Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 876 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 537 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 876 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 147-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 94229561000 (тоқсан төрт миллиард екі жүз жиырма тоғыз миллион бес жүз алпыс бір мың) теңге көлемінде "Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізінің "Алматы – Қорғас" автомобиль жолы учаскесінде "НҰР ЖОЛЫ" автомобиль өткізу пунктін салу және пайдалану" мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік міндеттемелері қабылдансын.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдасын.";
Көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметі қабылдаған мемлекеттік міндеттемелердің көлемі жылдар бойынша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2026 жылғы 22 маусымдағы
№ 537 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 876 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметі қабылдаған мемлекеттік міндеттемелердің жылдар бойынша көлемі
Р/с
Жыл
ИШӨ сомасы, мың теңге
ИШӨ өтеу мерзімдері
1
2018 жыл

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 876 "О некоторых вопросах принятия государственных обязательств Правительства Республики Казахстан по проекту государственно-частного партнерства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2026 года № 537
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 876 "О некоторых вопросах принятия государственных обязательств Правительства Республики Казахстан по проекту государственно-частного партнерства" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 147 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять государственные обязательства Правительства Республики Казахстан по проекту государственно-частного партнерства "Создание и эксплуатация автомобильного пункта пропуска "НУР ЖОЛЫ" на участке автомобильной дороги "Алматы – Хоргос" международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай" в объеме 94229561000 (девяносто четыре миллиарда двести двадцать девять миллионов пятьсот шестьдесят одна тысяча) теңге согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерству транспорта Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.";
объем принятых государственных обязательств Правительства Республики Казахстан по годам, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2026 года № 537
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 декабря 2017 года № 876
Объем принятых государственных обязательств Правительства
Республики Казахстан по годам
№ п/п
Год
Сумма КИЗ, тысяч теңге
Дата возмещения КИЗ
1
2018 год

24 471 274,00
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИШӨ – Инвестициялық шығындарды өтеу
ОШӨ – Операциялық шығындарын өтеу

24 471 274,00
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КИЗ – компенсация инвестиционных затрат;
КОЗ – компенсация операционных затрат.
______________________________________