"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 29 тамыздағы № 786 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 312-1) тармақшамен толықтырылсын:
"312-1) халықты әлеуметтік қорғау саласындағы уәкілетті органмен келісу бойынша мүгедектігі бар адамдар мен мүгедектігі бар балаларды инватаксимен тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету үшін медициналық көрсетілімдер тізбесін бекіту;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің міндетін атқарушы
О. Бектенов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2026 года № 786
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 312-1) следующего содержания:
"312-1) утверждение перечня медицинских показаний для оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью на инватакси по согласованию с уполномоченным органом в сфере социальной защиты населения;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
О. Бектенов