2026 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету, 2025 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту, 2025 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2026 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2026 – 2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 1074 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 10 наурыздағы № 158 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 16, 93, 98 және 116-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2026 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2025 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
3. "2026 – 2028 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 1074 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) кiрiстер – 22 889 278 204 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 18 886 018 913 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 330 736 775 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 200 000 мың теңге;

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2026 год, увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2025 года, использовании (доиспользовании) в 2026 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2025 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2025 года № 1074 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2026 – 2028 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2026 года № 158
Вводится в действие с 1 января 2026 года.
В соответствии со статьями 16, 93, 98 и 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2026 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2025 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2025 года № 1074 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2026 – 2028 годы" следующие изменения и дополнения:
1) доходы – 22 889 278 204 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 886 018 913 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 330 736 775 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 200 000 тысяч тенге;

арнаулы түсiмдер бойынша – 20 375 447 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 3 649 947 069 мың теңге;
2) шығындар – 26 275 630 351 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 858 213 361 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1 104 500 000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 246 286 639 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 350 484 618 мың теңге, оның iшiнде:

специальным поступлениям – 20 375 447 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 649 947 069 тысяч тенге;
2) затраты – 26 275 630 351 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 858 213 361 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 104 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 246 286 639 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 350 484 618 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерiн сатып алу – 350 484 618 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 595 050 126 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,5 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -9 059 570 126 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 4,9 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 595 050 126 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
1 295 182 086

приобретение финансовых активов – 350 484 618 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 595 050 126 тысяч тенге или 2,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -9 059 570 126 тысяч тенге или 4,9 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 4 595 050 126 тысяч тенге.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
1 295 182 086

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 15-1, 15-2 және 15-3-жолдармен толықтырылсын:
"
15-1
Қазақстан Республикасында балалардың құқықтарын қорғау және олардың әл-ауқатын қамтамасыз ету жүйесін ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық сүйемелдеу" бағыты шеңберінде орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету
Балалар арасында жәбірлеудің, суицидтің және зорлық-зомбылықтың профилактикасы бойынша ұлттық бағдарлама әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өркен" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" КеАҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
419 223
15-2
Республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға балалардың қатысуы
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу".
1 390 489
15-3
Балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Тұлғаның шығармашылық құзыреттілігінде, үздіксіз білім беру мен тәрбиеде, өзін-өзі кәсіби айқындауда бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша республикалық зерттеу жобалары конкурстары: көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру. Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту проблемалары бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференцияларды өткізуге қатысу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

дополнить строками, порядковые номера 15-1, 15-2 и 15-3, следующего содержания:
"
15-1
Методологическое обеспечение в сфере среднего образования в рамках направления "Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение системы защиты прав и обеспечения благополучия детей в Республике Казахстан
Услуги по разработке национальной программы по профилактике травли, суицида и насилия среди детей
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический институт благополучия детей "Өркен"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
419 223
15-2
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских конкурсов; проведение научно-практической конференции
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования" по подпрограмме,
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
1 390 489
15-3
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций. Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении. Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

259 799
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5 және 16-6-жолдармен толықтырылсын:
"
16-1
WorldSkills қозғалысын дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер
1. Қазақстандағы Worldskills қозғалысын дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер – техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруға, WorldSkills құралдарын пайдалана отырып, жұмысшы кәсіптерінің беделін арттыруға және оларды танымал етуге, WorldSkills стандарттарын енгізуге, елдің экономикалық өсуі үшін құзыреттердің маңыздылығын көрсетуге бағдарланған Қазақстандағы WorldSkills қозғалысын дамыту.
2. Қазақстанның ұлттық құрамасын WorldSkills чемпионаттарына жаттығу лагерлерінде дайындау жұмысын ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер – Worldskills талаптарына сәйкес келетін құзыреттер бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрамасын қалыптастыру. WorldSkills халықаралық чемпионаттарына жаттығу лагерлері базасында Worldskills талаптарына сәйкес құзыреттер бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық құрама мүшелерін даярлау.
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Talap" КеАҚ
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
102 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

259 799
";
дополнить строками, порядковые номера 16-1, 16-2, 16-3, 16-4, 16-5 и 16-6, следующего содержания:
16-1
Услуги по развитию движения WorldSkills
1. Услуги по развитию движения WorldSkills в Казахстане – развитие движения WorldSkills в Казахстане, ориентированного на реализацию государственной политики в сфере подготовки кадров с техническим и профессиональным образованием, повышение престижа и популяризация рабочих профессий с использованием инструментов WorldSkills, внедрение стандартов WorldSkills, демонстрация важности компетенций для экономического роста страны.
2. Услуги по организации работы по подготовке национальной сборной Казахстана в тренировочных лагерях к чемпионатам WorldSkills – формирование национальной сборной Республики Казахстан по компетенциям, соответствующим требованиям WorldSkills. Подготовка членов национальной сборной Республики Казахстан по компетенциям, соответствующим требованиям WorldSkills, на базе тренировочных лагерей к международным чемпионатам WorldSkills.
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Таlaр"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием",
102 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

838 979
16-2
Мектепке дейінгі білім беру сапасын арттыруға бағытталған педагогтерді үздіксіз кәсіби дамыту жүйесінің іске асырылуын қамтамасыз ету
Білім беру бағдарламалары бойынша мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
007 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"

838 979
16-2
Обеспечение реализации системы непрерывного профессионального развития педагогов, направленного на повышение качества дошкольного образования
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации педагогов государственных организаций дошкольного образования по образовательным программам
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
007 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций дошкольного образования"

73 614
16-3
Орта білім беру сапасын арттыруға бағытталған педагогтерді үздіксіз кәсіби дамыту жүйесінің іске асырылуын қамтамасыз ету
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
6 512 585
16-4
Балаларға қосымша білім беру бағыттары бойынша педагогтерге арналған біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу
Балаларға қосымша білім беру педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу. Біліктілікті арттыру курстары балаларға қосымша білім беретін арнайы мамандарға арналған, балаларға қосымша білім берудің нақты түрлері бойынша өзіндік ерекшелігі бар мәселелерді ашады: музыка теориясы, ішекті-ысқылы аспаптар, қазақ халық аспаптары, фортепиано, вокал, дәстүрлі ән айту, хор, оркестр ұжымдарымен жұмыс, көркем шығармашылық, кескіндеме, сәндік-қолданбалы өнер, хореография, театр өнері, балалар-жасөспірімдер туризмі мен өлкетану, экология, балалардың техникалық шығармашылығы, робототехника, STEAM-технологиялар, оқушылардың өзін-өзі басқаруы, пікірсайыстар, сауықтыру және бейінді лагерьлердегі демалыс, ҚБП қызметін әдістемелік сүйемелдеу, тиімді менеджмент, білім алушылардың әскери-патриоттық тәрбиесі және т.с.с.
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
178 444

73 614
16-3
Обеспечение реализации системы непрерывного профессионального развития педагогов, направленного на повышение качества среднего образования
Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
008 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования"
6 512 585
16-4
Организация и проведение курсов повышения квалификации для педагогов по направлениям дополнительного образования детей
Организация и проведение курсов повышения квалификации педагогов дополнительного образования детей. Курсы повышения квалификации предназначены для узких специалистов дополнительного образования детей, раскрывают специфические вопросы по конкретным видам дополнительного образования детей: теория музыки, струнно-смычковые инструменты, казахские народные инструменты, фортепиано, вокал, традиционное пение, работа с хоровыми, оркестровыми коллективами, художественное творчество, живопись, декоративно-прикладное искусство, хореография, театральное искусство, детско-юношеский туризм и краеведение, экология, техническое творчество детей, робототехника, STEAM-технологии, ученическое самоуправление, дебаты, отдых в оздоровительных и профильных лагерях, методическое сопровождение деятельности ПДО, эффективный менеджмент в дополнительном образовании, военно-патриотическое воспитание обучающихся и так далее.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
008 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования"
178 444

16-5
Балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғау, буллингтің, девиантты және аутодеструктивті мінез-құлықтың профилактикасы, ақпараттық қауіпсіздікті, балалардың әл-ауқаты мен психологиялық қолдауды қамтамасыз ету саласында орта білім беру сапасын арттыруға бағытталған педагогтердің үздіксіз кәсіби даму жүйесін іске асыруды қамтамасыз ету
Балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғау, буллингтің, девиантты және аутодеструктивті мінез-құлықтың профилактикасы, ақпараттық қауіпсіздікті, балалардың әл-ауқатын және психологиялық қолдауды қамтамасыз ету саласындағы білім беру бағдарламалары бойынша мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Өркен" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" КеАҚ
008 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
1 784 116
16-6
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер – колледждердің басшылары мен педагогтерінің біліктілігін арттыру өңірлердің экономикасы және жалпы ел үшін білікті жұмысшы кадрларды тиімді дайындайтын ТжКБ икемді және бәсекеге қабілетті жүйесін құруға ықпал ететін экономика салалары бөлінісінде практикаға бағдарланған және жобалық оқыту арқылы кәсіптік және басқарушылық дағдыларды дамытуға бағытталған
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
"Talap" КеАҚ
009 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің біліктілігін арттыру"
524 499
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 37-1, 37-2 және 37-3-жолдармен толықтырылсын:
"
37-1
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін іске асыруды аналитикалық-ақпараттық, ғылыми-әдістемелік, зерттеушілік сүйемелдеу, Қазақстанның жоо-да Болон процесі параметрлерінің іске асырылуын мониторингтеу, сондай-ақ Сапаны қамтамасыз етудің еуропалық тізіліміне (EQAR) Қазақстан Республикасының мүшелік жарналарын төлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасында Болон процесінің параметрлерін іске асыруды аналитикалық-ақпараттық, ғылыми-әдістемелік, зерттеушілік сүйемелдеу, Қазақстанның жоо-да Болон процесі параметрлерінің іске асырылуын мониторингтеу, сондай-ақ Сапаны қамтамасыз етудің еуропалық тізіліміне (EQAR) Қазақстан Республикасының мүшелік жарналарын төлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

16-5
Обеспечение реализации системы непрерывного профессионального развития педагогов, направленного на повышение качества среднего образования в сфере защиты прав и интересов детей, профилактики буллинга, девиантного и аутодеструктивного поведения, обеспечения информационной безопасности, благополучия и психологической поддержки детей
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации педагогов государственных организаций среднего образования по образовательным программам в сфере защиты прав и интересов детей, профилактики буллинга, девиантного и аутодеструктивного поведения, обеспечения информационной безопасности, благополучия и психологической поддержки детей
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический институт благополучия детей "Өркен"
008 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций среднего образования"
1 784 116
16-6
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации руководителей и педагогов организаций технического и профессионального, послесреднего образования
Услуги по организации и проведению курсов повышения квалификации руководителей и педагогов организаций технического и профессионального, послесреднего образования – повышение квалификации руководителей и педагогов колледжей, направленное на развитие профессиональных и управленческих навыков через практико-ориентированное и проектное обучение в разрезе отраслей экономики, способствующее созданию гибкой и конкурентоспособной системы ТиПО, эффективно подготавливающих квалифицированные рабочие кадры для экономики регионов и страны в целом
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Talap"
009 "Повышение квалификации педагогов государственных организаций технического и профессионального образования"
524 499
";
дополнить строками, порядковые номера 37-1, 37-2 и 37-3, следующего содержания:
"
37-1
Услуги по аналитико-информационному, научно-методическому, исследовательскому сопровождению реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан, мониторингу реализации параметров Болонского процесса в вузах Казахстана, а также выплате членских взносов Республики Казахстан в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR)"
Услуги по аналитико-информационному, научно-методическому, исследовательскому сопровождению реализации параметров Болонского процесса в Республике Казахстан, мониторингу реализации параметров Болонского процесса в вузах Казахстана, а также выплате членских взносов Республики Казахстан в Европейский реестр обеспечения качества (EQAR)
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

46 254
37-2
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым –болашағым" кадрларды озық даярлау бағдарламалары)
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым – болашағым" кадрларды озық даярлау бағдарламалары
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
108 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту жөніндегі қызметтер"
164 978

46 254
37-2
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым —болашағым")"
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым — болашағым")
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
108 "Услуги по развитию высшего и послевузовского образования"
164 978

37-3
Ұлттық бірыңғай тестілеу, техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім берудің ұлттық бірыңғай тестілеуі, магистратураға кешенді тестілеу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде ұлттық тестілеу орталығының қызметін ұйымдастыру) бойынша көрсетілетін қызметтер
1. Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдық іс-шаралар: ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынамалау жұмысын жүзеге асыру; қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынамалау және түзету жұмыстарын жүзеге асыру; ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
2. Кешенді тестілеудің тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынамалау және түзету жұмысын жүзеге асыру. Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі, білім беру бағдарламалары тобының бейіні, оқуға дайындығын айқындау бойынша тесттерден тұрады.
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
2 832 876
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38-1 және 38-2-жолдармен толықтырылсын:
"
38-1
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту",
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"

37-3
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий для единого национального тестирования, единого национального тестирования технического, профессионального и послесреднего образования, комплексного тестирования в магистратуру, а также обеспечения и сопровождения мероприятий, связанных с проведением единого национального тестирования (в том числе организация деятельности национального центра тестирования)"
Организационные мероприятия, связанные с проведением единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий: осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий единого национального тестирования выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников организаций технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом; осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий единого национального тестирования выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения; организация и проведение единого национального тестирования. 2. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из тестов по иностранному языку, профилю группы образовательных программ, определению готовности к обучению.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
109 "Проведение внешней оценки качества образования".
2 832 876
";
дополнить строками, порядковые номера 38-1 и 38-2, следующего содержания:
"
38-1
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана",
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"

825 734
38-2
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
42 973
";

825 734
38-2
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана",
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
42 973
";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 81-1 және 81-2-жолдармен толықтырылсын:
"
81-1
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қайтадан жасау, салу
Ғылыми-жобалау құжаттаманы әзірлеу, ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
926 300
81-2
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның әлеуетті тарих және мәдениет ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"

дополнить строками, порядковые номера 81-1 и 81-2, следующего содержания:
"
81-1
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
926 300
81-2
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"

6 397 376,4
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
813 698,7
053
Арнаулы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
813 698,7
113
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
813 698,7
Атырау облысы
813 698,7
Атырау қаласының Өркен ықшам ауданында ауысымда 250 келушіге арналған емхана құрылысы. Байланыстыру
107 198,7
Атырау қаласы Нұрсая ықшам ауданында ауысымда 250 келушіге арналған емхана салу. Байланыстыру
706 500,0
228
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
118 757,0
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
31 441,0
110
Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 441,0
Қарағанды облысы
31 441,0
"Қарағанды облысының 1+100 км "Осакаровка-Литвиновское Тельманское-Молодежное" облыстық маңызы бар автомобиль жолындағы Есіл өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялау". ЖЖ Сметалық құжаттаманы түзету
31 441,0
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
87 316,0
Қарағанды облысы
87 316,0
"Қарағанды облысының 1+100 км "Осакаровка-Литвиновское Тельманское-Молодежное" облыстық маңызы бар автомобиль жолындағы Есіл өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялау". ЖЖ Сметалық құжаттаманы түзету
87 316,0
229
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
2 978 802,3
228
Тұрғын үй құрылысы саласындағы іс-шараларды іске асыру
470 882,7
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
470 882,7
Батыс Қазақстан облысы
23 953,7
БҚО, Теректі ауданы, Подстепное ауылдық округінің Тоқпай кентіндегі аз қабатты алты пәтерлі 20 тұрғын үйдің аумағын абаттандыру бойынша құрылыс. Түзету
23 953,7
Маңғыстау облысы
100 327,0
Ақтау қаласының 38-ықшам ауданында ықшам аудандар ішіндегі инженерлік желілер (телефондандыру, электрмен жабдықтау) мен автомобиль жолдарын, өтпе аймақтарды, жаяу жүргіншілер жолдарын салу және жол бойындағы аумақтарды абаттандыру
100 327,0
Ұлытау облысы
346 602,0
Жезқазған қ. Батыс ауданының жаңа шағын ауданына дейін магистральдық жылу желісін салу
346 602,0

6 397 376,4
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
813 698,7
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
813 698,7
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет средств республиканского бюджета
813 698,7
Атырауская область
813 698,7
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в мкр. Оркен г. Атырау. Привязка
107 198,7
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в мкр. Нурсая г. Атырау. Привязка
706 500,0
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
118 757,0
091
Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
31 441,0
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
31 441,0
Карагандинская область
31 441,0
РП "Реконструкция моста через реку Ишим на автомобильной дороге областного значения Карагандинской области "Осакаровка-Литвиновское-Тельманское-Молодежное" км 1+100" Корректировка сметной документации
31 441,0
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
87 316,0
Карагандинская область
87 316,0
РП "Реконструкция моста через реку Ишим на автомобильной дороге областного значения Карагандинской области "Осакаровка-Литвиновское-Тельманское-Молодежное" км 1+100" Корректировка сметной документации
87 316,0
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
2 978 802,3
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства
470 882,7
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
470 882,7
Западно-Казахстанская область
23 953,7
Строительство по благоустройству территории 20-ти малоэтажных шестиквартирных жилых домов в поселке Тукпай, Подстепновского сельского округа, Теректинского района, ЗКО. Корректировка
23 953,7
Мангистауская область
100 327,0
Строительство внутри микрорайонных инженерных сетей (телефонизация, электроснабжение) и автомобильных дорог, проездных зон, тротуаров и благоустройство придорожных территорий в 38 микрорайоне города Актау
100 327,0
Область Ұлытау
346 602,0
Строительство магистральной теплосети к новому микрорайону Западного района г. Жезказган
346 602,0

229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
2 507 919,6
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
721 205,8
Маңғыстау облысы
721 205,8
Ақтау қаласындағы Жылы жағажай ауданында резервуары бар су сорғы станциясын салу
16 332,1
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" ЖШС қолданыстағы № 1 су жинау каналына жалғаса отырып, "Ақтау" халықаралық теңіз портының солтүстік шекарасы ауданында су жинау каналын салу
704 873,7
101
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
18 822,6
Алматы облысы
18 822,6
Алматы облысы Қарасай ауданының Қайрат ауылындағы су құбырын қайта жаңғырту және салу
18 822,6
110
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
697 864,0
Ақмола облысы
697 864,0
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қызылсуат ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
697 864,0
121
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
610 429,7
Астана қаласы
610 429,7
Астана қаласында кәріз желілерін салу және реконструкциялау. Е429 к-сі бойынша Е32 к-сінен кәріздік тазарту құрылыстарының алаңына дейін магистралдық кәріздік коллектор мен кәріздік сорғы станциясын салу. (құрылыстың 2-кезегі)
610 429,7
123
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлі кәріз жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
459 597,5
Астана қаласы
459 597,5
Астана қаласында нөсерлі кәріз жүйесін дамыту. VI-1 ауданы (Можайский ауданы) нөсерлі кәрізінің тазарту құрылыстарын реконструкциялау
459 597,5
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
2 465 307,4
082
Инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
2 465 307,4
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
621 460,3
Алматы облысы
142 352,0
Алматы облысы Қарасай ауданы Әйтей ауылындағы 200 орындық мәдениет үйінің құрылысы
142 352,0
Ақтөбе облысы
70 841,7
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кентіндегі Теріскей көшесі бойынша автомобиль жолын салу. Түзету
70 841,7
Абай облысы

229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
2 507 919,6
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
721 205,8
Мангистауская область
721 205,8
Строительство водонасосной станции с резервуаром в районе Теплого пляжа в городе Актау
16 332,1
Строительство водозаборного канала в районе северной границы международного морского порта "Актау" с примыканием к действующему водозаборному каналу № 1 ТОО "МАЭК Казатомпром"
704 873,7
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
18 822,6
Алматинская область
18 822,6
Реконструкция и строительство системы водоснабжения в селе Кайрат Карасайского района Алматинской области
18 822,6
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
697 864,0
Акмолинская область
697 864,0
Реконструкция систем водоснабжения в селе Кызылсуат Целиноградского района Акмолинской области
697 864,0
121
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
610 429,7
Город Астана
610 429,7
Строительство и реконструкция сетей канализации в г. Астане. Строительство магистрального канализационного коллектора и канализационной насосной станции по ул. Е429 от ул. Е32 до площадки канализационных очистных сооружений". (2 очередь строительства)
610 429,7
123
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации
459 597,5
Город Астана
459 597,5
Развитие системы ливневой канализации в городе Астане (реконструкция очистных сооружений ливневой канализации района VI-1. (район Можайского)
459 597,5
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2 465 307,4
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры
2 465 307,4
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
621 460,3
Алматинская область
142 352,0
Строительство дома культуры на 200 мест в. с. Айтей Карасайского района Алматинской области
142 352,0
Актюбинская область
70 841,7
Строительство автомобильной дороги по ул.Терискей в п.Шубаркудык Темирского района Актюбинской области. Корректировка
70 841,7
Область Абай

119 930,6
Абай облысы Бесқарағай ауданының Ерназар ауылында спорттық модуль салу
69 930,6
Абай облысы Абай ауданының Көкбай ауылында спорттық модуль салу
50 000,0
Қостанай облысы
204 848,0
Арқалық қаласының Родина ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің инженерлік желілерін салу
77 208,9
Арқалық қаласының Родина ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
127 639,1
Павлодар облысы
83 488,0
Павлодар облысы Павлодар ауданының Мичурино ауылында 250 орындық мәдениет үйінің құрылысы
28 980,8
Павлодар облысы Ертіс ауданының Ертіс кентінде жүзу бассейнінің құрылысы. Сметалық құжаттаманы түзету
54 507,2
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
169 164,0
Шығыс Қазақстан облысы
169 164,0
ШҚО Өскемен қаласы Спорт, Нұрлы жол шағын аудандарының және 19-тұрғын ауданың 4-орамының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу
169 164,0
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 474 683,1
Алматы облысы
73 616,0
Алматы облысы Қарасай ауданының Жібек жолы ауылында 200 орынға арналған мәдениет үйін салу
73 616,0
Ақмола облысы
610 433,1
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино ауылында қазандық пен жылу желілерін салу (қайта пайдаланылатын жобаны байланыстыру)
296 647,1
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек жолы ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
313 786,0
Батыс Қазақстан облысы
88 178,5
БҚО Бөкейордасы ауданы Бисен ауылында кентішілік автомобиль жолдарын салу
88 178,5
Жетісу облысы
274 498,0
Алматы облысы Ақсу ауданының Арасан ауылында 180 орынға арналған мәдениет үйін салу
274 498,0
Ұлытау облысы
220 582,5
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Тайжин көшесі, 33А мекенжайында бір ауысымда 100 келушіге арналған емханасы бар 20 төсек орнына арналған ауылдық аурухана салу
176 106,0
Ұлытау облысы, Жаңаарқа ауданы, Ералиев а/о электр желілерінің құрылысы
44 476,5
Павлодар облысы
207 375,0
"Павлодар облысы, Тереңкөл ауданының Песчаное ауылында ДСК құрылысы" Байланыстыру (түзету)
207 375,0
117
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000,0
Ақмола облысы
200 000,0
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы, Бұлақсай ауылдық округі мекенжайында орналасқан инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (жол – көше желілерін) салу (түзету)
200 000,0

119 930,6
Строительство спортивного модуля в селе Ерназар Бескарагайского района области Абай
69 930,6
Строительство спортивного модуля в с. Кокбай Абайского района области Абай
50 000,0
Костанайская область
204 848,0
Строительство инженерных сетей к физкультурно-оздоровительному комплексу в селе Родина города Аркалыка
77 208,9
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Родина города Аркалыка (без наружных инженерных сетей)
127 639,1
Павлодарская область
83 488,0
Строительство дома культуры на 250 мест в селе Мичурино Павлодарского района Павлодарской области
28 980,8
Строительство бассейна в с.Иртышск Иртышского района Павлодарской области. Корректировка сметной документации
54 507,2
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
169 164,0
Восточно-Казахстанская область
169 164,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайонов Спорт, Нурлы жол и 4 квартал 19 жилого района г. Усть-Каменогорска ВКО
169 164,0
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 474 683,1
Алматинская область
73 616,0
Строительство дома культуры на 200
мест в с. Жибек Жолы Карасайского
района Алматинской области
73 616,0
Акмолинская область
610 433,1
Строительство и реконструкция котельной и тепловых сетей в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
296 647,1
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в с. Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (привязка проекта повторного применения)
313 786,0
Западно-Казахстанская область
88 178,5
Строительство внутрипоселковых автомобильных дорог в с.Бисен Бокейординского района ЗКО
88 178,5
Область Жетісу
274 498,0
Строительство дома культуры на 180 мест в селе Арасан Аксуского района Алматинской области
274 498,0
Область Ұлытау
220 582,5
Улытауский район, село Улытау, улица Тайжина, 33А поликлиника на 100 посещений в смену, строительство сельской больницы на 20 коек
176 106,0
Строительство электрических сетей в а/о Ералиев Жанааркинского района области Ұлытау
44 476,5
Павлодарская область
207 375,0
Строительство ФОК в селе Песчаное района Теренколь Павлодарской области" Привязка (корректировка)
207 375,0
117
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
200 000,0
Акмолинская область
200 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (дорожно-уличные сети) (корректировка), расположенной по адресу: Булаксайский сельский округ, село Костомар Аршалынского района Акмолинской области
200 000,0

652
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
20 811,0
254
Су ресурстарын тиімді басқару
20 811,0
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 811,0
Солтүстік Қазақстан облысы
20 811,0
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылының қорғаныш қоршау бөгетін қайта жаңарту. Түзету
20 811,0

652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
20 811,0
254
Эффективное управление водными ресурсами
20 811,0
120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 811,0
Северо-Казахстанская область
20 811,0
Реконструкция защитной ограждающей дамбы с. Бесколь Кызылжарского района Северо-Казахстанской области. Корректировка
20 811,0
_______________________