Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрікменстан Үкіметі арасындағы қылмыскерлікке қарсы күрестегі ынтымақтастық туралы келісім бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 20 ақпандағы № 90 қаулысы
2024 жылғы 10 қазанда Ашғабатта жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрікменстан Үкіметі арасындағы қылмыскерлікке қарсы күрестегі ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 3-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келісімді іске асыру үшін жауапты, Қазақстан Республикасынан құзыретті органдар ретінде Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Түрікменстан Үкіметін қабылданған шешімдер туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

Об определении компетентных органов от Республики Казахстан по Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о сотрудничестве в борьбе с преступностью
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2026 года № 90
В соответствии со статьей 3 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о сотрудничестве в борьбе с преступностью, совершенного в городе Ашхабаде 10 октября 2024 года (далее – Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компетентными органами от Республики Казахстан, ответственными за реализацию Соглашения, Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Генеральную прокуратуру Республики Казахстан (по согласованию), Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Службу государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию), Министерство обороны Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу (по согласованию), Министерство финансов Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Правительство Туркменистана о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов