"Жекешелендірудің 2021 – 2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 1202 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекешелендірудің 2021 – 2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың басым тәртіппен бәсекелес ортаға беру ұсынылатын ірі еншілес, тәуелді ұйымдарының тізбесінде:
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 6.4, 1), 2), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13) және 13.1) жолдар, реттік нөмірі 6.4-жол алып тасталсын;
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" деген бөлім:
мына:
"
14.27)
Byron Shipping Limited
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
14.28)
"KMG Systems & Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
";
"QazaqGaz" ҰК" акционерлік қоғамы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 18-2.16.2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18-2.
16.2.
"GPC Investment" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
тікелей атаулы сату
2025
";
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
акционерлік қоғамдардың және олармен үлестес болып табылатын өзге заңды тұлғалардың бәсекелес ортаға беруге ұсынылатын еншілес, тәуелді ұйымдарының тізбесінде:
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" деген бөлімде реттік нөмірі 3-1.4-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2025 года № 1202
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021 – 2025 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в перечне крупных дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду в приоритетном порядке:
в разделе "Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына":
строки, порядковые номера 6.4, 1), 2), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13) и 13.1), строки, порядковый номер 6.4, исключить;
раздел "Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз":
после строки:
"
14.27)
Byron Shipping Limited
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
14.28)
Товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Systems & Services"
";
в разделе "Акционерное общество "НК "QazaqGaz":
строку, порядковый номер 18-2.16.2, изложить в следующей редакции:
"
18-2.
16.2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "GPC Investment"
прямая адресная продажа
2025
";
в приложении 5 к указанному постановлению:
в перечне дочерних, зависимых организаций акционерных обществ и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду:
в разделе "Акционерное общество Национальная компания "КазМунайГаз" строку, порядковый номер 3-1.4, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов