"Қосылған құн салығын есепке жатқызу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 1199 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 13 шілдедегі № 611 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қосылған құн салығы есепке жатқызу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 1199 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қосылған құн салығы есепке жатқызу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесінде:
реттік нөмірі 85-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
85.
Ағынды немесе жинақтаушы (сыйымдылықты) электрлі емес су жылытқыштар; кептіргіштер: өзгелері, ауыл шаруашылығы өнімдеріне арналған; өзге де машиналар, агрегаттар және жабдықтар: кофеқайнатқыштар және кофе мен басқа да ыстық сусындар дайындауға арналған басқа да құрылғылар; дистилляцияға немесе ректификацияға арналған өзге де аппараттар; бөліктер
8419 11 000 0 – 8419 19 000 0,

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2025 года № 1199 "Об утверждении перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета, и правил его формирования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2026 года № 611
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2025 года № 1199 "Об утверждении перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета, и правил его формирования" следующее изменение:
в перечне импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 85, изложить в следующей редакции:
"
85.
Водонагреватели проточные или накопительные (емкостные), неэлектрические; сушилки: прочие, для сельскохозяйственной продукции; машины, агрегаты и оборудование прочие: кофеварки и другие приспособления для приготовления кофе и других горячих напитков; прочие аппараты для дистилляции или ректификации; части
из 8419 11 000 0 – 8419 19 000 0,