Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Мас күйін куәландыруға жіберу, мас күйін куәландыру және оның нәтижелерiн ресiмдеу ережесiн бекiту туралы" 2003 жылғы 4 маусымдағы № 528 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 24 желтоқсандағы № 1598 және 2003 жылғы 4 маусымдағы № 528 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2005 жылғы 10 тамыздағы № 826 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 790 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Мас күйiн куәландыруға жiберу, мас күйiн куәландыру және оның нәтижелерiн ресiмдеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы № 528 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы № 1598 және 2003 жылғы 4 маусымдағы № 528 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 10 тамыздағы № 826 қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 528 "Об утверждении Правил направления для освидетельствования на состояние опьянения, освидетельствования на состояние опьянения и оформления его результатов" и от 10 августа 2005 года № 826 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года № 1598 и от 4 июня 2003 года № 528"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2025 года № 790
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 528 "Об утверждении Правил направления для освидетельствования на состояние опьянения, освидетельствования на состояние опьянения и оформления его результатов";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2005 года № 826 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года № 1598 и от 4 июня 2003 года № 528".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов