшению инвестиционного климата
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 23.01.2019 № 5-р; от 11.04.2019 № 57-р; от 06.12.2019 № 222-р; постановлением Правительства РК от 01.10.2020 № 624 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.10.2021 № 173-р; от 29.04.2022 № 268; от 28.02.2023 № 37-р ; от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 19.10.2023 № 162-р; от 22.02.2024 № 24-р.
с казахстанской стороны:
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Первый Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
председатель ассоциации налогоплательщиков Республики Казахстан (по согласованию)
с иностранной стороны:
президент Американской торговой палаты в Казахстане (по согласованию)
исполнительный директор Американской торговой палаты в Казахстане (по согласованию)
президент "Джи Интернейшнл" Россия/СНГ (по согласованию)
генеральный директор Евразия Групп (по согласованию)
управляющий директор Норт Каспиан Оперейтинг Компани (НКОК) (по согласованию)
директор Азиатского Банка Развития по Казахстану (по согласованию)
исполнительный директор Билайн (по согласованию)
партнер Дэлойт (по согласованию)
партнер Эрнст энд Янг (по согласованию)
заместитель председателя Ситибанк (по согласованию)
региональный управляющий Файзер Центральная Азия/Кавказ (по согласованию)
директор Европейского Банка Реконструкции и Развития (ЕБРР) (по согласованию)
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Положение о Совете по улучшению инвестиционного климата

1. Жалпы ережелер
1. Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңес (бұдан әрі – Кеңес) Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші орган болып табылады.
2. Кеңес қызметінің мақсаттары Қазақстан Республикасының экономикасын дамыту басымдығына сай келетін Қазақстан Республикасының бірыңғай инвестициялық саясатын іске асыру, отандық және шетелдік инвестицияларды тартуда және тиімді пайдалануда жәрдемдесу болып табылады.
3. Кеңес өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының заңдарын және Қазақстан Республикасының өзге де нормативтік құқықтық актілерін, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Кеңестің жұмыс органы болып табылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің 23.01.2019 № 5-ө өкімімен.
5. Кеңес отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің 23.01.2019 № 5-ө өкімімен.
2. Кеңестің міндеттері
6. Қойылған мақсаттар шеңберінде Кеңеске мынадай міндеттер жүктеледі:
1) Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің инвестициялық саясат саласындағы практикасын және Қазақстан Республикасының даму басымдықтарын ескере отырып, инвестициялық қызметті дамытудың бірыңғай стратегиясын айқындау;
2) Қазақстан Республикасында қолайлы инвестициялық ахуал жасау, оның ішінде шетелдік инвесторлардың құқықтары мен мүдделерін қорғау және Қазақстан Республикасының инвестициялық саясатқа қатысты нормативтік құқықтық актілерін, салық және кеден заңнамасын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
3) Қазақстан Республикасы экономикасының өңдеуші салаларына инвестицияларды тежейтін проблемаларды шешудің ықтимал жолдарын талдау.
3. Кеңес қызметінің ұйымдастырылуы және тәртібі
7. Кеңес қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 19.10.2023 № 162-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
3-қосымша
Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңестің құрамы
Ескерту. 3-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңес туралы ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Үкіметінің 29.04.2022 № 268 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
4-қосымша
Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі комиссия құрамы
Ескерту. 4-қосымша алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 28.12.2018 № 162-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі комиссия туралы ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 28.12.2018 № 162-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
5-қосымша
Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияның құрамы
Ескерту. 5-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 19.06.2017 № 79-ө; 13.05.2019 № 78-ө өкімдерімен; алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 16.07.2020 № 97-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссия туралы ереже

1. Общие положения
1. Совет по улучшению инвестиционного климата (далее – Совет) является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан.
2. Целями деятельности Совета являются реализация единой инвестиционной политики Республики Казахстан, отвечающей приоритетам развития экономики Республики Казахстан, содействие в привлечении и эффективном использовании отечественных и иностранных инвестиций.
3. Совет в своей деятельности руководствуется Конституцией Республики Казахстан, законами Республики Казахстан и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, а также настоящим Положением.
4. Рабочим органом Совета является Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 4 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 23.01.2019 № 5-р.
5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.
Сноска. Пункт 5 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 23.01.2019 № 5-р.
2. Задачи Совета
6. В рамках поставленных целей на Совет возлагаются следующие задачи:
1) определение единой стратегии развития инвестиционной деятельности с учетом практики стран Организации экономического сотрудничества и развития в области инвестиционной политики и приоритетов развития Республики Казахстан;
2) выработка предложений по созданию благоприятного инвестиционного климата в Республике Казахстан, в том числе защите прав и интересов иностранных инвесторов и совершенствованию нормативной правовой базы Республики Казахстан касательно инвестиционной политики, налогового и таможенного законодательств;
3) анализ возможных путей решения проблем, которые сдерживают инвестирование в обрабатывающие сектора экономики Республики Казахстан.
3. Организация и порядок деятельности Совета
7. Организация и порядок деятельности Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.
Сноска. Пункт 7 - в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 19.10.2023 № 162-р.
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Приложение 4
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 29.04.2022 № 268.
Приложение 5
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Состав
Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан
Сноска. Приложение 5 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 16.07.2020 № 97-р.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Положение
о Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан

Ескерту. Ереже алып тасталды –ҚР Премьер-Министрінің 16.07.2020 № 97-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Ескерту. 6-қосымша алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 13.03.2026 № 31-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 13.03.2026 № 31-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiне
7-қосымша
Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссияның құрамы
Ескерту. Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 90-ө өкiмiмен
бекітілген
Ертіс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөніндегі тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық комиссия туралы ереже
Ескерту. Алып тасталды – ҚР Премьер-Министрінің 26.01.2018 № 8-ө өкімімен.

Сноска. Положение исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 16.07.2020 № 97-р.
Приложение 6
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Состав Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан
Сноска. Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 13.03.2026 № 31-р.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Положение о Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан
Сноска. Исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 13.03.2026 № 31-р.
Приложение 7
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Состав постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ
Сноска. Приложение 7 исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р.
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 90-р
Положение
о постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ
Сноска. Положение исключено распоряжением Премьер-Министра РК от 26.01.2018 № 8-р.