Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықаралық мектеп мәртебесін беру қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 6 ақпандағы № 207 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 288 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 1040 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықаралық мектеп мәртебесін беру қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 6 ақпандағы № 207 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 288 қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2012 года № 207 "Об утверждении Правил присвоения статуса международных школ" и от 12 мая 2016 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2025 года № 1040.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2012 года № 207 "Об утверждении Правил присвоения статуса международных школ" и от 12 мая 2016 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов