"Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 1139 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесінде:
реттік нөмірлері 11, 12 және 13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
11
Энергетика қызметі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
12
Радиациялық қорғау қызметі
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
13
Жанар-жағармай материалдары қызметі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
";
реттік нөмірі 17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
17
Байланыс қызметі
Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігі
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2025 года № 1139
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты" следующие изменения:
в перечне республиканских служб гражданской защиты, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 11, 12 и 13, изложить в следующей редакции:
"
11
Служба энергетики
Министерство энергетики Республики Казахстан
12
Служба радиационной защиты
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
13
Служба горюче-смазочных материалов
Министерство энергетики Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17
Служба связи
Министерство искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов